En Etkili Telefon Takip Programları

En Etkili Telefon Takip Programları

/ Okuma süresi: 2 dk, 34 sn / Yorum (0)
A A A

En Etkili Telefon Takip Programları

En etkili ve iyi telefon takip programları denilince akla ilk gelen iki program vardır. Bunlar Mspy ve Flexispy olarak ifade edilir. İkisi de birbirinden başarılı ve kullanışlı olan bu programlar ile cep telefonları, masaüstü bilgisayarlar ve tabletler takip edilebilir. Sağladığı özellikler sayesinde istenilen sonuçların elde edilmesine yardımcı olan bu programlarda takip yapıldığı kullanıcılar tarafından fark edilmez. Dünya çapında en gelişmiş izleme yazılımı olarak da tabir edilen bu programlar diğer ürünlere kıyasla daha fazla izleme özelliği sağlar. Nerede olunursa olunsun akıllı telefonda, tablette ya da bilgisayar üzerinde ne olup bittiği program sayesinde kolayca öğrenilebilir.

telefon takip programları

Flexispy Telefon Takip Programı

Flexispy takip yazılımı ebeveyn kontrolü, işçi izleme gibi imkanlar sunar. Kullanılan bu program sayesinde anne babalar çocuklarının telefon ya da bilgisayar dünyasında güvende olup olmadıklarını kontrol edebilirler. Yapılan araştırmalara göre çocukların büyük çoğunluğu bu tarz ortamlarda istenmeyen durumlara maruz kalmaktadır. Ancak flexispy takip programı ile arama geçmişi izlenebilir, sohbet geçmişi okunabilir, telefon aramaları dinlenebilir ve GPS özelliği ile çocuğun konumuna ulaşılabilir.

Personel takip konusunda da yardımcı olan Flexispy programı şirketlerin ya da bunun gibi iş ortamlarının içeriden bilinmeyen bir tehdide maruz kalmasına engel olur. Bu program sayesinde işçiler izlenebilir ve her daim işleyiş hakkında bilgi edinilebilir. Hem ebeveyn hem de işçi izleme amacıyla elde edilen veriler toplanarak kişisel web portalına yüklenir. Bu verilere bilgisayar üzerinden ya da mobil cihazdan kolayca ulaşılabilir.

Mspy İle Telefon Takip

Android ve iOS ile uyum sağlayabilen Mspy telefon takip programı için tüm tarayıcılar üzerinden erişim yapılabilir. İlk kurulum için ücretsiz yardım da verilen bu program pek çok dil ile kullanılmakta olup haftanın yedi günü yirmi dört saat boyunca destek alınabilir. Toplam otuza yakın özelliğe sahip olan Mspy telefon takip programı en çok arama kayıtları, Whatsapp, SMS ve konum takibi özellikleriyle dikkat çeker. Programın temel amacı kullanıcıların güvenlik ve pratik kullanım gibi özelliklerini karşılamaktır. Kendini buna adayan Mspy günümüzde bu alanda küresel lider olarak da ifade edilir. Mspy hakkında daha geniş bilgiye için: https://www.mspy.gen.tr

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 1
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 86 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" En Etkili Telefon Takip Programları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En Etkili Telefon Takip Programları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Etkili Telefon Takip Programları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.