Radar ve uydu görüntülemesi ve meteorolojide çok sayıda ilerleme sayesinde, hava durumu tahminleri her zamankinden daha güvenilirdir. Bu nedenle doğru hava uygulaması ile iş ve tatil planlarınız ile açık hava gezileriniz beklenmedik fırtınalar veya şiddetli hava koşulları nedeniyle harap olmayacaktır. Şimdi Android ve iOS cihazlar için en iyi 12 hava uygulamasına göz atalım.

İlginizi Çekebilir iOS ve Android için 5 Hava Durumu Uygulaması

iOS ve Android için 5 Hava Durumu Uygulaması

Evden çıkmadan hava durumunu kontrol etmek günlük bir ritüel ve bir zorunluluk oldu. Bir bakışta hızlı bir şekilde sadece hava durumunu görmek istiyorsanız veya çok yönlü, eğlenceli bir hava durumu deneyimi istiyorsanız, doğru uygulama güne başlaman..

Yr.no

Ücretsiz - Web, Android, iPhone, Android Tablet, iPad - Website

Yr, hava durumu tahmininde gördüğünüz her şeyden farklı: Hava durumunun saatlik olarak nasıl değiştiğini görmek için güzel ve hareketli bir gökyüzünde ilerleyin ve aynı zamanda tüm bilmeniz gereken ayrıntıları öğrenin. Hava görselleştirme, hava durumunu kontrol etmek için eğlenceli bir deneyim sunar - yağmur yağdığında bile! Yr.no, diğer hava durumu uygulamalarının / web sitelerinin hiçbirinin kapsamadığı küçük adalar gibi birçok belirsiz yeri içerir.

Climendo

Freemium - Web, Android, iPhone, Android Tablet, iPad - Website

Aralarından seçim yapabileceğiniz tam anlamıyla 10.000 hava durumu uygulaması var ve bunların hepsi konumunuz için eşit ölçüde doğru olmaz. Peki, yanlış olanlara güvenerek, zaman kaybetmekten ziyade sizin için hangisinin en iyisi olduğuna nasıl emin olabilirsiniz? Climendo, tahminlerin dünya çapında yıllardır doğruluğunu takip ettiği için hem kullanıcıları hem de şirketleri doğru yönde yönlendirebilir.
Sıcaklık, rüzgar, uzun ve kısa vadeli tahminler ve yere göre en iyi tahminleri bulun. Bir hava durumu sağlayıcısı büyük olasılıkla her şeyde veya her yerde en iyi olmayacağından, çözülmesi gereken bir bulmaca vardır. Climendo, bulunduğunuz yer için istatistiksel olarak en olası tahmini otomatik olarak oluşturacaktır.

Today Weather

Freemium - Android, iPhone, Android Tablet, iPad - Website

Today Weather, en doğru yerel hava tahminlerini sağlayan güzel ve kullanımı kolay bir hava uygulamasıdır.

Dark Sky

Ücretli - Web, Android, iPhone, Android Tablet, iPad, Apple Watch - Website

Dark Sky, bir saat öncesine kadar yağmur (ya da kar) yağışını bir bakışta size söyleyebilir, böylece planınızı buna göre yapabilirsiniz. Ayrıca, şimdiye kadar gördüğünüz en güzel hava durumu animasyonunu hem ileride hem de geriye doğru keşfedebilirsiniz.

Weather Underground

Freemium - Web, Android, iPhone, Android Tablet, iPad, Apple Watch - Website

iPhone, iPad ve Apple Watch için herşey dahil hava durumu uygulaması. 270.000'den fazla kişisel hava istasyonu ağı ile desteklenen bu uygulama, hava durumu ne olursa olsun her zaman hazırlandığınızdan emin olmak için hiper yerel tahminler ve mevcut koşullar, etkileşimli radar, özelleştirilebilir uyarılar ve çok daha fazlasını sunar.

AccuWeather

Freemium - Web, Android, iPhone, Android Tablet, Windows Phone, iPad, Apple Watch, Kindle Fire, Apple Messages - Website

Nerede olursanız olun, uyarılar, tahminler ve dakika dakika hava güncellemelerini ödüllü üstün hassasiyetle alın!
AccuWeather ile rüzgar hızından sıcaklığa kadar güvenilir ve doğru hava tahminlerinin tadını çıkarın. Hareketli radar haritaları ile şiddetli havayı izleyin. Tahmin edilemezliği tahmin edin: her zaman hava koşullarından ne beklediğini bilin, böylece her günden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Forecaster

Ücretli - Android, Android Tablet - Website

Tahminci önümüzdeki yedi gün için bir bakışta doğru hava durumu tahminlerini sağlar. Veriler oldukça beğenilen Dark Sky tarafından sağlanmaktadır. Hizmet, mümkün olan en doğru tahmini sağlamak için istatistiksel olarak bir araya getirilen çok çeşitli veri kaynaklarıyla desteklenir.

CARROT Weather

Ücretli - Mac OS X, iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV, Apple Messages - Website

CARROT Weather, havalı tahminleri sunan, son derece hassas bir hava durumu uygulamasıdır.

YoWindow

Freemium - Mac, Windows, Web, Android, iPhone, Android Tablet, iPad, Chrome - Website

YoWindow eşsiz bir hava durumu uygulaması. YoWindow'un büyüsü, gerçek hava durumunuzu yansıtan canlı bir manzara. Örneğin, yağmur yağarsa - YoWindow'da yağmur yağar. YoWindow'daki gün batımı ve gün doğumu gerçek hayatta olduğu gibi aynı zamanda gerçekleşir. Ama en büyük şey, zamanı ilerletebilmeniz. Sadece ekranı kaydırın ve gün boyunca havanın nasıl değişeceğini göreceksiniz.

Weather Timeline

Ücretli - Android, Android Tablet - Website

Weather Timeline bir sonraki saat, önümüzdeki 48 saat ve gelecek haftayı özetlemeye odaklanan basit bir hava durumu uygulamasıdır. Bilgileri hızlı bir şekilde gözden geçirmenize ve özetlemenize yardımcı olacak ve hava koşullarını vurgulamak için renklere güçlü bir şekilde odaklanmanıza yardımcı olacak bir zaman çizelgesinde tahmini sunar. Uygulama seçtiğiniz yerler için geçerli hava durumu uyarılarını içerir.

1Weather

Freemium - Android, iPhone, Android Tablet, iPad, Android Wear - Website

1Weather, gördüğünüz en güzel hava durumu uygulaması olabilir, ancak sizi kandırmasına izin vermeyin, aynı zamanda son derece güçlüdür. Bir bakışta gerekli bilgileri size sunmak için tasarlandı, ancak derinlemesine hava durumu verileriyle yalnızca bir kaydırma veya hafifçe vurma, 1Weather hem gündelik kullanıcılar hem de ciddi hava durumu gözlemcileri için mükemmeldir. iPad düzeni geliştirildi ve artık pop-up menüler ve kaydırılabilir kartlar sunuyor. Gittiğiniz her yerde gerçek zamanlı güncellemeler almak veya seçtiğiniz herhangi bir yeri eklemek için “Konumum” için hava durumu tahminlerini ve mevcut koşulları izleyin ve görüntüleyin. 1Weather dünya çapında milyonlarca yeri destekler. Sıcaklığı kontrol etmek isteyip istemediğinizi, yağış tahminleri, Doppler radarı veya sadece güneş ve ayın mevcut aşamalarına ayak uydurun.

Yahoo! Weather

Ücretsiz - Web, Android, iPhone, Android Tablet, iPad, Apple Watch - Website

Gününüze en doğru saatlik, 5 günlük ve 10 günlük tahminlerle hazırlanın. Çarpıcı Flickr fotoğrafları bulunduğunuz yere, günün saatine ve mevcut koşullara uyuyor.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 472 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" En Güzel Hava Durumu Uygulamaları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En Güzel Hava Durumu Uygulamaları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Güzel Hava Durumu Uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "