Ogznet.com
En Güzel Ücretsiz iPad Oyunları Paylaş:

En Güzel Ücretsiz iPad Oyunları

En Güzel Ücretsiz iPad Oyunları

En iyi 40 ücretsiz iPad oyununu bu makalede: iOS oyuncuları için App Store’dan seçilmiş ücretsiz ve reklamsız oyunlar. Bu listede iPad için 40 birinci sınıf oyun deneyimi var - bunların hiçbiri ücretli değil.

Her oyun özenle seçilmiş, bu yüzden kesinlikle bir indirmeye değer oyunlar bu listede; dahası, bu seçimler Apple'ın tableti için optimize edilmiştir. Parmaklarını hazırla ve oynamaya başla!

Kısa bir not: Çoğu ücretsiz oyun, uygulama içi satın alma işlemlerini içerir. Ayrıca çoğu oyun aynı zamanda iPhone telefonlar üzerindede oynanabilir.

1. Super Cat Tales 2

iPad'deki platform oyunları, çoğunlukla kontrol etmek çok zor olduğu için karışık bir çantaya sahip. Bir iPad mini ve en büyük iPad Pro arasındaki boyut farkı göz önüne alındığında, ekran üzeri kontroller yalnızca tamamen yapılandırılabilir (nadir) veya uzun parmaklarınız varsa tüm iPad'lerde çalışmaya eğilimlidir. Super Cat Tales 2 tüm kontrol sistemini iki butona aktararak tüm bunları iki yana kaydırır.

Oyunun canlı dünyasına girerken, iPad'inizi iki elinizle kavramış oluyorsunuz. Bu yönde ilerlemek için ekranın sol veya sağ tarafını tutun. Çalışmaya başlamak için iki kez hafifçe vurun ve otomatik olarak bir platformun kenarına erişmeye başlayın. İki başparmak da dikey yüzeylere tırmanmak, duvar zıplaması yapmak ve dev sarı tankları kullanarak düşmanları yok etmek için ihtiyacınız olan her şeydir.

Sistemi ilk başta kavramak zordur. Tüm koleksiyonları henüz bulamadıysanız oyunun bölümlerinin kilidini açmak için de ödeme yapabilirsiniz.

2. Asphalt 9: Legends

Asfalt serisi yarış oyunları genellikle gerçeklikten uzak bir oyundur. Ancak yine de Asfalt 9, büyük ölçüde oyunun gerçek sürüş deneyimine yakın olmasına çalışıyor. Ayarlara gömülü bir 'manuel' alternatif sistem olsa da, varsayılan olarak şerit değiştirmek, stunt yapmak, sürüklemek ve yükseltmek için dokunun ve kaydırın.

3. Dashy Crashy

Önceleri Dashy Crashy'yi başka bir şerit tabanlı hayatta kalma oyunu olarak düşünebilirsiniz, burada trafikten kaçınmak için hızlıca kaydırın, kaçınılmaz kazadan önce mümkün olduğunca fazla puan elde edin. Havalı bir soundtrack ve göz kamaştırıcı görseller var.

Ama Dashy Crashy'yi diğerlerinden ayıran şey, nihayetinde oldukça basit bir oyunun içindeki çeşitliliğidir. Oynarken, yeni arabalar ödül olarak rastgele gelir, ama bunlar sadece yeni görünüşler değil - bonus güçleri ile geliyorlar.

Bir noktada kazanmayı ummak yerine belirli bir aracı satın alabilirsiniz - her biri ayrı fiyatlandırılıyor. Birini test etmek ister misin? Bir reklamı izleyin.

4. Power Hover: Cruise

Power Hover: Cruise son derece popüler Power Hover oyunu. Süper şık grafikler ve seçim yapabileceğiniz karakterlerin büyük listesi ile fütüristik yarışçı! UFO ve diğer araçları uçun veya çeşitli robotlarla yolculuk yapın! Yedi zorlu aşamada en uzun vadede koşun! Rastgele oluşturulan tehlikeler, iki kez aynı olay dizisini asla karşılayamayacağınızdan emin olabilir! Arkadaşlarınla ​​ya da liderlik tahtalarında dünyayı ele geçir! 

5. Shadowgun Legends

Şimdi ücretsiz en iyi mobil RPG oyununu indirin! Bir oyunda destansı bir hikaye kampanyasını, rekabetçi ve işbirlikçi çok oyunculu ve yenilikçi bir sosyal merkezi deneyimleyin! Shadowgun Efsaneleri'nin fütüristik dünyasında, insanlık ölümcül bir uzaylı istilasından saldırı altındadır. Son savunma hattı Shadowgunlar, efsanevi savaşçılar ve kahramanlar. Sen savaş gelgitini dönebilen sınırsız potansiyeli olan genç bir Shadowgun askerisin. Peki ne bekliyorsun? Kavgaya katıl ve gökadanın kim olduğunu ispatla! 

6. Slydris 2

Oyun Tetris ile temel bir çerçeve paylaşıyor. Şekillerin düştüğü bir kuyuya sahiptir. Onları ortadan kaybolan sağlam yatay çizgiler oluşturmak için kullanırsınız, daha fazla şeklin girmesi için alan boşaltın. Kuyunun tepesine ulaşana kadar tekrarlayın, bu noktada oyununuz biter. Her dönüş sırasında kuyuya ne kalacağını göreceksiniz ve sadece tek bir parçayı taşıyabiliyorsunuz. Birden çok adımı önceden düşünmeli, zincir reaksiyonları oluşturmalı, taşınmaz bloklarla uğraşmalı ve daha büyük parçaları herhangi bir boşluğa sığacak şekilde meydanlara ayıran bonuslardan faydalanmalısınız.

7. Time Locker

"Durursan, Zaman durur" Ultra eğlenceli bir arcade oyunu. Oyundaki zamanın hızı, parmağınızın hızı tarafından kontrol edilir. Farklı yeteneklere sahip birçok farklı karakterle oynayın ve tüm dünyada farklı hareket eden bir sürü farklı hayvan türüyle ne kadar yaşayabileceğinizi görün! 

8. Pico Rally

Bu hızlı ve öfkeli oyunda kıtalarda yarış! Ralli yarışları hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olmamıştı. 

Hızınızı eğrilerde kontrol edin ve yolda kalmaya çalışın. Eğer sen ve kazananın çemberi arasında başka bir araba varsa, parçadan çıkar! 

Yeni parçaların kilidini açmak, hepsini ustalaştırmak ve dünyanın yeni bölümlerini keşfetmek için yarışlar kazanın. Asfalt ve kir için hazırlıklı olun - Pico Rally şampiyonu her yola hakim olmalı! 

9. Little Alchemy 2

Milyonlarca oyuncunun yarattığı işçiliği olan Little Alchemy, daha fazla eşya, güzel sanat tarzı ve büyüleyici müziklerle geri döndü! 

Öğeleri karıştırın ve dünyayı sıfırdan yaratın! Komik açıklamaların eşlik ettiği heyecan verici öğeleri keşfedin ve büyük, yeni kütüphaneyi keşfetmekten çekinmeyin! 

10. A Way To Slay

A Way To Slay, taktiklere ve mantıksal düşünceye ihtiyaç duyacağınız kanlı bir bulmaca oyunudur. Şövalyeler, samuraylar, paralı askerler, korsanlar, orklar, suikastçılar ve hatta modern mafya ile karşılaşacaksınız. Muharebe stratejisini düşünün ve gerçekçi ve fantezi dünyalarından çeşitli dönemlerde yüzlerce farklı seviyeyi geçin. 

11. Hoggy 2

Hoggy 2, 2010 hit, Hoggy için uzun zamandır beklenen devamıdır! Çocuklarını Ay Adamlarından kurtarmak için Hoggy ve Hogatha'nın iki acıyla sevimli balçık kalıplarını ele geçirin! Balçık kalıpları yapışkan ... böylece ne zaman zıplarsan tavana yapışmışsın! Ay'a ulaşmak için yeterli anahtarı ararken iki yüz benzersiz seviyeyi ele geçirmek için bu yerçekimi değiştirme özelliğini kullanın! Hoggy 2'yi al, çünkü bir twist ile klasik bir platform oyuncusu hak ediyorsun!

12. Darkside Lite

Tüm uzaylı düşmanları, maden kolonilerini yok etmeden önce, uzay kayalarının parçalarını yörüngede izlerken dikkatsizce patlat. Darkside'ın bu lite versiyonu, arcade modunu ücretsiz olarak sunuyor. Oyundan hoşlanıyorsanız, görevler modundaki 100 seviye ve akıllı bombalar da dahil olmak üzere üç oyun modunun özelliklerini içeren tam sürümü satın almayı düşünün.

13. Friday the 13th: Killer Puzzle

Korku simgesi Jason Voorhees ile 100'den fazla bulmaca seviyesinde Stalk ve kampçıları öldür! Crystal Lake kamp alanlarından Manhattan'ın tepelerine, supermax hapishanelerinden karlı kayak merkezlerine kadar, Jason kurbanları tüm dünyaya (ve hatta belki de ötesine) dehşete düşürecek. 

14. Threes! Free

Küçük oyunumuzun derin meydan okumalarını keşfedin ve zihninizi hayal gücünün ötesinde büyütün iOS8 ve insan zihni için optimize edilmiştir. iPhone ve iPad'ler için evrensel uygulama. 

15. Mekorama

50 şaşırtıcı mekanik diorama yayılan minik bir robotun yardım etmesine yardım edin. 

- Rahatlatıcı oyun 
- Büyüleyici robotlar 
- Tahsil edilebilir kartlar 
- Diorama yapımcısı 
- Küçük yükleme boyutu 

Mekorama'yı istediğiniz kadar ücretsiz deneyin.

16. Outfolded

Outfolded, hedefinize ulaşmak için şekiller oluşturduğunuz minimalist, sonsuz bir bulmaca oyunudur. 

Sadece açmak için kaydırın ... bu kadar kolay! 

Rahatlayın, dışarı çıkın ve hiç bitmeyen bir dizi seviyeyi deneyin ya da ipuçlarını kazanmak için en zorlu günlük bulmacaları deneyin ve kendinizi en iyi olana karşı hazırlayın. 

Mümkün olduğu kadarıyla arkadaşlarınızla yarışın ya da yardım elini uzatmak için sosyal medyadaki çözümleri paylaşın. 

PAC-MAN 256'nın yaratıcıları ve ödüllü Cubemen serileriyle, Outfolded başka hiçbir şeye benzemeyen bir bulmaca deneyimidir.

17. Silly Walks

Silly Walks, günlük-ev-nesnelerin hayata geçtiği tek dokunuşla macera oyunu! Kötü Blender arkadaşlarınızı daha sonra harmanlama amacıyla kaçırdı - onları kurtarmalısınız! 

Bir Ananas, Cupcake, Hot Dog, Noodles veya diğer birçok karakter olarak oynayın. Et Çekiçler tarafından ezilmekten kaçının, Peynir Rendelerinden kaçmayın ve Mutfak Bıçakları tarafından kesilmeyin!

18. Train Conductor World

Rayları yönetin ve kontrol edin, hareketi yönetin ve demiryolu ağınızın büyümesini izleyin. Kaosun kontrol altında tutulması için çelik ve hızlı stratejilere ihtiyacınız olacak.

Demiryollarınızı optimize etmek için trenlerinizi özelleştirin - teslimatlarınızı hızlandırmak için roket güçlendiriciler, yıldız madalyonlar ve daha fazlasını kullanın. Dünyanın en büyük demiryolunu büyüttüğünüz zaman buna değer!

19. Sky Chasers

Başrolünde Max'in oynadığı bir karton kutuda nefes kesici büyülü bir dünyayı keşfetmeye başlayın. Arkadaşlarına kanıtla gerçek bir Sky Chaser. 

Özellikler: 

 • Oynayın ve saatlerce bir destansı bir maceraya katılın 
 • Benzersiz düşmanları, bulmacaları ve zorlukları ile güzel piksel sanatında tasarlanan dünyaları keşfedin 
 • Sezgisel kolay oynanabilen iki dokunuşla kontrol 
 • Farklı gemilerin kilidini aç 
 • Maxo'dan Retro esinlenmiş müzik 

20. Silly Sausage: Doggy Dessert

Oyunun hemen hemen her saniyesinden keyif alırsınız. Sevgili köpeğimiz tatlı topraklarında yepyeni bir maceraya geri döndü! 

Özellikler: 

 • Tatlı tuzakları ve düşmanları ile yepyeni bir macera! 
 • Eşsiz bir streç tabanlı mekanik. 
 • Kontroller için basit kaydırma (tek parmakla oyun oynama) 
 • Epik patron savaşı! 
 • Yeni zaman tabanlı meydan okuma odaları (sevimli toplanabilir köpek oyuncaklarıyla!) 
 • 50 adet yeniden başlama noktasıyla mücadeleyi uzattı! 
 • Risk tabanlı yeniden başlatma sistemi. 

21. Flappy Golf 2

Delicesine bağımlılık yapan Flappy Golf'ün devamı burada! Super Stickman Golf 3'ün bölümlerine sahip. 

Ünlü Race Mode'umuzu arkadaşlarınıza karşı veya yerel olarak ciddi bir eğlence için oynayın! Ya da tüm Altın Yıldızları kazanmak için mümkün olduğu kadar az kanatta deliğe doğru ilerleyin. Hepsini yakalayabilir ve Süper Yıldız Modunu açabilir misiniz? 

Özellikler: 
- Çevrimiçi ve Yerel Multiplayer.
- 29 bölüm ve genişliyor! 
- Basit kontroller.

22. Bejeweled Classic HD

Bejeweled bağımlılık yapan bir bulmaca oyunu.

Bu klasik mücevher eşleştirme oyununda 6 nefes kesen modla mükemmel uyumu keşfedin, hızlı tempolu, zamana dayalı. Flame mücevherleri, Star mücevherleri, Hypercubes ve Supernova mücevherleri gibi özel değerli mücevherler yaratın, gösterişli Bejeweled rozetleri ve başarıları toplayın ve Game Center skor tablolarında göz kamaştırıcı zirvelere yükselin - muhteşem Retina ekranlı grafiklerin tadını çıkarın! 

Bu uygulama, uygulama içi satın alımlar sunuyor. Uygulama ayarlarınızı cihaz ayarlarınızı kullanarak devre dışı bırakabilirsiniz. 

23. Drag'n'Boom

Bir isyankar genç DRAGON olarak oynayın ve yolunuza çıkan her şeyi yakın! Komşu lordları kızartın ve bir ejderhanın sahip olduğu en büyük TREASURE'ı toplamak için altınlarını çalın. 

Drag'n'Boom size benzersiz bir mobil oyun deneyimi sunuyor. Ekranın sol tarafı hareketinizi kontrol eder, Sağ taraf ateş topu yakmanızı sağlar.

Altın atın ve yeni güçlerin kilidini açın. Düşmanlarınızı havaya fırlatın ve kombinasyonları, hareketleri ve PATLAYICI ROUTINES serilerini gerçekleştirin! 

24. Stranger Things

Stranger Things geri döndü! Yeni, aksiyon dolu bir maceraya katılarak ödül kazanan şovun 2. sezonu için hazırlanın. 

 • Kahramanlarımızın gün içinde oynayacağı gibi bir aksiyon macera oyunu yaşayın. 
 • Hawkins ve çevresini keşfedin. Mirkwood Orman ve Hawkins Lab gibi en sevdiğiniz yerleri görün. Daha önce hiç görmediğiniz heyecan verici alanları ortaya çıkarın! 
 • Her karakterin eşsiz yetenekleri ile bulmacaları çözün. Lucas, onun Bilek Roketi ile her şeyi çivilebilir. Nancy'nin bu kez sallanabilmesi için bütün bir yarasa koleksiyonu var. 
 • Ellerinizi bırakabileceğiniz tüm Eggos ve Cüceler'i toplayın. Neyin  açılacağını asla bilemezsiniz ...
 • Liderler ve sosyal medyadaki arkadaşlarınızın Speed ​​Run süreleriyle yarışın.

25. Disney Crossy Road

120.000.000 indirme ile orijinal Crossy Road® yapımcılarından Hipster Whale'den Disney Crossy Road'a geliyor - 8-bitlik uçsuz bucaksız macerada yepyeni bir yolculuğa çıkacaksınız! 

Oyuncak Hikayesi, Zootopia, Aslan Kralı, Haunted Mansion, Tangled, Wreck'in 8-bitlik dünyasında çılgın ve beklenmedik engelleri kaçırırken 100+ Disney ve Pixar figürinleri ile bir dizi rekor seviyesine kadar ilerleyin. Ralph ve daha fazlası.

26. Ava Airborne

Ava uçabileceğine inanıyor. Güzel ama tehlikeli bir silüet boyunca bu heyecan verici yolculuğa kendinizi bırakın. Dev bomba balonları arasında dolaşın, turbo yüklü mancınıklara dalın, trambolinleri fırlatın ve bulutlara fırlatın. Sadece yere asla dokunma. Karton kanatlar, roket güdümlü çizme, eski bir şemsiye, hatta bir jet yakıtlı trombon.

27. Evil Factory

Bu yukarıdan aşağı arcade oyununda aksiyon dolu, retro eğlence için hazır olun! 

Sekiz yıl önce, dünyanın süper güçleri, kötü Kraken grubunun dünyayı ele geçirmesini durdurmak için Uluslararası İttifak'ı yarattı. İttifak olası geri dönüşten korkarak araştırmak için küçük pikselli kahraman Leo'yu işe aldı. Onların kötü planını ortaya çıkarmak ve onların çarpık kreasyonlarını durdurmak için Kraken Antarktika laboratuvarına doğru inin. Dodge, patlat, ve manevralar garip, bükülmüş patron canavarları - her biri sondan daha fazla tehditkar - ve düşmanları yok etmek için güçlü silahlar arenalı bir araya getirin.Kraken'i getirin ve Kötü Fabrikayı yıkın!

28. Vertigo Racing

 • Yapabildiğiniz kadar hızlı sürün, ancak yoldan düşmeyin! 
 • 100 kupayı kazan ve şampiyon ol!
 • Klasik arabaları toplayın, yükseltin ve boyayın, 100 bardak kazanın - ama yolda kalın!
 • Farklı elleçleme ile 10 eski model araba toplayın. 
 • Kar, buz, toz, dağlar ve tepeler boyunca 10 güzel seviyede sürün. 
 • Otomobillerinizi farklı renklerde boyayın. 
 • Muhteşem rock 'n' roll ve rock rock müziklerini dinleyin.
 • Reklamsız! 
 • Oyun ilerlemenizi iCloud'da kaydeder.

29. Transformers: Forged To Fight

Tüm Autobot'ları, Decepticon'ları, Predacons'ları ve Maximals'ları çağırmak! 

Transformers evrenlerinin çarpıştığı üstünlük mücadelesinde Optimus Prime, Megatron, Bumblebee, Waspinator, Rhinox, Grimlock, Soundwave ve daha birçok favori botunuza katılın. Bu heyecan verici aksiyon dövüş RPG, 30 yılı aşkın Transformers tarihinin mobil cihazınıza yaptığı kahramanca hikaye anlatımı ve muhteşem aksiyonu beraberinde getiriyor! 

Özellikler: 

 • Tüm Transformers evreninden ikonik botları toplayın 
 • Yıkıcı özel saldırılara sahip diğer oyuncularla savaşın, patlatma, yıkılabilir arazi ve 360° geniş arenalar 
 • Arkadaşlarınızla takım kurun, ittifaklar kurun ve küresel etkinliklerde savaşın 
 • Botlar ayarlayın üssünüzü korumak ve savunmak, düşman üslerine saldıranlara karşı intikam almak 

30. Planet Quest

Planet QUEST asla bırakmak istemeyeceğiniz yepyeni bir ritim oyunudur. 

Ritim üstüne dokunun, skor tahtasına çıkın ve evrenin efendisi olun. 

31. Mars: Mars

MarsCorp, Mars'a heyecan verici bir görev için ilk gönüllü grubunu almaya hazır! Yeni jet paketlerimizden birinde Mars'ın etrafında uçun ve orada ne olduğunu keşfedin. 

“Profesyonel” olarak adlandırılan astronotlar size “Hiçbir aklı başında bu konuda uzayda yolculuk yapmaz” veya “Bu jetpack üzerindeki yakıt yaklaşık 30 saniye sürer” gibi şeyler söyleyecektir, ancak yanlış olduklarını kanıtlayabilirsiniz! İşte tarihe geçme şansınız!

32. Fold the World

Üçgenin lanetinin inanılmaz hikayesini keşfetmek için Kağıt Krallığı dünyasını katlayın. 

Güzel hazırlanmış bulmacalar aracılığıyla Yolo'ya gidin, gizli yolları ortaya çıkarın ve Karanlık Lord of the Lord'u zekice indirin. Dünyayı Katla, her kıvrımın ardında heyecan verici komplo kıvrımlarının sizi beklediği şaşırtıcı bir hikaye kitabı dünyası olan Paper Kingdom'ın çarpıcı bir keşifidir.

33. Turn Undead: Monster Hunter

Bu sıra tabanlı eylem bulmaca platformunda Dracula ve canavarların lejyonunu ele alın. 

Özellikler: 

 • Ürkütücü mezarlıklar ve perili kaleler içinde gizli bulmacalar çözün! 
 • Canavarların zayıflıklarını keşfedin ve kullanın. 
 • Ekstra zor bir meydan okuma için bonus kutsal haçı toplayın! 
 • Kolayca kaydırmalı kontroller.

Ölme Zamanı ... Her seferinde bir adım!

34. Smash Hit

Başka bir dünya boyutunda gerçeküstü bir yolculuğa çıkın, ses ve müzik ile uyum içinde hareket edin ve yolunuzdaki her şeyi parçalayın! Bu deneyim, yalnızca mümkün olduğunca uzaklaşmak için değil, aynı zamanda yolunuza çıkan güzel cam nesneleri kırmak için odaklanma, konsantrasyon ve zamanlama gerektirir.

35. Hammer Bomb

Karanlık labirentlere ve zindanlara girmeye hazır mısın - canavar orduları ve hazineleri dolu? 
Sör Çekiç bombasının yakalanan tüm askerlerini kurtarmasına yardım et! 

Hammer Bomb zindan tarzı arcade oyunları üzerinde yeni bir twist. 
Herkesin oynaması için kolay kontroller.

 • En iyi hazineleri bulmak için gizli alanları açmak için bomba bırakın. 
 • Farklı türden abur cuburlar arayan görevlere devam et. 
 • Oyun seviyenizi geliştirmek için 50 seviye toplayın. 
 • Çeşitli silahlar, yaylar, kılıçlar, sihir ve yüce çekiç kullanın!

iPhone 6s ve iPad Pro'da bir video kaydedin! Oyun sırasında bir saniye boyunca sıkıca ekrana basın ve kayıt yapmaya başlayacak. Ardından kaydı durdurmak için tekrar sıkıca bastırın. 

36. caRRage

Araba meraklıları, yiyecekler için yıkık bir manzaraya dikkat etmeleri gerektiğinde nasıl yarışacaklarını buluyorlar. Ancak, bu tam olarak Formula 1 değildir. CaRRage'de araçlar zırh, mayın ve yangın füzeleri ile yüklüdür. Son yerde evinizi kirletmek istemediğiniz sürece, kirli taktikler zorunlu olarak teşvik edilmez. Yarış için petrolün bir yerden gelmesi gerekiyor.

37. Rust Bucket

Bir adım atmak için kaydırın, saldırmak için düşmanlara doğru kaydırın. Bu kadar basit, ama bunun rahat oynanan bir oyun olduğunu düşünerek aldanmayın! 

 • Denetimleri taşımak için basit kaydırmayı kullanarak gezinin. 
 • Oyun oynamak hızlı ve ölüm asla uzak değildir
 • Ölümcül tuzaklar geçerken ya da düşmanları yakalamak için onları kullanın. 
 • Her biri üstesinden gelmek için kendine özgü kurallara sahip birçok canavar türü. 
 • Tamamen nitelikli bir nişancı olmak için seviyelere doğru ilerleyin. 
 • Daha derine inmek için daha fazla sonsuz zindan keşfedin. 
 • Stratejik mücadele ustası ol ve en yüksek puan alan zindan odalarına ulaş.
 • Arkadaşlarınızla yarışın Game Center'da yüksek puanlara ulaşın

38. Big Bang Racing

Hızlı 4 oyunculu yarışlarda, büyük 100 oyunculu turnuvalarda dünyanın dört bir yanından oyuncular çıkın ya da mola verin ve sıradan 1 oyunculu macera pistlerinden hazineleri toplayarak dinlenin ve rahatlayın. Kendi seviyenizi oluşturun, paylaşın, sürünüzü yükseltin ve karakterlerinizi galaksideki en havalı şapkalarla özelleştirin. Takım atın, skor tablolarına tırmanın ve muhteşem fiyatları kazanın! 

39. Land Sliders

Dokunmatik ekran cihazlarda oyun hissi önemlidir. Parmaklarınızın altında ne olursa olsun, doğal olarak rastlanmazsa, bu, sanal bir dünya ile etkileşiminizi bozabilir. Land Sliders bu konuda mükemmeldir. Bu zarafet ve kesinlik kombinasyonu, çizgi film karakterini kullanmanız, etrafınızı keşfetmeniz, kollektifleri yakalamanız, ölümcül cinayetlerden kaçınmanız ve her seviyenin çıkışını belirlerken sarhoş edici.

Bu, bir süreliğine dikkatinizi çekmek için yeterli olacaktır, ancak Land Sliders, oyunun tüm unsurlarını dikkatlice değerlendirerek uzun vadeyi hedefler. Ustalıkla üretilen dünyalar, bolca bükülme ve dönüşlerle, çeşitlidir.

40. Battle Golf Online

Orijinal Battle Golf eğlenceli, hızlı tempolu bire bir golf oldu. Oyunda, iki oyuncu bir gölün her iki tarafında durmakta, içlerinden periyodik olarak ortaya çıkan küçük yeşiller üzerinde delikler bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

Golf kulüplerini çıkarmanın ve biraz top çalmanın zamanı geldi. Gerçek zamanlı çok oyunculu.

Maçları kazanarak para kazanın ve onları havalı şapkaların kilidini açmak için kullanın!

Yorumlar
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!