En hızlı ürün gönderen 3 LED aydınlatma web sitesi

En hızlı ürün gönderen 3 LED aydınlatma web sitesi

En hızlı ürün gönderen 3 LED aydınlatma web sitesi

En hızlı ürün gönderen LED aydınlatma mağazalarını çok merek ediyorduk bu nedenle 3 farklı LED Aydınlatma sitesinden aynı günde 5 dakika ara ile sipariş verdik. Yani hepsi hemen hemen aynı anda sipariş verildi.

Test edilen siteler; Led Gelsin, Karadoğan LED, Evim LED

Bu sitelerde karaköyde hizmet veren toptancılardır ve işlerinde başarılı olduklarını duyduk bu nedenle bu 3 firmayı teste soktuk. Hepsinden 100 Watt led projektör sipariş ettik. Bunlardan evim led siparişi hemen onayladı , 2 saat sonra ürün kargoda mesajı aldık. Diğeri LED gelsin firması ise 3 saat sonra direkt ürün kargoda mesajı aldık ayrıca SMS olarakda mesaj göndermişler. Son olarak karadoğan led firmasi ise 4 saat sonra ürün kargoda mesajı gönderdi. Hemen hemen hepsi ürünleri aynı günde kargo ettiler bu nedenle içiniz rahat olarak bu sitelere güvenebilir ve sipariş geçebilirsiniz.

Bu sitelerin ortak özellikleri nedir ?

Hepside karaköyde , kapıda ödeme, kolay iade, kredi kartına 6 taksit imkanları buunuyor ve hepside bu ürünlerin toptancısı konumunda yer alıyor.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 315 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" En hızlı ürün gönderen 3 LED aydınlatma web sitesi konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En hızlı ürün gönderen 3 LED aydınlatma web sitesi ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En hızlı ürün gönderen 3 LED aydınlatma web sitesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "