Ogznet.com
En İyi PHP Arkadaşlık Scriptleri Paylaş:

En İyi PHP Arkadaşlık Scriptleri

En İyi PHP Arkadaşlık Scriptleri

Bir arkadaşlık sitesi kurmayı mı planlıyorsunuz? Veya tam özellikli bir topluluk web sitesine sahip olmak mı istiyorsunuz? Bu yazıda, arkadaşlık sitesi açmak için en iyi arkadaşlık scriptileri var.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Arkadaşlık siteleri bugünlerde dünyanın dört bir yanından oldukça popüler hale geldi. İnsanlar birbirleriyle etkileşim kurma ve tanışma fırsatı buluyor. Ayrıca, arkadaşlık siteleri işletmek uygulanabilir bir iş modeli olarak kabul edilir ve parasal olarak sunabileceği çok şey vardır.

Girişimciler ve web yöneticileri, zengin özelliklere sahip, tamamen işlevsel ve şık bir arkadaşlık sitesine sahip olarak bu senaryodan yararlanabilir. Aslında önünüzde iki seçenek var. İşi bir web tasarımcısına yaptırabilir veya bir arkadaşlık scripti kullanabilirsiniz.

Aslında, arkadaşlık scripti kullanarak sayısız fayda elde edersiniz. Bu yöntem gerçekten uygun maliyetlidir. Arkadaşlık scriptleri ile birkaç yüz dolara tamamen işlevsel bir arkadaşlık sitesine sahip olabilirsiniz.

Kapsamlı bir arkadaşlık scripti arıyorsanız, aşağıdaki scriptler size büyük ölçüde yardımcı olabilir.

En İyi 10 Arkadaşlık Scripti

SkaDate - Tam işlevli arkadaşlık scripti

SkaDate arkadaşlık scripti size kapsamlı, güçlü ve zengin özelliklere sahip bir arkadaşlık sitesi kurma fırsatı sunar. SkaDate popüler bir arkadaşlık scriptidir. SkaDate size tam özellikli bir paket sunar. Ücretsiz bir müşteri destek forumu ile birlikte ömür boyu yazılım güncellemeleri de alırsınız.

SkaDate, hızlı flört, çöpçatanlık sistemi, etkinlik sistemi, fotoğraf doğrulama aracı gibi özellikler sunar. SkaDate, müzik yükleme, oyunlar, fotoğraf ve video paylaşımı ve çok daha fazlası gibi sosyal ağ özelliklerine de sahiptir. Bu arkadaşlık scripti ile çok düzeyli üyelik türlerine, kullanıcı puan sistemine ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

PG Dating Pro - hazır profesyonel arkadaşlık sitesi ve mobil uygulamalar, açık kod, hazır üye profilleri

PG Dating Pro, eksiksiz bir arkadaşlık scriptidir. PG Dating Pro, niş arkadaşlık siteleri oluşturmayı kolaylaştırır. PG Dating Pro muhteşem ve harika arkadaşlık siteleri oluşturmanıza izin veren hazır bir yazılım çözümüdür. PG Dating Pro profesyonel PHP kodlaması ile iş fikrinizi kolayca büyük ve başarılı bir gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Yönetim panelindeki gelişmiş ayar özelliği ile arkadaşlık sitenizi istediğiniz niş fikre göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, PG Dating Pro ile çalışmak için herhangi bir programlama becerisine ihtiyacınız yoktur. Modülleri, metinleri ve görüntüleri kolayca ayarlayabilirsiniz. Hala sorun yaşıyorsanız veya herhangi bir sorununuz varsa, özel destek ekibi size yardımcı olmak ve işleri sizin için kolaylaştırmak için her zaman yanınızdadır.

PG Dating Pro, sayısız özelleştirme seçeneği sunar. Logoyu değiştirebilir, tercih ettiğiniz site renk şemasını ayarlayabilir, telif hakkı bilgilerini düzenleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli para kazanma fırsatları sunar. Ücretli hizmetler, bağlı kuruluş programları, reklam kampanyaları ve çok daha fazlasını ayarlayabilirsiniz. PG Dating Pro, mümkün olan her şekilde esnektir. Ayrıca, web siteniz için binlerce tasarım temasına da sahip olursunuz.

YouDate - Kendi arkadaşlık web sitenizi başlatmanıza ve premium özelliklerden ve reklamlardan para kazanmanıza olanak tanıyan modern, güvenli ve hızlı PHP scripti.

YouDate - Dating Script, en iyi arkadaşlık scriptlerinden biridir. PHP framework Yii 2.0 tarafından desteklenen bir PHP scripttir.

YouDate çok popüler bir arkadaşlık yazılımıdır. YouDate, kapsamlı ve özellik yüklü bir arkadaşlık sitesi kurmanıza olanak tanır.

Size birçok özellik sunan tam özellikli bir pakettir.

4. Datum

Datum - Tinder, Grindr, OkCupid gibi uygulamalara benzer arkadaşlık sitesi scripti

Datum, en iyi arkadaşlık scripti ve mobil arkadaşlık uygulamaları arasındadır. Bu nedenle, bir arkadaşlık sitesi kurmayı planlıyorsanız, Datum sizin için iyi bir seçim olabilir.

Çok şey bekliyorsanız, Datum'un sizi hayal kırıklığına uğratmayacağından emin olun. Arkadaşlık scripti, Tinder, Grindr, OkCupid ve birkaç diğer uygulama gibi en iyi uygulamalardan en iyi arayüz özelliklerini sunar.

Datum tamamen özelleştirilebilir bir arkadaşlık scriptidir. Böylece Datum, arkadaşlık sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde kurmanıza olanak tanır.

Ayrıca, Datum, modern bir arkadaşlık uygulaması arayan girişimciler için Tinder benzeri bir sosyal ağ uygulaması çözümü sunar.

GetOkDate - GetOkDate, birinci sınıf bir arkadaşlık scripti ve arkadaşlık uygulaması

GetOkDate, birinci sınıf bir arkadaşlık scripti olarak gelir. GetOkDate ile 30 dakika içinde arkadaşlık sitesi kurabilirsiniz.

Scriptin özellikleri

  • Paylaşımlı hosting alanlarında hız ve kaynak kullanımı için optimize edilmiştir.
  • Mobil duyarlı tasarım.
  • Web sitenizin her yerini yönetmek için güçlü Yönetici Paneli
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz üç açılış sayfası
  • Hafif ve ultra hızlı kullanıcı arayüzü.
  • Sahte kullanıcı üreticisi ile tek tıklamayla kolayca yapay kullanıcılar oluşturun.
  • Çoklu dil yönetimi ile kullanıcılarınız için dilleri kolayca yönetin/ekleyin!
  • Kullanıcılarınızın Facebook kullanarak sitenize kolayca giriş yapmasına/kayıt olmasına izin verin.
  • Kolayca anlayabileceğiniz %100 şifrelenmemiş açık kaynak koda sahiptir.
Vadoo - Sosyal ağ arkadaşlık scripti

Vadoo, güçlü bir sosyal ağ ve arkadaşlık scriptidir. Vadoo hem normal hem de genişletilmiş lisanslarda mevcuttur.

Normal lisans 50 dolardan başlar ve altı aylık destekle birlikte gelir. Genişletilmiş lisans 300 dolarıdır ve tam web sitesi kurulumu, tam sosyal ağ kurulumu ve tam ödeme kurulumu gibi olanaklarla birlikte altı aylık destek sunar.

Vadoo'nun kurulumu kolaydır. Otomatik bir yükleyici sunar. Ayrıca, Vadoo tamamen duyarlı, mobil uyumlu ve hızlıdır.

W3C onaylı kodlar, dokunmatiğe uygun galeriler ve mobil uyumlu Ajax sohbeti ile gelir. Ücretsiz ifadeler ve premium çıkartmalar ile Badoo benzeri güçlü bir sohbete sahiptir. İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca gibi çok dilli destek sunar.

Kullanıcılar kredi satın alabilir. Bu kredileri hediye ve mesaj çıkartmaları satın almak için kullanabilirler. Her kayıtlı kullanıcının konumunu alır.

Kullanıcılar Facebook ile giriş yapabilir ve kayıt olabilir. 54 ücretsiz sohbet suratları ve iki premium çıkartma kutusu sunar.

Tüm bu özelliklerle Vadoo, mükemmel bir sosyal ağ arkadaşlık scripti olarak ortaya çıkıyor.

WPDating - WordPress Arkadaşlık Temalarınızdaki tüm premium flört özelliklerini keşfedin.

WPDating, kendi arkadaşlık sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olan bir WordPress Eklentisi olarak gelir. WPDating Eklentisi 149 dolardan başlıyor.

Bu WordPress Dating Plugin, 7 dahili arkadaşlık sitesi teması ve 4 premium arkadaşlık teması içerir.

Arkdaşlık eklentisi WordPress için olduğundan, sitenizin işlevselliğini artırmak için binlerce ücretsiz eklentiye de sahip olursunuz.

Arkadaşlık eklentisi, kenar çubuğunda bulunan Ajax Sohbet Modülüne sahiptir. Ayrıca daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için anlık sohbet eklentisi, yönetici mesajı yanıtlama eklentisi ve daha pek çok özellik sunar.

Mobil kullanıcıları kaçırmamak için mobil arkadaşlık uygulaması da vardır. WordPress Dating Plugin sitesinin tüm özelliklerine sahiptir ve harika bir uygulamada güzel bir şekilde bir araya getirilmiştir.

Dating Plugin, daha birçok gelişmiş kullanıcı ve yönetici özelliğine sahiptir. Örneğin, kullanıcılarınız yakınındaki kullanıcıları, Tinder'daki gibi bulabilir.

Herkese Premium Üyelik verebilirsiniz. Yönetici alanında Manuel Onay'ı kullanabilir ve tüm profilleri, fotoğrafları, galerileri, sesleri ve videoları onaylayabilirsiniz.

Yönetici Alanından tüm üyelerinize toplu e-posta gönderebilirsiniz. Bu nedenle, WPDating WordPress Eklentisi, arkadaşlık sitenizi oluşturmak için çok yönlü bir seçenek olarak ortaya çıkıyor.

Peepmatches - PHP arkadaşlık scripti

Peepmatches sosyal ağ özellikleri ile eşsiz ve yaratıcı bir arkadaşlık sitesi kurmak için iyi bir PHP arkadaşlık scriptidir.

Peepmatches kendi arkadalık sitenizi kurmanızı sağlarken, aynı zamanda sosyal ağ siteleri gibi görünüyor. Peepmatches, bilgilendirme, mesajlaşma sistemi gibi özellikler ve haber akışı gibi sosyal ağ özelliklerini barındırır.

Peepmatches tam bir arkadaşlık platformudur ve onlarca sosyal özelliğe sahiptir. Tamamen özelleştirilebilir. Güçlü bir yönetim paneline sahiptir.

Google Maps’te gelişmiş arama filtresi vardır.

AdvanDate - Arkadaşlık scripti

AdvanDate arkadaşlık scripti, arkadaşlık sitesi kurmak veya başlatmak için bir fırsat sunar. AdvanDate'in kurulumu ve kullanımı kolaydır. AdvanDate'i kullanarak sohbet odaları, forumlar ve daha birçok şey oluşturabilirsiniz.

AdvanDate güçlü özellikler ile donatılmıştır. Yerleşik ödeme seçenekleri, özelleştirilebilir profil alanları ve çoklu dil desteği sağlar. Kullanımı kolay yönetici kontrollerine sahiptir ve çoklu tasarım şablonları ile birlikte gelir. Özellik listesi geniş ve çeşitlidir. AdvanDate, arkadaşlık sitesi oluşturmak, yönetmek ve özelleştirmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Ayrıca güçlü bir yönetim panelini içerir.

AdvanDate ile arkadaşlık sitesi açmak herhangi bir programlama becerisine sahip olmanıza bile gerek yoktur.

Dating Script - php arkadaşlık scripti

DatingScript, güçlü ve esnek bir arkadaşlık scriptidir. Tamamen işlevsel bir arkadaşlık sitesine sahip olmanızı sağlayan gelişmiş ve etkileyici özellikler seti ile donatılmıştır. DatingScript, tamamen özelleştirilebilir temalar sağlar.

DatingScript, geniş güvenlik özellikleriyle donatılmıştır ve tam spam koruması da sağlar. Özel gereksinimlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre dinamik profil alanları oluşturmanızı sağlar.

DatingScript, çoklu dil desteği ile gelir ve çok sayıda forum panosu ile sorunsuz entegrasyon sağlar. DatingScript ayrıca uzantılar ve modüller için destek sağlar.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!