En İyi 10 CSS Menü Oluşturucu Site

En İyi 10 CSS Menü Oluşturucu Site

/ Okuma süresi: 7 dk, 56 sn / Yorum (0)
A A A

Navigasyon, web sitenizin en önemli özelliklerinden biridir. Günümüzde, CSS navigasyon menüleri web sitelerine güzel bir hava katıyor. Bu makalede, harika görünümlü ve güzel CSS menüsü oluşturmanıza yardımcı olacak 10 En İyi CSS Menü oluşturucu sitesini sizlerle paylaşıyoruz.

Kullanımı kolay navigasyon menüsü bir web sitesi için çok önemlidir. Ziyaretçilerinizin web sitenizin ana alanlarına gitmesi ne kadar zorsa, web sitenizi terk etmeler, o kadar çabuk olur.

Yani, Ziyaretçilerinizin web sitenizdeki içeriği bulmasını kolaylaştırmak için ihtiyacınız olan her şey iyi bir navigasyon. CSS ile ilgili en iyi şey, çok esnek ve her türlü web sitesine uygulanabilir olmasıdır. Dahası, web sitenize temiz ve profesyonel görünümlü CSS menüleri eklemek için harika CSS becerilerine sahip olmanıza gerek yoktur.

Artık, CSS Menüler Flash menüsünün yerini almıştır. Flash menü çubuğu ya da düğmeleri güzel görünüme sahipti, ancak onlarla ilgili sorun, web sitesi yapmayı ağırlaştırmak oldu. Öte yandan, CSS (Cascade Style Sheet), hafifliği, oluşturulmasının ve uygulanmasının basit olması nedeniyle popüler hale geldi.

HTML’nizde veya başka bir web komut sayfanızda CSS stil sayfasını içe aktarmanız yeterlidir ve tüm sayfa CSS stil ayarlarınıza göre değişir. CSS Menüler CSS gücünün başka bir harika örneğidir. Günümüzde, web şablonlarının çoğu, bir HTML sayfası veya WordPress teması menü çubuğu stili oluşturmak için CSS kullanır.

CSS menü stili kodunun çoğunda, ücretsiz olarak küçük değişiklikler yaparak yeni bir görünüm elde edebilirsiniz.
CSS menüleri nasıl oluşturacağınızı bilmiyorsanız, burada CSS menüsü oluşturabileceğiniz ve CSS kodunu ücretsiz olarak alabileceğiniz on site var.

Neden CSS Menüler kullanıyorsunuz?
CSS kullanarak, sıkıcı HTML menülerinizi güzel görünümlü gezinme çubuklarına dönüştürebilirsiniz. HTML öğelerinin ekranda veya diğer ortamlarda nasıl görüntülendiğini açıklar. CSS ile, bir çok çalışmanızı kurtarırsınız. Birden çok web sayfasının düzenini tek seferde kontrol eder. Harici stil sayfaları CSS dosyalarında saklanır. CSS ile çeşitli cihazlar ve ekran boyutları için ekrandaki, tasarım, düzen ve varyasyonlar gibi web sayfalarının stillerini tanımlayabilirsiniz.

CSS Büyük Bir Problemi Çözdü
HTML, bir web sayfasını biçimlendirmek için etiket içermeyi asla amaçlamıyordu. Aslında, bir web sayfasının içeriğini tanımlamak için HTML kullanılmıştır:

Ancak, HTML 3.2'de renk özellikleri gibi etiketler eklendiğinde, web geliştiricileri için bir kabus oldu.

Büyük web sitelerine (her sayfada) yazı tipi ve renk bilgisi eklemek sıkıcı ve pahalı bir süreç haline geldi. Bu sorundan kurtulmak için World Wide Web Consortium (W3C) CSS ile geldi. CSS, HTML sayfalarından stil biçimlendirmesini kaldırdı!

CSS Çok İş Bitirdi
Stil tanımları genellikle harici .css dosyalarına kaydedilir. Yani, bir harici stil sayfası dosyası kullanarak, sadece bir dosyayı değiştirerek tüm web sitesinin görünümünü değiştirebilirsiniz!

CSS Menüler
CSS kullanarak hem dikey hem de yatay gezinme çubuklarına sahip olabilirsiniz. Bunlara ek olarak, duyarlı üst navigasyon bile oluşturabilir ve duyarlı yan navigasyon yapabilirsiniz. Ayrıca, bir gezinme çubuğunun içinde bir açılır CSS menüsü ile gelebilirsiniz.

Burada, web siteniz için bir navigasyon menüsü oluşturmanıza yardımcı olan bazı kullanıcı dostu CSS menü oluşturucu sitelerini listeledik. Size optimize edilmiş kod ile menü tasarımı için bir başlangıç ​​verecektir. Bazı modern CSS menülerini ekledik. Ayrıca isterseniz, menüleri en az çabayla değiştirebilirsiniz.

Bu CSS menü üreteci sitelerini kullanarak web siteniz için en az çaba harcayarak güzel gezinme menüleri oluşturun.
İşte sizin için en iyi 10 CSS Menü Oluşturucu Sitesinin listesi.

En iyi 10 CSS Menü Oluşturucu Site

1. CSS Menu Maker

Çapraz tarayıcı uyumlu özel CSS menüleri oluşturmak için araçlar sunar. Bu menü üreticisi, tüm karmaşık kodlarla uğraşmadan özel CSS menüleri oluşturmanızı kolaylaştırır.

Artı, tüm CSS menülerinin kaynak kodunu burada bulabilirsiniz. Yani, istediğiniz gibi indirebilir, düzenleyebilir ve bütünleştirebilirsiniz.

css menu

2. IzzyMenu

IzzyMenu bir çevrimiçi menü oluşturucusudur. Kullanımı kolaydır ve CSS menünüzü dakikalar içinde oluşturmanıza izin verir. IzzyMenu ile tek bir kod satırı yazmadan web siteniz için profesyonel görünümlü CSS menüleri oluşturabilirsiniz.

Düzinelerce hazır stil elde edersiniz veya kendi menü stilinizi de oluşturabilirsiniz. Yani, IzzyMenu'nün sizin için en iyi çözüm olduğu ortaya çıkıyor.

css menu

3. CSS Menu Builder

CSS Menu Builder, ücretsiz ve özelleştirilebilir CSS menüleri oluşturmanıza yardımcı olur. Site, 300'den fazla yatay menü ve 700'den fazla dikey menü kombinasyonu içeren 1000'den fazla menü kombinasyonu sunuyor.
Ayrıca 200'den fazla değişik tipte menü kombinasyonu sunar.

css menu

4. CSS Menu Generator

CSS Menu Generator, tarayıcılar arası uyumlu, özel CSS menüleri oluşturmak için araçlar sağlar. Bu menü oluşturucu ile karmaşık HTML ve CSS kodları ile uğraşmadan kolayca web navigasyonu oluşturabilirsiniz: Yatay, Dikey ve Açılır menü.

Artı, tüm CSS menüleri için kaynak kodunu alabilirsiniz. Sınırsız bir süre için CSS Menu Generator'ı kullanabilirsiniz.

css menu

5. Pure CSS Menu

Pure CSS Menu ücretsiz çevrimiçi CSS menü oluşturucudur. Bu menü jeneratörünü kullanarak, Yatay ve Dikey Menüleri kolayca oluşturabilirsiniz.

Karmaşık kodlamayla uğraşmadan % 100 Saf CSS Menüsü oluşturursunuz. Gelişmiş stil desteği sunar ve arama motoru dostudur.

css menu

6. Creative VIP

Creative VIP'de PSD ve CSS, şık menüler,dikey menü, duyarlı CSS gezinme menüsü, basit CSS menüsü, parlak CSS menüsü, klasik CSS menüsü ve daha fazlası gibi sayısız kombinasyonu vardır. 

Çoklu renk şemaları, standartlar uyumlu, çapraz tarayıcı uyumlu ve daha birçok özelliğe sahiptir.

css menu
 

7. CSS Menu Generator by CSS Portal

Beğeninize göre özelleştirilebilen olağanüstü CSS menü tasarımları sunar. Şu anda, seçim için 31 adete kadar tasarım sunuyor.

css menu

8. w3schools

En kapsamlı CSS menü oluşturma sitelerinden biridir. Tek bir kod satırı yazmadan siteniz için güzel CSS menülerini kolayca oluşturabilirsiniz.

Hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar için iyi çalışır.

css menu

9. Drop Down Menu Generator

Herhangi bir web sitesinde dinamik bir navigasyon sistemi oluşturmak için en iyi çevrimiçi araçlardan biridir.
Açılır Menü Oluşturucu ile profesyonel görünümlü bir açılır CSS menüsü oluşturmak gerçekten çok kolay.

Teknik bilgiye veya deneyime bile ihtiyacınız yok. Bu araç tarafından oluşturulan menüler profesyonel web sitesi navigasyonu için tüm gereksinimleri karşılamak için çalışıyor.

css menu

10. MenuCool

MenuCool çeşitli CSS menü kombinasyonları sunar, Yatay Açılır menü ve Dikey Menü dahil. % 100 duyarlı tasarım elde ederbilirsiniz.

Tüm büyük platformlarla uyumludur ve masaüstü, mobil ve tablet gibi tüm cihazlarda çalışır.

css menu
En iyi CSS menü oluşturucu sitelerinin bu listesini sizin için son derece değerli bir kaynak olduğunu umuyoruz. Bu listeyi beğendiyseniz, arkadaş ve iş arkadaşlarınızla paylaşın. Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyoruz.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 1649 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" En İyi 10 CSS Menü Oluşturucu Site konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En İyi 10 CSS Menü Oluşturucu Site ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi 10 CSS Menü Oluşturucu Site ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.