Ogznet.com
Ogznet.com
Image by OpenClipart-Vectors from Pixabay

En iyi 13 Video Kesme Programı

Videolarınızı kesmek için kullanabileceğiniz en iyi 13 video kesme programını bu makalede listeledik. Böylece, video kesme işlemi ile uzun videolardan bir veya birden fazla bölüm alabilir ve daha küçük bir video parçası olarak kaydedebilirsiniz.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

1. EaseUS Video Editor

EaseUS Video Editor, profesyonel seviyeye yakın bir video düzenleme programıdır. Bu nedenle hem yeni başlayanlar hem de profesyonel kullanıcılar, video kesme ve video düzenleme gibi işlemlerde kolaylıkla bu programı kullanabilir.

EaseUS Video Editor

EaseUS Video Editor tüm önemli video formatlarını destekler. Bilgisayarda kayıtlı veya kameralar, DV kameralar, web kameraları, cep telefonları vb. bir cihaz tarafından çekilen videolardan herhangi bir medya dosyasını içe aktarabilirsiniz.

EaseUS Video Editor'ü, video klipleri kırpmak, kesmek, bölmek, birleştirmek, döndürmek, karıştırmak, şık video efektleri uygulamak, video hızınızı hızlandırmak / yavaşlatmak ve çok daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz.

Bu video düzenleyici, düzenlenen videoyu iPhone XS Max, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone XS, iPhone XR, iPad, Samsung Galaxy, HTC veya diğer cihazlarda oynatılacak herhangi bir formata dışa aktarma seçenekleri de sunar.

2. Easy Video Splitter

 • 7 günlük ücretsiz deneme sürümü mevcut

Bu ücretsiz program yardımıyla uzun video dosyasından küçük video klipleri çıkartabilirsiniz. Küçük video klibi çıkarmak için, zaman sınırını veya boyutunu ve bölüm sayısını ayarlayarak başlangıç ​​ve bitiş noktalarını seçebilirsiniz. Bu yazılım, MPEG, WMV, AVI, DIVX, ASF vb. gibi video formatlarını destekleyen kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

3. Free Video Cutter

 • Ücretsiz

Bu temel özelliklere sahip video kesme programının kullanımı ücretsizdir. Çok çeşitli video formatlarındaki video klipleri sadece birkaç tıklamayla seçebilir, kesebilir ve kaydedebilirsiniz. Yapmanız gereken şey başlangıç ​​ve bitiş noktalarını işaretlemektir. Bu yazılım, işaretli noktalar arasında bir video klibi keser ve istediğiniz formatta kaydeder.

ücretsiz video kesme programı

Ücretsiz video kesme programının sürükle-bırak desteği ve önizleme bölmesi vardır. Ücretsiz video kesme programı, uygun kesim şemasına otomatik olarak karar verir ve sistem donanım yapılandırmasını algılayabilir. Yeni başlayan bir kullanıcının bile kullanabileceği çok kolay bir programdır. 3GP, MP4, AVI, MOV, WMV, RM, MPG, DAT, RM, FLV gibi formatları destekler.

4. Free Video Cutter Expert

 • Ücretsiz

Free Video Cutter Expert

Bu yazılımı kullanarak uzun video dosyalarını milisaniye mükemmelliği ile bölümlere ayırabilirsiniz. Bu yazılımda video dosyası kesme işlemini duraklatabilir ve devam ettirebilirsiniz. Bir video dosyasından daha küçük video klipler çıkarabilir ve ticari reklamlar, fragmanlar vb. gibi istenmeyen kısımları kaldırabilirsiniz. Video oynatıcısı da videoyu önizlemenizi sağlar. Bu ücretsiz video kesme programı 3GP, MPEG, MKV, MOV, AVI, FLV, VOB, WEF, WMV gibi formatları destekler.

5. Video Cutter Max

 • Ücretsiz deneme sürümü mevcut

Bu ücretsiz yazılımı kullanarak video dosyalarının herhangi bir bölümünü aynı veya başka bir video formatında kesebilir ve kaydedebilirsiniz. Bir video dosyasını kesmek ve kaydetmek için kaydırıcıyı kullanarak sadece başlangıç ​​ve bitiş noktalarını seçebilirsiniz. Bu yazılım hemen hemen tüm video formatlarını giriş video formatı olarak desteklemektedir. Ayrıca MPG, MOV, MP4, AVI, ASF, FLV, RM, WMV ve diğer video formatları gibi çıkış formatlarını da destekler. Bu yazılım otomatik olarak çıktı dosya isimleri üretir.

6. Free Video Cutter Joiner

 • Ücretsiz

Free Video Cutter Joiner

Bu yazılımı kullanarak uzun video dosyalarını kesebilir ve kaydedebilirsiniz. Ayrıca, kestiğiniz ve kaydettiğiniz uzun video dosyalarından ticari reklamlar, fragmanlar vb. istenmeyen kısımları da silebilirsiniz. Bu yazılım MP4, MPEG, 3GP, AVI, WMV, FLV vb. formatları desteklemektedir. Bu program aracılığı ile birkaç video dosyasını desteklenen formatta da birleştirebilirsiniz.

7. Chick Video Cutter

 • Ücretsiz

Bu program ile videoları kesebilir ve video dosyalarını bölebilirsiniz. Reklam vb. gibi video dosyasından istenmeyen sahneleri kaldırmak için bu yazılımı kullanabilirsiniz. Bu yazılım MPEG, 3GP, MP4, DVD, VCD, SVCD, AVI, WMV, MOV ve animasyonlu GIF gibi formatları destekler.

İlginizi
çekebilir

En İyi Ücretsiz GoPro Video Düzenleme Yazılımları

8. Kate’s Video Splitter

 • Ücretsiz

Bu program ile videonun herhangi bir bölümünü kesip aynı dosya formatında veya farklı bir formatta kaydedebilirsiniz. Bir video dosyasından istenen kısmı kesmek için başlangıç ​​ve bitiş noktalarını işaretleyebilirsiniz. Çıkarılan video dosyasından istenmeyen kısımları silebilirsiniz. Bu ücretsiz yazılım AVI, WMV, MOV , DIVX, ASF, 3GP, MP4, MPEG1, MPEG2, VCD-PAL ,VCD-NTSC, SVCD-PAL, SVCD-NTSC, DVD-PAL, DVD-NTSC vb. gibi formatları destekler,

9. Weeny Free Video Cutter

 • Ücretsiz

Weeny Free Video Cutter

Bu video kesme programının yardımıyla uzun bir video dosyasını küçük dosyalara bölebilirsiniz. Ayrıca, ticari bir reklam filmi, fragman vb. gibi bir video dosyasının istenmeyen kısımlarını kesip çıkarabilirsiniz. Bu yazılım aynı zamanda boyut, kare hızı, bit hızı, video codec vb. gibi çıktı ayarlarını da ayarlamanıza olanak tanır. Bu yazılım 3gp, asf, avi, flv, mp4, mpg, rm, rmvb, vob, wmv and more to 3gp, avi, flv, mp4, mpg, wmv vb. gibi çeşitli formatları destekler.

10. DVD Cutter Plus

 • Ücretsiz

DVD Cutter Plus

Bu ücretsiz ve kolay DVD kesici yazılımını kullanarak DVD videolarını kesip kaydedebilirsiniz. Bir DVD videosundan istediğiniz bölümleri yalnızca başlangıç ​​ve bitiş noktalarını seçerek kesebilir ve kaydedebilirsiniz. Kestiğiniz ve kaydettiğiniz video klibin kalitesi, orijinali ile aynıdır.

11. AIV DVD Cutter

 • Ücretsiz

AIV DVD Cutter

AIV DVD Cutter ile bir DVD filminden uzun, orta veya kısa klipler dahil olmak üzere herhangi bir uzunlukta video klibi kesebilir ve kaydedebilirsiniz. Bir DVD filminden istediğiniz şarkı veya sahneleri kesip kaydedebilirsiniz. Bu yazılım, DVD oynatma yazılımı gibi durdurma, oynatma/duraklatma, ses denetleyicisi, yeni seçim ve tam ekran görüntüsü gibi seçeneklere sahiptir.

12. Cute Video Cutter Free

 • Ücretsiz

Cute Video Cutter Free

Bu yazılımı kullanarak uzun videolardan küçük video dosyalarını kesip çıkarabilirsiniz. Uzun video dosyalarını da kesebilir ve fragmanlar, ticari reklamlar vb. gibi istenmeyen kısımları kaldırabilirsiniz. Bu yazılım MP4, MPEG-1/2, MOV, MKV, DVD, DAT, DIVX, FLV, AVI, RM, VOB, VCD, XVID, WMV gibi çeşitli formatları destekler.

13. Moo0 Video Cutter

 • Ücretsiz

Moo0 Video Cutter

Bu video kesme programı ile videodan en sevdiğiniz sahneleri video kalitesinden ödün vermeden çok hızlı ve kolay bir şekilde kaydedebilmenizi sağlar. Sadece filmlerin şarkılarını kesmek istiyorsanız, bu video kesici bunu mümkün kılar. Dosya boyutunu düşürmek için şarkıları kesebilir ve sabit diskten filmin kalan kısmını silebilirsiniz. Bu video kesme programının basit arayüzü ile kullanımı çok kolaydır.

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz