En iyi 10 Video Kesme Programı

En iyi 10 Video Kesme Programı

Bu makalede, uzun videolardan bir veya birden fazla bölme ve kesme işleminden küçük bir video çıkarmak için kolayca kullanabileceğiniz en iyi 10 ücretsiz video kesme yazılımı vardır.

Easy Video Splitter

Bu ücretsiz program yardımıyla uzun video dosyasından küçük video klipleri çıkartabilirsiniz. Küçük video klibi çıkarmak için, zaman sınırını veya boyutunu ve bölüm sayısını ayarlayarak başlangıç ​​ve bitiş noktalarını seçebilirsiniz. Bu yazılım, MPEG, WMV, AVI, DIVX, ASF vb. gibi video formatlarını destekleyen kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Free Video Cutter

Bu temel video kesici programın kullanımı ücretsizdir. Video klipleri çok çeşitli video formatlarından sadece birkaç tıklamayla seçebilir, kesebilir ve kaydedebilirsiniz. Yapmanız gereken şey başlangıç ​​ve bitiş noktalarını işaretlemektir. Bu yazılım işaretli noktalar arasında bir video klibi keser ve istediğiniz formatta kaydedebilirsiniz. Ücretsiz video kesici programının sürükle-bırak desteği ve önizleme bölmesi vardır. Ücretsiz video kesici programı, uygun kesim şemasına otomatik olarak karar verir ve sistem donanım yapılandırmasını algılayabilir. Bir aceminin bile kullanabileceği çok kolay bir programdır. 3GP, MP4, AVI, MOV, WMV, RM, MPG, DAT, RM, FLV gibi formatları destekler.

Free Video Cutter Expert

Bu yazılımı kullanarak uzun video dosyalarını milisaniye mükemmelliği olan bölümlere ayırabilirsiniz. Bu yazılımda video dosyası kesme işlemini duraklatabilir ve devam ettirebilirsiniz. Bir video dosyasından daha küçük video klipler çıkarabilir ve ticari reklamlar, fragmanlar vb. gibi istenmeyen kısımları kaldırabilirsiniz. Video oynatıcısında, videoyu önizlemenizi sağlar. Bu ücretsiz video kesme yazılımı 3GP, MPEG, MKV, MOV, AVI, FLV, VOB, WEF, WMV gibi formatları destekler.

Video Cutter Max

Bu ücretsiz yazılımı kullanarak video dosyalarının herhangi bir bölümünü aynı veya başka bir video formatına kesebilir ve kaydedebilirsiniz. Bir video dosyasını kesmek ve kaydetmek için kaydırıcıyı kullanarak sadece başlangıç ​​ve bitiş noktalarını seçebilirsiniz. Bu yazılım hemen hemen tüm video formatlarını giriş video formatı olarak desteklemektedir. Ayrıca MPG, MOV, MP4, AVI, ASF, FLV, RM, WMV ve diğer video formatları gibi çıkış formatlarını da destekler. Bu yazılım otomatik olarak çıktı dosya isimleri üretir.

Free Video Cutter Joiner

Bu yazılımı kullanarak uzun video dosyalarını kesebilir ve kaydedebilirsiniz. Ayrıca, kestiğiniz ve kaydettiğiniz uzun video dosyalarından ticari reklamlar, fragmanlar vb. istenmeyen kısımları da silebilirsiniz. Bu yazılım MP4, MPEG, 3GP, AVI, WMV, FLV vb. formatları desteklemektedir. Bu program aracılığı ile birkaç video dosyasını desteklenen formatta da birleştirebilirsiniz.

Chick Video Cutter

Bu program ile videoları kesebilir ve video dosyalarını ayıklayabilirsiniz. Reklam vb. gibi video dosyasından istenmeyen sahneleri kaldırmak için bu yazılımı kullanabilirsiniz. Bu yazılım MPEG, 3GP, MP4, DVD, VCD, SVCD, AVI, WMV, MOV ve animasyonlu GIF gibi formatları destekler.

iTech Video Cutter

Bu yazılım, en sevdiğiniz ses ve video kliplerini kesmenizi ve kaydetmenizi sağlar. Sadece başlangıç ​​ve son noktaları seçin ve istediğiniz video ve ses klibini kesip kaydedebilirsiniz. Bu yazılımı kullanarak sonuçları önizleyebilir, medyanızı oynatabilir ve videoyu tam ekranda izleyebilirsiniz. iTech video cutter yazılımı, MP3, MPEG, MOV, ASF, AVI, DAT, WAV, WMA, WMV, VOB vb. gibi çeşitli formatları destekleyen ücretsiz bir video kesme yazılımıdır.

Kate’s Video Splitter

Bu yazılımın kullanımıyla, videonun herhangi bir bölümünü kesip kaydedebilir ve aynı biçimde veya farklı bir biçimde kaydedebilirsiniz. Bir video dosyasından istenen kısmı kesmek için başlangıç ​​ve bitiş noktalarını işaretleyebilirsiniz. Çıkarılan video dosyasından istenmeyen kısımları silebilirsiniz. Bu ücretsiz yazılım MP4, MPEG-1/2, MOV, 3GP, DIVX, DVD, ASF, AVI, WMV, VCD, SVCD vb. gibi formatları destekler,

Weeny Free Video Cutter

Bu video kesicinin kullanımıyla uzun bir video dosyasını küçük dosyalara bölebilirsiniz. Ayrıca, ticari bir reklam filmi, fragman vb. gibi bir video dosyasının istenmeyen kısımlarını kesip çıkarabilirsiniz. Bu yazılım aynı zamanda boyut, kare hızı, bit hızı, video codec vb. gibi çıktı ayarlarını da ayarlamanıza olanak tanır. Bu yazılım MP4, 3GP, MPG, AVI, ASF, VOB, FLV, WMV vb. gibi çeşitli formatları destekler.

DVD Cutter Plus

Bu ücretsiz ve kolay DVD kesici yazılımını kullanarak DVD videolarını kesip kaydedebilirsiniz. Bir DVD videosundan istediğiniz bölümleri yalnızca başlangıç ​​ve bitiş noktalarını seçerek kesebilir ve kaydedebilirsiniz.
Kestiğiniz ve kaydettiğiniz video klibin kalitesi, orijinaline benzer.

AIV DVD Cutter

AIV DVD Cutter kullanarak bir DVD filminden uzun, orta veya kısa klipler dahil olmak üzere herhangi bir uzunlukta video klibi kesebilir ve kaydedebilirsiniz. Bir DVD filminden istediğiniz şarkı veya sahneleri kesip kaydedebilirsiniz.
Bu yazılım, DVD oynatma yazılımı gibi durdurma, oynatma/duraklatma, ses denetleyicisi, yeni seçim ve tam ekran görüntüsü gibi seçeneklere sahiptir.

Cute Video Cutter Free

Bu yazılımı kullanarak uzun videolardan küçük video dosyalarını kesip çıkarabilirsiniz. Uzun video dosyalarını da kesebilir ve fragmanlar, ticari reklamlar vb. gibi istenmeyen kısımları kaldırabilirsiniz.
Bu yazılım MP4, MPEG-1/2, MOV, MKV, DVD, DAT, DIVX, FLV, AVI, RM, VOB, VCD, XVID, WMV gibi çeşitli formatları destekler.

Moo0 Video Cutter
Bu video kesicinin de kullanabileceği kolaylık, videodan en sevdiğiniz sahneleri, video kalitesinden ödün vermeden çok hızlı bir şekilde kaydedebilmenizi sağlar.
Sadece filmlerin şarkılarını kesmek istiyorsanız, bu video kesici bunu mümkün kılar. Yerden kazanmak için şarkıları kesebilir ve sabit diskten filmin kalan kısmını silebilirsiniz. Bu video kesici basit arayüzü ile kullanımı çok kolaydır.

En İyi Ücretsiz GoPro Video Düzenleme Yazılımları
İlginizi Çekebilir

En İyi Ücretsiz GoPro Video Düzenleme Yazılımları

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile