Ogznet.com
En İyi 10 Video Paylaşım Scripti Paylaş:

En İyi 10 Video Paylaşım Scripti

En İyi 10 Video Paylaşım Scripti

YouTube, DailyMotion, Metacafe ve diğer video paylaşım sitelerine benzer bir video izleme sitesi açmayı planlıyorsanız, o zaman kesinlikle doğru yere gelmiş bulunuyorsunuz. İşte sizin için en iyi 10 video paylaşım scripti.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Kendi video paylaşım sitesini kurmak istiyorsanız, ilk ve en önemli şey, doğru video paylaşım scriptini bulmaktadır.

Öncelikle script kolay kullanılabilir ve özelleştirilebilir olmalıdır. Sık güncelleme almalı, neredeyse %100 açık kaynak kodlu olmalı, çoklu dilleri desteklemeli ve tercihen uygun fiyatlı olmalıdır.

Bu nedenle, online video sitesi oluşturmak için size yardımcı olacak 10 En İyi Video Paylaşım Scripti'ni listeliyoruz.

En İyi 10 Video Paylaşım Scripti

ClipShare, kendi YouTube benzeri sitenizi başlatmak için kullanabileceğiniz yüksek verimli bir video scriptidir. ClipShare, şimdiye kadarki ilk ve en popüler PHP video scriptidir.

ClipShare - Video Paylaşım Siteleri Oluşturun. ClipShare, şimdiye kadarki ilk ve en popüler PHP video scriptidir.

Zengin bir özellik ve seçenek yelpazesi ile güçlendirilmiştir ve uygun fiyatlı bir ücretlendirme ile birlikte gelir. Site genel olarak aşağıdaki özellikleri kapsar;

Videolar

 • Üyelerin videoları HD olarak kolayca yükleyebilecekleri, barındırabilecekleri, paylaşabilecekleri ve izleyebilecekleri web siteleri/topluluklar oluşturun.

Fotoğraflar

 • Üyelerin kolayca fotoğraf galerileri yükleyebilecekleri, barındırabilecekleri ve paylaşabilecekleri web siteleri/topluluklar oluşturun.

Bloglar

 • Üyelerin kendi video/fotoğraf bloglarını kolayca barındırabilecekleri ve yönetebilecekleri web siteleri/topluluklar oluşturun.

Esnek, güçlü ve güvenilir video, fotoğraf ve oyun barındırma/paylaşım platformunu kullanarak, youtube, vimeo,dailymotion, netflix, flickr, instagram, photobucket, 9gag veya hulu gibi son derece karlı web sitelerine dönüştürebilirsiniz.

Tamamen özelleştirilebilir ve dahası, ömür boyu destek alırsınız.

Clip Bucket popüler bir Open Source Multimedya Yönetim Scripti (MMS) 'dir.

clipbucket - Youtube, Netflix vb. gibi video paylaşım sitesi açın

Clip Bucket ile Metacafe, Hulu, YouTube vb. gibi kendi video paylaşım sitelerinizi oluşturmaya ve yönetmeye başlayabilirsiniz.

  Çok yönlü ve gelişmiş özelliklerle gelir ve tüm video yönetimi ihtiyaçlarınızı uygun bir şekilde karşılar. Canlı demo örneklerini görmek için buraya tıklayınız.

  ClipHouse, video paylaşım siteleri oluşturmak için iyi bilinen bir isimdir. İnternette bulabileceğiniz en eksiksiz PHP video paylaşım scriptidir.

  ClipHouse - kullanımı kolay PHP video paylaşım scripti

  DZOIC ClipHouse, uygun fiyatlı bir fiyatlandırma, özel destek ekibi, %100 Açık Kaynak Kodlu, diğer birçok gelişmiş özelliklere sahiptir ve aktif geliştirici topluluğu ile birlikte gelir.

  Mobil Dostu Arayüz

  • Günümüzün tüm cihazları ve boyutları için duyarlı tasarım. Videonun her tür cihazda oynatılmasını sağlamak için çoklu video oynatma biçimleri.

  Açık Kaynak Kodlu

  • Tüm kodlar tamamen erişilebilir ve düzenlenebilir. Php, javascript, html ve smarty şablon motorunda yazılmıştır, böylece sitenizi tamamen ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilirsiniz.

  Sitenizi Kolayca Yönetin

  • Üyeleriniz için farklı erişim seviyelerine izin vermek için ücretli kullanıcı paketleri oluşturun. Video yüklemelerini, görüntülenebilir kategorileri, reklam gösterimini ve daha fazlasını yönetebilirsiniz.

  Herhangi Bir Video Player Kullanın

  • Benzersiz tasarımı ve uygulaması ile yönetim panelinden farklı video oynatıcılarını kolayca eklemesine ve bunlar arasında geçiş yapmasına olanak tanır.

  Çoklu Dil Desteği

  • Yönetici konsolundan sitenize dil ekleyin, kaldırın, çevirin ve yönetin. İsteğe bağlı olarak, kullanıcıların tercih ettikleri dili seçmelerine izin verin.

  Seo Optimize Ayarlamaları Yapılmıştır

  • Tüm videolar için URL'ler arama motoru için optimize edilmiştir. Bu, sitenizin tüm en iyi arama motorları tarafından hızla görülmesini ve dizine eklenmesini sağlar.

  Canlı yönetim paneli ve demo siteyi görmek için buraya tıklayınız.

  Yıllar içinde, PHPVibe çok gelişti ve şimdi güçlü bir Video Paylaşım scripti olarak piyasada. Temiz, mobil uyumlu ve kullanıcı odaklı olarak çalışan Video Paylaşım Scriptidir.

  Bootstrap 3, en yeni jQuery eklentilerinin en yeni sürümlerine dayanan geliştirilmiş bir CSS Stili ile birlikte gelir.

  PHPVibe - PHPVibe en iyi Google ve Facebook görünürlüğünü elde etmek için optimize edilmiş CMS platformudur.

  PHPVibe, modern bir video CMS'si olarak oluşturulmuştur. Online video paylaşım siteleri büyüyen ve çok karlı bir niş, hem ziyaretçi trafiği hem de gelir elde ettiren bir alan. Video yüklemeleri için bir video web sitesi, video blogu, kurumsal video platformu planlıyorsanız veya sadece geniş video pazarından bir parçaya sahip olmak istiyorsanız, bu platformu başlangıç noktanız olarak düşünebilirsiniz.

  MediaShare, medya paylaşım web sitelerinizi oluşturmak ve çalıştırmak için son derece güvenilir, verimli ve uygun fiyatlı bir medya paylaşımı ve barındırma platformu sağlar.
  Tamamen özelleştirilebilir ve diğer birçok teknik açıdan gelişmiş özelliklerle birlikte ömür boyu destek ile birlikte gelir.

  MediaShare - MediaShare, kendi video, ses ve resim paylaşım topluluğu web sitenizi oluşturmanın en iyi yoludur.

  Video Paylaşımı

  • Üyelerin çevrimiçi olarak kolayca video yüklediği, barındırdığı, paylaştığı ve izlediği topluluklar / sosyal ağlar oluşturun.

  Sesi Paylaşımı

  • Üyelerin ses dosyalarını kolayca yüklediği, barındırdığı, paylaştığı ve dinlediği topluluklar / sosyal ağlar oluşturun.

  Resim Paylaşımı

  • Üyelerin resimleri kolayca yükleyebilecekleri, barındırabilecekleri, paylaşabilecekleri ve göz atabilecekleri topluluklar/sosyal ağlar oluşturun.

  Video Plus, video siteleri, haberler ve magazin siteleri için de kullanılabilen Theme Junkie'den mükemmel bir tema. WordPress ile uyumludur ve ömür boyu destek ile birlikte gelir.
  Ayrıca sitenizi geliştirmek için birçok özel widget ile yüklenir. SEO dostu, Gelişmiş Denetim Masası ve Reklam Yönetimi de destekler.

  VideoPlus - VideoPlus ile kendi videolarınızı paylaşın veya favorilerinizden oluşan bir koleksiyon oluşturun.

  VideoPlus ile kendi video paylaşım web sitenizi oluşturmak kolaydır. Basitçe WordPress web sitenizde bu temayı etkinleştirin ve çeşitli kaynaklardan videolar yayınlamaya başlayabilirsiniz.

  VideoPlus, videolarınızdan otomatik olarak küçük resimler oluşturarak hem zamandan hem de emekten tasarruf etmenizi sağlar.

  Bu temanın içerdiği çeşitli düzen seçenekleri sayesinde içeriğinizi her zaman en iyi şekilde sunabileceksiniz. Bir dizi farklı içerik ve kenar çubuğu yapılandırmasının yanı sıra birden çok sütun ve ızgara düzenini kapsayan düzen seçenekleriyle, bu temayla çok sayıda seçeneğiniz olacak.

  İçeriğinize bir dizi yararlı öğeyi hızlı bir şekilde eklemek için entegre kısa kod kitaplığını kullanabilirsiniz. Birden çok düğme stili, sekmeli içerik alanları, mesaj kutuları ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli sütun düzeni seçenekleriyle, bir düğmeye dokunarak içeriğinizi kolayca yükseltebilirsiniz.

  PlayTube video paylaşımı PHP scripti, tamamen duyarlı, video paylaşım web sitesi oluşturmak için her şey dahil bir scripttir. Amazon S3 entegrasyonu, dinamik yönetici paneli ve web sitesi düzeni ile birlikte gelir.

  Bir video paylaşım sitesi oluşturmak istiyor ama kodlamadan anlamıyorsanız, PlayTube video paylaşımı PHP scripti, bir video paylaşım içerik yönetim sistemi kurmanıza yardımcı olur. Kendi yüksek kaliteli, kullanıcı dostu web sitenizi oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, bu script SEO için optimize edilmiştir ve rakipsiz hız ve güvenliğe sahiptir.

  Bu script, anahtar kelimeleri kullanarak videoları YouTube, Dailymotion veya Vimeo'dan videoları otomatik olarak içe aktarmanıza olanak tanır. Canlı demo sayfası için tıklayınız.

  PHP Melody, video sitenizi kolayca başlatabileceğiniz bir Video Scripti'dir.

  PHP Melody Video Script, kullanımı kolay, açık kaynak kodu, güvenilir, müşteri desteği, sürekli güncellemeler ve para kazanma potansiyeli gibi bir video sitesi oluşturma ve çalıştırma için tüm gereksinimlerinizi karşılayan mükemmel bir video scriptinin tüm bileşenlerini içerir. Canlı demo sayfası için buraya tıklayın. Yönetim panelini görmek için ise buraya tıklayın.

  Alstrasoft, video paylaşım sitesi kurmak için kapsamlı bir çözüm sunuyor. %100 açık kaynak kodu, ömür boyu lisans, ücretsiz bir yıllık güncellemeler, ücretsiz telif hakkı kaldırma ve birçok güçlü ve zengin özellik seti ile birlikte gelir.

  AlstraSoft Video Share Enterprise, YouTube klonu sitenizi başlatmak ve Youtube, DailyMotion gibi büyük siteler oluşturmak için bir çözümdür ve artık üyeleriniz, Ses ve Fotoğrafları da paylaşabilir. Video Share, güçlü ve zengin özelliklere sahip bir çözüm ve en önemlisi son derece uygun bir fiyata sunan kurumsal düzeyde ses, fotoğraf ve video paylaşım yazılımıdır.

  Demo sayfasını buradan görebilirsiniz.

  PHPmotion, video paylaşımı, fotoğraf veya görüntü paylaşımı, ses paylaşımı için bir web sitesi geliştirebileceğiniz veya hatta blog için kullanabileceğiniz eksiksiz bir medya paylaşım scriptidir. Her şeyden önce, kesinlikle ücretsiz geliyor.

  PHPmotion Video Script

  PHPmotion, videoları ve ses/mp3 dahil diğer ortamları paylaşmanıza izin veren bir yazılımdır. İçerik Yönetim Sistemi (CMS), videoları paylaşmak için kendi web sitenizi oluşturmanıza ve çalıştırmanıza olanak tanır. Tıpkı youtube.com ve hi5 gibi çalışır. PHPmotion, CMS kullanmanın getirdiği çeşitli avantajlardan yararlanır. Kullanıcı dostudur, kurulumu hızlıdır, SEO dostudur ve topluluk desteği sunar. PHPmotion, büyüyen farklı şirketler arasında popüler olmuştur. Teknik olarak çok profesyonel düşünmeyen şirketler veya bireyler için mükemmel bir seçenektir. Herhangi bir özel beceri olmadan içerik oluşturabilir, yükleyebilir ve değiştirebilirsiniz.


  En iyi 10 Video Paylaşım Scripti ile ilgili sunumunuzu yararlı bulacağınızı umuyoruz.

  En uygun Video Paylaşım Scriptini seçmenize kesinlikle yardımcı olacaktır. Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

  Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz

  AdBlock Tespit Edildi!

  Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
  Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

  Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!