En İyi 16 Ücretsiz E-posta Programı

En İyi 16 Ücretsiz E-posta Programı

İşte Windows için en iyi ücretsiz e-posta yönetim programlarının bir listesi. Bu yazılımı kullanarak tüm e-posta hesaplarınıza tek bir yerden erişebilir ve yönetebilirsiniz. Bu programlarla Gmail, Hotmail, AOL Mail, Yahoo! gibi çeşitli servislerin e-posta hesaplarını yönetebilirsiniz.

Ayrıca, IMAP, POP, POP3, SMTP vb. gibi farklı protokolleri destekleyen e-posta hesapları da çoğu yazılım tarafından desteklenir. E-postaları yönetmek için, bu programlar Gelen Kutusu, Gönderilmiş Posta, Çöp Kutusu, Spam, Taslaklar vb. kategorilere ayırır. E-posta alanlarının farklı kategorileri, istenen e-postaları almanıza yardımcı olur ve ayrıca yönetim görevini de kolaylaştırır (görüntüleme, düzenleme, e-postaları sil).

E-postaları yönetmenin yanı sıra, sadece standart bir e-posta hizmeti gibi e-posta yazabilir ve gönderebilir, e-postaları yönlendirebilir, e-postalara yanıt verebilir vb.

Bu ücretsiz programlar, doğru e-postaları mümkün olduğunca çabuk almayı da hedefliyor. Doğru e-postaları almak için, e-postaları tarih, boyut, isim, konu, Cc, vb. yani, listeyi gözden geçirin ve hangileri en çok beğendiğinizi görün.

Windows için Favori E-posta Yönetim Yazılımı:
Mail Commander en iyi e-posta programıdır çünkü farklı protokollere (IMAP, POP, vb.) sahip olan e-posta servislerinin çoğunun e-posta hesaplarını desteklemektedir. Tek bir yerde farklı hesapların e-postalarını gösterme özelliği de etkileyici. Artı, Pazarlama Alanı, Anti-Spam Filtresi gibi gelişmiş özellikleri, Posta Listesi, vb. de oldukça eşsiz ve yararlıdır.

Mail Commander

Mail Commander
Mail Commander, Windows için ücretsiz bir e-posta yönetim yazılımıdır. Bu yazılımda, Gmail, Yahoo! gibi birden çok e-posta hizmetinin e-posta hesaplarını ekleyebilirsiniz. Mail, AOL Mail, Hushmail, vb. bu yazılıma hem POP hem de IMAP destekli e-posta hesapları eklenebilir. Bu yazılıma bir veya daha fazla hesap eklendiğinde, eklenen tüm hesapların e-postalarını arayüzde görüntüleyebilirsiniz. Ancak, önce Mail> Check Many Accounts (Çeşitli Hesapları Kontrol Et) menüsünden birkaç e-posta hesabı seçmeniz gerekir. Arşiv, Haber, Pazarlama, Hosting, Posta Teslimi, Çöp Kutusu, Gelen Kutusu vb. gibi alanlarda e-postaları otomatik olarak kategorize ettiğinden, bu yazılımın Posta Kutusu da oldukça gelişmiş. Mailbox'ta olduğu gibi, Pazarlama alanı da bazıları için yararlı olabilir, çünkü alınan tüm e-postalardan olası tüm olası müşterileri otomatik olarak filtreler. Bu yazılım ayrıca Adres, Posta Listesi ve Araçlar olmak üzere üç tane daha kullanışlı sekme içerir.

Her üç sekmeye de kısa bir göz atalım:

 • Adresler: Bu sekmeyi kullanarak görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve tüm kişilerinizi yönetin. Buradan, kişileri ve adresleri TXT ve CSV dosyaları olarak da içe aktarabilirsiniz. Ayrıca, kara listeye alınmış kişileri oluşturma ve yönetme seçenekleri de mevcuttur.
 • Posta Listesi: Birden fazla kişi içeren bir posta listesi oluşturmanızı sağlar. Aynı mesajı aynı anda birden çok kişiye göndermek istiyorsanız faydalıdır. Her e-postada sabit kalacak bir metin içeren bir posta yapısı oluşturabileceğiniz bir Abone ol kuralı seçeneği de bulunur.
 • Araçlar: Bu sekmede, Şablonlar, Filtre Kuralları, Anti-Spam Filtresi, Veritabanı Oluşturucusu, Senkronize Et ve daha fazlası gibi kullanışlı olabilecek birçok araç bulunmaktadır.

Bu program, benim en sevdiğim e-posta yönetim yazılımı haline getiren tüm temel özelliklerin yanı sıra gelişmiş özelliklere ve araçlara sahiptir.

Thunderbird

Thunderbird
Thunderbird, Windows için ücretsiz açık kaynaklı bir e-posta yönetim programıdır. Bu özellik zengin ve güvenli bir e-posta yönetimi ve e-posta istemci yazılımıdır. Bunu kullanarak, birden çok e-posta hesabını ve ilişkili e-postaları kolayca yönetebilirsiniz. Bu e-posta yönetim yazılımı, bir e-posta hesabının farklı yönlerini yönetmek için çeşitli küçük modüller ile birlikte gelir.

Bu e-posta yöneticisi yazılımının çeşitli özelliklerine göz atalım:

 • Basit Mail hesabı kurulum sihirbazı: E-posta hesabınızı bu yazılıma eklemek için e-posta protokollerinizi (IMAP, SMTP, SST / TLS) bilmeniz gerekmez. Sadece adınızı, e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek, e-posta hesabınızı bu yazılımla ilişkilendirebilirsiniz.
 • Arama Aracı: Arama aracını kullanarak, e-postaları kolayca adlarına göre arayabilirsiniz.
 • Sekmeli E-posta: Bu özellik, farklı sekmelerde birden çok e-posta açmanıza olanak tanır. Ayrıca e-postalar arasında geçiş yapmayı gerçekten kolaylaştırır.
 • Dahili Web Araması: İç web tarayıcısına gözatabileceğiniz gibi web'de arama yapmak için bu yazılımı bırakmanız gerekmez.
 • Hızlı Filtre Araç Çubuğu: Bunu kullanarak, adres defterinizdeki mesajları, etiketleri, kişileri hızlı bir şekilde filtreleyebilirsiniz.
 • Hızlı Mesaj Arşivi: Herhangi bir e-postaya ihtiyacınız yoksa ancak kalıcı olarak silmek istemiyorsanız, postayı bu düğmeye basarak arşivinize gönderebilirsiniz.
 • Ek Hatırlatma: Bir e-posta terimi eki veya benzeri terimleri aslında ek içermeden belirtirse, bu yazılım, bu eki gönderdiğiniz veya başkalarına gönderdikten sonra eksik ekleri size hatırlatır.
 • Önemsiz Posta Filtresi: Bir e-postayı spam olarak işaretlediğinizde, Thunderbird işleminizi öğrenir ve gelecekte spam e-postalarını önceliğinize göre otomatik olarak engeller.

Bu ana e-posta yönetimi özelliklerinin yanı sıra, içinde çok daha küçük ama kullanışlı özellikler var. Ayrıca, birden çok kanallı sohbet özelliği, Facebook Sohbet, Google Talk, XMPP Mesajlaşma vb. farklı sohbet servisleriyle birden fazla kişiyle sohbet etmenize izin verdiği için oldukça kullanışlıdır.

Opera Mail

Opera Mail
Opera Mail, Windows için ücretsiz hafif ve özelleştirilebilir bir e-posta yönetim yazılımıdır. Bu yazılımı kullanarak, 6 popüler e-posta hizmetinin Gmail, Windows Live Hotmail, Yahoo! Mail, AOL Mail, FastMail ve MobileMe. Ayrıca, bu yazılımda desteklenen tüm e-posta hizmetlerinin birden fazla hesabı da yönetilebilir. Bu yazılım ayrıca mesaj şablonlarını, mesaj filtrelemeyi, türüne göre mesaj sıralamayı, RSS beslemesini (RSS beslemelerini içe aktarmak için) ve daha fazlasını içeren bazı önemli özellikler sağlar.

E-postaları yönetmek için Okunmamış, Gönderilen, Alınan, Spam, Çöp Kutusu, Sabitlenmiş vb. tüm standart özellikleri sağlar. Artı,
Ayrı Kişiler bölümü de mevcut olup, bunları kullanarak kişi ekleyebilir, görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz. İçinde, aynı anda ayrı sekmelerde birden çok e-posta oluşturmanıza olanak sağlayan bir çoklu sekme oluşturma penceresi elde edersiniz.

E-posta yönetimi özelliklerinden ayrı olarak ayrıca, Posta Düzeni (bu yazılımın düzenini değiştirmek için), Genişliğe Sığdır, Metin Yazı Tipleri, vb. gibi çeşitli özelleştirme özellikleri sunar. Genel olarak, e-postaların, kişilerinizin ve birden çok e-posta hesabının yönetimini sağlayan başka bir kullanışlı e-posta yönetim yazılımıdır.

Not: Bu yazılım, herhangi bir teknik destek veya gelecekteki güvenlik güncellemelerini almadığınız ürün yaşam döngüsünün yaşam aşamasının sonundadır.

Zimbra Desktop

Zimbra Desktop
Zimbra Desktop, Windows için ücretsiz bir e-posta yönetim yazılımıdır. Bu yazılımda birden fazla e-posta hesabı ekleyebilir ve hesaplar arasında hızlı bir şekilde geçiş yaparak farklı hesapların e-postalarını yönetebilirsiniz. Ayrıca, Gmail, Hotmail, Microsoft Exchange vb. gibi çoklu e-posta servislerini destekleme yeteneği de yararlıdır.

E-postaları yönetmek için Gelen Kutusu Postalarını, Gönderilmiş Postaları görüntüleyebileceğiniz ve yönetebileceğiniz özel bir Posta bölümü sağlar. Önemsiz Postalar, Çöp Postaları, Taslaklar vb. ve göndermek, almak, cevaplamak, vb tüm standart seçenekler de mevcuttur. Burada, ayrıca, Kişi Arama (gönderenin adını kullanarak postayı bulmak için) ve Gelen Kutusu araması (başlıklarını, konularını vb. Kullanarak e-postaları aramak için) olmak üzere iki arama çubuğu elde edersiniz.
Bu ücretsiz yazılımın bir tek özelliği, sohbetin bağlamı hakkında daha iyi bir fikre sahip olabilmeniz için e-posta görüşmelerinin iş parçacıklarını oluşturmasıdır.

Yukarıda belirtilen özelliklerin yanı sıra, aynı zamanda Adres Defteri (tüm kişilerinizi yönetmek için), Takvim (görevi zamanlamak için), Görevler (görevleri oluşturmak ve yönetmek için), Evrak çantası (e-postaları arşivlemek için), vb. sağlar.

IncrediMail

IncrediMail

IncrediMail, Windows için bir sonraki ücretsiz e-posta yönetim yazılımıdır. Birden fazla hesabın e-postalarını yönetebileceğiniz güzel tasarlanmış bir e-posta yönetim yazılımıdır. Bu yazılımın temel amacı, e-postalara ifadeler, animasyonlar, vb. ekleyerek e-postayla gönderme görevlerini ilginç hale getirmektir. İçinde, Gmail, Microsoft Live Hotmail, Yahoo! Mail,Mail, AOL Mail ve daha fazlası gibi farklı e-posta hizmetlerinden istediğiniz kadar e-posta hesabı eklemenize izin verilir. Hem IMAP4 hem de POP3 standartlarını destekleme yeteneği, birçok e-posta hizmetiyle uyumlu olmasını sağlar. Sadece e-posta hesapları değil, özellikle Facebook sosyal medya hesapları da bu yazılıma eklenebilir.

E-postaları görüntülemek ve yönetmek için Gelen Kutusu, Taslaklar, Gönderilmiş Öğeler, Okunmamış, Ekler vb. gibi ortak özelliklerini kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, Spam Blocker gibi bazı gelişmiş araçlar (spam e-postaları engellemek için), Link Scanner (e-postalarda bulunan linkleri taramak için), Notifier (yeni bir e-posta aldığınızda ekranda animasyonlu karakterler bildirimi almak için), Style Box (e-postalara animasyon eklemek için), Kimlik Değiştirme (sahte kimlik oluşturmak ve onu kullanarak e-posta göndermek için),
Göndereni Engelle (belirli gönderenlerden gelen e-postaları engellemek için), vb. buna ek olarak, çeşitli renkli kaplamalar uygulayarak bu yazılımın görünümünü ve hissini tam olarak özelleştirebilirsiniz.

eM Client

eM Client

eM Client, Windows için ücretsiz bir e-posta yönetim yazılımıdır. Bunu kullanarak e-postaları, kişileri, parça planını kolayca düzenleyebilir, yapılacaklar listesini düzenleyebilir ve sohbet servislerini kullanarak sohbet gerçekleştirebilirsiniz (Google, Facebook ve Jabber). Hatta, tüm e-postaları ve ayarları eski e-posta yönetim yazılımından bu uygulamaya geçirmenize yardımcı olan bir geçiş aracına sahip.

Bu yazılım, Google Gmail, Microsoft Outlook, Yahoo Mail vb. gibi farklı sağlayıcıların e-posta hizmetlerini destekler. E-postanızı bu yazılıma bağlama işlemi, yalnızca bu yazılım aracılığıyla e-posta hesabınızda oturum açmanızı gerektirdiğinden, basittir. Hesabınıza giriş yaptığınızda, tüm e-postalarınızı almanın hemen başladığını görebilirsiniz. Farklı e-posta gruplarını yönetmek ve sıralamak için, bu yazılım tüm gelen e-postalarına, okunmamış e-postalara ve işaretli e-postalara erişebileceğiniz bir Akıllı Klasör bölümü sağlar. Bunun yanı sıra, Gönderilmiş E-postaları, Çöp postalarını, Taslakları, Önemsiz E-postalarını, sohbetleri vb. görüntüleme seçenekleri de mevcuttur.
Bu ücretsiz yazılımda, Takvim (görevleri zamanlamak için), Görevler (yeni görevler oluşturmak ve görevleri yönetmek için), Rehber (tüm kişilerinizi görüntülemek, eklemek ve yönetmek), vb. gibi bazı ek araçlar da edinebileceğiniz, gerçekten yetenekli bir e-posta yönetim yazılımıdır.
Ayrıca, eM Client'ın bu ücretsiz sürümünün bir seferde yalnızca 2 e-posta hesabını desteklediği önemli bir dezavantaja sahiptir. Sınırsız sayıda e-posta hesabını yönetmek için ücretli sürümünü satın almanız gerekir.

Sylpheed

Sylpheed

Sylpheed, Windows için basit ve güçlü bir e-posta yönetim programıdır. Temelde birden fazla e-posta hesabını yönetmenize izin veren bir e-posta istemcisi. İçinde, Gmail, Yahoo! gibi farklı hizmetlere sahip IMAP ve POP3 e-posta hesaplarını ekleyebilirsiniz. Mail vb.
eklenen tüm e-posta hesapları, birden çok hesap arasında hızla geçiş yapabildiğiniz arayüzün sol tarafına eklenir.

E-posta yönetimi açısından, Gelen Kutusu, Gönderilmiş Posta, Taslaklar, Kuyruk, Çöp Kutusu vb. gibi tüm standart özellikleri sağlar. Ayrıca, tüm hesapların yeni e-postalarını bir gelen kutusuna dahil etmek, e-postaları filtrelemek, e-postaları silmek, e-postaları iş parçacığında görüntülemek vb. için bazı gelişmiş araçlar sağlar.

E-posta oluşturma bölümü, postaya dijital imza ve PGP İmzala ve Şifreli Mail (yalnızca doğru alıcının mesajı görüntüleyebildiğinden emin olmak için) eklemek için seçenekler sunduğu için oldukça gelişmiş. Bu yazılımın diğer bazı özellikleri, Güçlü Filtreleme ve Arama, Önemsiz Posta Denetimi, Eklenti desteği ve dış komutlarla esnek işbirliği.

POP Peeper

POP Peeper

POP Peeper, Windows için ücretsiz bir e-posta yönetim yazılımıdır. Bu yazılım, esas olarak size yeni bir e-posta hakkında hemen bilgi veren bir e-posta bildiricisi olarak kullanılır. Bununla birlikte, e-postaları, çoklu e-posta hesaplarını, kişileri ve e-postaları gönderip alabileceğiniz tüm e-posta yönetimi özelliklerine de sahiptir.
E-postaları yönetmek için, Gelen Kutusu (tüm alınan e-postaları içerir), Gönderilmiş Posta (tüm gönderilen e-postaları içerir), Önemsiz Görünüm (tüm önemsiz e-postaları görüntülemek için), Taslaklar gibi yönetimi kolaylaştırmak için e-postaları farklı kategorilere bölen çeşitli bölümler sağlar.
Bu yazılım ayrıca, eklenen tüm hesaplar e-posta hesapları arasında kolayca geçiş yapabileceğiniz ve birden fazla hesaptaki e-postaları yönetebileceğiniz arayüzün sol tarafında göründüğü kadar kolay hesaplar arasında geçiş yapmayı da sağlar.

Bu yazılımda, Önemsiz Olarak İşaretle, Meşru Olarak İşaretle, Yedekleme / Geri Yükleme, Sesli Notifier gibi bazı basit ama kullanışlı araçlar da edinebilirsiniz.
Genel olarak, diğer benzer yazılımlar kadar zengin özellikli değildir, ancak hala temel bir e-posta yönetim yazılımı olarak kullanılabilir.

Not: 30 günden sonra, bu yazılımın tüm premium özellikleri yazım denetimi, profil resmi, posta göndericisi vb. gibi kilitlenir. Ancak, bu yazılımı ücretsiz sürüm yapılandırmasında kullanmaya devam edebilirsiniz.

SeaMonkey

SeaMonkey

SeaMonkey, Windows için ücretsiz bir açık kaynaklı e-posta yönetim yazılımıdır. Bu yazılımda, beklediğiniz tüm olası e-posta yönetimi ve e-posta hesapları yönetimi özelliklerini alırsınız. Akıllı spam filtreleme, mesaj etiketleri, PGP / MIME mesaj şifreleme, gelişmiş mesaj araması, HTML formatlı mesajlar, vCard desteği, IMAP ve POP e-posta hesapları için destek, vb. gibi çeşitli kullanışlı özellikler sağlar.

Ana arayüzünden gelen e-postaları, çöp e-postalarını, okunmamış e-postaları vb. hızlı bir şekilde arayabilir, görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, e-postalar yazabilir, e-postaları yanıtlayabilir ve e-postaları yönlendirebilirsiniz. Şimdi, birden çok e-posta hesabı eklemek ve yönetmek istiyorsanız, öncelikle Gmail, Yahoo!, Mail, AOL Mail, vb. gibi farklı e-posta hizmetlerinden istediğiniz kadar hesap eklemek için Düzenle> Posta ve Haber Grubu Ayarlarına gitmeniz gerekir. Tüm hesaplar eklendiğinde, arabirimin sol tarafındaki tüm hesapların adlarını, başka bir e-posta hesabı arasında geçiş yapabileceğiniz yerlerden görebilirsiniz.

Bu e-posta yönetim yazılımında aldığınız ek araçlar; İndirme Yöneticisi, Şifre Yöneticisi, Veri yöneticisi ve Eklenti Yöneticisi'dir.

Pegasus Mail

Pegasus Mail

Pegasus Mail, bu listede Windows için bir sonraki ücretsiz e-posta yönetim programıdır. Bu, e-postaları yönetmenize, e-posta göndermenize, e-postaları okumanıza, alınan e-postaları, vb. kullanıcı arabirimiyle yönetmenize olanak tanıyan basit bir e-posta istemcisi yazılımıdır. Tek bilgisayar ve LAN ağları için uygundur. Tek bir bilgisayarda birden çok kullanıcının hesapları da desteklenmektedir.

Pegasus Mail, başka sunucular veya bileşenlere ihtiyaç duymadan kendi başına eksiksiz bir posta sistemi olarak hareket edebilir. Standart protokolleri (SMTP, IMAP ve POP3) kullanarak kendi başına internet postası gönderebilir ve alabilir. E-postaların yönetimi oldukça basit, e-postaları davranışlarına göre otomatik olarak yeni e-postalara, gereksiz postalara, giden e-postalara, vb. kategorilere ayırdığı için, farklı e-posta kategorilerini kullanarak, istediğiniz şekilde kolayca yönetebilir ve bunlarda değişiklik yapabilirsiniz. Bu yazılım ayrıca, e-postaları tarihe, konuya, göndericiye, boyuta göre sıralayabileceğiniz çeşitli sıralama araçları da sağlar. Ayrıca, e-postalara kimlik eklemek, e-postalara ek açıklamalar eklemek, hızlı kopyalama / taşıma vb. seçenekleri de mevcuttur.

Ocean Tiger

Ocean Tiger
Ocean Tiger, Windows için tamamen ücretsiz bir e-posta yönetim yazılımıdır. Bu çok basit ve temel bir e-posta yönetim yazılımıdır. İçinde, pek çok yönetim özelliği bulamazsınız, ancak hala farklı e-posta hesaplarına (Gmail, Yahoo! Mail, GMX Mail vb.) sahip birden fazla e-posta hesabını işlemek için temel özellikler mevcuttur.

Bu yazılım e-postaları yönetebilir, ancak asıl amacı istenmeyen e-postaları engellemektir. Ancak, öncelikle hangi e-postanın indirileceğini ve reddedileceğini belirtmeniz gerekir.
Ayrıca, biri kontrol edilen e-postaları depolamak için bir tane ve denetlenmemiş e-postaları saklamak için iki ayrı posta kutusu sağlar. Bir Posta Kutusunda, Gelen Kutusu, Taslak, Çöp Kutusu, Gönderilmiş, Sıralı vb. gibi e-postaları daha fazla ayırmak için birden fazla klasöre sahip olursunuz. Bu klasörler ayrıca kullanıcıların e-postaları görüntülemelerini, düzenlemelerini ve göndermelerini de sağlar. Birden çok sıraya alınmış e-posta adresiniz varsa, daha sonra, tüm bu e-postaları Gönderme Sırasında Gönder seçeneğini kullanarak bir kerede gönderebilirsiniz. Gelişmiş Hızlı Bulma aracı, tarihe, Cc, Kime, Konu, Kimden ve Gövde'ye göre e-postaları bulmak için de kullanışlı olabilir. Tüm e-postalarınızın bir yedeğini oluşturmak için de kullanılabilir.

Spicebird

Spicebird

Spicebird, Windows için bir ücretsiz ücretsiz e-posta yönetim yazılımıdır. Bu yazılım çoğunlukla, Gmail hizmetinin e-postalarını ve çoklu e-posta hesaplarını yönetecek şekilde oluşturulmuştur. Bu yazılıma bir veya daha fazla Gmail hesabı ekledikten sonra eklenmiş hesaplardan tüm ayarları, e-postaları, kişileri vb. yöntebilirsiniz. Bu yazılımla ilgili en iyi şey, aynı anda farklı e-posta kategorilerini görüntülemenizi ve yönetmenizi sağlayan bir çoklu sekmeli arayüzle birlikte olmasıdır.

E-posta yönetiminin yanı sıra, RSS Feed (tüm favori web sitelerinizi takip etmek için), Takvim (görev zamanlaması için), Kişiler (tüm kişilerinizi eklemek ve yönetmek için), Mail ve Haber Grubu, abone olunan web sitelerinden gelen e-postalar vb. gibi çeşitli gelişmiş ve önemli özellikler sağlar.  Genel olarak, iyi bir e-posta yönetim yazılımıdır, ancak diğer e-posta hizmetlerini de destekliyorsa, daha büyük kitleler için çok daha uygun olacaktır.

Columba

Columba

Columba, Windows için ücretsiz açık kaynaklı bir e-posta yönetim yazılımıdır. E-posta yönetimine ve kullanıcılarının verimliliğini ve iletişimini artırmaya yardımcı olan Java tabanlı bir yazılımdır. Diğer tüm benzer yazılımlarda olduğu gibi, e-postaları Gelen Kutusu, Son E-postalar, Giden Kutusu, Çöp Kutusu gibi özelliklerine göre ayıran birçok alan da sağlar.

Bu ücretsiz yazılımda çeşitli Yardımcı Araçlar (Profil Yönetimi, Eklenti Yöneticisi, Özel Filtre Oluşturucu vb.) da bulabilirsiniz.
Mesajı (oku bayraklarını, taslak bayrağını, önemli bayrağı vb. kullanarak e-postaları işaretlemek için), Ara (Tarih, Boyut, Bilgi, Hesap vb. göre e-postaları aramak için) ve daha fazlasını işaretleyin.

EmailTray

EmailTray
EmailTray, Hotmail, Gmail, Yahoo!, Mail, AOL Mail vb. tümünü yönetebileceğiniz başka bir ücretsiz e-posta yönetim yazılımıdır. E-posta yönetimi, çok daha fazla görevi gerçekleştirmek için kullanılabilecek bu yazılımın küçük bir parçasıdır.

Çeşitli özelliklerine bir göz atalım:

 • E-posta Yönetimi: Bu yazılım, birkaç e-posta hesabını tek bir yerden yönetmenize yardımcı olur. İçinde, e-postaları karakterlerine göre yönetmek ve sıralamak için tüm önemli özellikleri bulabilirsiniz.
 • E-posta Sıralaması: Bu yazılımın E-posta tepsisi, gelen e-postaları önem sırasına göre sıralamak için, okuma / yanıtlama / silme / iletme eylemlerinizi ve e-posta gönderenler arasındaki ara bağlantıları analiz eder.
 • E-posta Bildirimi: Bu yazılım, bir açılır mesaj ve ses ile yeni e-postalar hakkında sizi otomatik olarak bilgilendirir.
 • E-postaları spam'den kurtarın: E-posta tepsisi, Spam Filtresi tarafından yanlışlıkla filtrelenen önemli iletileri kurtarmak için tüm hesabınızı tarar.
 • Şifreli Şifreler: Bu yazılım, şifrelerinizi güvende tutmak için tüm hesaplarınızın şifrelerini şifrelenmiş şekilde depolar.

yMail

yMail
ymail, Windows için e-posta yönetimi yazılımının kullanımı kolay bir sonraki örneği. Farklı servislerin e-posta hesaplarını ekleyip yönetmenize olanak tanıyan basit bir e-posta yönetim yazılımıdır. Ayrıca, farklı hesaplarda bulunan e-postalar Arşiv, Gelen Kutusu, Giden Kutusu, Silinen, Gönderilmiş Öğeler vb. alanları aracılığıyla da yönetilebilir.
Kişileri eklemek, düzenlemek ve yönetmek için ayrı bir Kişiler Alanı da mevcuttur. Ayrıca, Filtreler (ilgili e-postaları filtrelemek için filtre, gelen kutusu filtresi vb.), Arşiv Posta, Posta Aktar ve Posta özelliklerini birleştirirsiniz. Bu yazılım diğer yazılımlarla karşılaştırıldığında bazı alanlarda yetersiz kalıyor, ama yine de iyi bir e-posta yönetim yazılımı.

nPOPuk

nPOPuk
nPOPuk, Windows için ücretsiz bir e-posta yönetim yazılımıdır. Bu yazılımda, birden çok e-posta hesabı oluşturabilir ve yönetebilirsiniz, ancak pek çok e-posta kategorisi alanı (posta, çöp kutusu, taslak vb.) sunmaz. Çok miktarda e-posta yönetmek çok önemlidir. Ancak, eklenen tüm e-posta hesaplarının tüm e-postalarını gelen kutusu bölümünde gösterme özelliği, bazı kullanıcılar için çok yararlı olabilir.

Temel e-posta yönetimi ile birlikte, bir e-postaya hızlı cevap verebileceğiniz, e-posta iletebileceğiniz, e-postayı yönlendirebileceğiniz, okundu olarak işaretleyebileceğiniz bir Posta Bölümü de sağlar.

Bir yazılımın tüm hesapların e-postalarını hızlı bir şekilde tek bir gelen kutusuna almasını istiyorsanız, o zaman sizin için doğru bir program olabilir.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.