Ogznet.com

İnternette mevcut binlerce program vardır ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulmak oldukça zordur. Gereksiniminize göre bir programı bulmanıza yardımcı olan program indirme sitelerine burada ihtiyacınız olur. Bu siteler sunucularında 7/24 program indirme linklerine sahip değiller ancak aynı zamanda aradığınız programı kolayca bulmanız için bir aracıdır.

Ayrıca, bu sitelerden herhangi bir yazılım indirdiğinizde, indirdiğiniz program taranır ve herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya virüse izin verilmez. Ek olarak, neredeyse tüm web sitelerinin aktif bir kullanıcı topluluğuna sahip olması ve dolayısıyla geri bildirimlerini ve incelemelerini görüntüleyebilirsiniz.

Şu anda, istediğiniz yazılımı yükleyebileceğiniz çok sayıda yazılım indirme sitesi vardır, ancak bunların birçoğu premium sürümlerini kaydettirmeniz ve satın almanız ve kredi kartınızın veya PayPal bilgilerinizin olmasını ister. Bazıları ise taramadan, spyware ve bozuk dosyaları ile birlikte gelirler ve PC'nize zarar verirler.

Bu nedenle, bugün sadece geniş bir yelpazede kaliteli yazılımlar içeren ve indirmesi güvenli olan, aynı zamanda kullanımı kolay olan ücretsiz bir yazılım indirme siteleri listesi ile geldik.

Cnet Download

Cnet Download veya Download.com'un yazılım yüklemeleri kategorisinde her zaman üst sıralardadırlar. Ücretsiz yazılım indirmek istiyorsanız, aklınıza gelen ilk web sitesidir. Her türden yazılımın kapsamlı bir listesini sunan ve aynı zamanda türünün en eskilerinden biri olan yazılım yüklemeleri için bir internet dizinidir.

100.000 'den fazla ücretsiz yazılım, shareware ve ilk indirilen indirme özelliklerine sahiptir.
İndirmeler genellikle editörler tarafından değerlendirilmekte ve gözden geçirilmekte ve yayıncı tarafından bir yazılımın özetini içermektedir. Eğer kayıtlı bir kullanıcı iseniz bile yorum yazabilir ve ürünü puanlandırabilirsiniz.

Softpedia

Kategorideki bir diğer popüler web sitesi Softpedia, sadece favori ücretsiz yazılımınızı indirmenize izin vermez, aynı zamanda yazılım ve hatta gözden geçirmeler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 2001 yılında piyasaya sürüldü ve etkili çözümler aramanıza yardımcı olan ve herhangi bir özgür yazılım türünü indirmenizi sağlayan çevrimiçi bir ansiklopedi.

Softpedia, PC oyunlarının en iyi koleksiyonunu ve birkaç dakika içinde indirilebilen çocuklar için çok çeşitli büyük ve mini oyunları da içeriyor.

Yazılımları güvenli bir dış server dan indirebilirsiniz. Genel olarak, Softpedia ücretsiz yazılımı indirmek için iyi bilinen, güvenilir ve güvenli bir seçenektir.

Softonic

Tomas Diago tarafından 1997'de lanse edilen bu site, ücretsiz yazılımların indirilmesi için en popüler web sitelerinden biri. Size geniş bir yazılım seçeneği sunar ve size kendi serverından indirme seçeneği sunar. Sitede listelenen iki alternatif bağlantıdan, istediğiniz yazılımı indirmek için birini seçmeniz gerekiyor. Son indirme, hızlı ve güvenli olan Softonic downloader üzerinden gerçekleşir.

Web sitesinde artık teknolojideki en son güncellemeleri sağlayan bir blog var. Ayrıca herhangi bir yazılım veya mobil uygulama ile ilgili sorularınızı cevaplayabileceğiniz bir Soru ve Cevap forumu da bulunmaktadır.

  • Uyumluluk: Windows / Linux / Mac / iOS / Android / Windows Phone / Blackberry / Symbian / Java2ME
  • Web sitesi: http://en.softonic.com/

Brothersoft

2002 yılında başlatılan ve en çok ziyaret edilen web sitelerinden biri; Brothersoft, widget'ları, tarayıcıları, yardımcı programları, sürücüleri, komut dosyalarını, mobil uygulamaları duvar kağıtları ve video oyunları içeren 2000'den fazla ücretsiz yazılım sunar.
Brothersoft bile, yazılımınızı ABD ve diğeri de Global CDN için olan alternatif bağlantılardan indirmenize izin verir.

Yazılımı doğrudan indirme bağlantısından indirme seçeneğiniz varken, daha büyük yazılımlar için Brothersoft Downloader'ın indirilmesi gerekiyor.

Sourceforge

Program indirme işleminde veya bir alanın uzmanlık işinde yeni başlayan biriyseniz, sourceforge çok sayıda araçla size yardımcı olacaktır. Yazılım dosyalarının çoğu, tarafından sunulan basit arayüzde iyi düzenlenmiştir. Yazılım hakkında detaylı bilgi, işleri kolayca anlamanıza yardımcı olur. Diğer taraftan, bunları uygulamadığınız sürece herhangi bir değişiklik yapmayan birçok dosya vardır.

İndirilmek üzere listelenen yazılımın kalitesi, gönderilmeden önce kontrol edilir. Bu nedenle, web sitesi, her programın kötü amaçlı yazılım veya virüsle indirilmesinin güvenli olmasını sağlar. Bilgisayarınız veya yazılımınızla ilgili herhangi bir yardıma gereksinim duyarsanız, endişenizi sadece mükemmel destek sağlayan SourceForge kullanıcı topluluğuna konuşabilirsiniz.

Filehippo

Açık kaynaklı yazılımlardan ücretsiz ve hatta shareware'e kadar, Filehippo her şeyi sunar. 2004 yılında başlatılan, Windows için ücretsiz bir yazılım sunan çevrimiçi bir yazılım dizini. Ayrıca PC'nizi herhangi bir dosya güncelleme güncellemesi karşı kontrol eden kendi yazılımlarına da sahipler. Filehippo web sitesinden yüklenen yazılımı ve mevcut en yeni güncellemeleri önerir.

Bilgisayar yazılımınızı düzenli aralıklarla güncellemek son derece önemlidir ve güncelleme denetleyicisi size tam olarak yardımcı olur. Öte yandan web sitesinin anlaşılması ve gezinmesi kolay basit bir düzen var.
Bu sayede yazılımları aramanızı ve indirmenizi kolaylaştırır.

Software Informer

Software Informer, indirme gereksinimlerinizi karşılayacak çok sayıda program içeren oldukça yeni bir web sitesidir.
Her ne kadar diğer yazılım indirme siteleri kadar büyük olmasa da, sundukları yazılımın kalitesi ve düzenli güncellemeler sayesinde en güvenilir ücretsiz yazılım indirme siteleri arasında sayılmaktadır.

Dahası, Software Informer'dan uygulamaları indirmek son derece güvenlidir, çünkü dosya indirilmeden önce herhangi bir kötü amaçlı yazılım için dosya taraması yapar ve yalnızca temiz olanlara izin verir.

Soft32

Program indirme web siteleri arasında en büyüklerde biri olan Soft32, ücretsiz içerikleri indirmenizi sağlar. Web sitesinde kaliteli programları kolay bir şekilde arayabilir ve kolayca indirebilirsiniz. Programları, istediğiniz yazılımı bulmanızı ve indirmenizi daha da sorunsuz hale getiren İşletim Sistemi türüne göre sıralar. Ancak, reklam pop-up'ları gerçekten rahatsız edici.
Bu site 87587 program veritabanına sahiptir ve Windows işletim sistemi ile ilgili herhangi bir sorun için bir Windows tartışma forumu sağlar. Hemen hemen tüm kategorilerden yazılım indirmeleri sunar ve indirme işlemi kendi programcılarından geldiği için oldukça hızlıdır.

  • Uyumluluk: Windows, Mac, Linux, Mobile, iPhone
  • Website: www.soft32.com

Freewarefiles

Adından da anlaşılacağı gibi, Freewarefiles ücretsiz yazılım sunan bir web sitesidir. Ayrıca açık kaynak kodlu yazılımların bir listesini de içerir. Web sitelerinde indirebileceğiniz 15800'den fazla ücretsiz yazılım sunar. Tüm programları kategorilere ayıran, indirmek istediğiniz dosyayı bulmanızı kolaylaştıran organize bir site.

Antivirüs'den oyunlara her türlü yazılımı listeler.

SnapFiles.com

1997 yılında piyasaya sürülen SnapFiles, oldukça uzun süredir yayında olan diğer web sitelerinden biri ve aynı zamanda kategorideki diğer en iyi yazılım indirme siteleri kadar popüler. Daha önce WebAttack olarak adlandırılmış ve indirilecek çok çeşitli yazılım programlarına sahiptir. İsim değişikliği, WebAttack için akıllı bir hareket oldu!

Harici kaynaklardan ve doğrudan indirme linklerinden programları indirebileceğiniz SnapFiles'a yönlendiren WebAttack.com'a hala erişebilirsiniz. Ayrıca yazılımınızı web sitesinde listelemenizi sağlar. SnapFiles kolaylık sağlamak için anlaşılması kolay bir arayüze sahiptir.

Web sitesi: www.snapfiles.com

Filehorse

Filehorse, Windows bilgisayarınız için ücretsiz programlar indirmenizi sağlayan en popüler yazılım indirme siteleri arasındadır.
Windows işletim sisteminiz için ücretsiz programlar sunan web sitesi olarak kategorize edilir. Açıkça tanımlanmış kategoriler altında tüm programları listeleyen düzgün bir arayüze sahiptir.

Programlar, kullanıcıların aramasını ve kolayca indirilmesini daha kolay ve ilginç kılan büyük renkli ikonlarla işaretlenmiştir.

ZDNet Downloads

ZDNet Downloads, en büyük program yüklemeleri koleksiyonuna sahiptir. Teknik yazılımlar arıyorsanız, bu sitenin yazılım dizininden daha iyi bir yer yoktur. ZDNet hem ücretsiz hem de shareware yüklemelerini sergiliyor. Kullanıcıların daha iyi anlaması için içeriği kategorilere ayıran bir web sitesidir. Aramanızı, fiyat, ücretsiz, ücretsiz deneme ve satın alma gibi gereksinimlerinize göre daraltmanıza olanak tanır. Ayrıca, ücretsiz programları kategoriye göre de arayabilirsiniz.

FileCluster

FileCluster, yazılım indirme web sitelerinin yeni nesline aittir. 2006 yılından beri işlevseldir, kullanıcılarına güncel yazılım programları sunar. Web sitesinde indirmek için hem ücretsiz hem de shareware programlar bulabilirsiniz.
FileCluster ayrıca WordPress için temaların toplanmasını ve Yazılım Firmaları hakkındaki son haberleri içerir.

Freedownloadcenter.com

2001 yılında kurulan Freedownloadcenter.com, eski tarz bir arayüzle gelen başka bir yazılım indirme sitesidir.
Bu site, gereksiniminize göre indirebileceğiniz ücretsiz yazılım programları ve sharewareler sunmaktadır. Arayüz oldukça basittir ve programlar istediğiniz yazılımı kolayca tanımlayabilmeniz ve daha sonra indirebilmeniz için uygun şekilde kategorilere ayrılmıştır.

Download3k

Bilgisayarınız Windows veya Mac işletim sisteminde çalışıyorsa, Download3000, istediğiniz ücretsiz yazılım programlarının çoğunu alabileceğiniz doğru yerdir. En iyi yanı, bunları indirmeden önce herhangi bir yazılım incelemesini ve ayrıca eklenti olan gadget incelemelerini de görüntüleyebilmenizdir.

Yazılımınızı kategorilere göre arayabilirsiniz. En iyi indirmelere bakın veya ilgili haberleri veya güncellemeleri görüntüleyebilirsiniz. Çoğu kategoriden yazılım indirebilirsiniz.

Uyumluluk: Windows, Mac

Tucows

Tucows, 1994 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden beri popüler olan bir başka internet sitesidir.
Site, çoğu masaüstü bilgisayar ve mobil ya da tablet platformları için ücretsiz olan yazılım yüklemeleri sunmaktadır. Bu, ilk ICANN sertifikalı alan adı kayıt şirketidir.

Geniş koleksiyonundan bir freeware veya shareware indirebilir, indirmeler ise herhangi bir malware veya virüs sızıntısına karşı son derece güvenlidir.

Open Source Mac

Adından da anlaşılacağı gibi, Open Source Mac, Mac OS X için basit bir açık kaynak kodlu yazılım koleksiyonuna sahiptir. Yazılım indirme web sitelerinin çoğu Windows işletim sistemine odaklanırken, Open Source Mac, Mac OS X'e sahip olanlar için en iyi açık kaynak ve ücretsiz yazılım koleksiyonunu sunar.

Bu web sitesinin en iyi yanı, açık kaynak kodlu yazılımların bir listesini veya tamamını listelemeye değil, en iyi özelliklere sahip, gezinmesi kolay ve en önemli web sitelerini sunuyor.

Open Source iPhone Software

Açık Kaynak iPhone Yazılımı (Open Source iPhone Software), iPhone'unuz için en iyi açık kaynak kodlu yazılımları listeleyen bir web sitesidir. Dolayısıyla, iPhone OS boş veya işlevsel olmayan olsa bile, ücretsiz ve açık kaynak kodlu yazılımların çalışmaya devam edeceğini iddia ediyor. Yayıncılıktan, referanstan, müzikten ve oyunlara yardımcı programlar, iPhone geliştiricileri için listenizdeki hemen hemen tüm kategoriler için ücretsiz ve açık kaynak iPhone yazılımı var.

İlginizi
çekebilir
Bilgisayarınız için En İyi Ücretsiz Yazılımlar