En İyi 25 Faydalı iPhone Uygulaması

En İyi 25 Faydalı iPhone Uygulaması

iPhone'unuz daha üretken olmak için en iyi araçlardan biridir. Ama orada binlerce üretkenlik uygulaması var - hangisini kullanacağınızı nasıl bileceksiniz? Sizin için en iyi 25 faydalı iPhone uygulamasını seçtik. Görmek için okumaya devam et.

25. Forest

ios forest
Bir şeye devamlı olarak odaklanmak zordur. Forest, telefonunuz ile dikkatinizin dağılmasına ne kadar dayanabildiğinizi göstermeyi daha kolay hale getiriyor. Uygulamayı ne kadar uzun süre açık bırakırsanız (diğer uygulamaları engellerseniz), ormanınız o kadar büyür.

Ve şimdi bir ormanı arkadaşlarınızla birlikte büyütebilirsiniz, ancak sadece herkes odaklandığı sürece.
Önceki nazik hatırlatıcısına akran baskısı ekler. Ve uygulamanın yapımcıları, uygulamanızda büyüdüğünüz kişiler için gerçek ağaçlar bile üretecek.

24. Astro

Ortalama bir kişi SaneBox'a göre haftada 13 saat e-postalarını okuyor ve cevap veriyor. O saatlerden birkaçına sahip olsaydın ne yapardın? Astro, öğrenmene yardımcı olacak. Gmail ve Office 365 entegrasyonu, e-posta erteleme, öncelikli gelen kutusu ve bildirimler ve bir uygulama takvimi ile iPhone e-posta uygulamasıdır.

Astro ayrıca size bir AI asistanının gücünü verir. Yüzlerce metin ve ses komutuna yanıt verir ve hızlı bir şekilde iş yapmanıza yardımcı olur. “Zap” komutu özellikle kullanışlıdır - bir gelen kutusu temizleme protokolünü başlatır.

 • İndir: Astro (Ücretsiz)

23. Wrike

ios Wrike
Hareket halindeyken projeleri yönetmeniz gerekiyorsa, Wrike mükemmel bir seçimdir. Beklediğiniz proje yönetimi özelliklerini Gantt grafikleri, ödevleri, onay iş akışları ve zaman ve bütçe takibi gibi size sunar.

Küçük takımlar için, Wrike ücretsiz paylaşılan bir görev listesi olarak hizmet verebilir. Daha büyük ekipler, ekip üyelerini koordine ve üretken kılan tam bir proje yönetimi uygulaması elde etmeye isteklidir.

 • İndir: Wrike (Ücretsiz)

22. Be Focused Pro

Be Focused Pro
Pomodoro sistemi harika… ama eğer geleneksel 25/5 bölünmeyi sevmiyorsanız? Odaklanmış Pro bir Pomodoro zamanlayıcı ve
çalışma aralıklarınızı özelleştirmenizi sağlayan uygulama listesi yapın. Kısa ve uzun aralıkları ayarlayın, mola sürelerinize karar verin, görevlerinizi girin ve hareket edin.

Focused Pro ayrıca sizi uyanık tutacak bildirimler, alarmlar ve diğer ayarları sunar. Hatta bir Apple Watch uygulaması bile vardır, böylece hareket halindeyken aralıkları alabilirsiniz.

21. Habitica

Habitica
Gamification burada. Ve Habitica bugüne kadar en eğlenceli gamified iPhone verimlilik uygulaması. Görevlerinizi ve yerine koymak istediğiniz günlük / haftalık / aylık alışkanlıklarınızı girin ve çalışmaya başlayın. Bir görevi tamamladığınızda deneyim kazanırsınız. Bu tecrübeyi, seviye yükseltmek, yeni vites almak için kullanabilirsiniz.

Eğlenceli fantezi arayüzünün ötesinde, Habitica, yeni alışkanlıkların aşılanması için harika bir yoldur. Tema herkese hitap etmeyecek, ancak kuru verimlilik uygulamalarına hoş bir mola.

 • İndir: Habitica (Ücretsiz, abonelik mevcut)

20. Harvest

Harvest

Yeni bir zamanlayıcı başlatmak için oluşturulan zaman çizelgelerini dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz Harvest uygulaması ile faturalarınızı kolayla yönetebilirsiniz. Gider izleyici özelliği sayesinde makbuz fotoğraflarınızı da çıkarabilir, tüm kayıtlarınızı organize edebilirsiniz.

Serbest çalışan biriyseniz, faturalandırma sürecinizi basitleştirmek için doğrudan uygulamadan fatura günlüğü ve faturalandırmayı da kullanabilirsiniz.

19. Bear

Evernote hala not alma uygulamalarının kralı olsa da, Bear güçlü girişimlerde bulunuyor. Özelliklerle şişirilmek yerine, hoş yazı karakterleri ve gelişmiş işaretleme özellikleri ile minimal bir arabirimi hedefler.

Bear'ın dezavantajı, yalnızca iOS ve Mac’te çalışmasıdır. Ancak Apple ekosistemine yatırım yapıyorsanız, bu sorun olmayacaktır. iOS için özel olarak tasarlanmış harika bir not alma uygulamasının tadını çıkarabilirsiniz. Apple Notes ve Evernote arasında bir seviye olarak düşünün ve tasarımıyla harika bir uygulama.

 • İndir: Bear (Ücretsiz, abonelik mevcut)

18. Edison Mail

edison mail
Çok sayıda harika iPhone e-posta uygulaması var, ancak bazılarının aklında güvenlik var. Edison Mail, Touch ID veya Face ID kimlik doğrulaması ile e-posta izlemeyi engeller.

Bunun ötesinde, birçok posta servisi, özel swipe, akıllı posta kategorizasyonu ve akıllı bildirimler ile entegrasyon elde edersiniz.
Sayısız gelen kutunuzu web'den birleştirmenin harika bir yoludur.

17. Nirvana

nirvana
The Getting Things Done (GTD) verimlilik sistemi, onu desteklemek için oldukça düzenli bir uygulama gerektirir. Ve Nirvana özellikle bu amaç etrafında inşa edildi. Özünde, bu bir görev yöneticisidir, ancak aynı zamanda bilgi yakalamanıza da olanak tanır. Konuma göre sıralayın ve bir sonraki görevinize odaklanın.

Nirvana Pro, sınırsız proje, alan ve referans listesi ile daha da fazla işlevsellik katıyor. Yinelenen görevler oluşturmak istiyorsanız, aynı zamanda profesyonel seviyeye de ihtiyacınız olacak. Bu özellikler olmasa bile, GTD meraklıları için burada bir ton kurumsal güç var.

16. Productive

Productive
Bu uygulama tüm alışkanlıkları geliştirmek ve sürdürmekle ilgili. İlk olarak, alışkanlıklarınız için öğeler oluşturun. Sonra tekrarlama aralıkları ayarlayın ve sabah, öğleden sonra veya akşam seçin. Sonunda başarılarınızı takip edin!

Alışkanlık çizgileri oluşturmak için zinciri ayırma yöntemini kullanmazsınız. Productive, ne kadar iyi yaptığınıza dair ayrıntılı raporlar sunar, böylece siz de ince ayar yapabilirsiniz.

15. Zendone

zendone
Evernote, the Getting Things Done için neredeyse her zaman en iyi uygulama olmuştur. Ancak Zendone, Evernote’un işlevlerini çoğaltmaya çalışmamaktadır. Yerine, ihtiyacınız olduğunda notlarınızı çekmek için Evernote ile entegre bir görev listesi ve proje yönetimi uygulaması olarak hizmet vermektedir.

Bu şekilde, Zendone, tek bir uygulamadan koleksiyondan arşivlemeye, delegasyondan eyleme kadar tüm GTD sürecini gerçekleştirmenizi sağlar. Google Takvim entegrasyonu, gelecekteki görevleri de zamanlamayı kolaylaştırır.
Tek olumsuz yanı, ücretsiz bir seçenek olmaması; Bir deneme alabilirsiniz, ancak bundan sonra ayda en az 5 ABD doları ödersiniz.

 • İndir: Zendone (Ücretsiz deneme, abonelik gerekli)

14. OneNote

onenote
Microsoft’un not alma uygulaması, Microsoft Office’e eklenmiş bir eklenti gibi geldi. Ancak uygulama güncellemeleri birçok kullanışlı özellik ekledi ve şimdi en iyi not alma uygulaması için Evernote'a rakip.

En büyük avantaj, tamamen ücretsiz olmasıdır; yükseltme seçeneği yok. Ancak iPad için yerleşik eskiz desteği, güçlü organizasyon araçları ve OneDrive ile bulut senkronizasyonu da var.

13. Fantastical 2

Bu takvim uygulaması tamamen esneklikle ilgilidir. Sayısız görüş ve tema ile programınıza tercih ettiğiniz şekilde bakabilirsiniz. Ve iCloud, Google Takvim, Exchange ve diğerleri ile çalışır, böylece tüm takvimlerinizi tek bir yerde görebilirsiniz.
Ayrıca widget ve etkileşimli bildirimler, herhangi bir etkinliğinizi unutmamanızı sağlar. Daha yeni bir iPhone'unuz varsa, etkinlikleriniz ve bildirimlerinizle etkileşimde bulunmak için 3D Touch'ı kullanabilirsiniz.

12. Omnifocus 2

Omnifocus 2
En iyi iPhone GTD uygulamalarını aradıysanız, neredeyse her yerde Omnifocus ile karşılaşırsınız. Hayatınızın çeşitli bölümlerini ayrı tutmanıza yardımcı olacak - bu, GTDers için en iyi organizasyon uygulamasıdır.

Perspektifler yalnızca çalışmayı, kişisel veya başka bir görev kategorisini görmenizi sağlar. Görünüm seçeneklerinin tonları ayrıntılarla daralıyor. Burada olağanüstü bir miktar özelleştirilebilirlik var ve bununla birlikte çok miktarda güç. Bunun için biraz zaman harcayacak, ancak tüm hayatınızı GTD ile yönetmek için daha iyi bir uygulama olmayabilir.

 • İndir: Omnifocus 2 (Ücretsiz deneme, abonelik gerekli)

11. Trello

trello
Trello’nun iPhone uygulaması, tüm proje ekibini koordine etmenize veya kendinizi organize etmenize yardımcı olacaktır. Kanban-
stil organizasyonu, harika görsel iş akışları sağlar. Sadece ilerledikçe kartları yeni kategorilere sürükleyip bırakın.

Ayrıca her kartta kontrol listeleri oluşturabilir, diğer kullanıcılara kart atayabilir, teslim tarihlerini ekleyebilir, dosya yükleyebilir ve renk kodu görevlerini gerçekleştirebilirsiniz. Her kart kendi yapılacaklar listesi olarak hizmet verir ve Trello'yu hayatınızın çeşitli alanlarını yönetmek için harika bir uygulama haline getirir.

İndir: Trello (Ücretsiz, abonelik mevcut)

10. Microsoft To-Do

Microsoft To-Do
Wunderlist: En sevdiğimiz üretkenlik uygulamalarımızdan birinin devamıdır. Microsoft şirketi satın aldı ve uygulamayı yeniden adlandırdı.

Wunderlist ile beklediğiniz tüm özelliklerin aynısını alacaksınız: basit bir arayüz, kolay kullanım, akıllı öneriler, listeler,
ve bulut senkronizasyonu.

Aşağıda listelenen en iyi yapılacaklar listesi uygulamalarından daha fazla özellik sunmuyor, ancak tanıdık arayüz ve platformlar arasında kolay senkronizasyon hâlâ çekici oluyor.

9. Google Takvim

google takvim
Google Takvim hala en iyi verimlilik uygulamalarından biridir. Ve iPhone sürümü tarayıcı tabanlı olandan daha iyi olduğu tartışılabilir.

Her şey manzarayla başlar. Temiz arayüz, ne yaptığınızı ve ne zaman olduğunu görmenizi kolaylaştırır. Önümüzdeki günlerde ne olduğuna dair bir fikir edinmek için hızlıca geçiş yapabilirsiniz ve otomatik olarak oluşturulan görseller önemli etkinlikleri ön plana çıkarır.
Akıllı metin yorumu, programınızda yalnızca birkaç dokunuşla etkinlik almayı kolaylaştırır. Ve otomatik olarak Gmail'den bilgi aktarır, böylece takvim davetleriniz, uçuşlar ve otel rezervasyonlarınız zaten bağlantılıdır.

8. Evernote

Evernote'tan daha popüler bir verimlilik uygulaması yok. iPhone'unuzda not almak için yararlı olabilecek bir özellik düşünebilirseniz, Evernote'da buna sahip olabilirsiniz.

Masaüstü sürümünün tüm kurumsal gücüne ek olarak, iPhone uygulaması hareket halindeyken kolayca not almak için özellikler ekler. Tek tuşla not oluşturma, fotoğraf ekleme yeteneği, amaca yönelik bir kartvizit tarayıcı ve el yazısı desteği sadece buzdağının görünen kısmıdır.

Ayrıca daha fazla zaman kazanmak için notlarınızdaki hızlı işlemleri yapmak için 3D Touch'ı da kullanabilirsiniz. Basınca duyarlı eskiz, yeni iPhone teknolojisinden de yararlanıyor. Apple Notes'tan daha fazla güç istiyorsanız ve biraz daha karmaşık bir arabirime sahipseniz, Evernote'u yenmek için zor.

 • İndir: Evernote (Ücretsiz, abonelik mevcut)

7. Calendars 5

Calendars 5
Google Takvim harika, ancak Calendars 5 tonlarca farklı görünüm ve yerleşik yapılacaklar listesi işleviyle bir sonraki seviyeye taşıyor. Kesinlikle herhangi bir üçüncü parti takvimini bağlayabilirsiniz. Doğal dil desteği, olayları hızlı bir şekilde eklemeyi kolaylaştırır; Siri ile bile etkinlikler yaratabilirsiniz. Ve görev yöneticisi bu listedeki diğer bazı üretkenlik uygulamalarıyla karşılaştırıldığında nispeten basit olmasına rağmen, takviminizle aynı uygulamada olması gerçekten yararlıdır.

Calendars 5 ucuz değil, ancak takviminizde çok fazla zaman geçiririyorsanız buna değer.

İndir: Calendars 5 ($7)

6. Asana

asana
Genel olarak takım tabanlı proje yönetimi için tasarlanmış olsa da, Asana kendi görevlerinizi ve projelerinizi kategorize etmek için eşit derecede iyi çalışır. Düzenlemeye çalıştığınız kaç kişi ve proje olursa olsun, Asana'nın mobil uygulaması sizi yolda tutacaktır.
Görevlerinizi hem Kanban'da hem de standart görünümlerde kontrol etme yeteneğine sahip olmak, bunu esneklik isteyen insanlar için Trello'ya harika bir alternatif haline getirmektedir. Takvim ve yapılacaklar görünümleri de bunu çok yönlü bir proje yönetimi uygulaması haline getirir.

Bu çok yönlülük, onu en iyi organizasyon uygulamalarından biri yapan şeydir. Verilerinizi saklamak için pek çok yol sunar ve bunlara erişmek ve yönetmek için birçok yol sunar.

 • İndir: Asana (Ücretsiz)

5. Pocket

pocket
Geri dönmek ve okumak istediğiniz tüm makaleleri saklamak için Evernote'u kullanabilmenize rağmen, Pocket'in okuma deneyimi onu ayrı tutuyor. İster üretkenlik ipuçlarını toplayıp okuyor olun, ister favori bloglarınızda en yeni yayınları alıyor olun, Pocket bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. iPhone'unuzda üretkenliği arttırmak için Pocket'i kullanmanın en iyi yollarından biri de, uygulama ya da bilgisayar aracılığıyla makalelerin içine atmak ve birkaç dakikanızı ayırarak okuma alışkanlığınıza girmektir. Tek yapmanız gereken uygulamayı açmak ve ilk makaleye dokunun. Sonra okumaya başla.

 • İndir: Pocket (Ücretsiz, abonelik mevcut)

4. Gmail

gmail
Gmail, e-postayla nasıl başa çıktığımızı sürekli olarak yeniden keşfediyor. Gelen Kutusu uygulamasında test edilecek yeni fikirlerle ortaya çıktıkça, bu fikirler Gmail uygulamasına taşındı. Gmail yeniden en yeni tasarımıyla, e-postanızı daha verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak birçok yeni özellikten yararlanabilirsiniz.

Artık Gmail'de e-postaları erteleyebilirsiniz, böylece daha sonra geri geleceklerdir - gelen kutunuzda ve beyninizde yer açmak. Öncelik ve kategorilere ayrılmış gelen kutular, önemli e-postalarınızı otomatik olarak onları görebileceğiniz yerlere göre sıralar. Hatırlatıcılar, bir e-posta aldığınızdan ve muhtemelen takip etmeniz gerektiğinden bir süre geçtiğini bildirir.
Yeni özellikler her zaman yayılır ve mükemmel olduklarında, Gmail uygulamasına ulaşırlar. Artık yalnızca bir iletişim aracı olarak içerik barındırmayan Google, Gmail'i tam gelişmiş bir verimlilik merkezine dönüştürdü.

 • İndir: Gmail (Ücretsiz)

3. TickTick

TickTick
Esnek zamanlama, özel tekrar programları, alt görevler ve birden fazla hatırlatıcı, iş yükünüzü TickTick ile yönetmenize yardımcı olur. Ancak bu sadece bir yapılacaklar uygulamasından daha fazlası.

TickTick'in premium versiyonu, takvim entegrasyonu, özel akıllı listeler ve hatta Siri ile entegrasyon sunuyor. Ayrıca bir görev zamanlayıcısı sunar. Görevlerinizi engellemeye zaman ayırmak istediğinizde veya saatlik faturalandırma için raporlar göndermeniz gerektiğinde harikadır.

Ücretsiz sürümü, bir Pomodoro zamanlayıcı içerir, bu da güzel - bu, telefonunuzda ihtiyacınız olan daha az üretken uygulama. (Maalesef, Windows uygulaması şu anda yalnızca premium.)

 • İndir: TickTick (Ücretsiz, abonelik mevcut)

2. Things 3

Bu listedeki en pahalı yapılacaklar listesi uygulaması olarak, Things 3’ün fiyat etiketi birçok kişiyi uzaklaştırabilir. Ama on dolar sana büyük miktarda güç verir. Birkaç özellik ile sizi rahatlatacak ücretsiz bir plan yok; bütün paketi hemen alacaksınız.

Uygulamadaki her şey, görevlerinizi sizin için çalışacak şekilde düzenlemenize yardımcı olmaya odaklanmıştır.
Alt görevler, tamamlama pasta grafikler, projeler, sürükle-bırak zamanlama ve organizasyon, ve onlarca diğer özellikleri için başlıklar bu rekabet için zorlu bir uygulama haline getiriyor.

Çok iyi iPhone yapılacaklar listesi uygulaması olabilir. (Masaüstü sürümü de en iyi Mac verimlilik uygulamalarından biridir.) Ancak fiyat etiketi # 2'de tutar.

1. Any.do


Mevcut bir sürü yapılacaklar uygulaması var ve daha fazlası her zaman olacak. Ama Any.do her zaman listenin tepesine yakındır. Basit arayüzü, Google Takvim ve iCloud ile entegre bir AI asistanına entegrasyondan çok miktarda güce sahiptir.

Bu asistan hala erken erişimde, ama çok umut verici; chatbots ve insanlardan oluşan bir kombinasyon, her zamankinden daha hızlı çalışmanıza yardımcı olur.

Asistan olmadan bile, Any.do, iPhone'da sorgulamadan yapılacak en iyi yapılacaklar listesi uygulamalarından biridir. Takvim entegrasyonu özellikle kullanışlıdır. Apple bir görev yönetim uygulaması tasarlayacak olsaydı (elbette Hatırlatıcılar hariç),
Büyük olasılıkla Any.do gibi görünecektir.

 • İndir: Any.do (Ücretsiz, abonelik mevcut)

En İyi iPhone Verimlilik Uygulamasını Seçin
iOS verimlilik uygulamalarının içine düşmek kolaydır. En iyi yapılacaklar listesi uygulamasını bulmaya çalışmak farklı seçenekleri denemenin haftalarca veya aylarca sürebilir.

Ama sonunda, bu, mükemmel uygulamayı bulmakla ilgili değildir. Bu, sizin için uygun olanı bulmakla ilgilidir.

Yukarıdaki uygulamalardan birkaçını deneyin, sizin için iyi çalışan bir çift seçin ve kullanmaya başlayın. Hangi uygulamaları seçerseniz seçin, üretkenliğinizi artırmanıza yardımcı olacak alışkanlıklar ve iş akışları geliştireceksiniz!

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile