Ogznet.com
Ogznet.com

En İyi 25 Torrent Sitesi 2019 (Güncel Torrent Siteleri)

En iyi torrent sitelerinden bazılarını paylaşacağımız yeni bir yazı ile beraberiz. Bildiğiniz gibi, torrent ister korsan olsun isterse yasaklanmış herhangi bir dosya olsun, özgür her türlü dosyayı indirmenin en iyi yöntemlerinden biridir.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Torrent sitelerinde hemen hemen her dosyayı bulabilirsiniz. Kolayca müzik, film, oyunlar vs. gibi ücretsiz olarak birçok şeyi indirebilirsiniz. Listelenen sitelerin çoğu iyi çalışıyor ve en iyi torrent sitelerinin listesini sürekli olarak güncelliyoruz ve en kaliteli torrent sitelerini almaya başlar başlamaz bunları bu listeye ekleyeceğiz.

Torrent nedir?

Torrent temelde Torrent İstemcileri için bir dosya uzantısıdır. Bu dosyalar, toplayıcıların yanı sıra leechers'tan indirmeye başlamak için izleyicilere işaret eden metin içeriyor. Herhangi bir torrent dosyasının indirilme hızı, kaynak makine, bağlantı sayısı gibi bir çok faktöre bağlıdır.

En İyi 25 Torrent Web Sitesi 2019:

1. KickAss Torrents

Burada torrent siteleri hakkında konuşurken şimdiye kadar yapılmış en iyi sitelerden biri geliyor, KickAss Torrent her zaman listede en üst sırada geliyor. Bu site 2009 yılında kuruldu ve siteyi başlattıktan hemen sonra şöhretin yanı sıra çok fazla popülerlik kazandı. Bu site aynı zamanda birçok ülkede yasaklanmıştır, ancak bu siteye VPN, proxy vb. kullanarak erişebilirsiniz.

Güncelleme: Kickass Torrent yeni alan adı ile geri döndü. İşte Kickass Torrent'in yeni URL'si - https://katcr.co. Eğer bu torrent sitesine erişemiyorsanız, Kickass Proxy'yi kontrol edebilirsiniz.

KickAss'ın Özellikleri:

 • En sevdiğiniz torrent dosyasını arama sorgusunu kullanarak bulun.
 • Tam Sayfaya Geç'e tıklayarak farklı kategorilerin en iyi torrentlerini bulun.
 • Kullanıcı deneyimini etkilemek için pop reklam yok.
 • Topluluklarına kaydolarak diğer kullanıcılarla etkileşim kurabilirsiniz.

2. PırateBay

PırateBay 2019'un en iyi torrent sitelerinden biridir ve özellikle yazılım ve oyun indirmek için popüler. Bu site çoğunlukla müzik, yazılım vb. indirmek için kullanılır. Şu anda tüm dünyada 192. sırada sıralanmıştır (Alexa'ya göre). Bu site, belirli bir süre içinde güncellenmektedir.

Bu sitenin en iyi yönü 30 dilde hizmet sunulması.

Not: ThePirateBay şu anda Hindistan, Pakistan gibi birçok ülkede yasaklanmıştır. Yani, Kickass Torrent gibi başka torrent sitelerini veya bu listeden başka herhangi bir siteyi kullanabilirsiniz.

ThePirateBay'ın özellikleri:

 • Gerekli torrent dosyanızı bulmak için arama algoritmaları üzerinde çalışır.
 • Ses, Video, Uygulamalar, Oyunlar vb. Öğelerini tıklatarak favori dosyalarınızı bulmak için diğer filtreler var.
 • Ayrıca, Ses, Video, Oyunlar, Uygulamalar, Oyunlar gibi çeşitli kategorilerdeki torrentlere göz atabilirsiniz.
 • Genel olarak temiz site iyi kullanıcı arabirimi ile.

3. Torrentz2.eu

Eski adıyla Torrentz.eu olan site artık torrentz2.eu'da mevcut.

Bu site temelde bir çeşit arama motorudur, bu size herhangi bir dosyayı aramanıza izin verir ve farklı torrent sitelerinde mevcut torrentleri bu sitelerin sonuçlarında gösterir. Farklı sitelerde herhangi bir dosyayı ararken çok fazla zaman harcamadan anında herhangi bir torrent indirmek istiyorsanız bu site kullanışlı geliyor.

Torrentz.eu'nun özellikleri:

 • Torrent Arama Motoru kolayca herhangi bir torrent dosyasını bulmak için uygundur.
 • Dosyanızın bulunduğu sitelerden en sevdiğiniz torrentleri bulun.
 • Gerekli torrentleri kolayca bulmak için kullanışlı bir site.

4. Extra Torrent

Bu site, hatta bazı sitelerin politikalarını ihlal eden en iyi bir dizindir.
Bu site, alan adı uzantısını yasaklanma nedeniyle .com'dan .cc'ye birçok uzantıya çevirdi. Ayrıca, bu sitenin, herhangi bir torrent dosyasının sağlık durumunu indirmeden önce göstermek için sağlık sayacı gibi bazı diğer özellikleri var.

Ekstra torrent özellikleri:

 • Torrents'a favori kategorilerinizden göz atın.
 • Pop reklam yok, ancak başka bir reklam grubu olabilir.
 • Canlı Sohbet özelliği var.
 • Kendi ziyaretçisini de elinde tutuyor.

5. YIFY Torrents

Yify, 3 yıl önce piyasaya çıktı, o zamandan beri popülerlikteki ani artışa ve hatta torrent indirme sitelerinin 2019 listesinde 5. sıraya kadar çıktı. Kaliteli torrent sitelerinden biridir ve yüksek kaliteli filmleri, şarkıları indirmek için kullanıyor.
Sohbet Alanı, Facebook Sayfası vb. gibi diğer bazı harika özellikleri de vardır. Ücretsiz olarak yeni film indirmek için en iyi sitenin olduğunu kabul etmek zorundayım.

Yify Torrents Özellikleri:

 • Yüksek kaliteli film torrent bağlantıları sağlayın.
 • Tüm Hollywood filmlerinin büyük veritabanına sahiptir.
 • Güvenlik amaçları için virüs içermeyen film bağlantıları sağlayın.
 • Parlak kullanıcı arayüzü.

6. EZTV

EZTV, herhangi bir televizyon programını ücretsiz indirmek için çok kullanışlı bir arama motorudur. Siteye kayıt olmadan bile, torrent bağlantılarının yanı sıra indirme linkleri de sağlayacaktır. Bu site arayüzü çok basittir.
Bu sitenin ana sayfasındaki son bölüm listesini kendi indirme bağlantılarıyla kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir link de istemek için forumlarını ziyaret edebilirsiniz.

EZTV.ag'in özellikleri:

 • Hızlı yükleme temalı basit UI.
 • Ana sayfadaki son indirilen bölümlerin listesi, zamandan kazanmak için indirme bağlantılarına sahip.

7. 1337X

Dosyaların kullanıcılar tarafından yüklendiği site. Temel olarak, bu site insanların ücretsiz indirmek için torrent dosyalarını paylaştığı topluluğa dayanmaktadır. Bu nedenle, bu site en iyi torrent sitelerinde 7. sırada yer alıyor. Bu sitedeki trafiklerin çoğu İngiltere'den geliyor ve İngiltere kullanıcısı tarafından çok seviliyor.

1337X.to'nun özellikleri:

 • Tüm torrentler güvenlidir ve doğrulanmıştır.
 • Film torrent indirmeden önce kaliteyi seçin.
 • Film, müzik, oyun, yazılımın büyük veri tabanı.

8. BitSnoop

Torrent dosyalarının büyük bir dizini (milyonlarca) ile en popüler sitelerden biridir. Bu site, en iyi torrent indirme siteleri listesinde 8'inci sırada yer alıyor. Bu site çok yararlı dosyaları barındırır ve anında ekibini kullanarak bir truva atı gibi zararlı içeren dosyaları kaldırır.

BitSnoop'un özellikleri:

 • Videoları, müzikleri, oyunları, yazılımları ve diğer şeyleri indirin.
 • En çok 100 torrent listesi.
 • Bu torrent sitesinde de arama seçeneği mevcuttur.

9. Isohunt.to

IsoHunt, 2013'te açılmıştı, ancak bu sitenin sahibi bu siteyi yalnızca iki hafta sonra kapadı. Bu site IsoHunt.com'u canlı hale getirmek için oluşturulmuş, ancak eski IsoHunt sitesi ile herhangi bir ilişkisi yok. Ancak tasarım ve diğer şeyler neredeyse aynı, bu sitenin tarzı çok etkileyici. Yani, bu site en torrent sitelerinde listelenir.

Isohunt.to'nun özellikleri:

 • Parlak ve Modern UI.
 • Anime, Yazılım, Yetişkinler, Filmler, Müzik, Diğerleri vb. Gibi çeşitli kategorilere göz atın.
 • Anime, Yazılım vb. Gibi çeşitli kategorilerdeki en popüler torrentleri kontrol etmek için seçenekler sağlayın.

10. Lime Torrents

Bu site yıllar önce kurulmuş, ancak son iki yıldan beri şöhret ve popülerlik kazanıyor. Bu yıl Lime Torrent, en çok torrent indirme siteleri listesinde yerini aldı.

Lime Torrents Özellikleri:

 • En sevdiğiniz dosyaları aramak için duyarlı arama çubuğuna sahiptir.
 • Animes, Video, Yazılım, Filmler vb. Gibi farklı kategorilerin dosyaları mevcuttur.

11. Rarbg.to

Bu site birkaç yıl önce yayına başladı. Bulgar ziyaretçiler üzerinden başlatıldı. Bu site İngiltere'de engellendiğinden son bir yıldır popülerlik kazandı. Ülkemizdede şu an erişimi bulunmuyor.

12. Summo Torrent

Bu, en iyi film torrent siteleri listesinde yer alan yeni bir torrent web sitesidir. En iyi filmler, TV Dizileri, Oyunlar,
Müzik ve Anime torrent listesinin yanı sıra herhangi bir torrent dosyasını indirmek için kullanabileceğiniz bir arama moturudur.

13. Mini Nova

Mini Nova, 2005 yılında kurulmuştur, popüler torrent sitelerinden biri değildir, ancak sevdiğiniz dosyaları kolaylıkla indirebileceğiniz en iyi torrent sitelerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.
Bu sitenin en iyi yanı, en çok kullanılan torrent sitesinden biri yapan özelliği Mini Nova'ya torrent de yükleyebilmenizdir.

14. Torrent Box

Torrent Box yeni kurulan sitedir ancak en popüler torrent sitelerinden biridir.
Sitede, doğrulanmış ve herhangi bir tür trojan veya virüs bulunmayan tamamen ücretsiz olan bir torrent listesini bulabilirsiniz. Bu sitenin gezinme çubuğunda, Filmler, Oyunlar, Müzik, Yazılım, Kitaplar, YV, Mobil Video, Yetişkin, Anime vb. birçok kategori bulacaksınız. Bit Torrent ağından indekslenen 4 milyon torrente sahip.

15. TorrentHound

TorrentHound, saniyede 2 ziyaretçi ile 2019 yılının en iyi torrent sitelerinden biridir. Anasayfa'da, en son indirilen torrent dosyalarını, en son film, oyun vb. içeriklerle kontrol edebilirsiniz.
Torrent Hound sitesinin küresel bir rütbe ile tüm dünyada çok popüler bir torrent sitesidir ve müthiş bir UI vardır. Bu torrent sitesini en azından bir kez denemelisiniz.

16. SeedPeer

Bu site sadece en iyi torrent indirme sitelerinden biri değil, aynı zamanda en iyi torrent arama motorlarından biridir.
Bu sitenin ana sayfasında, filmler, TV şovları ve torrentler için en iyi torrent sitelerini kontrol edebilirsiniz. En sık kullanılan dosyayı, sitenin üst kısmında bulunan arama çubuğundan da arayabilirsiniz.

17. TorrentFunk

TorrentFunk, doğrulanmış torrentler sunan bir torrent sitesi arayan meraklıları için en iyi sitedir. İndiriciler tarafından güvenilen ve bir virüsün yanı sıra kötü amaçlı yazılımdan arınmış olan doğrulanmış dosyayı alabilirsiniz. Kötü amaçlı yazılım içeren torrent dosyalarından bıkmışsanız, bu siteye bir şans vermeniz gerekir.
TorrentFunk, Global Rank 7K ile popüler bir sitedir (Alexa'ya göre). Bu sitenin ana sayfasında, torrentleri Top 10 Müzik Torrentleri, En İyi 10 Yazılım Torrentleri, En İyi 10 Anime Torrentleri, En İyi 10 E-kitap torrentleri vb. kategorilere bölünmüş bulacaksınız.

İlginizi
çekebilir

En iyi Torrent İndirme Programları 2020

18. Torlock

Torlock yine 2019'da en popüler torrent sitelerinden biridir ve buradan kullanıcı derecelendirmesine dayalı torrent indirebilirsiniz. Torlock'un en sevilen torrent sitesi olmasının nedeni, bu sitenin aslında veritabanını çok temiz ve spam içermeyen hale getiren sahte torrent dosyalarını rapor etmesi için kullanıcılarına danışır.

19.TorrentReactor

TorrentReactor, ana sayfasını kontrol etmeniz gereken parlatılmış kullanıcı arayüzü ile en iyi sitelerden biridir. En sevdiğiniz torrent dosyalarını Animes, Yazılımlar, Oyunlar, Müzik vb. gibi farklı kategorilere dayalı olarak bulabilirsiniz. Bu sitenin en üstünde bulunan arama çubuğuna göre favori torrentleri görebilirsiniz.

20. TorrentDownloads

TorrentDownloads.me, şu anda 2019'da listelediğimiz film siteleri için en iyi torrent sitelerinden biridir. Bu sitenin dosya veritabanı çok keskin bir oranda artmaktadır. Yani bağlantıları ile de kaliteli torrentler sağlayabilen bir torrent sitesi arıyorsanız. TorrentDownloads.me en iyi film torrent sitesinden biridir.

21. Demonoid

Demonoid, buradaki listenin arasında bulunmasının nedeni, sahte torrentten kaçınmanın gelişmiş özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Yani, temiz dosyaları ücretsiz olarak bulabileceğiniz torrent sitesini bulamıyorsanız, bu torrent sitesi denemeye değer.

22. YTS Torrents

YTS, en sevdiğiniz torrentleri kolayca indirebileceğiniz harika bir site. En sevdiğiniz filmleri ücretsiz 720p, 2D film ve 3D film olarak yüksek çözünürlükte indirebilirsiniz. Sitenin ana sayfasında haftanın popüler indirmelerini inceleyebilirsiniz. Genel olarak, bu sitenin kullanıcı arabirimi oldukça iyi.

23. Monova.org

Monova, ücretsiz indirme sağlayan başka bir popüler torrent sitesidir. Temelde en sevdiğiniz dosyaları arayabileceğiniz bir torrent arama motorudur. Arama özelliğini kullanmak yerine, Son Müzik, Kitap, Oyun, Fotoğraf, Yazılım vb. filtreler temelinde torrentlere göz atabileceğiniz göz atma özelliğini de kullanabilirsiniz.

24. GamesTorrents

GamesTorrents, bilgisayarlar, Xbox360, PS3, WII gibi çeşitli platformlar için oyunları indirebileceğiniz oyuncular için en iyi torrent sitelerinden biridir. PS2, Mac vb. 2D, 3D, Aksiyon, Dövüş, Spor gibi farklı türdeki en sevdiğiniz oyunları indirebilirsiniz.

25. Torrents

Torrents.net, şu anda deneyebileceğiniz en iyi torrent sitesidir. Bu siteden, doğrulanmış torrentleri aylık abonelik olmadan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu sitenin kullanıcı arayüzü de çok güzel ve modern. Filmler, müzik, televizyon, oyunlar, yazılım gibi çeşitli kategorilere göz atabilirsiniz.

 Torrent site adıSite TipiAlexa Global RankHangi Ülkelerde Popüler
1.PirateBayTorrent arama motoru538India, United States, Canada, Brazil, Australia
2.KickassTorrentsTorrent indirme sitesi75India, United States, Canada, Saudi Arabia, Brazil
3.Torrentz.inTorrent arama motoru528India, Pakistan, Bangladesh
4.ExtraTorrentTorrent indirme sitesi312India, Pakistan, United States, Bangladesh, Australia
5.Yify TorrentsFilm torrent sitesi600India, United States, Pakistan, Saudi Arabia, Egypt
6.EZTV TorrentsTorrent forum sitesi5329United States, Australia, Saudi Arabia, Canada, United Kingdom
7.1337xTorrent indirme sitesi1586India, United States, Italy, Saudi Arabia, Pakistan
8.BitSnoopTorrent arama motoru4001India, Italy, United States, Japan, South Korea
9.IsoHuntTorrent indirme sitesi3739India, United States, Italy, Saudi Arabia, United Kingdom
10.LimeTorrentsTorrent indirme sitesi145,055India, United Kingdom, Italy, United States, Spain
11.RarbgTorrent forum sitesi1137United States, China, India, Netherland, South Korea
12.Bit TorrentTorrent istemcisi7136United States, India, United Kingdom, Russia, South Korea
13.MiniNovaTorrent indirme sitesi36,720India, United States, Italy, Netherland, Canada
14.Torrent HoundTorrent indirme sitesi1956India, United States, Pakistan, France, China
15.SeedPeerTorrent indirme sitesi8735India, United States, Canada, United Kingdom, Saudi Arabia
İlginizi
çekebilir

Gerçekten Çalışan En İyi Torrent Siteleri

Sonuç:
En sevdiğiniz filmleri, şarkıları, yazılımları, oyunları veya herhangi bir dosyayı tek bir kuruş ödemeden ücretsiz olarak indirebileceğiniz en iyi torrent web sitelerini sıraladık. En iyi torrent siteleri hakkında en yeni güncellemeleri almak için bu sayfaya yer imlerine ekleyebilirsiniz.

Not:
Burada listelenen siteler sadece bilgi vermek amaçlıdır. Burada verilen siteleri ziyaret edip-etmemek veya bu sitelerden torrent/dosya indirmek sizin kararınızdır. Bu makaleden doğacak herhandi bir maddi, manevi veya hukuki sonuç size aittir.

Yorumlar (3)

 • avatar
  Abidin

  Üye alımı şuan açık yerli site https://www.herobit.cc/?p=home&pid=1

 • avatar
  josef

  hemen hemen yeni kurulan turk-torrent.com var arkdaşlar ben kullanıyorum memnunum içerik olarak yeni başlayan bir site gibi ama tasarımı vs benim hoşuma gitti ayrıca isteklere çabuk cevap veriyorlar tavsiye ederim

 • avatar
  mehmet

  Hocam güzel paylaşım teşekkürler fakat yerli torrent siteleri hiç listede yok. Mesela www.torrenthd.org bu verdiğin sitelerle eş değer sayılır.

Yorum Yaz