En İyi 4 Instagram Hashtag Uygulaması

En İyi 4 Instagram Hashtag Uygulaması

Instagram ve Twitter dünyasında, sadece paylaşılan görsel değil, paylaşımınızın görsel unsuruyla birlikte, diğer birçok faktör popülerliğine katkıda bulunuyor. Bugün, etiketler ve başlıklar paylaşımdaki görüntü kadar önemlidir.

Instagram , 'Hashtag'i Takip Et' (Follow Hashtag) özelliğini tanıttığından beri, doğru hashtagleri eklemek artık her zamankinden daha önemli.

Ancak gerçeği söylemek gerekirse, her yazıya manuel olarak hashtag eklemek oldukça zordur. Evet, Instagram'ın otomatik önerme özelliği var, ancak sizi çok uzaklara, alakasız yerelere götürebilir. Tek bir yazı tanımlamak için on beş farklı kelime düşündüğünüzü hayal edin, her bir kelimeyi yazmak zor gelir.

Peki, bu gibi durumlarda ne yapabilirsiniz? Android'de Instagram için en iyi hashtag uygulamalarından bazılarını bu makalede tanıttık. Bu uygulamalar otomatik olarak hashtagleri oluşturmanıza yardımcı olurken, diğerleri resimleriniz için doğru hashtag'i indirmenize yardımcı olacaktır.

1. AutoHash

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

autohash

Listedeki ilk uygulama AutoHash. Uygulamanın adı amacını belli ediyor. Bu küçük uygulama yüklenen resme göre hashtag listesi oluşturur.

AutoHash görüntüyü analiz eder ve kompozisyonuna bağlı olarak, ilgili etiketlerin bir listesini alırsınız.

Ayrıca bulunduğunuz yere göre birkaç etiket ekler. Favori sekmesi çok iyidir. Buraya, sık kullandığınız bir etiket ekleyebilirsiniz ve görüntü analizi tamamlandığında, Kalp simgesine dokunun ve uygulama listeye kaydedilen etiketi ekleyecektir.

Favori bir etiket eklemek için, Kalp simgesine dokunun, etiketi ekleyin ve Kalp simgesine tekrar uzun basın.

30 limitinin ötesine geçmekten endişeleniyorsanız, AutoHash bir sayaç özelliğine sahiptir. Mevcut numarayı görmek için ilk ikona dokunun.

Her şey bittiğinde, kopyalamak için pano simgesine dokunun. Instagram açın ve paylaşın.

2. Top Tags

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Bir ton ilgisiz hashtag eklenmesi genellikle çaresizlik olarak karşımıza çıkar. Acı ama gerçek. Bu nedenle en iyi seçenek gereksiz ve alakasız etiketlerden uzak durmaktır.

Top tags, konuya özgü etiketler istiyorsanız en iyi uygulamalardan biridir. AutoHash'in aksine, etiketleri tek başına üretmez. Bunun yerine, Yiyecek ve Moda gibi ana kategorilerden birine dokunmanız gerekir ve bu size uzun bir ilgili öğeler listesi verecektir.

İşiniz amacınıza en uygun olanı seçmek ve aynısını panoya kopyalamak.

Bunu yapmanın başka bir yolu da popüler etiketleri karıştırmak ve eşleştirmektir. Bunu yapmak için, sağdaki ikinci simgeye dokunun ve hangi kategorilerin etiketlerini eklemek istediğiniz Artı simgelerine dokunun. İlgili tüm etiketler üstteki kutuda görünecektir.

Bu noktada, istemediğiniz bazı etiketleri kaldırabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra kopyalayıp yapıştırın ve işinize devam edin. Top Tags, reklam destekli bir uygulamadır.

En İyi Instagram Hikaye İpuçları ve Püf Noktaları

2016'da Instagram, Snapchat'den esinlenen bir özellik olan Hikayeleri tanıttı. 2018'de ise, Instagram Hikayeleri Snapchat'dan iki kat daha aktif kullanıcıya sahiptir. Hikayelerde bazı özellikler gözle görülebilir olsa da, diğerleri menüler veya jestl..

3. Leetags

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Leetags, etiket veritabanında bir anahtar kelime ile arama yapmanızı sağlar. Bunun için, yağmur ile ilgili etiketler aramak istiyorsanız, sadece rain yazın ve ilişkili etiketler gösterilecektir.

Ayrıca, her bir etiketin popülaritesini yüzde olarak gösterir. Yani daha az popüler olanları atlamak ve daha anlamlı bir etiket eklemek istiyorsanız.

Birkaç özelleştirme seçeneği de var. Sayıyı belirtebilir veya hashtaglerin üzerinde nokta ekleyebilirsiniz. Aynı etiketleri tekrarlamaktan kaçınmak için, kopyalarken karıştırılmalarını sağlayabilirsiniz.

Tüm bu seçenekler Seçenekler sekmesinde bulunur. Neredeyse aynı işlevselliğe sahip başka bir Best HashTags for Instagram adlı uygulamyı da kullanabilirsiniz.

4. Hashme

hashme

Listedeki son uygulama Hashme. Bu, yukarıdaki üç uygulamanın bir karışımıdır. Bir resim yükleyerek veya metin girerek alakalı hashtagleri arayabilirsiniz.

Analiz tamamlandığında, size en üstteki trend etiketlerini gösteren bir liste sunar.

Ne yazık ki, birkaç alakasız etiket de göreceksiniz. Ancak, uygulama hepsini panoya kopyalamaz. İstediklerinize dokunmanız ve Kopyala düğmesine basmanız yeterlidir.

Sonuç

Instagram Bio Profili İçin Hileler ve İpuçları

Bir kullanıcının Instagram profilini ziyaret ettiğinde gördüğü ilk şeylerden biri biyografinizdir. "İlk izlenim son izlenim" dedikleri gibi, Instagram biyografiniz sizin hakkınızda bir görüntü oluşturur. Peki, neden daha iyi yapmıyorsunuz? Bu yazıda,..

Herkese açık profiller için, alakalı etiketler ekleyememek, neredeyse özel bir profile sahip olmak gibidir. Gönderinizi yalnızca şu andaki izniniz görür. Başka bir deyişle, katılım ve yeni takipçiler olmayacak. Bir dahaki sefere Instagram'a yeni bir resim yüklediğinde, mutlaka yukarıdaki uygulamaları deneyin.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.