Ogznet.com
En İyi Ücretsiz PHP Script İndirme Siteleri Paylaş:

En İyi Ücretsiz PHP Script İndirme Siteleri

En İyi Ücretsiz PHP Script İndirme Siteleri

En iyi ücretsiz PHP script indirme siteleri bu yazıda. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz birçok faydalı PHP script bu sitelerde.

Hazır PHP scriptleri, iletişim formlarından alışveriş sepetlerine kadar sitenize işlevsellik eklemenin en kolay yollarından biridir. Bu nedenle, ihtiyacınız olanı bulmanızı kolaylaştırmak için, bu yazıda PHP scripti indirmek için en iyi kaynaklardan bahsedeceğiz.

PHP tabanlı bir web sitesini geliştirirken, sitenize yeni özellikler eklemek istiyorsanız, başkası tarafından ücretsiz dağıtılan kodu kullanabilirsiniz. Bu, size zaman ve enerji tasarrufu sağlayacaktır.

Bu yazıda, hem kişisel hem de ticari kullanım için ücretsiz PHP script indirme sitelerini topladık. Bu kaynaklar, web sitenizi daha etkili hale getirmek için size en iyi PHP scriptlerini sağlayacaktır. Listeyi gözden geçirin ve lütfen kullandığınız diğer kaynakları yorumlarda belirtin.

HotScripts, web üzerindeki en büyük ücretsiz script koleksiyonunu barındırır. Yalnızca PHP kategorisinde indirebileceğiniz 9,700'ün üzerinde script dosyası vardır; ancak HTML5 ve JavaScript gibi diğer kategorilerde de yararlı içerikler bulacaksınız.

PHP script düzinelerce alt kategoriye ayrılmıştır. Tek söyleyebileceğimiz, bu site muazzam. Her script derecelendirilebilir ve yorumlanabilir, bu nedenle hangi scriptlerin denemeye değer olduğunu kolayca görebilirsiniz.

SeekScripts, yukarıda bahsedilen siteye benzemektedir. Reklam yönetimi, Sohbet scriptleri, Finansal araçlar, Haber scripti, Blog scripti ve diğerleri dahil onlarca script dosyası kategorisi bulacaksınız, ancak sitenin kendisi script dosyalarını barındırmıyor. Bunun yerine, içerik oluşturucuların sitelerine yönlendiriyor.

Sitenin kötü tarafı script değerlendirmesi yok, inceleme yok, kısa paragraf açıklamasından başka bir şey yok.

HotScripts ile karıştırılan HScripts, sitenin kendisi tarafından sağlanan çok daha küçük bir koleksiyon barındırır. Hiçbir kullanıcı gönderimi dosya veya site dışı bağlantı yoktur. Bu, daha az çeşitlilik ve seçenek anlamına gelir, ancak karşılığında kaliteli scriptler elde edersiniz.

Basit kopyala ve yapıştır kodlar ile hazır PHP scriptler kategorilere ayrılmıştır. Ücretsiz olarak indirin ve web sitenizde kurun.

En iyi yanı, her scriptin deneyebileceğiniz bir demo ile birlikte gelmesidir.

PHP Jabbers, HScripts gibidir ancak daha küçük bir koleksiyone sahiptir. Bu yazı yazıldığı sırada, siteniz ancak istediğiniz gibi kullanabileceğiniz yaklaşık 30 ücretsiz script dosyası içeriyordu. Scriptlerden herhangi birini indirebilmeniz için ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerektiğini unutmayın.

Her script, kurulum ve kullanım için ayrıntılı talimatlarla birlikte gelir.

Ücretsiz indirilen scriptlerde atıf satırının kaldırılamayacağını unutmayın. Bunu yapmak için bir Geliştirici Lisansı satın almalısınız.

Ücretsiz PHP scriptlerini buradan indirebilirsiniz. Ayrıca PHP kaynakları, öğreticiler, makaleler ve çok daha fazlasını içeren bir koleksiyon da bulacaksınız.

Bu site, geri bildirim formları, arama motorları, tebrik kartları, içerik yönetimi, anketler vb. gibi geniş bir ücretsiz PHP script dosyası listesine sahiptir.

zubrag.com'da ücretsiz PHP scriptleri, online araçlar, makaleler, PHP ve ilgili konularda öğreticiler bulacaksınız. Bu ücretsiz php scriptleri çoğunlukla web yöneticileri için yazılmıştır.

Çeşitli işlevleri sağlamak için web sitenizde kullanabileceğiniz ücretsiz PHP script dosyalarını listeler (örneğin; geri bildirim formları, arama motorları, içerik yönetimi, anketler vb. gibi).

Bonus: Ücretli PHP Script İndirme Seçenekleri

En yüksek kalitede PHP script dosyalarını istiyorsanız, bunlara para ödemek zorunda kalacaksınız.

Sitedeki arama filtreleri ile tam olarak ihtiyacınız olan şeyi bulmak kolaylaşır. Ne kadar gelişmiş olduğuna bağlı olarak, script başına $5 ila $100 arasında bir ödeme yapmak zorunda kalacaksınız.

Bu site CodeCanyon'a benziyor. Farklı CMS'ler için tema ve eklentilerden, arayüzlere ve uygulama şablonlarına kadar birçok farklı ürün satın alabilirsiniz. Bununla birlikte, birçok farklı amaç için binin üzerinde PHP scripti de sunar.

En pahalısı 650 dolar, en ucuzu 4 dolar. Ayrıca bazen haftanın ücretsiz dosyalarının bir parçası olarak ücretsiz script dosyaları da sunarlar, bu yüzden bu sayfayı da kontrol ettiğinizden emin olun.

Bu site, web sitesi şablonları ve eklentilerinden tarayıcı içi oyunlara kadar her şeyi satan bir dijital pazar yeridir. Bu listedeki diğer siteler kadar php script yok, toplamda yaklaşık 550 ürün listeler. Bir PHP scripti aradığınızda, ücretsiz ile $349 arasında değişen fiyatlarla 500'den fazla sonuç alırsınız. İki faktörlü kimlik doğrulama scriptleri, TikTok videoları için indiriciler ve daha fazlasını alabilirsiniz.

PHP scriptleri için en iyi kaynaklar listemizdeki son site, Hindistan merkezli bir web geliştirme şirketinin web sitesi ve mağazasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, yalnızca PHP scriptleriyle ilgilenirler ve mağazada 250'den fazla script var. İşlevsellik, e-ticaret, online rezervasyon, muhasebe, bankacılık ve daha fazlasını kapsar. Hatta bazı WordPress eklentileri bile var.

Bazı ücretsiz scriptler de bulabilirsiniz, aksi takdirde, en ucuz ücretli komut dosyası $45, en pahalısı $550'dır.

Yorumlar (1)
  • avatar
    Muhsin

    Ben Bu Scripti Sayfa Tescil Web Hizmetleri Diye Bi Yerden aldım www.sayfatescil.com

Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!