Ogznet.com
En İyi 5 VPN Programı Paylaş:

En İyi 5 VPN Programı

En İyi 5 VPN Programı

Türkiye Lokasyonlu En İyi 5 VPN Programı

VPN, başkalarının bilgilerinize erişimi korkusu olmadan internette gezinmenizi sağlayan internet güvenlik araçlarıdır. Herkese açık Wi-Fi ağları üzerinden internete bağlandığınızda VPN kullanmanız özellikle hayati önem taşır. İşte Türkiye lokasyonlu 5 en iyi VPN programı.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

VPN, İngilizcesi Virtual Private Networking olan Sanal Özel Ağ anlamına gelir. Peki sanal özel ağ ne anlama gelir!

İnternete bir IP adresi kullanarak bağlanırsınız. Bu IP adresi, şirketlerin (ve ayrıca devlet kurumlarının) nereden bağlandığınızı ve hangi siteleri ziyaret ettiğinizi görmelerine olanak tanır. Örneğin, internet sağlayıcınız (Türk Telekom vs. gibi) IP adresinizi izler hangi konumdan internete bağlandığınızı bilir. Ayrıca hangi web sitelerine girdiğinizi, her biri için harcadığınız zamanı, ne leri indirdiğinizi ve çok daha fazlasını görür. Bu, sizin kişisel verilerinizin toplanmasına olanak tanır ve gizliliğiniz ihlal edilir. VPN ise bu durumu değiştirir. Konumunuzu, kimliğinizi ve hangi siteleri ziyaret ettiğinizi maskeleyen uzak bir sunucuya bağlanabilirsiniz. Bu gizliliğinizi sağlamak ve aynı zamanda internette güvenli gezinmek için size yardımcı olur. Kısacası VPN, seçtiğiniz bir sunucu üzerinden internete bağlanarak daha iyi gizlilik ve güvenlik için bir yoldur.

Konu hakkında daha fazla detay öğrenmek ve yurt dışından Türkiye'ye bağlanmayı kapsamlıca anlamak için burada yer alan yönergeleri takip etmenizi öneririm.

Surfshark VPN ile güvenli bağlantı ve sınırsız cihaz bağlantısı elde edersiniz.  Surfshark, verilerinizi gizli tutmak için gerekli tüm güvenlik araçlarını (OpenVPN, AES-256, kapatma düğmesi) kullanır. Surfshark dünya çapında çok sayıda sunucuya (61 ülke) sahiptir.

Surfshark, Windows, Mac, Android, iOS ve Linux gibi tüm işletim sistemlerinde çalışır. Temel olarak aşağıdaki özelliklere sahiptir.

  • Sınırsız cihaz: Tüm aile cihazlarınızı aynı anda bağlayın ve kullanın. Aynı anda istediğiniz kadar cihazı koruyabilirsiniz.
  • Whitelister: Belirli uygulamaların ve web sitelerinin VPN'yi atlamasına izin verin. Mobil bankacılık uygulamaları için harika çalışıyor.
  • CleanWeb: Reklamları, izleyicileri, kötü amaçlı yazılımları ve kimlik avı girişimlerini engeller.

Ultra VPN, birçok rakibine göre daha uygun fiyatlarla maksimum gizlilik sunan hızlı bir VPN’dir. Fiyat-performans açısıdan mükemmel bir seçim.

Ultra VPN, dünyanın her yerinden video, müzik, sosyal medya ve daha fazlasına sınırsız erişim sağlamak için içerik kısıtlamalarını ve sansürü aşmanızı sağlar. IP adresinizi gizler ve ağ verilerinizi şifreler, böylece kimse ne yaptığınızı göremez. Saniyeler içinde anonim olun.

Ultra VPN ile çevrimiçi olarak gönderdiğiniz ve aldığınız tüm veriler, yerleşik bir tünelden geçer. Bu şekilde hiç kimse özel bilgilerinizi ele geçiremez.

Ultra VPN, Windows, Mac OS, Android ve iOS dahil olmak üzere tüm popüler platformlarda çalışır. Ayrıca, akıllı TV'niz ve yönlendiriciniz de dahil olmak üzere, tek bir hesapla 6 adede kadar cihazı güvence altına alabilirsiniz.

NordVPN sahip olabileceğiniz en sağlam ve güvenilir ve VPN programlarından biridir.

59 ülkede 5300'ün üzerinde NordVPN sunucusundan birini seçin ve en hızlı VPN deneyiminin tadını çıkarın. Sunucu sayısının çok olması, yükün az olması anlamına gelir. Bölge sayısındaki çeşitlilik, size yakın olan bir sunucuyu daha kolay bulmanız demektir.

Windows, macOS ve Linux gibi tüm işletim sistemleri için NordVPN uygulaması mevcut. Ayrıca iOS, Android, Android TV için de uygulamaları ile Chrome ve Firefox için şifrelenmiş proxy uzantıları vardır. Bir NordVPN hesabı ile aynı anda 6 cihaza kadar bağlantı kurabilirsiniz.

CyberGhost VPN programı yüksek hız, mükemmel mahremiyet ve uygun fiyat sunar.

CyberGhost VPN ile IP adresinizi gizlemek ve değiştirmek sadece tek bir tık ötededir. Konumunuzu kolayca gizler ve web sitelerinin çevrimiçi etkinliğinizi izlemesini imkansız hale getirebilirsiniz. VPN programı 90'dan fazla ülkede 5500'den fazla sunucuya bağlanmanızı sağlar.

Herhangi bir coğrafi kısıtlamayı kolayca atlamak ve engellenen web sitelerine erişmek için bu VPN uygulamasını güvenle kullanabilirsiniz.

CyberGhost VPN uygulamalarını Windows, macOS, iOS, Android veya Linux cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

En İyi ve Hızlı 7 VPN Hizmeti 2020

Her şeyin çok hızlı bir dönemde yaşıyoruz. Hız hayatın her alanında olduğu gibi internette de çok önemlidir. VPN hizmeti satın alırken de en önemli konulardan b..

Dünya üzerinde en çok kullanılan ve aynı zamanda en hızlı VPN programlarından biri. 650 milyonun üzerinde kullanıcının güvenine sahip.

Tüm cihaz ve platformlarda istediğiniz her an Hotspot Shield'ı kullanın. Hotspot Shield hesabınızı kullanarak dizüstü bilgisayarınızda film izleyin, telefonunuzda arkadaşınızın fotoğrafını beğenin veya sevdiğiniz internet sitelerinden güvenle alışveriş yapın. Tek bir hesap kullanarak Hotspot Shield'ı beş cihaza yükleyebilirsiniz.

Hotspot Shield VPN, kötü amaçlı yazılım içerdiği bilinen internet sitelerini ziyaret ederseniz sizi uyarır ve ardından siteyi engeller. 3,5 milyondan fazla kötü amaçlı yazılımı, e-dolandırıcılık ve spam sitesini algılayarak cihazınıza erişilmesini engeller.

İlginizi çekebilir

En İyi 10 Ücretsiz VPN Yazılımı

Bir VPN hizmeti, hem özel hem de genele açık ağlarınızın güvenliğini sağlayarak internet erişiminizi koruduğu için web'e özel olarak göz atmanıza yardımcı olur...

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!