En iyi 5 VPN

En iyi 5 VPN

VPN'ler bilgilerinize başkalarının erişebilmesi korkusu olmadan internette gezinmenizi sağlayan internet güvenlik araçlarıdır. Açık alanlarda Wi-Fi üzerinden bağlandığınızda vpn kullanmanız özellikle hayati önem taşır. İşte beş favori VPN'imiz.

TunnelBear (Window|Mac|Android)

TunnelBear, kurmak ve kullanmak için listemizdeki en kolay VPN'lerden biridir. Popüler ve iyi bilinen bir hizmet, masaüstü, mobil ve tarayıcı uzantısı olarak ta kullanılabilir. Dezavantajı, yalnızca çoğu için hızlıca tükenen 500MB ücretsiz tarama hizmeti sunmaları.

Hotspot Shield Elite VPN

"Kolay kullanım" kategorisindeki ikinci seçimimiz Hotspot Shield Elite VPN'dir. Hotspot hem mobil hem de masaüstü cihazlarla uyumludur ve tek bir tıklamayla ABD, İngiltere, Japonya ve Almanya da dahil olmak üzere 20'nin üzerinde yereldeki sunuculara güvenli erişim sağlar. Kullanımı sınırsız olmadığı halde, Hotspot VPN diğer seçeneklere kıyasla hala uygun fiyattadır.

proXPN VPN

Hıza ihtiyaç duyarsanız, ProXPN bize gördüğümüz en yüksek hızlardan birini sağlar. Ancak sadece hızlı değil, 512-bit Şifreleme Tüneli ve 2048-bit Şifreleme Anahtarı da bulunuyor.

SecureLine VPN (Window|iOS|Android)

Avast, SecureLine VPN uygulamasıyla VPN sektöründe tanınmış isimlerden biridir. Güvenli ağına erişmek için para ödemeniz gerekse de sağladığı hizmet hızlı, güvenilir ve anonimdir. IPSec teknolojisi ile SecureLine size hemen hemen görünmez olmanızı sağlar.

ZenMate (Chrome|Firefox|iOS|Android)

Alman merkezli ZenMate, VPN'lerde en iyilerden biri. Hizmet, kullanımınız hakkında hiçbir bilgi içermiyor (Alman kanunları buna izin vermiyor), güvenilir ve sürekli artan bir kullanıcı tabanı tarafından güvenilir. Ücretlidir, ancak 7 günlük bir deneme sunarak iyi olup olmadığını görebilirsiniz.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 983 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" En iyi 5 VPN konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En iyi 5 VPN ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En iyi 5 VPN ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al