En İyi 6 Torrent Arama Motoru Sitesi 2019

En İyi 6 Torrent Arama Motoru Sitesi 2019

İhtiyacınız olan torrenti bulmak için bu yazıda listelenen bazı torrent arama motorlarını kullanabilirsiniz. Bu siteler bulmak istediğiniz torrent için arama yapıp çıkan sonuçlarda sizi torrent sitesine yönlendirir.

Uyarı: Ogznet olarak telif hakkıyla korunan içeriği indirmek için hiçbir web sitesinin kullanılmasını desteklemiyoruz. Ayrıca yeni BitTorrent kullanıcılarını P2P dosya paylaşımının temellerini, avantajlarını ve bunlarla ilgili yasaları öğrenmeye teşvik ediyoruz.

En İyi Ücretsiz Torrent Arama Motorları 2019

1. Torrents.me

Bu popüler meta torrent arama motoru sitesi, gördüğünüz diğer BitTorrent ile ilgili sitelerden çok farklı. Diğer torrent sitelerinin ana sayfalarında yoğun torrent içerikleri bulunurken, Torrents.me, popüler sorgular için arama eğilimlerini görüntüler. Bu trendler sıklıkla değişmeye devam ediyor ve neyin en çok aranan olduğu ve BitTorrent kullanıcılarının o an için aradığı şey hakkında iyi bir fikir veriyor.

Aşağı kaydırdıkça, farklı siteleri gösteren torrent siteleri bulabilirsiniz. Kullanıcı arayüzü düzgün, temiz ve rahatsız edici reklamlar görmeyeceksiniz. Sol üstteki arama düğmesini kullanarak, istediğiniz torrenti arayabilir ve ilgili BitTorrent indirmesini alabilirsiniz. Ayrıca sonuçları tarihe ve ilgi düzeyine göre sıralama seçeneğiniz de bulunmaktadır.

2. Torrentz2

Torrentz2'yi, şu anda aktif olmauan Torrentz sitesine alternatif olarak deneyebilirsiniz. Bu torrent sitesi, artık çalışmayan sitenin bir klonu olarak kendini lanse etti.

2019'da da bu torrent arama motoru sitesi aynı arayüze sahip ve Tor üzerinden erişmek isteyen kullanıcılar için bir tor versiyonunada sahip; bu seçenek, herhangi bir kesinti olmadan istediğiniz zaman erişebilmenizi sağlar. 90'dan fazla torrent sitesinden gelen 61 milyondan fazla sonuç üzerinden torrent bulmak için Torrentz2'nin arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

3. Toorgle

En iyi torrent arama motorları listesindeki bir diğer isim Google'dan ilham alan Toorgle'dır. Tıpkı Torrentz2 gibi, ana sayfasında torrent arama çubuğu barındırıyor. Bu torrent tarayıcısını kullanarak dosyaları aradıktan sonra, sonucu ilgi ve tarihe göre sıralayabilirsiniz.

İstediğinizi bulmak ve en iyi sonuçları sunmak için 450'den fazla torrent sitesini tarar.

4. TorrentSeeker

TorrentSeeker, 100'den fazla torrent sitesinden torrentleri bulmak için özel Google Arama kullanan güçlü bir torrent arama motorudur. Site ayrıca veritabanını düzenli aralıklarla popüler torrentler, en son proxy siteleri, konu ve dile özgü kaynaklarla güncellemeyi iddia ediyor.

Kullanımı kolay arayüzü torrent arama işlemini hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Ancak, harika görünüm ve his yalnızca ana sayfa ile sınırlıdır. Sonuç sayfası iyi değil. Ancak işini yapıyor, kullanıcıların istediği torrentleri bulma görevini yerine getirir. Ayrıca sonuçları alaka ve tarihe göre sıralayabilirsiniz.

5. Veoble

Bu siyah renkli web sitesi aynı zamanda web'de bulabileceğiniz güçlü torrent arama motoru siteleri arasında yer alır. Karanlık teması, kullanıcılar arasında hızla popülerlik kazanıyor.

Özel Google Arama'yı kullanan Veoble, kullanıcılara torrent arama ve görsel arama seçenekleri sunar. Bir sorgu başlattıktan sonra, sonuçlar torrent siteleri, dil vb. temelinde daraltılabilir. Tarih ve alaka düzeyine göre sıralamanın yanı sıra, Veoble ayrıca görsel arama da sunar. Görsel arama sadece Google Görsel arama, ancak güzel bir eklenti.

6. Xtorx

En sevdiğiniz torrentleri bulmaya çalışırken, başka bir harika torrent arama sitesi Xtorx adıyla geliyor. Bu listedeki diğer alternatifler gibi, Xtorx da ana sayfasında sadece bir arama çubuğu sunuyor.

Torrent arama sonuçlarınızı anında alabilirsiniz, ancak ne yazık ki bunları filtrelemenin bir yolu yok. Ancak Xtorx diğer torrent siteleri için arama URL'leri sağladığı için buna gerek yoktur. Bu, sonuçlardan herhangi birinin tıklanmasının başka bir torrent sitesinde yeni bir arama açacağı anlamına gelir.

Sonuç:

En İyi 10 Torrent Sitesi 2019

BitTorrent topluluğunun sadık üyeleri şimdiden en iyi torrent sitelerini aramaya başladılar. 2019 yılı için en iyi torrent sitelerini sizin için listeledik.

En İyi 25 Torrent Sitesi 2018 (Yeni Torrent Siteleri)

En iyi torrent sitelerinden bazılarını paylaşacağımız yeni bir yazı ile beraberiz. Bildiğiniz gibi, torrent ister korsan olsun isterse yasaklanmış herhangi bir dosya olsun, özgür her türlü dosyayı indirmenin en iyi yöntemlerinden biridir...

Bunlar 2019’a ait torrent arama web sitelerinin bazılarıydı ve kendilerine ait herhangi bir torrent barındırmıyorlar, ancak diğer torrent sitelerinde içerik bulmak için bir arama motoru olarak hareket ediyorlar. Listeye eklenebilecek bir öneriniz varsa, yorumlara yazın.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.