En İyi 6 Ücretsiz Hava Durumu Uygulaması

En İyi 6 Ücretsiz Hava Durumu Uygulaması

iPhone, Android, Windows 10, Mac ya da Linux çalıştıran bir bilgisayar olsun iyi hava durumu tahmin uygulamalarını bulmak, yeni cihazınızı kurduktan sonra yapmanız gereken ilk şeylerden biridir. Önceden yüklenmiş olan ücretsiz varsayılan hava durumu uygulaması, temel tahmin görevleri için genellikle oldukça sağlam bir seçimdir, ancak şık tasarımları veya ek özellikleri için kontrol edilmeye değer çeşitli üçüncü taraf hava durumu uygulamaları vardır.

İlginizi Çekebilir Android için en iyi Hava Durumu Uygulamaları 2018

Android için en iyi Hava Durumu Uygulamaları 2018

Genel olarak kullanımımıza dayalı olarak bu uygulamaları testlerimize ve incelemelere dayanarak seçtik. Telefonunuzda olmazsa olmaz uygulamalar arasında yer alan hava durumu uygulamalarının en iyi 5 tanesini listeledik.

1. En İyi iOS Hava Durumu Uygulaması: The Weather Channel

The Weather Channel uygulaması ücretsizdir ve bir dizi bilgi içerir.

Resmi The Weather Channel uygulaması, iPhone, iPod touch ve iPad'de sağlam bir iOS hava durumu uygulaması alternatifi. Bu uygulama, 15 güne kadar sunulan tahminlerle saatlik olarak güncellenen, yere özgü hava hakkında ayrıntılı bilgiler sunuyor.

The Weather Channel iOS uygulaması, temel sıcaklık ve hava durumu bilgilerini, rüzgar hızlarını, gün doğumu ve gün batımı saatlerini ve günün saatini gösterebilen Apple Watch için destek sunar. Apple Watch uygulaması, hava koşullarındaki dramatik değişiklikler için hava durumu uyarılarını da alabilir ve sizin için uygun bilgileri gösterebilmeniz için özelleştirmeye izin verir.

The Weather Channel uygulamasını diğerlerinden farklı kılan bir şey, günlük polen görünümünü gösteren ve polen seviyeleri normalden daha yüksek olduğunda bir bildirim yoluyla sizi uyaran alerji verileridir.

2. En İyi Android Hava Durumu Uygulaması: YoWindow

Android'deki YoWindow hava durumu uygulaması, dinamik animasyonlu arka plana sahiptir.

YoWindow, gerçek zamanlı olarak güncellenen animasyonlu resimlerle güncel hava koşullarını sunan Android cihazlar için muhteşem bir ücretsiz hava uygulamasıdır. Her animasyon, görüntülenen şehir veya ülkeye bağlı olarak benzersizdir ve dünyanın her bir şehri temsil edilmezken, çoğu büyük olanlardır.

YoWindow uygulaması sadece görsellere odaklanmamıştır ve ayrıca sıcaklık, UV indeksi, yağmur ihtimali ve daha fazlası hakkında yazılı bilgileri de görüntüler. Ayrıca bu verileri tabletinizde veya telefonunuzun ana ekranında görüntüleyebilen bir Android hava durumu widget'ına da destek var.

3. En İyi Windows 10 Hava Durumu Uygulaması: AccuWeather

Windows 10'daki AccuWeather, hareketli bir arka plana sahiptir.

Windows 10'un varsayılan MSN Hava Durumu uygulaması kabul edilemeyecek kadar katı ancak AccuWeather paranın karşılığını veriyor. Bu alternatif hava durumu uygulaması, GPS konumunuza bağlı olarak kesin hava tahminlerini ve radar verilerini, Cortana entegrasyonunu ve açık ve koyu uygulama temalarını sağlar.

AccuWeather ayrıca, uygulamanın Açılış Menüsünden doğrudan görüntülemeye izin vermesini sağlayan Windows 10'un Canlı Döşeme özelliği için çeşitli boyutları destekler.

4. En İyi Linux Hava Durumu Uygulaması: Temps

Temps Linux için şık ücretsiz hava uygulaması.

Temps, ister sıcak ister güneşli ister yağmurlu olsun, hava durumu tahminlerinin önümüzdeki birkaç gün için olduğu gibi, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu temel hava durumu bilgisini gösteren, modern ve şık bir tasarıma sahip, Linux için ücretsiz bir hava uygulamasıdır.

Hava durumu verileri belirli şehirlere ayarlanabilir ve Celsius ile Fahrenheit arasında geçiş yapma seçeneği de mevcuttur. Temps, ayrıntılı uydu verilerini çalışmak isteyen hava meraklıları için bir uygulama değil, ancak şık bir hava uygulaması arayanlar için şiddetle tavsiye edilir.

5. En iyi macOS Hava Durumu App: Weather Dock

Weather Dock, özelleştirilebilir bir dock simgesi içerir.

Weather Dock, Mac için Imperial veya Metric birimlerinde görüntülenebilir verileri içeren ücretsiz bir hava uygulamasıdır. Aynı zamanda ileride üç güne kadar detaylı tahminler sağlar.

Ancak, Weather Dock'un gerçek yıldızı, adından da anlaşılacağı gibi, Mac dock simgesidir; bu, hava koşullarını, sıcaklığı veya rüzgar verilerini görüntülemek için özelleştirilebilir ve uygulamanın Mac kullanıcı deneyimini açık olmadan geliştirmesine olanak tanır.

6. En İyi Windows Phone Hava Durumu Uygulaması: Strawberry Weather

Strawberry Weather sağlam bir Windows Phone hava uygulamasıdır.

Strawberry Weather uygulaması, basit bir tasarım duyarlılığı ve özelleştirilebilir seçeneklerden oluşan etkileyici bir dizi özelliğe sahip Windows Phone kullanıcıları için, uygulamanın renk temasını, hava durumu veri kaynağını, saat biçimini ve sıcaklık birimini değiştirmenize izin veren sevimli bir hava durumu uygulamasıdır.

Bu ücretsiz hava uygulaması bildirimler ve kilit ekranı bilgileri gibi Windows 10 Mobile özellikleri için tam destek sağlar. Tüm tercihler, cihazlar arasında geçiş yaparken sorunsuz bir deneyim yaratmak için PC veya tabletteki Windows 10 sürümüyle senkronize edilir.

İlginizi Çekebilir iPhone için En İyi 6 Hava Durumu Uygulaması

iPhone için En İyi 6 Hava Durumu Uygulaması

Önceden yüklenmiş olarak gelen iPhone hava durumu uygulaması, yeni başlayanlar için harika bir uygulama. Ancak, daha doğru tahmin verileri sağlayan veya kişisel zevklerinizle daha uyumlu bir şekilde görüntüleyen bir alternatif hava durumu uygulaması dünyası var. Şu anda yüklediğiniz programın yerine kullanmanız gereken en iyi iPhone hava durumu uygulamalarından altı tanesi bu yazıda.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 897 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" En İyi 6 Ücretsiz Hava Durumu Uygulaması konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En İyi 6 Ücretsiz Hava Durumu Uygulaması ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi 6 Ücretsiz Hava Durumu Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
SEO Ajansı Nedir?

SEO Ajansı Nedir?

21 Oca 2019 / Web Araçları & Script İndir
İş Hayatında Sahip Olmanız Gereken 6 Program

İş Hayatında Sahip Olmanız Gereken 6 Program

21 Oca 2019 / Program İndir & İnceleme
Migren Profiliniz Nedir?

Migren Profiliniz Nedir?

19 Oca 2019 / Genel & Yaşam
Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı

19 Oca 2019 / Site Tanıtım
Vuubi Kadın