Ogznet.com
En İyi Android Launcher Uygulamaları Paylaş:

En İyi Android Launcher Uygulamaları

En İyi Android Launcher Uygulamaları

En iyi Android Launcher uygulamaları 2021

İşte Android için en iyi Launcher uygulamaları. Akıllı telefonunuzun ekranını daha güzel ve kullanışlı hale getiren, hem de telefonunuzun görünümünü istediğiniz gibi ayarlamanızı sağlayan uygulamalar.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Android'deki Launcher (Başlatıcı) uygulamaları genellikle uygulama kısayollarını ve widget'ları ve uygulama çekmecesini düzenleyebileceğimiz bir dizi ana ekrandan oluşur. Her telefon bir başlatıcı ile birlikte gelir, ancak daha fazla özelleştirme sunan birçok üçüncü taraf launcher uygulaması da vardır. Herkesin kendi kişisel kullanımı için favori bir başlatıcısı vardır, ancak favorinizi henüz bulamadıysanız, işte her türden kullanıcıyı memnun edeceğini düşündüğümüz birkaç launcher (başlatıcı) uygulaması.

En iyi Android Launcher uygulamaları, farklı simgeler ve temalarla görünümü değiştirmekten, akıllı klasörler ve arama yardımcıları gibi yeni işlevler eklemeye kadar telefonunuzda tam bir dönüşüm sağlayabilir.

En iyi Android Launcher uygulamaları başlatıcıları

Akıllı telefonunuz için en iyi Android başlatıcıyı bulmak kişisel zevk meselesidir, ancak Nova Launcher'ı öneririz. Özelleştirme ile özellikleri dengeleme konusunda iyi bir iş çıkarıyor ve kişisel deneyimini telefonlarına eklemek isteyen herkes için en iyi seçim olabilir.

Nova Launcher - Nova Launcher, güçlü, özelleştirilebilir ve çok yönlü bir ana ekran değişimidir.

Nova Launcher, son derece özelleştirilebilir bir Android launcher uygulamasıdır. Farklı ikon paketlerine ihtiyaç duymadan uygulama simgelerinizi tamamen uyumlu hale getirebilirsiniz. Nova Launcher, uzun bir süredir en iyi Android launcher ile eş anlamlı hale geldi. Uygulama simgesi stilinden, simge boyutuna, uygulama çekmecesinden, çok daha fazlasına kadar birçok şeyi değiştirmenize izin vererek telefon ana ekranınızı büyük ölçüde özelleştirilebilir. Nova, geniş özelleştirme seçenekleri yelpazesine rağmen hafif ve hızlıdır.

Premium sürüm, başlatıcıyı tercih ettiğiniz görünüm ve hisse göre özelleştirmeniz için daha da fazla seçenek sunar. Aynı zamanda, devamlı güncellenen bu uygulama, en çok destek alan Android başlatıcılarından biridir. Ayrıca, telefon değiştirdiğinizde veya Android cihazınızı sıfırladığınızda kolay bir geri yükleme için özelleştirme ayarlarınızı yedekleyebilirsiniz.

Nova Launcher, güçlü, özelleştirilebilir ve çok yönlü bir ana ekran değişim uygulamasıdır. Nova, ana ekranlarınızı değiştirmek için gelişmiş özellikler sunar. Herkes için mükemmel ve kullanıcı dostu bir seçenek olmaya devam etmektedir. Nova, ana ekranlarınızı tamamen elden geçirmek ya da daha temiz, daha hızlı bir ana ekran istiyorsanız aradığınız seçenektir.

Çok sayıda seçenek ve ayarlama ile çok kolay bir şekilde estetik ve pratik bir ana ekran düzenine sahip olabilirsiniz. Çok kullanışlı işlevler sunar ve Android'in tüm sürümleri ile uyumludur.

Microsoft Launcher - Microsoft Launcher Android cihazınızda daha üretken olabilmeniz için yeni bir giriş ekranı deneyimi sağlar

Microsoft Launcher, tamamen özelleştirilebilir, yerleşik bir haber penceresi, bir widget "rafı", genişletilebilir altbar seçenekleri, uygulama simgesi özelleştirmesi ve çok daha fazlasını sunar. Ayrıca, Microsoft'un Skype, To-Do, Wunderlist, Outlook ve daha fazlası gibi kendi hizmetleriyle iyi bir entegrasyon sunar; bu, bu yazılım ekosistemini kullanan kişiler için bir artıdır.

Bu başlatıcı ile sadece çok ince ayarlamalar yapabilmenin yanısıra oldukça çok hızlıdır, daha da fazla hız için geçiş animasyonlarını kaldırma seçeneği de vardır. Çoğu insan için bu çok sağlam bir başlatıcıdır ve bu nedenle en iyi seçimlerimizden biridir.

Microsoft Launcher, iyi performans ve özelleştirme seçeneklerinin fazlalığı nedeniyle Android kullanıcıları arasında çok ilgi görmektedir. Microsoft ekosistemine dahil olanlar için tasarlanan bu launcher, Android'deki Google hizmetlerini neredeyse unutturuyor. Microsoft OneDrive ile entegrasyon, Microsoft Office 365 ile dosyalarınıza, Outlook.com ile e-postanıza, Kişilerinize (kişiler) ve Takvim'e hızlı erişim, Wunderlist entegrasyonu, Bing arama ve MSN News bu güçlü kişiselleştirme katmanının en iyi özelliklerinden bazılarıdır.

Buna ek olarak, cihazınızı bilgisayarınıza kolayca entegre etmenize, işinize devam edebilmenize veya cihazlar arasında dosyaları kolayca göndermenize olanak tanır.

 

Smart Launcher yıllardır piyasada, ancak Smart Launcher 5 ile işleri gerçekten bir adım öteye taşıdı. Ana ekranda ızgarasız bir widget yerleştirme sistemi ve modüler sayfa sistemi var, ancak buradaki gösterinin asıl yıldızı uygulama çekmecesi. Smart Launcher 5, uygulamalarınızı otomatik olarak birkaç kategoriye ayırır ve Smart Launcher Pro için ödeme yaparsanız, kendi özel kategorilerinizi ekleyebilir ve çeşitli çekmece sekmelerinizi en çok kullanılandan yükleme süresine ve simge rengine kadar çeşitli şekillerde sıralayabilirsiniz.

Duyarlı ve kapsamlı bir kategorik uygulama çekmecesinden Android'deki en hassas widget yerleşimlerinden bazılarına ve piyasadaki en çeşitli simge seçeneklerine kadar Smart Launcher 5'in sevilecek bir çok özelliği var. Hareketleri de birinci sınıf, özellikle de dock uygulamaları için çift dokunma kısayolları, Nova ve Action'ın kullandığı kaydırma kısayollarından daha iyi çalışıyor.

Bu launcher uygulamasının başlıca avantajları, çalışmak için ihtiyaç duyduğu az kaynak ve yararlandığı minimalist tasarım. Geliştiriciler arabirim için "minimalist" teriminin kullanıldığını belirtmek ister, ancak pek çok seçenek var!

Yüklü uygulamaları kategorilere ayırması ve otomatik sıralama özelliği, onu rakiplerinden ayıran özelliğidir. Pro sürümüyle, widget yerleştirmenize izin veren ikinci bir ekrana sahip olacaksınız.

Niagara Launcher - Minimalist Niagara Launcher her şeyi tek elle erişilebilir hale getirir ve sizin önemli olan şeylere odaklanmanızı sağlar.

Minimalizm söz konusu olduğunda, bazen geri alınabilecek şeylerin bir sınırı yokmuş gibi görünüyor. Niagara Launcher, ortalama bir kullanıcının ne kadar az şeyle çalışabileceğini görmek için felsefi bir deney gibi görünüyor.

Uygulama çekmecesi, ana ekran veya widget yoktur. Bunun yerine kullanıcı tarafından seçilen hızlı erişim uygulamalarının bir listesi ve diğer her şeye erişmek için alfabetik bir liste vardır.

Niagara, modern bir minimal kullanıcı arayüzüne, şık animasyonlara sahiptir. Ana ekranda yer alacak favori uygulamalarınızı seçiyor ve dikey alfabe tarzı gezinme menüsüne dokunarak diğer gizli uygulamalara gidiyorsunuz. Favori uygulamalarınızdan gelen bildirimler, bir uygulamayı açmadan yanıt vermenize olanak tanıyan başlatıcıya entegre edilmiştir.

Niagara özelleştirilebilir, ancak minimalist doğası göz önüne alındığında seçenekleriniz sınırlıdır. Başlatıcının görünümünü ve verdiği hissi özelleştirmek için widget'ları, yerleşik bildirimleri, hareketleri ve birkaç seçeneği destekler. Takvim ve hava durumu widget'ları, gelişmiş özelleştirme seçenekleri, açılır pencere widget'ları gibi çoğu seçenek ekstra bir ödeme planının arkasına kilitlenir.

Bazıları için biraz fazla basit olsa da, sade, temiz ve oldukça güzel. Fazla seçenek olmadan, hızlı da çalışır.

Lawnchair 2 - Lawnchair 2, Bir Bakışta Çekmece Kategorilerinden Android Son Kullanılanlar ve bağlamsal verilerle entegrasyona kadar güçlü yeni özellikler sunar.

Lawnchair, inanılmaz derecede güçlü ve verimli bir launcher uygulamasıdır. Özelleştirme ayarlarında biraz zaman harcarsanız, simgeleri, uygulama çekmecesini, widget'ları ve arka planı özelleştirebilir, metin ölçeğini, bildirim rozetleri değiştirebilirsiniz.

Minimal Android başlatıcılarından hoşlanıyorsanız, Lawnchair 2'yi kullanmalısınız. Kullanıcı arayüzü, Google'ın Pixel başlatıcısı gibi temiz ve şık. Lawnchair 2, seçtiğiniz diğer özel simge paketlerini kullanmanıza izin veren simge paketi desteğine sahiptir.

Ayrıca uyarlanabilir simgeleri, ayarlanabilir simge boyutlarını destekler ve en önemlisi, özelleştirmesi kolay bir Android başlatıcısıdır. Lawnchair 2 tamamen ücretsizdir ve ana ekran için özelleştirme seçeneklerine sahip Pixel başlatıcı benzeri bir kullanıcı arayüzü arıyorsanız iyi bir uygulamadır.

Bu, Android üzerinde en iyi deneyimi elde etmek için mükemmel bir seçenektir.

 

AIO Launcher, tipik Android başlatıcılarından farklı şeyler yapar. En önemlisi, standart bir ana ekran yerine, tek bir ekranda bilgi dolu bir düzen sunar. Sık kullandığınız uygulamalar, bildirimler, son aramalar, mail, kontrol paneli ve diğer yararlı bilgilerden her şeyi kapsayan çeşitli kategoriler içerir. Tüm uygulamalarınız sadece bir kaydırma kadar uzağınızdadır; ileri veya geri kaydırabilirsiniz.

Bir uygulamayı başlatmak için düğmeye dokunun. Listenin üstünde bir sistem bilgisi bölümü var. Sol altta, diğer uygulamaları, kişileri ve hatta internetteki bilgileri arayabileceğiniz bir arama düğmesi bulunur. Arama düğmesini basılı tutmak ayarları açar ve kaydırmak hızlı başlatma menüsünü açar.

Premium sürüm, Android widget desteğinin, temaların ve UI tarayıcısının, simge paketlerinin ve özel yazı tipi boyutunun kilidini açar.

Diğer başlatıcıların karmaşık görsel özelleştirmeler sunabileceği yerlerde, AIO Başlatıcı, ekranınıza mümkün olduğunca fazla bilgiyi nispeten sade bir biçimde sıkıştırmakla ilgilenir.

AIO Launcher ücretsiz olsa da, uygulama içi satın alımlar, ana ekran akışında widget desteği, uygulama simgeleri ve Android bildirimleri gibi diğer özelliklerin kilidini açar. En iyi Android başlatıcıları arasında en kullanıcı dostu arayüz değildir, yine de ilginç bir seçimdir.

POCO Başlatıcı 2.0 - POCO Başlatıcı, Android telefonlar için tasarlanan, hızlı ve az yer kaplayan bir başlatıcıdır.

Poco Launcher, Pixel benzeri bir hisle çalışır, yani çok akıcı ve hızlıdır. Arayüzde gezinmek hiç zaman almaz ve açık arka plan uygulamalarını sonlandırmak için ana ekranda bir RAM temizleme kısayolu oluşturulur. Bu başlatıcı, hala kendine özgü küçük bir kişiliği olan nispeten 'stok' bir Android deneyimi arayanlar içindir. Küçük indirme boyutu, bunun daha eski ve bütçe dostu cihazlar için de genel olarak iyi bir seçenek olduğu anlamına gelir.

POCO Launcher, hızlı ve az yer kaplayan bir başlatıcıdır. Yüksek performans ve mükemmel tasarım, cihazınızı bir üst noktaya taşır. Ana ekran duvar kağıtlarını, temaları ve animasyonları özelleştirin, cihazınızı kişiselleştirin ve benzersiz hale getirin.

Ana ekran düzenini ve uygulama simgelerini yeniden boyutlandırın. Özel duvar kağıtlarını, temaları ve animasyonları uygulayın. Cihazınıza yeni bir görünüm kazandırmak için üçüncü taraf simge paketlerini kullanın.

Poco Launcher, arka planı, uygulama şeffaflığını, simge boyutunu, uygulama çekmecesini özelleştirmenize ve uygulama kategorilerini yönetmenize olanak tanır.

Poco Launcher'ı indirmek ücretsizdir ve reklamsızdır.

 

Action Launcher, bu listede sunulan launcher uygulamlarının çoğunda olduğu gibi, Google Asistan Başlatıcısı'nın tasarımına ve simgelerine dayanmaktadır. Ancak, ücretsiz sürümü, kullanıcıları yeni işlevlerin kilidini açmak için ücretli sürüme geçmeye teşvik etme eğiliminde.

Her şeyi olduğu gibi ayarlamak isteyen kullanıcılar için en hızlı ve en iyi başlatıcı olmasını sağlamak için Action Launcher, piyasadaki en özelleştirilebilir başlatıcılardan biri olmayı kendine görev edinmiştir.

Action Launcher, uyarlanabilir bir uygulama çubuğu, hap şeklindeki Google arama çubuğu ve Oreo tarzı uygulama kısayolları (Android 5 ile geriye dönük uyumlu) içerir. Kaydırılabilir bir uygulama çekmecesi, kullanıcılara bir uygulama kitaplığına ve widget'lara hızlı erişim sağlar.

Action Launcher, duvar kağıdınızdaki baskın renkleri otomatik olarak seçer ve uygulama çekmecesini, klasör arka planlarını ve arama kutusunu eşleşecek şekilde ayarlar.

 

BIG Launcher, yaşlılar ve görme problemleri olan insanlar için hızlı ve basit Android başlatıcısıdır. Simgeler büyüktür ve ızgara stili ana ekranda yer alan birkaç uygulama arasında ayrım yapmayı kolaylaştıran belirgin renklere sahiptir. Ayrıca telefon uygulaması, mesajlar, galeri, kamera ve bir SOS düğmesi de dahil olmak üzere yaşlılar için temel uygulamalara öncelik verir. Sizi uygulama çekmecesine de götüren bir düğme de var.

Yoğun kontrastlı ana ekran, görme sorunları olan kullanıcılar için de idealdir. Big Launcher yaşlılar, çocuklar ve görme engelliler düşünülerek tasarlanmıştır. Aramalar, mesajlaşma, favori kişiler ve uygulamalar gibi genel telefon işlevlerine kolayca erişmek için büyük, basitleştirilmiş arabirim düğmeleri kullanır.

Başlatıcı, kullanımı kolay ve her şeyden önce basit olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle bir ton süslü arayüz özelliği beklemeyin, ancak daha standart bir telefon arayüzü ile sorun yaşayabilecek kişiler için kullanışlı bir başlatıcıdır.

Bir kerelik ücret, başlatıcıyı özelleştirmenin ek yollarının kilidini açar.

 

Android'de iOS 15 kullanıcı arayüzü deneyimi elde etmek istiyorsanız, bu başlatıcı tam size göre. Launcher iOS 15, kilit ekranından kontrol merkezine, animasyonlara, duvar kağıtlarına ve widget'lara kadar iOS 15 benzeri bir tasarıma sahiptir. OS 15'te bulunanlara bir dereceye kadar benzer şekilde, uygulamaları gizleyebilir ve düzenin çeşitli yönlerini özelleştirebilirsiniz.

Lynx Launcher - Lynx Launcher, temiz ve göze batmayan bir kullanıcı arayüzü sağlayan ana ekranınız için özelleştirilebilir bir launcher uygulaması.

Lynx Launcher, Android dünyasında nispeten yeni bir başlatıcıdır. Lynx Launcher, hatırlaması kolay hareketlerle temiz görünen bir ana ekran sunar.

Şu anda yalnızca dört tema olmasına rağmen, başlatıcının web sitesinden yeni temalar indirme yeteneği de dahil olmak üzere birçok özelleştirme seçeneği ile birlikte geliyor. Ek olarak, Google Play mağazasından özel simge paketleri indirebilir, dock'un konumunu değiştirebilir, karanlık modu seçebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Harekete dayalı gezinme oldukça hızlı ve pürüzsüzdür ve beğeninize göre ince ayar yapılabilir.

Lynx Launcher'ı indirmek ve kullanmak ücretsizdir; ancak ekran geçişlerine, daha fazla ana ekran sayfasına, gelişmiş tema seçeneklerine ve çok daha fazlasına erişmenizi sağlayan bir Pro sürümü vardır.

 

Wide Launcher, başka bir ilginç ana ekran değiştirme uygulamasıdır. 3 kat daha geniş bir ana ekran sunarak diğer başlatıcılardan farklı olmaya çalışıyor, bu nedenle tipik ana ekran boyutunuz ve ızgaranızla sınırlı değilsiniz. Ayrıca simge stilleri, temalar, dekor çıkartmaları ve daha fazlasını seçme yeteneği de dahil olmak üzere birçok özelleştirme seçeneği elde edersiniz.

Ayrıca çeşitli işlevler sağlayan ve ana ekrana eklenebilen Applet adlı kendi mini uygulamalarıyla birlikte gelir. Genel olarak, gerçekten farklı bir şey denemeyi planlıyorsanız, bir şans vermelisiniz. Wide Launcher'ı indirmek ve kullanmak ücretsizdir.

 

Popüler Substratum tema motorunun arkasındaki ekipten Pixel benzeri bir başlatıcı olan Hyperion Launcher, çok çeşitli ayarları değiştirmenize olanak tanıyan son derece özelleştirilebilir bir Android başlatıcı uygulamasıdır.

Standart duvar kağıtları ve widget'ların yanı sıra, kullanıcılar temalar, klasörler, asetatlar, animasyonlar, simge paketleri ve uyarlanabilir simgeler için bir dizi ayar yapılandırabilir. Hyperion, tonlarca özelliğini ücretsiz olarak sağlar, ancak başlatıcı düzeyindeki yazı tipi değişiklikleri ve özel hareketler gibi diğerlerinin kilidi, Pro sürümü için bir uygulama içi satın alma ile açılır.

Yorumlar (1)
  • avatar
    Hamdi

    Eline sağlık, gerçek ve temiz seçimler

Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!