Ogznet.com

İşte Android için en iyi Launcher Uygulamaları. Akıllı telefonunuzun ekranını daha güzel ve kullanışlı hale getiren, hem de telefonunuzun görünümünü istediğiniz gibi ayarlamanızı sağlayan uygulamalar.

1. Nova Başlatıcı

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Nova Başlatıcı

Nova Launcher, son derece özelleştirilebilir bir launcher uygulamasıdır. Farklı ikon paketlerine ihtiyaç duymadan uygulama simgelerinizi tamamen uyumlu hale getirebilirsiniz.

Nova Launcher, güçlü, özelleştirilebilir ve çok yönlü bir ana ekran değişim uygulamasıdır. Nova, ana ekranlarınızı değiştirmek için gelişmiş özellikler sunar. Herkes için mükemmel ve kullanıcı dostu bir seçenek olmaya devam etmektedir. Nova, ana ekranlarınızı tamamen elden geçirmek ya da daha temiz, daha hızlı bir ana ekran istiyorsanız aradığınız seçenektir.

Çok sayıda seçenek ve ayarlama ile çok kolay bir şekilde estetik ve pratik bir ekran düzenine sahip olabilirsiniz. Çok kullanışlı işlevler sunar ve Android'in tüm sürümleri ile uyumludur.

2. Evie Launcher

 • Ücretsiz

Evie Launcher

Evie Launcher ile performans göz önünde bulundurularak tasarlanmış benzersiz bir ana ekran değiştirme deneyimini yaşayın. Nova Launcher ile benzer özellikleri ücretsiz olarak sunar. Evie, ekran üzerinden parmak hareketleri ile çeşitli uygulama ve eylemleri gerçekleştirmenizi sağlar. Örneğin ekrana çift tıklama ile ekran kilidini açıp telefonunuzu uyku moduna geçirmek gibi. Ayrıca istediğiniz bir uygulama için de kısayol ekran jest hareketi tasarlayabilirsiniz.

Evie ile masaüstü ızgarasını özelleştirebilir ve özellikleri gerektiği gibi açıp kapatabilirsiniz. Devamlı güncellenen bu uygulama, launcher deneyiminizi artırmaya yardımcı olmak için daha fazla iyileştirme ve ince ayar sağlıyor.

3. Apex Launcher

 • Ücretsiz· Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Apex Launcher

Telefon arayüzünüzü kişiselleştirmek için ücretsiz simge paketleri ve temalar ile Apex Launcher, Nova Launcher'ın en yakın rakibidir. İkisi arasındaki fark oldukça küçüktür ve biri tarafından ücretli olarak sunulan bir özellik diğeri tarafından ücretsiz olarak verilmektedir gibi küçük farklar vardır. Nova ve Apex'in her birinin güçlü, zayıf yönleri ve tasarım farklılıkları vardır. İkisi arasındaki seçim bir size kalmış.

4. Microsoft Launcher

 • Ücretsiz

Microsoft Launcher

Microsoft Launcher, iyi performans ve seçenek sayısı nedeniyle Android kullanıcıları arasında çok ilgi görmektedir. Microsoft ekosistemine dahil olanlar için tasarlanan bu launcher, Android'deki Google hizmetlerini neredeyse unutturuyor. Microsoft OneDrive ile entegrasyon, Microsoft Office 365 ile dosyalarınıza, Outlook.com ile e-postanıza, Kişilerinize (kişiler) ve Takvim'e hızlı erişim, Wunderlist entegrasyonu, Bing arama ve MSN News bu güçlü kişiselleştirme katmanının en iyi özelliklerinden bazılarıdır.

Buna ek olarak, cihazınızı bilgisayarınıza kolayca entegre etmenize, işinize devam edebilmenize veya cihazlar arasında dosyaları kolayca göndermenize olanak tanır.

5. Action Launcher

 • Ücretsiz· Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Action Launcher ana ekranınızı çabucak seveceğiniz, renkli, kişiselleştirilebilir ve hızlı bir uygulama ile değiştiriyor. Ücretsiz olarak deneyin!

Action Launcher, bu listede sunulan launcher uygulamlarının çoğunda olduğu gibi, Google Asistan Başlatıcısı'nın tasarımına ve simgelerine dayanmaktadır. Ancak, ücretsiz sürümü, kullanıcıları yeni işlevlerin kilidini açmak için ücretli sürüme geçmeye teşvik etme eğiliminde.

6. Smart Launcher

 • Ücretsiz· Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Bu launcher uygulamasının başlıca avantajları, çalışmak için ihtiyaç duyduğu az kaynak ve yararlandığı minimalist tasarım. Geliştiriciler arabirim için "minimalist" teriminin kullanıldığını belirtmek ister, ancak pek çok seçenek var!

Yüklü uygulamaları kategorilere ayırması ve otomatik sıralama özelliği, onu rakiplerinden ayıran özelliğidir. Pro sürümüyle, widget yerleştirmenize izin veren ikinci bir ekrana sahip olacaksınız.

7. Lawnchair Launcher

 • Ücretsiz

Lawnchair Launcher

Lawnchair, inanılmaz derecede güçlü ve verimli bir launcher uygulamasıdır. Özelleştirme ayarlarında biraz zaman harcarsanız, simgeleri, uygulama çekmecesini, widget'ları ve arka planı özelleştirebilir, metin ölçeğini, bildirim rozetleri değiştirebilirsiniz.

Bu, Android üzerinde en iyi deneyimi elde etmek için mükemmel bir seçenektir.

8. Niagara Launcher

 • Ücretsiz· Uygulama içi satın alma içeriyor

Niagara Launcher

Niagara Launcher, telefonunuza tamamen yeni bir görünüş katar ve telefonunuzla daha kolay iletişim kurabilmeniz için size minimalist bir deneyim sunar. Ayrıca akıllı cevaplama ve karanlık modu içeren Android 10'un en son ve en iyi özelliklerini deneyimleyebilirsiniz.

Niagara Launcher size bir bakışta ve doğrudan ana ekranınızda alınan mesajlar hakkında temel bilgiler verir. Bir bildirimi kaydırmak, onu genişletir ve hızlıca cevaplamanızı sağlar.

9. POCO Başlatıcı 2.0

 • Ücretsiz

POCO Başlatıcı

POCO Launcher, hızlı ve az yer kaplayan bir başlatıcıdır. Yüksek performans ve mükemmel tasarım, cihazınızı bir üst noktaya taşır. Ana ekran duvar kağıtlarını, temaları ve animasyonları özelleştirin, cihazınızı kişiselleştirin ve benzersiz hale getirin.

Ana ekran düzenini ve uygulama simgelerini yeniden boyutlandırın. Özel duvar kağıtlarını, temaları ve animasyonları uygulayın. Cihazınıza yeni bir görünüm kazandırmak için üçüncü taraf simge paketlerini kullanın.

10. ADW.Launcher

 • Ücretsiz· Uygulama içi satın alma içeriyor

Bu başlatıcı, Android stok launcher uygulamasına çok yakın görünüme ve özelliklere sahip olan minimalist bir arayüz sunuyor; ancak birçok özelleştirme seçeneği mevcut. Ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz, ancak ücretli bir sürümü de var.

11. AIO Launcher

 • Ücretsiz· Uygulama içi satın alma içeriyor

Piyasadaki en eski ve özel launcher'lardan biri. Yatay kaydırma veya uygulama çekmecesi olmadan, cihazın tüm bilgileri (pil kullanımı, uygulamalar, mesajlar, kişiler ve diğer birçok bölüm) minimalist ve temiz bir şekilde sunulmuş tek bir dikey kaydırma ile ulaşabileceğiniz bir arayüzde sunulmuştur. İstediğiniz şekilde organize edebilirsiniz. Geleneksel Android düzeninden biraz farklı görünüyor ancak her şeyin aynı yerde olması, çeşitli işlevlere çok daha hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar.