En İyi Android Launcher 2018

En İyi Android Launcher 2018

Android deneyiminizi yükseltmek mi istiyorsunuz? Launcher (Başlatıcıyı) yükseltmeyi deneyin. Android'deki başlatıcılar (Launcher) genellikle uygulama kısayollarını ve widget'ları ve bir uygulama çekmecesini düzenleyebileceğimiz bir dizi ana ekrandan oluşur. Her telefon bir Launcher ile birlikte gelir, ama birçok sonsuz üçüncü parti uygulama mevcuttur.

Aynı telefonu farklı bir hisle kullanıyorsunuz. Herkes mükemmel bir Launcher'a sahip olmak ister, ancak henüz favorinizi bulamadıysanız, burada her türden kullanıcıyı memnun edeceğini düşündüğümüz birkaç Launcher var.

En iyi ve kolay başlatıcılar

  • Evie Launcher
  • Microsoft Launcher

En iyi özelleştirme Launcher'ları

  • Nova Launcher
  • Eylem Başlatıcı

En iyi uygulama çekmecesi: Akıllı Launcher 3
En iyi iş başlatıcısı: BlackBerry Launcher

En iyi ve kolay başlatıcılar
Bir sürü özellik arasında kaybolmak istemeyen biri misiniz? En çok kullandığınız uygulamaları öne ve merkeze koymak ister misiniz?
Belki bir widget veya iki ve Android deneyiminiz ile bir tane olsun? Hızlı, hafif bir başlatıcı, çok fazla ayrıntıya ihtiyaç duymayan bir tane isterseniz ve bunlar sizin için.

En iyi görünüm başlatıcısı: Evie Launcher

Evie Launcher, hafif bir başlatıcıdır. İlk ve en önemlisi, pek çok modern Launcher gibi, Evie de uygulama çekmecesini açmak için yukarı doğru bir harekete sahip. Bir diğer popüler özellik, telefon kilitleme Anında Kilitleme veya Akıllı Kilit dostu Zamanlayıcı Kilidi'ni kullanarak telefonunuzu uyku moduna geçirmek için ekrana iki kez dokunma yeteneğidir.

Evie'yi kurmak ve çalıştırmak çok kolaydır. Ancak masaüstü ızgarasını özelleştirebilir ve gerektiğinde hareketleri açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca, hızlı güncellemeler alan hızlı bir başlatıcıdır, bu nedenle başlatıcı deneyiminizi hızlandırmak için daha fazla optimizasyon ve ince ayar yapmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Evie düzeninizi ve ayarlarınızı doğrudan Google Drive'a yedekleyebilirsiniz.

İkinci uygulama: Microsoft Launcher

Microsoft'un Android'e bir başlatıcı getirmesi durumunda Windows Phone'a benzer başlatıcıyla eşleşen birşey olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Microsoft Launcher, Windows Phone gibi bir şeye benzemiyor ve bu harika bir haber.
Sadece Microsoft Launcher tamamen Android'e özgü bir deneyim değil, aynı zamanda önyükleme için en kaliteli başlatıcısı ve Nova Launcher'ın yanı sıra uçtan uca widget yerleştirmesi sunan birkaç Launcher'dan biri.

Microsoft Launcher, temiz bir ana ekranın etrafında bulunan bir tarayıcıdır. Microsoft hesabınızın ve günlük telefon kullanımınızın etrafında bulunan akıllı bir özet akışı ve tüm uygulamalarınızı kolayca bulabileceğiniz hızlı bir uygulama çekmecesi. Microsoft Launcher'ın kurulumu uzun soluklu bir dokunuş, ancak gezinmek için bir esinti. Evie kadar temel ve basit değil, ama düşünmeye değer bir hafif başlatıcı. Özellikle e-posta ve takvim randevuları için bağlayabildiği bir Outlook hesabınız varsa.

En iyi özelleştirme Launcherı. Ana ekranlarınız üzerinde tam kontrol ister misiniz? Bir uygulama ızgarası ve bir widget veya bu ikisinden daha fazlasını ayarlamak ister misiniz? Ana ekranınızı görmek ve istediğiniz gibi davranmak ister misiniz? Sonra kişiselleştirme tabanlı bir başlatıcı istiyorsun. Çoğu zaman tema başlatıcıları denir çünkü temalar daha belirgin kullanımlarından biridir.
Bu Launcherlar, ana ekranınızın güzel görünmesini sağlamaktan çok daha fazlasıdır; Ev ekranı işlevinizi hayatınız için daha verimli ve daha etkili bir şekilde yapmak içindir.

Hareketleri, gelişmiş kullanıcı arayüzü kontrollerini ve başlatıcınızın deneyimini hemen hemen her yönüyle kontrol etmenizi sağlayarak,
bu başlatıcılar, telefonunuzla etkileşim şeklinizi Android deneyimini gerçekten örnekleyecek şekilde özelleştirmenize olanak tanır. Bu iki özelleştirme tabanlı Launcherlar, üçüncü parti Launcher pazarının çoğuna hükmediyor ve çok iyi bir nedeni var: Harikalar.

En iyi özelleştirme başlatıcısı: Nova Launcher

Nova Launcher altı yaşın üzerindedir ve Android başlatıcı pazarında kullandığımızdan daha uzun bir oyuncudur. Bunun devam eden hakimiyetinin nedeni basittir: Nova'nın kişiselleştirme, rahatlık ve özellik karışımı benzersizdir. Nova, telefonunuzun bir Galaxy S9'dan daha fazla Pixel-y ve bir Galaxy S9'dan daha fazla TouchWiz'e benzemesine izin veriyor ve bunu kolaylıkla ve zarafetle yapıyor. Aslında, Nova'nın en büyük güçlü yanları, cep telefonu Subgrid Konumlandırması veya mükemmel yedekleme sistemi gibi, düz görülebilen şeylerdir.

 

Yarış ikincisi: Action Launcher

Action Launcher, piyasadaki en popüler Launcher'lardan biridir ve hem başlatıcının hem de kullanıcılarının sözleri HIZLIdır. Quicktheme, Quickdrawer, Quickpage, Quickbar, hızlı, hızlı, hızlı.
Action Launcher, hızlı bir şekilde yapılması gerekenleri alan bir başlatıcı olarak bilinir, böylece gerçekten ne yapmanız gerekiyorsa onu yapmaya geri dönebilirsiniz. Her şeyi ayarlamak isteyen kullanıcılar için Action Launcher'ın en hızlı ve en iyi başlatıcı olabileceğinden emin olmak için, Action Launcher, piyasadaki en özelleştirilebilir Launcher'lardan biri haline geldi. Kullanmak istedikleriniz ne olursa olsun, klasörleri ve widget'ları düz görünen bir uygulama kısayolu altında gizlemek için güçlü jest denetimlerinden her zamanki özelliklere kadar, Action Launcher kurulumu kolaylaştırır.

Action Launcher, Android'in en yeni sürümlerinden özellikleri de destekliyor ve bazı Android P yeteneklerini entegre etmeye başladı. 

Diğer Launcher Seçenekleri

Şimdi, daha hafif, daha hızlı başlatıcılar için listenin üst sıralarında yer almayan ve Nova ve Action'ın yoğun tembelliklerini tam olarak kıramayacak olan Launcher'lar var. Bu, bu Launcher'ların müthiş olmadığı ve Launcher'ları dikkat çekici bir özellik ile öne çıkarmanın ya da bir Launcher nişine mükemmel bir şekilde hizmet etmenin bir çabası olmadığı anlamına gelmez. Hepsinden sonra, orada çok sayıda Launcher var ve uygulamalarınızla etkileşimde bulunmak için bunları kullanmanın birçok yolu var.

En iyi uygulama çekmecesi: Smart Launcher 5

Smart Launcher bir süredir var ama bu bahar, Smart Launcher, Smart Launcher 3'ten Smart Launcher 5'e bir adım attı. 2.Yerleşim sistemi, Akıllı Arama sadece elden geçirilmemiş, Big Brother Google dışında bir şey kullanmak istiyorsanız arama sağlayıcıları değiştirmenize izin veriyor.

Ama gösterinin gerçek yıldızı, uygulama çekmecesi. Smart Launcher 5, uygulamalarınızı otomatik olarak birkaç kategoriye ayırır ve Smart Launcher Pro için ödeme yaparsanız kendi özel kategorilerinizi ekleyebilir ve çeşitli çekmece sekmelerinizi, çeşitli zaman kıstaslarından kurulum zamanına ve ikon rengine kadar çeşitli şekillerde sıralayabilirsiniz!

Smart Launcher 5'in beğeneceği çok şey var.
Piyasadaki en çeşitli simge seçeneklerine, Android'deki en hassas pencere öğesi yerleşiminden bazılarına duyarlı ve kapsamlı bir kategorik uygulama çekmecesinden ulaşabilirsiniz. Hareketleri aynı zamanda en üst düzeydedir, özellikle ana ekranınızdaki her uygulamanın işlevselliğini en az ikiye katlayan çift dokunuşlu kısayollardır.
Smart Launcher 5: Muhteşem bir kişiselleştirme ve sadelik dengesi.

En iyi iş başlatıcısı: BlackBerry Launcher

BlackBerry, birkaç yıl önce Android'e geçişinden bu yana bir geri dönüş yaptı ve BlackBerry Launcher'dan daha iyi bir yer bulamadı.
Google Play'de mevcut. BlackBerry Launcher, Android yeni başlayanlara bugün bir Android başlatıcısında bulunan birçok olanağı sunan kararlı bir başlatıcıdır.

Launcher ayarlarına ve özelleştirme işlemlerine karşı verimsiz bir yaklaşımla Android'de gördüğüm en kolay anlaşılır Kısayol galerilerinden birine simgenin hızlıca kaydırılmasıyla görüntülenebilen pop-up widget'lardan, BlackBerry Launcher her şeyi ayarlamanıza olanak tanır Onları sadece sevdiğiniz şekilde açın ve daha sonra başlatıcı deneyiminizi verimliliği arttırın.

 

BlackBerry Launcher'daki klavye kısayolları, BlackBerry'nin fiziksel klavye telefonlarına özeldir, ancak benzersiz kolaylık ve çok yönlülük sunarlar.

Senin favorin ne?
Favori Launcher'ınız var mı? Android telefonunuzda ne var? Aşağıdaki yorumlardan bize söyleyin.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 701 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" En İyi Android Launcher 2018 konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En İyi Android Launcher 2018 ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi Android Launcher 2018 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "