En İyi Android Launcher

En İyi Android Launcher

/ Okuma süresi: 5 dk, 22 sn / Yorum (0)
A A A

Android deneyiminizi yenilemek ister misiniz? Launcher yükseltmeyi deneyin. Makalede kullanım amacınıza göre en popüler Android Launcher'ları bulabilirsiniz.

Android'de başlatıcılar genellikle uygulama kısayolları ve widget'ları ve bir uygulama çekmecesi ile düzenleyebileceğiniz bir dizi ana ekranlardan oluşur. Her telefon bir launcher ile birlikte gelir ancak üçüncü parti yüklenenilir başlatıcılar var ki size çok farklı bir telefon deneyimi sunarlar.

En iyi hafif ve kolay başlatıcılar
Çok fazla karışıklıkla uğraşmak istemeyen biri misiniz? En çok kullandığınız uygulamalarınızı öne getirin, yalnızca bir veya iki widget ekleyin ve Android deneyiminizi değiştirin. Bir sürü ince ayar gerektirmeyen basit launcherlar:

En iyi basit başlatıcısı: Evie Launcher

evie launcher

Evie, telefonunuzu daha hızlı ve daha kolay kullanmanızı sağlar. Uygulamalar arasında evrensel arama olanağı sağlayan bir Android başlatıcısı. Evie'yi kullanın: Android'te sevdiğiniz şeylerden fedakarlık etmeden hız, güzellik ve zarafet: özelleştirilebilirlik ve kişiselleştirme.

Evie kullanımı kolaydır, masaüstü ızgarasını özelleştirebilir ve hareketleri istediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz. Devamlı güncelleme alan bu hızlı başlatıcı, bu nedenle, başlatıcı deneyiminizi hızlandırmaya yardımcı olan daha fazla iyileştirme ve ince ayar düzenlemeyi kolay hale getirir.

Evie Launcher İndir (Ücretsiz)

İkinci Öneri: Microsoft Launcher

arrow launcher

Microsoft'un Android için ürettiği başlatıcı uygulaması. Organize olmanızı sağlayan güzel, hızlı ve pil tasarruflu başlatıcı.

Microsoft Launcher (daha önce Arrow Launcher olarak da bilinir) ile, Android cihazınızı stilinize, duvar kağıtları, tema renkleri, simge paketleri ve daha fazlasıyla uyacak şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Bir Microsoft hesabı veya iş / okul hesabı ile takviminize, belgelerinize ve son etkinliklerinize kişiselleştirilmiş özet akışınıza erişebilirsiniz. Fotoğrafları açabilir, dokümanlarınızı ve web sayfalarınızı Windows PC'nizde kullanarak tüm cihazlarınız arasında eşitlemiş olursunuz.

 

 

Microsoft Launcher indir (Ücretsiz)

En iyi özelleştirilen başlatıcılar
Ana ekranlarınız üzerinde tam kontrol sahibi olmak ister misiniz? Sadece bir uygulama ızgarası ve bir veya iki widgettan daha fazlasını mı yapmak istiyorsunuz? Ana ekranınızı istediğiniz gibi görünmesini ve hareket kolaylığı ister misiniz? O zaman, özelleştirme tabanlı bir başlatıcı isteyin.

Hareketler, gelişmiş UI kontrolleri ve launcher deneyiminizin neredeyse her yönünü denetleyerek, Android deneyimini gerçekten örnekleyecek şekilde telefonunuzla etkileşime girme biçiminizi özelleştirmenize izin verir. Bu iki kişiselleştirme tabanlı başlatıcı, üçüncü parti launcher pazarının çoğuna hakim ve bunun için bir çok sebep var.

En iyi özelleştirilen: Nova Launcher

nova launcher

Nova Launcher 5 yıldır yayında ve bu özellikli başlatıcı, Android launcher pazarında, çoğumuzun Android'i kullanmasında büyük bir paya sahip. Bu devam eden hakimiyetinin nedeni basit: Nova'nın özelleştirme, rahatlık karışımı benzersiz özellikleri.

Karmaşık temalar oluşturmak veya mükemmel jest kontrolleriyle akıllıca yerleştirilmiş bir launcher istiyorsanız, mükemmel bir başlatıcıdır.

Nova Launcher, Android 4.0 ve sonraki sürümlerde son derece özelleştirilebilir, performansa dayalı, ana ekran yerine geçer

Nova Launcher (Ücretsiz, uygulama içi satın alma işlemleri)

İkinci öneri: Action Launcher

action launcher

Action Launcher, piyasadaki en popüler Launcher'lardan biridir.

Action Launcher, Google Asistan'ın materyal tasarımını yakalayan ve tonlarca özelleştirme seçeneği ekleyen bir başlatıcıdır.

ÖZELLİKLER

• Ana ekran renklerinizi duvar kağıdınızla eşleştirir.
• Bir uygulamanın widget'ini göstermek için bir kısayol tuşunu hızlıca kaydırın.
• Google arama çubuğunuzu kısayollarla özelleştirin.
• Bir uygulamayı başlattığınız gibi kapsar veya özelleştirilmiş bir klasör açar.
• Simge paketlerini kullanın, simgeleri ölçekleme, uygulamaları gizleme ve yeniden adlandırma ve çok daha fazlası.
• Telefonları ve tabletleri destekler.

Action Launcher'ı indirin (Ücretsiz, uygulama içi satın alma işlemleri)

En iyi akıllı başlatıcılar
Başlatıcıya her şeyi nereden bulacağını söylemek zorunda kalmaktan bıktınız mı? Daha akıllı bir başlatıcı mı arıyorsun, en akıllı launcher deneyimini telefonunuza getirmek isteyen bazı başlatıcılar da var.

En iyi akıllı başlatıcı: Yahoo Aviate Launcher

Yahoo Aviate Launcher

Telefonunuzu basitleştiren akıllı ev ekranı.

Yahoo Aviate, telefonunuzu nasıl kullanacağınızı basitleştiren Android cihazınız için bir başlatıcıdır. Karışıklıkları ortadan kaldırır, uygulamalarınızı otomatik olarak düzenler ve size ne zaman göstereceğini, sizin için yararlı olduğu anda bildirecektir.

Örneğin: Sabah yolculuğunuzdaki trafik koşulları; iş yerinde akıllı takvim özellikleri; müzik uygulamalarınızı ve widget'larınızı artı kulaklıklarınızı taktığınızda en çok kullanılan uygulamaları merkez ekranınızda görebilir ve böylece tekrar aramak zorunda kalmazsınız.

Aviate'i İndirin (Ücretsiz)

Smart Launcher 3

Android'i daha sezgisel ve iyi organize edilmiş yapan yenilikçi başlatıcı.

Smart Launcher 3 ile cihazınızı hızlandırın. Android'i daha sezgisel ve iyi organize edilmiş yapan yenilikçi başlatıcı. 20 milyondan fazla kişi tarafından indirilmesinin bir nedeni olmalı.
Smart Launcher 3 Play Store'daki diğer başlatıcılardan tamamen farklıdır. AOSP başlatıcısına dayanmaz.

 

Smart Launcher 3 indirin (Ücretsiz, uygulama içi satın alma işlemleri)

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 803 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" En İyi Android Launcher konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En İyi Android Launcher ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi Android Launcher ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.