Ogznet.com
Android için En İyi Mail Uygulamaları Paylaş:

Android için En İyi Mail Uygulamaları

Android için En İyi Mail Uygulamaları

En iyi Android mail uygulaması 2021

Android akıllı telefonunuz veya tabletiniz varsa, muhtemelen bir mail uygulaması, cihazınıza önceden yüklenmiş olarak gelir. Bununla birlikte, bu mail uygulaması istediğiniz tüm özelliklere sahip olmayabilir. Bu yüzden, Google Play Store’da Android için birçok mail uygulaması arasından seçim yapabilirsiniz. Bu Android mail uygulamaları önceden yüklenmiş olarak gelenlerden daha iyi özelliklere sahiptir.

Android için en iyi mail uygulamalarının bir listesini hazırladık. İşte en iyi Android mail uygulamaları.

BlueMail, akıllı ve kolay bir kullanıcı deneyimi sunan ve çeşitli sağlayıcılardan sınırsız sayıda mail hesabını yönetebilen ücretsiz, güvenli, güzel tasarlanmış, evrensel bir mail uygulamasıdır. BlueMail, birden fazla e-posta hesabında kişiselleştirmeyi etkinleştirirken akıllı push bildirimlerine ve grup e-postasına izin verir. Reklamsız olan BlueMail, stok e-posta uygulamanız için mükemmel bir alternatiftir.

Blue Mail, neredeyse tüm popüler mail sağlayıcılarının (Gmail, Outlook, Yandex vs.) yanı sıra IMAP, POP3 ve Exchange'i (ActiveSync, EWS, 365) destekleyen, kurumsal kullanıma hazır bir mail istemcisidir. Blue Mail, özelleştirilebilir mobil bildirimlerle ne zaman yeni mail bildirimlerini almak istediklerini belirlemelerine olanak tanır.

Blue Mail entegre bir takvim, widget'lar ve birçok benzersiz mail yönetimi özelliği ile birlikte geldiğinden, buna alışmak ve her şeyi ayarlamak biraz zaman alabilir. Dik öğrenme eğrisinin üstesinden gelmeyi başarırsanız, Blue Mail sizi akıllı ve zarif kullanıcı deneyimi ile ödüllendirecektir.

  • Birden çok sağlayıcı - Gmail, Outlook, Hotmail, Yahoo Mail, AOL, iCloud ve Office 365
  • IMAP, POP3 + Exchange (ActiveSync, EWS, Office 365) Otomatik Yapılandırma desteği
  • Birleştirilmiş Arayüzdeki tüm sağlayıcılarınızdan gelen birden çok gelen kutusunu senkronize etme
  • En geniş sağlayıcı (IMAP, Exchange, Office 365 vb.) İçin Anında İletim Postası
  • BlueMail, Takvim etkinliklerinize doğrudan BlueMail içinden erişmenizi sağlayan Entegre Takvim özelliğine sahiptir.

Google Gmail, Android akıllı telefonunuza önceden yüklenmiş olarak gelmiş olabilir. Gmail ile 15 GB ücretsiz çevrimiçi depolama alanı ve Google Drive, Google Fotoğraflar veya Google Dokümanlar dahil olmak üzere diğer Google ürünlerine erişim elde edersiniz. Gmail ek dosya boyutu sınırı, diğer mail hizmetlerinden elde ettiğinizin neredeyse iki katı olan 25 MB'dir ve Gmail, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişilerle iletişim kurmanıza yardımcı olacak bir dizi kullanışlı özelliğe sahiptir. Gmail'in Android için en iyi mail uygulaması olup olmadığına karar vermeyi size bırakıyoruz, ancak 1,2 milyardan fazla insan tarafından kullanılıyor olması bu konuda çok şey söylüyor.

Pek çok kullanıcının Gmail'de hoşlanmadığı bir şey varsa, o da tasarımının oldukça sık ve bazen oldukça çarpıcı biçimde değişmesidir. Google, rakiplerinin gerisinde kalmak istemiyor ve şirket, çeşitli tasarım ve kullanılabilirlik ince ayarlarıyla sürekli olarak yeni özellikler ve denemeler üzerinde çalışıyor. Değişiklikten hoşlanmıyorsanız, Gmail zaman zaman sizi şaşırtabilir, hem de iyi bir şekilde değil.

  • Düzenli bir gelen kutusu - Sosyal içerikli iletiler ve tanıtım iletileri kategoriler halinde gruplandırılır. Böylece, önce arkadaşlarınızdan ve ailenizden gelen iletileri okuyabilirsiniz.
  • Daha az spam - Gmail, hesabınızın güvenliğini sağlamak ve dağınıklığı önlemek için spam iletileri, gelen kutunuza ulaşmadan engeller.
  • 15 GB ücretsiz depolama alanı - Yer açmak için ileti silmenize gerek kalmaz.
  • Birden fazla hesap desteği - Hem Gmail, hem de Gmail dışı adreslerinizi (Outlook.com, Yahoo Mail veya başka herhangi bir IMAP/POP e-posta adresi) doğrudan uygulamanın içinden kullanabilirsiniz.

Aqua Mail, tüm mail hesaplarınız için kullanabileceğiniz bir mail uygulamasıdır. İster iş, ister kişisel mail adresiniz olsun, Aqua Mail tüm e-postalarınıza kolayca erişmenizi sağlar.

Aqua Mail, Android için popüler bir mail uygulamasıdır, geniş özelleştirme seçenekleri ve kusursuz ancak güçlü bir arayüz sunar. Aqua Mail ile Gmail, Yahoo, Hotmail, FastMail, Apple, GMX, AOL ve diğer mail hesaplarından e-posta gönderip alabilirsiniz. Aqua Mail'i kullandığınız bulut barındırma hizmetine ((Dropbox, OneDrive, Box veya Google Drive gibi) bağlayarak, birkaç tıklamayla e-postalarınızı yedekleme ve geri yükleme olanağı elde edersiniz.

Aqua Mail, şifrelerinizi alternatif sunucularda depolamaz. Daha yüksek düzeyde güvenlik için bir şifre girmeden Gmail, Yahoo, Hotmail ve Yandex'de oturum açmak için OAUTH2'yi kullanabilirsiniz.

Aqua Mail, ana ekran widget'ları, akıllı klasörler, Exchange ve Office 365 için takvim senkronizasyonu, her hesap için farklı bir mail imzası ve bir Android Wear akıllı saatinden sesli komut yoluyla anında yanıtlar gibi çok çeşitli güçlü özelliklere sahiptir. Ancak, bu özelliklerin çoğu uygulama içi satın alımlarla birlikte kullanılabilir.

All Email Access, tek bir uygulamadan birden fazla mail hesabınıza bağlanmanıza olanak tanıyan Android için bir mail uygulamasıdır. Ayrıca mail ve telefon görüşmeleri arasında güçlü bir bağlantı oluşturur ve arayanları doğrudan arayan kimliği ekranından posta seçenekleriyle tanımlar.

Bu hızlı hareket eden mobil çağda, hızlı mail hesabına giriş ve gelen kutunuzu yönetmek için daha iyi yollara ihtiyacınız var. Bu kullanımı kolay mail uygulaması, mail hesabına girişi basitleştirir ve tek bir tıklamayla çeşitli mail hesaplarını yönetmenizi sağlar.

All Email Access, diğer e-posta uygulamalarından ayıran şey akıllı Arayan Kimliği'dir. Arayan kişi telefon defterinizde olmasa bile arayanları gerçek zamanlı olarak tanımlar. Aramalar ve e-postalar arasındaki bağlantı, arayan kişiye kolayca ve anında e-posta gönderebileceğiniz veya arama bittikten hemen sonra e-postalarınıza erişebileceğiniz anlamına gelir.

Outlook, Microsoft'un Gmail'e karşı yanıtıdır. Outlook'un herkesin kullanmaktan nefret ettiği, ancak onsuz yaşayamayacağı, çirkin ve hantal, kurumsal düzeyde bir Windows uygulaması olduğu günler geride kaldı. Microsoft, Outlook'u yeniden tasarladı ve herkes tarafından erişilebilir kılmak için Android için mükemmel ve kullanıcı dostu bir mail uygulaması geliştirdi. Microsoft'un kendi mail hizmetlerinin yanı sıra Android için Outlook, Microsoft Exchange, Office 365, Gmail ve Yahoo Mail ile de çalışır. Outlook hesabınızı Windows hesabınız olarak kullanabileceğiniz için özellikle bir Windows kullanıcısıysanız Outlook'u denemenizi öneririz.

ProtonMail şifrelenmiş e-postalar sunar; bu da gönderen ve alıcı dışındakilerin e-postayı okumasını imkânsız hale getirir.

ProtonMail 1 milyondan fazla kullanıcısıyla dünyanın en büyük şifrelenmiş mail hizmetidir. Android için ProtonMail güvenli mail uygulaması, PGP uçtan uca şifrelemesini sorunsuz bir şekilde entegre ederek mobil cihazınıza kullanımı kolay e-posta şifrelemesini getirir. ProtonMail ayrıca özelleştirilebilir kaydırma hareketleri ve e-postaların geçerlilik süresini belirleme olanağı gibi yenilikçi özellikler içeren modern bir kullanıcı arabirimi sağlar.

2013 yılında CERN bilim insanları tarafından kurulduğu günden beri çevrimiçi gizliliği koruma misyonu ile dünya çapındaki vatandaşlar tarafından kullanılıyor. ProtonMail uygulamasıyla artık siz de kendi ücretsiz ProtonMail e-posta hesabınızı oluşturabilir ve geleceğin güvenli e-postasını deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

Ücretsiz hesap, kullanıcıların özel bir mail adresine sahip olmalarına ve günde 150'ye kadar şifreli mail göndermelerine olanak tanır. Çoğu kullanıcı için bu yeterlidir, ancak profesyonel bir kullanıcıysanız bu yeterli olmayabilir.

7. Nine

İstediğiniz şey, iyi bir kullanıcı arayüzüne sahip, ancak basit ve kullanımı kolay bir mail uygulamasıysa, Nine - Email & Calendar uygulaması doğru seçim olabilir. Zengin bir metin düzenleyicisi de dahil olmak üzere mail uygulamalarında bulunan en genel özelliklere sahiptir ve takvim ile kişiler işlevselliğini içerir. Sadece basit, kullanımı kolay bir mail uygulaması.

Nine - Email & Calendar, birden fazla hesabı destekler ve SSL güvenliğini kullanır, ancak bu mail uygulaması bulut tabanlı değildir. E-postalar ve hesap bilgileri bulutta depolanmaz, cihazınızda depolanır, yani kontrolünüz olmayan bulut tabanlı bir güvenlik ihlali konusunda asla endişelenmeniz gerekmez.

Tutanota başka bir şifreli mail hizmetidir. Mevcut e-posta hesaplarıyla senkronize edilmez, ancak şifreli e-postalar göndermek için bu e-posta hesabını kullanabilir veya hassas olmayan iletiler için şifrelemeyi devre dışı bırakabilirsiniz.

Diğer posta sağlayıcılarının aksine, Tutanota kullanıcıların hesap kurulumunu tamamlamak için güçlü bir şifre oluşturmasını gerektirir.

Açık kaynak uygulaması Tutanota ile herhangi birine uçtan-uca şifrelenmiş eposta göndermeniz çok kolaydır. Uçtan-uca şifrelemediğiniz mesajlarınız ve tüm irtibatlarınız bile Tutanota sunucularında şifrelenmiş olarak saklanır.

Şifrelenmiş verilerinize parolanızla yalnızca siz erişebilirsiniz, profilinizin çıkartılması mümkün değildir. Tutanota güvenlik ve kolaylığı herkesin uçtan-uca şifrelemeyi kullanabileceği şekilde bir araya getiriyor. Artık gizliliğinizi kolayca koruyabilirsiniz.

Yandex.Mail, ülkemizde özellikle navigasyon uygulaması ile bilinen Rus şirketi Yandex'in ücretsiz bir mail hizmetidir. 10 GB depolama alanı sunan mail hizmeti ve Yandex tarafından oluşturulan bulut hizmeti Yandex.Disk ile entegrasyonu sayesinde 25 MB'tan büyük mail eklerini destekler. Yandex.Mail'in resmi Android uygulaması gösterişli, yetenekli ve ücretsizdir.

Tüm mail hesaplarınızı bu uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz. Yandex.Mail ile kurumlar için Mail 360, Mail.ru, Gmail, Rambler, Outlook.com da dahil olmak üzere diğer mail servislerine ait birden fazla mail hesabını uygulamaya bağlayabilirsiniz. Profiller arasında geçiş yaparak mailleri tek bir uygulamada oluşturup okuyabilirsiniz.

Edison Mail, Google Play Store 2017 Android Mükemmellik Programının galibi ve Google Play Store'daki en zarif tasarlanmış mail uygulamalarından biridir. Gmail, Yahoo Mail, AOL Mail, Hotmail, Outlook, Exchange, IMAP, Alto, iCloud ve diğerleri dahil olmak üzere birçok mail hizmeti sağlayıcısı ile çalışır. Edison Mail, gelen kutunuzu sizin için yöneten ve sorularınıza anında yanıt veren, e-postalardan bilgi bulmak için gereken süreyi büyük ölçüde azaltan akıllı bir kişisel asistana sahiptir.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!