Ogznet.com
Ogznet.com
Image by Gerd Altmann from Pixabay

Android için En İyi 7 Mail Uygulaması 2020

Android akıllı telefonunuz veya tabletiniz varsa, muhtemelen bir e-posta uygulaması, cihazınıza önceden yüklenmiş olarak gelir. Bununla birlikte, bu mail uygulaması istediğiniz tüm özelliklere sahip olmayabilir. Bu yüzden, Google Play Store’da Android için birçok mail uygulaması arasından seçim yapabilirsiniz. Bu Android mail uygulamaları önceden yüklenmiş olarak gelenlerden daha iyi özelliklere sahiptir.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Android için en iyi mail uygulamalarının bir listesini hazırladık. İşte Android mail uygulamaları.

1. Blue Mail E-posta - Email & Takvim App

 • Ücretsiz

Blue Mail E-posta - Email & Takvim App

BlueMail, akıllı ve kolay bir kullanıcı deneyimi sunan ve çeşitli sağlayıcılardan sınırsız sayıda posta hesabını yönetebilen ücretsiz, güvenli, güzel tasarlanmış, evrensel bir mail uygulamasıdır. BlueMail, birden fazla e-posta hesabında kişiselleştirmeyi etkinleştirirken akıllı push bildirimlerine ve grup e-postasına izin verir. Reklamsız olan BlueMail, stok e-posta uygulamanız için mükemmel bir alternatiftir.

Sezgisel ve kullanımı kolay bir tasarımda sahip, güçlü birleştirilmiş bir arayüz deneyimi ile Blue Mail, tüm e-posta hesaplarınız için birinci sınıf bir e-posta hizmeti sunar.

 • Birden çok sağlayıcı - Gmail, Outlook, Hotmail, Yahoo Mail, AOL, iCloud ve Office 365
 • IMAP, POP3 + Exchange (ActiveSync, EWS, Office 365) Otomatik Yapılandırma desteği
 • Birleştirilmiş Arayüzdeki tüm sağlayıcılarınızdan gelen birden çok gelen kutusunu senkronize etme
 • En geniş sağlayıcı (IMAP, Exchange, Office 365 vb.) İçin Anında İletim Postası
 • BlueMail, Takvim etkinliklerinize doğrudan BlueMail içinden erişmenizi sağlayan Entegre Takvim özelliğine sahiptir.

2. Gmail

 • Ücretsiz

gmail

Gmail, size zaman kazandıran ve iletilerinizin güvenliğini sağlayan kullanılması kolay bir e-posta uygulamasıdır. Push bildirimleri yoluyla iletilerinizi anında alın, internete bağlıyken ve değilken iletilerinizi okuyup yanıtlayın, aradığınız iletiyi hızla bulun.

 • Düzenli bir gelen kutusu - Sosyal içerikli iletiler ve tanıtım iletileri kategoriler halinde gruplandırılır. Böylece, önce arkadaşlarınızdan ve ailenizden gelen iletileri okuyabilirsiniz.
 • Daha az spam - Gmail, hesabınızın güvenliğini sağlamak ve dağınıklığı önlemek için spam iletileri, gelen kutunuza ulaşmadan engeller.
 • 15 GB ücretsiz depolama alanı - Yer açmak için ileti silmenize gerek kalmaz.
 • Birden fazla hesap desteği - Hem Gmail, hem de Gmail dışı adreslerinizi (Outlook.com, Yahoo Mail veya başka herhangi bir IMAP/POP e-posta adresi) doğrudan uygulamanın içinden kullanabilirsiniz.

3. Aqua Mail- Email app for Any Email

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Aqua Mail- Email app for Any Email

Aqua Mail, tüm e-posta hesaplarınız için kullanabileceğiniz bir mail uygulamasıdır. İster iş ister kişisel e-posta adresiniz olsun, Aqua Mail tüm e-postalarınıza kolayca erişmenizi sağlar.

Aqua Mail, şifrelerinizi alternatif sunucularda depolamaz. Daha yüksek düzeyde güvenlik için bir şifre girmeden Gmail, Yahoo, Hotmail ve Yandex'de oturum açmak için OAUTH2'yi kullanabilirsiniz.

İlginizi
çekebilir

Android için 5 Mükemmel E-posta Uygulaması

4. All Email Access with call screening

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

All Email Access with call screening

All Email Access, tek bir uygulamadan birden fazla e-posta hesabınıza bağlanmanıza olanak tanıyan Android için bir mail uygulamasıdır. Ayrıca posta ve telefon görüşmeleri arasında güçlü bir bağlantı oluşturur ve arayanları doğrudan arayan kimliği ekranından posta seçenekleriyle tanımlar.

Bu hızlı hareket eden mobil çağda, hızlı e-posta giriş erişimine ve gelen kutunuzu yönetmenin daha iyi yollarına ihtiyacınız var. Bu kullanımı kolay e-posta uygulaması, e-posta girişini basitleştirir ve tek bir tıklamayla çeşitli e-posta hesaplarını yönetmenizi sağlar.

All Email Access, diğer e-posta uygulamalarından ayıran şey akıllı Arayan Kimliği'dir. Arayan kişi telefon defterinizde olmasa bile arayanları gerçek zamanlı olarak tanımlar. Aramalar ve e-postalar arasındaki bağlantı, arayan kişiye kolayca ve anında e-posta gönderebileceğiniz veya arama bittikten hemen sonra e-postalarınıza erişebileceğiniz anlamına gelir.

5. ProtonMail - Şifrelenmiş E-Posta

 • Ücretsiz

ProtonMail - Şifrelenmiş E-Posta

ProtonMail şifrelenmiş e-postalar sunar; bu da gönderen ve alıcı dışındakilerin e-postayı okumasını imkânsız hale getirir.

ProtonMail 1 milyondan fazla kullanıcısıyla dünyanın en büyük şifrelenmiş e-posta servisidir. Android için ProtonMail güvenli e-posta uygulaması PGP uçtan uca şifrelemesini sorunsuz bir şekilde entegre ederek mobil cihazınıza kullanımı kolay e-posta şifrelemesini getirir. ProtonMail ayrıca özelleştirilebilir kaydırma hareketleri ve e-postaların geçerlilik süresini belirleme olanağı gibi yenilikçi özellikler içeren modern bir kullanıcı arabirimi sağlar.

2013 yılında CERN bilim insanları tarafından kurulduğu günden beri çevrimiçi gizliliği koruma misyonu ile dünya çapındaki vatandaşlar tarafından destekleniyor. ProtonMail uygulamasıyla artık siz de kendi ücretsiz ProtonMail e-posta hesabınızı oluşturabilir ve geleceğin güvenli e-postasını deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

İlginizi
çekebilir

Android için En İyi Mail Uygulamaları (Güncellendi)

6. Nine - Email & Calendar

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Nine - Email & Calendar

İstediğiniz şey, iyi bir kullanıcı arayüzüne sahip, ancak basit ve kullanımı kolay bir e-posta uygulamasıysa, Nine - Email & Calendar uygulaması doğru seçim olabilir. Zengin bir metin düzenleyicisi de dahil olmak üzere mail uygulamalarında bulunan en yaygın özelliklere sahiptir ve takvim ve kişiler işlevselliğini içerir. Sadece basit, kullanımı kolay bir mail uygulaması.

Nine - Email & Calendar, birden fazla hesabı destekler ve SSL güvenliğini kullanır, ancak bu e-posta uygulaması bulut tabanlı değildir. E-postalar ve hesap bilgileri bulutta depolanmaz, cihazınızda depolanır, yani kontrolünüz olmayan bulut tabanlı bir güvenlik ihlali konusunda asla endişelenmeniz gerekmez.

7. Tutanota: basit güvenli eposta

 • Ücretsiz

Tutanota: basit güvenli eposta

Tutanota başka bir şifreli e-posta hizmetidir. Mevcut e-posta hesaplarıyla senkronize edilmez, ancak şifreli e-postalar göndermek için bu e-posta hesabını kullanabilir veya hassas olmayan iletiler için şifrelemeyi devre dışı bırakabilirsiniz.

Diğer posta sağlayıcılarının aksine, Tutanota kullanıcıların hesap kurulumunu tamamlamak için güçlü bir şifre oluşturmasını gerektirir.

Açık kaynak uygulaması Tutanota ile herhangi birine uçtan-uca şifrelenmiş eposta göndermeniz çok kolaydır. Uçtan-uca şifrelemediğiniz mesajlarınız ve tüm irtibatlarınız bile Tutanota sunucularında şifrelenmiş olarak saklanır.

Şifrelenmiş verilerinize parolanızla yalnızca siz erişebilirsiniz, profilinizin çıkartılması mümkün değildir. Tutanota güvenlik ve kolaylığı herkesin uçtan-uca şifrelemeyi kullanabileceği şekilde bir araya getiriyor. Artık gizliliğinizi kolayca koruyabilirsiniz.

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz