En İyi Android Mail Uygulamaları 2018

En İyi Android Mail Uygulamaları 2018

Google Play'de bulunan ve stok e-posta uygulamasından daha iyi özellikler sağlayan düzinelerce üçüncü taraf e-posta uygulaması vardır. Bu uygulamaların çoğu hemen hemen tüm birincil e-posta sağlayıcılarıyla çalışır. Bu yazıda email uygulamalarından en iyilerini sizin için listeledik.

En İyi Android E-posta Uygulamaları 2018

1. Blue Mail

BlueMail düzinelerce özelliği ile dikkate değer bir Android e-posta uygulamasıdır. Gmail, Yahoo, Office 365, Outlook, iCloud, vb. gibi birçok e-posta platformu ile çalışır. Ayrıca IMAP, POP3 ve MS Exchange desteği de vardır.
Birleştirilmiş bir arayüzde tüm sağlayıcılarınızdan birden fazla posta kutusunu senkronize edebilirsiniz. Çok çeşitli görsel özelleştirmeler ile çarpıcı bir arayüz sunar. Ayrıca Android Wear desteği, yapılandırılabilir menü gibi bazı yararlı özelliklerle birlikte gelir ve özel e-postalarınızı korumak için zamanlanmış bir kilit ekranı bile ayarlayabilirsiniz. BlueMail hem iOS hem de Android için ücretsizdir. Stok e-posta uygulamanız için mükemmel bir yedek olacaktır.

2. Email by Edison

Email by Edison, en iyi Android e-posta uygulamalarından biri olarak kabul edilmesi için yeterince değerli olan güvenilir bir e-posta istemcisidir. Zarif bir tasarıma sahip, çeşitli e-posta sağlayıcılarını destekler ve sınırsız posta hesaplarını yönetmenize izin verir. Eşsiz bir hız sunar ve yerleşik bir akıllı asistanı entegre eder.

Ayrıca, uygulama gerçek zamanlı seyahat bildirimleri, yapılandırılabilir jest kontrolleri, kategorilere göre e-posta otomatik sıralama, vb. sağlar. Bunu Android Wear gadget'larında da kullanabilirsiniz.

Email by Edison kullanımı tamamen ücretsizdir ve herhangi bir uygulama içi satın alma veya reklam içermez.

3. Microsoft Outlook

Microsoft Outlook, e-posta hesaplarınızı kolaylıkla ve hızlı bir şekilde yönetmenizi sağlar. Hem iOS hem de Android için ücretsizdir. Redmond’un Android uygulama ekosistemindeki varlıklarını artırma çabaları sayesinde, Outlook artık Google Play'de 100 milyondan fazla indirme içeren en iyi Android e-posta uygulamaları arasında yer alıyor.

Outlook'un temiz ve kullanıcı dostu bir arayüzü vardır ve çeşitli e-posta hesaplarını eşzamanlı olarak aynı anda aktif tutabilirsiniz. Outlook, Gmail, iCloud veya Yahoo Mail gibi birincil posta servislerini desteklemenin yanı sıra, bulut depolama hizmetlerini de entegre eder. Outlook ile ilgili en iyi şey, en önemli e-postalarınızı en üstte tutan Odaklanmış sekmedir.

4. Gmail

Gmail, çoğu Android cihazında önceden yüklenmiş olarak gelen popüler bir e-posta uygulamasıdır. Şüphesiz Play Store'da bulunan en iyi Android e-posta uygulamasından biridir. Arkadaşça bir kullanıcı arayüzü getirir ve gelen kutunuzu sosyal ve tanıtım amaçlı e-postalara düzgün bir şekilde organize eder. Gmail ile birden fazla hesabı ve diğer sağlayıcılardan e-posta hizmetlerini yönetebilirsiniz. Diğer özellikler arasında grup tartışmaları, mesajların yer imleri, özelleştirilebilir push bildirimleri vb. Genel olarak, Gmail, 15 GB ücretsiz depolama alanı sunan basit ve düzenli bir uygulamadır.

5. Aqua Mail

Aqua Mail, Gmail, Yahoo, Hotmail, Apple, AOL vb. çoklu e-posta sağlayıcıları için kolay kurulum özellikleri sunar. Ayrıca IMAP, POP3, SMTP gibi standart internet e-posta protokolleri yoluyla hizmetleri de destekliyor. Uygulama, takvim ve kişilerle çeşitli widget'lar ve senkronizasyonlarla birlikte gelir. Çoğu posta hizmetleri için (Yahoo hariç) push postayı destekler. Aqua Mail, Android için mükemmel bir e-posta uygulamasıdır. Ancak kullanışlı özelliklerinin çoğuna yalnızca ücretli sürümle erişilebilir. Ayrıca, ücretsiz sürüm gönderdiğiniz her iletiden sonra bir reklam görüntüler.

6. Email TypeApp

TypeApp, tüm hesaplarınızı tek bir özelleştirilebilir posta uygulamasıyla yönetmenizi sağlayan güzel tasarlanmış bir Android e-posta uygulamasıdır. Sezgisel ve kullanımı kolay bir tasarıma sahiptir. Gmail, Yahoo, iCloud, Hotmail, Outlook, Apple, vb. gibi birçok e-posta protokolünü ve servisini destekler. Diğer özellikler arasında birleştirilmiş gelen kutusu, push bildirimleri, gündüz ve gece modları, takvim ve kişi senkronizasyonu, grup posta hizmetleri, vb. Android Wear gadget'larıyla da kullanabilirsiniz.
TypeApp indirmek için ücretsizdir ve herhangi bir uygulama içi satın alma içermez veya herhangi bir reklam göstermez. Android için kesinlikle denemeye değer en iyi e-posta uygulamalarından biri.

7. K-9 Mail

K-9 mail, uzun zamandır var olan ücretsiz, açık kaynaklı bir Android yazılımı olarak mevcuttur. Çoğu IMAP, POP3 ve Exchange 2003/2007 hesaplarını destekler. App hafif ve ayrıca bazı mükemmel özellikleri taşır. Android e-posta uygulaması IMAP push e-postası, çoklu klasör senkronizasyonu, işaretleme, dosyalama, imzalar, BCC-self, PGP / MIME ve daha fazlasını içerir. Bu basit bir uygulama ama gerekli özellikleri içerir.

8. myMail

myMail, tüm e-posta hesaplarınızı tek seferde sorunsuzca yönetebilen, Android için güvenilir bir e-posta istemcisidir. Tüm ana e-posta sağlayıcılarını ve diğer herhangi bir IMAP veya POP3 özellikli posta kutusunu destekler. App gerçek zamanlı özelleştirilebilir bildirimler, e-posta gönderme/alma için veri sıkıştırma ve akıllı arama işlevleri sağlar. myMail yüksek özellikli değil ancak bir e-posta uygulamasında gerekli olan tüm gerekli özellikleri taşır. Hem iOS hem de Android için indirilebilir ve kullanılabilir. Ancak uygulama, reklamlarla gelir.

9. Newton Mail

Newton Mail, Gmail’in yerel uygulamasını değiştirmek için daha iyi bir seçenek olabilecek güçlü bir e-posta istemcisidir. iOS, Chrome OS ve macOS için de kullanılabilir. Newton Mail, akıllı arama yetenekleri, çapraz platform yetenekleri ve kullanıcı arayüzü ile bilinir.

Tüm birincil e-posta sağlayıcılarını destekler ve ayrıca Zendesk, Pocket, Evernote, OneNote ve Trello gibi çeşitli çalışma araçlarını entegre eder. Android e-posta uygulaması, bir şifre ile koruyabileceğiniz düzenli bir gelen kutusuna sahiptir. Genel olarak, Newton zengin özellikli ve Android için en iyi e-posta uygulaması biridir. Ancak, 14 gün boyunca ücretsiz deneme sürümündensonra oldukça pahalı yıllık bir abonelik tabanlı uygulamadır.

Android için 5 Mükemmel E-posta Uygulaması
İlginizi Çekebilir

Android için 5 Mükemmel E-posta Uygulaması

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile