En İyi Android Uygulamaları 2019

En İyi Android Uygulamaları 2019

Google Play Store'da bulunan en iyi Android uygulamaları ile belge tarama, not alma veya video düzenleme gibi birçok işlemi gerçekleştiren mükemmel bir uygulama arıyorsanız 2019 yılında da geçerli aşağıdaki en iyi uygulamalar listesine göz atabilirsiniz.

Listedeki tüm Android uygulamaları Play Store'dan ücretsiz olarak indirilebilir, ancak bazıları premium özelliklerin kilidini açmak için ucuz uygulama içi satın alımlar sunar.

Ayrıca En Popüler Android Uygulamaları İçin Alternatifleri bu yazının sonunda bulabilirsiniz.

Tüm Zamanların En İyi Android Uygulamaları!

Authy
Authy, telefonunuzda 2 Adımlı Doğrulama kodları oluşturur. Biri kullandığınız hesabın şifresini biliyorsa bile oluşturulan kod olmadan giriş yapamazlar.

Cast Box
Yeni bir podcast bulmak için süper temiz bir düzen ve daha iyi bir keşif motoruyla ücretsiz bir podcast uygulaması. Sesli arama içerir ve podcast abonelikleriniz masaüstüne senkronize edilir.

NewPipe
Diğer uygulamalarda çalışırken arka planda YouTube videoları oynatmak için en iyi Android uygulaması. Ses ve video indirme yeteneklerini de içerir.

FakeGPS
Cep telefonunda konumunuzu kolayca taklit edin. Konumu kullanan herhangi bir uygulama veya web sitesi - örneğin, Foursqaure, Google veya hatta Haritalar - başka bir yerde olduğunuzu düşünecek ve farklı sonuçlar sunacaktır.

fooView
Android için şimdiye kadarki en çok yönlü uygulama, basit hareketlerle her şeyi yapmanızı sağlar. Uygulamalarınızı arayın, web sitelerini açın, ekranları değiştirin, ekran görüntüleri çekin ve daha fazlasını tek bir uygulamada yapın.

Protect Free VPN+Data Manager
Mobil veri kullanımınızı izlemenizi, arka planda veri kullanmanızı engellenmeyi ve herkese açık Wi-Fi'ye bağlandığında bilgilerinizi kaydetmek için VPN'i kullanmanıza olanak veren ücretsiz bir VPN ve veri yöneticisi uygulamasını
koruyun.

Connections
Kişilerinize hızlı bir şekilde not ve ek olarak ekleyin ve bir dahaki sefere aldığınız veya bir kişiye bir telefon araması yaptığınızda bu notlar ekranınızda görünecektir.

Notification Launcher: Quickly
En sık kullandığınız uygulamaları ve kişileri bildirim çubuğuna koyun ve yalnızca bildirim çekmecesini kaydırarak herhangi bir ekrandan onlara erişin.

WhatTheFont
Dergi kapakları, reklam panoları ve diğer her yerde kullanılan yazı tiplerini anında tanımlar. Bir resim çekin, tanımlamak istediğiniz alanı kırpın ve WhatTheFont yazı tipi adını ve benzer yazı tipi ailelerini gösterir.

Firefox Focus: Gizlilik tarayıcısı
Göz attığınız her şeyi takip etmeyen gizlilik odaklı tarayıcı. Tarayıcıdan çıkın ve tüm tarayıcı geçmişiniz otomatik olarak silinsin. Chrome'u kalıcı gizli modda kullanmak gibi.

Grammarly Keyboard — Type with confidence
Grammarly telefonunuza sofistike yazım ve dilbilgisi ekler. Bir e-posta, bir Facebook yayını veya WhatsApp'ta bir mesaj yazıyor olun, asla utanç verici bir hata yapmazsınız.

Notin
Artık küçük şeyleri asla unutma. Notlar veya hatırlatıcıları bildirim olarak kaydetmek için kolay bir yoldur. Notin yapmanız gereken şeyleri hatırlatmakta, rehberde kaydetmek istemediğiniz rastgele numaralar ve Bildirimler yardımı ile daha pek çok şey yapmanıza yardımcı olur.

Files by Google: Clean up space on your phone
Files by Google dosyaları, kullanılmayan tüm uygulamaları, çift dosyaları ve telefonunuzu tıkayabilecek diğer geçici dosyaları kolayca belirlemenize yardımcı olur.

Canva - Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı
Şablonlardan dakikalar içinde güzel tasarımlar oluşturun. Canva, sosyal medya grafikleri için bir düğün davetiyesi, broşür veya göz alıcı grafikler oluşturmak isteyip istemediğinizi ele alır.

Timbre: Cut, Join, Convert Mp3 Audio & Mp4 Video
Telefonunuzdaki ses ve video dosyalarını işlemek için en kolay araçtır. Medya dosyalarını kesip birleştirebilir, biçimler arasında dönüştürebilir veya oynatma hızını değiştirebilirsiniz.

Tinycards by Duolingo: Fun & Free Flashcards
Aralıklı tekrarlama tekniğini kullanarak hızlı bir şekilde her şeyi ezberlemenize yardımcı olan yenilikçi bir Flashcards uygulaması. Hazır Flashcards çeşitli konular için mevcut veya kendiniz oluşturabilirsiniz!

Sesame - Universal Search and Shortcuts
Ekranınızda diğer tüm uygulamalardan erişilebilen görünmez bir alan ekler. Favori uygulamanızı aramak ve başlatmak için alana dokunun.

Android Auto
Android ekranınızı geniş düğmelerle basitleştirilmiş bir arayüze dönüştürür ve yoldayken telefonu kullanmanızı kolaylaştırır.

APKUpdater
Uygulama, yüklü uygulamalarınız için güncellemeleri bulma işlemini basitleştirir. Telefonunuz uygulama güncellemeleri için resmi Google Play mağazasını kontrol ederken, APKUpdater yeni sürümler için APK Mirror gibi yasal APK sitelerine bakar.

Article Reader Offline
Google Chrome, iPhone'da Safari'de bulunan Reader modunu içermez, ancak Makale Okuyucu yakın gelir. Tarayıcıdan herhangi bir sayfayı bu uygulamaya gönderin ve dikkat dağıtıcı dağınıklık olmadan okuyun.

Alt + C
Telefonunuz ile Windows PC veya Mac bilgisayarınız arasındaki metni kolayca kopyalayıp yapıştırın. Basit bir kısayol tuşuyla URL'leri, e-posta adreslerini, telefon numarasını veya daha büyük metin bloklarını kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Buffer: Manage Twitter, Facebook, Social Media
Telefonunuzdan Twitter, Facebook, Google Plus ve diğer sosyal medya sitelerinde kolayca güncellemeler yayınlayın. Ayrıca belirli bir tarih ve saatte yayınlanmak için güncellemeleri planlayabilirsiniz.

Checky
Telefona bağımlı mısınız? Bu uygulama günde kaç kez telefonunuzu kontrol ettiğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Telefon kullanım modellerinin zaman içinde nasıl değiştiğini anlamak için geçmiş verileri de görebilirsiniz.

Changes
Google Play Store, eski uygulamalarınızı arka planda otomatik olarak indirecek ve güncelleyecektir. Ancak, son güncellemeden bu yana uygulamada nelerin değiştiğini merak ediyorsanız, değişiklik kayıtlarını görmek için bu uygulamayı tetikleyin.

Chromer
Geçerli uygulama içinde çalışmaya devam ederken web sayfalarını arka planda açılan bir yüzen kabarcık tarayıcısı. Google AMP ve Okunabilirlik modunu destekler, böylece sayfalar daha hızlı yüklenir ve dağınıklık yaratmaz.

Datally: data saving app by Google
Mobil verilerini telefonunuzda hangi tip uygulamaların kullandığını izleyin. İsteğe bağlı olarak veri tasarrufu modunu açabilir ve belirli uygulamaları herhangi bir veriyi kullanarak kolayca engelleyebilirsiniz.

Feedly - Get Smarter
RSS beslemeleriyle haber okumayı tercih ederseniz, Feedly en iyi arkadaşınızdır. Uygulama, ana ekrana yerleştirebileceğiniz ve uygulamayı başlatmadan favori sitelerinizi takip edebileceğiniz bir widget sunar.

Fing - Network Tools
Wifi ağınıza hangi diğer telefonların, tabletlerin ve bilgisayarların bağlı olduğunu keşfetmenize yardımcı olan bir dizi ağ aracı. Yetkisiz kullanıcıların ağınıza bağlandığında kolay tanımlama ve tespiti için isimleri cihazlarla ilişkilendirebilirsiniz.

GIPHY - Animated GIFs Search Engine
GIPHY, animasyonlu GIF'lerin en büyük deposudur, ancak uygulama ayrıca video çekmek ve bunları kendi altyazılarınızla bir GIF resmi olarak yüklemek için bir seçenek sunar.

IFTTT
Verimliliğinizi otomasyon ile artırın. IFTTT, Google Drive'dan Dropbox'a, Twitter'dan Gmail'e kadar hemen hemen her hizmetle konuşabilir ve belirtilen koşullar yerine getirildiğinde eylem gerçekleştirebilir.

Google Keep - not ve listeler
Sadece bir not alma uygulamasından daha fazlasıdır. OCR'yi içerir ve fotoğraflardan ve taranmış görüntülerden metinleri anında çıkarabilir. Ayrıca, konum tabanlı hatırlatıcıları da destekler.

KineMaster – Video Düzenleyici
Android telefonunuz için en güçlü video düzenleme paketi. Katman bazlı düzenleme, geçişler, Chrome tuşu (yeşil ekran), efektler ve daha fazlasını içerir.

Microsoft Launcher
Tamamen yeniden yazılmış bir uygulama başlatıcısı ve yeni bir düzen ve güzel bir tipografi. Bir Windows 10 bilgisayarında çalışıyorsanız, daha çok seveceksiniz.

Next Lock Screen
Kilitli ekranınızda cevapsız aramalar, kısa mesajlar, yaklaşan takvim randevuları için bildirimleri gösterir. Kişilerinizi arayın, telefon ayarlarını değiştirin ve hatta favori uygulamalarınızı ekranda doğru şekilde başlatın.

Notebook - Not Al, Eşitle
Metin notlarını, sesli notları, görüntüleri, kontrol listelerini, el yazısıyla yazılmış karalamalar ekleyin, taranan belgeleri içe aktarın ve not defterlerine her yerden erişin.

Microsoft Office Lens - PDF Scanner
Tarama belgeleri, kartvizitler, el yazısı notlar, yazı tahtaları, kağıt peçeteler üzerinde skeçler ve galeride aranabilir PDF'ler veya resimler olarak kaydedin. Uygulama, metne odaklanabilmeniz için gölgeleri ve tek açıyı akıllıca kaldırabilir.

PhotoScan - Google Fotoğraflar
Herhangi bir parlama olmadan değerli fotoğraflarınızı taramanıza ve onları Google Fotoğraflar'da sonsuza dek kaydetmenize yardımcı olacak en iyi fotoğraf tarayıcı uygulaması. Taranan fotoğraflar otomatik olarak geliştirilir ve kırpılır, böylece taramaları düzenlemek için zaman kaybetmezsiniz.

Pocket: Save. Read. Grow.
Daha sonra okumak için web sayfalarını, videoları, görüntüleri ve diğer her şeyi kaydedin. Ayrıca, kayıtlı metin-to-speech motoruyla kayıtlı makalelerinizi dinleyebilirsiniz.

Portal - WiFi File Transfers
Masaüstünden büyük dosya ve klasörleri Wi-Fi üzerinden telefonunuza aktarmanın en kolay yolu. Bağlantı bir QR kodu taranarak etkinleştirilir. Telefondan bilgisayara aktarmanız gerekirse, bu uygulamayı düşünün.

Pushbullet - SMS on PC
Telefonunuz ve bilgisayarınız arasında web sayfalarını, notları, fotoğrafları ve diğer her şeyi gönderin. Uygulama, masaüstü cihazınızda cihaz bildirimlerini de yansıtabilir.

Quik - Müzikli fotoğraf için GoPro video editörü
GoPro kameralarının yapımcıları, fotoğraflarınızı ve videolarınızı etkileyici filmlere dönüştürmek için bu harika uygulamayı yaptı. Filigran yok!

SMS Organizer - Clean, Blocker, Reminders & Backup
Metin mesajlarınızı e-posta gibi ele alan Android için en iyi SMS uygulaması. Gelen iletileri otomatik olarak klasörler halinde sıralamak ve spam gönderenleri kalıcı olarak engellemek için filtreler uygulayabilirsiniz.

Snap Swipe Drawer
Bildirim çekmecenizdeki widget'ları ekleyin ve ana ekrana geçmek zorunda kalmadan basit bir kaydırma ile her yerden erişin. Ayrıca ana ekranınızı daha az dağınık tutar.

Snapseed
Google'dan, perspektif ve RAW desteği gibi gelişmiş araçlara erişim sağlayan profesyonel bir fotoğraf düzenleme paketi.

Sync for reddit
Reddit'in resmi bir uygulaması var ancak Mores özelleştirme seçeneklerini sunduğu için Sync'i daha iyi. Daha küçük karta geçerek aynı alanda daha fazla Reddit içeriğine bastırabilirsiniz.

Güvenilir Kişiler
Yakın arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizi güvenilir kişiler olarak ekleyin ve onaylamalarına izin verin. Daha sonra kendinizi acil bir durumda bulursanız, bir uyarı gönderebilir veya konumunuzu proaktif bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Texpand - Text Expander
Sık kullanılan metin ifadeleriniz için kısaltmalar oluşturun ve bunlar otomatik olarak tam metinle değiştirilecektir. Örneğin, tam e-posta adresinize genişleyen bir kısayol oluşturabilirsiniz.

YouTube Gaming
Bir oyun meraklısı olmayabilirsiniz, ancak YouTube Oyun hakkında iyi olan şey, telefonunuzun ekranındaki herhangi bir uygulamayı tek tıklamayla YouTube'a canlı olarak yayınlamanıza olanak vermesidir. Video, YouTube kanalınıza da sonsuza kadar kaydedilir.

ZOOM Cloud Meetings
Hem sesli hem de görüntülü konferansı destekleyen çevrimiçi toplantılar için mükemmel bir araçtır. Ayrıca, web sayfalarını, dokümanları paylaşabilir ve Android ekranınızı uygulama içinde diğer katılımcılara da yayınlayabilirsiniz.

Twilight: Blue light filter
Twilight geceleri telefon kullanıyorsanız göz sağlığı için size yardımcı olabilir. Ekran arka ışığını azaltır ve günün saatine göre mavi ışığı otomatik olarak azaltır.

Recent Notification
Bir daha asla bir bildirimi kaçırmayın. Uygulama, tüm bildirimlerinizin kaydını tutar, böylece onları yanlışlıkla durum çubuğundan reddetmiş olsanız bile bunları bulabilirsiniz.

Videoder
Facebook ve Instagram dahil olmak üzere tüm popüler video barındırma web sitelerinden videoları indirin. Daha hızlı yüklemeler için formatı ve dosya kalitesini de seçebilirsiniz.

MacroDroid
Tasker, Android telefonunuzdaki görevleri otomatikleştirmek için en popüler olanıdır, ancak uygulamanın kendisi bir eğri öğrenme eğrisi ile karmaşıktır. MacroDroid, Tasker'a daha iyi bir alternatiftir ve sezgisel bir arayüzle otomatikleştirin.

Better open with
Telefonunuzda benzer işlemleri gerçekleştirebilecek birden fazla uygulamaya sahip olabilirsiniz. Örneğin, PDF dosyaları Acrobat Reader ve Dropbox tarafından işlenebilir. Bu uygulama çeşitli dosyalar için varsayılan bir uygulama işleyicisini seçmenizi sağlar.

Samsung Ses Kaydedici
Samsung'un kayıt cihazı sadece etrafındaki sesi kaydetmenize izin vermez, aynı zamanda konuşmayı gerçek zamanlı olarak metne aktarabilir. Kaydedilen sesin bölümünü kaldırmanıza izin veren temel düzenleme yeteneklerini içerir.

Hermit • Lite Apps Browser
Web sayfalarını ana ekranınızda bulunan ve tarayıcının dışında kendi alanı içinde açan lite web uygulamalarına dönüştürün. Kendi simgelerinizi, renk düzeninizi seçebilir, daha iyi bir okuma deneyimi için okuyucu modunu etkinleştirebilir ve hatta reklamları engellemeyi seçebilirsiniz.

Trello
Evernote, Wunderlist, AnyDo ve OneNote gibi dijital notları organize etmek ve saklamak için hemen her uygulamayı kullandım. Hala tercih ettiğim Trello.

Google Çeviri
Sokak kameralarını, restoran menülerini, kullanım kılavuzlarını ve diğer her şeyi kendi dilinize çevirmek için telefon kameranızı kullanın. Dil çeviri paketlerini indirin ve çevrim dışı çevir.

AirDroid - Android on Computer
Telefonunuzu masaüstünden yönetin. Telefonunuzdaki dosyalara göz atın, SMS metin mesajları gönderin,

Google Cihazımı Bul
Kayıp telefonunuzu kolayca bulun. cihaz yakınınızdayken bir ses çalar ve kayıp Android cihazınızı uzaktan silme seçeneğine sahip olursunuz, böylece veriler başkaları tarafından görülmez.

LiveBoard Interactive Whiteboard
Telefonunuzu interaktif bir beyaz tahtaya çevirin. Fikirleri çizin, görselleştirin, başkalarıyla birlikte davet edin ve işbirliği yapın, oturumunuzu internette gerçek zamanlı olarak yayınlayın.

Alarmtube
YouTube'daki favori videonuzu arayın ve uyandırma alarmı olarak ayarlayın. Telefonunuz internete bağlı olmalıdır, ancak yerel MP3 dosyalarını alarm sesleri olarak ayarlama seçeneğiniz vardır.

Instant - Quantified Self, Track Digital Wellbeing
Telefonunuza harcadığınız zamanı otomatik olarak takip edin ve uygulama kullanım şablonlarınızın ayrıntılı bir kaydını alın. Uygunluk, fitness ve uyku sürenizi izlemek için Google Fit ile entegre olur.

Walk Me Up! Alarm Clock
Telefonda el ile belirli sayıda adım atmadıkça zil çalmayı durduran rahatsız edici bir alarm saati. Popüler bir alternatifte uyanırken eğer belirli bir nesnenin resmini çekmediğiniz sürece bu durmaz.

Bing
Google, daha iyi bir arama motoru olabilir, ancak Android için Bing, masaya yeni şeyler ekler. Bir QR Kod tarayıcısı ve görsel arama içerir - bir resim çekin ve Bing benzer görüntüleri webden gösterir.

Norton AppLock
Lock Uygulamaları, hassas uygulamalarınıza ikinci bir koruma katmanı ekler. Belirli uygulamalara şifrenizi, ekran desenini veya parmak izi güvenliğini ekleyebilir ve telefonunuzu ödünç alan arkadaşlarınız bu uygulamaları bir daha asla göremez.

Parallel Space-Çoklu hesap
WhatsApp veya Facebook'u aynı telefonda iki farklı hesapla mı kullanmak istiyorsunuz? Parallel Space, bir cihazda aynı anda birden fazla hesaba giriş yapmanıza izin veren herhangi bir uygulamayı kopyalamanıza izin verir.

Anchor - Make your own podcast
Bu, telefonunuzdaki ses podcast'lerini ve radyo şovlarını kaydetmenin en kolay yoludur. Arka plandaki ses efektleri ve melodileri ile sesinizi geliştirebilirsiniz.

TunnelBear VPN
Popüler VPN uygulamasıyla coğrafi kısıtlamalar alın.

Google Handwriting Input
Klavyede yazmaktan nefret ediyorsanız, kendi el yazınızı kullanarak kalem kullanmadan dijital metin yazmak için Google'dan el yazısı giriş klavyesini kullanın.

Firefox Browser hızlı tarayıcı
Firefox, Google Chrome'dan çok daha iyi. Mobil okuyucuyu dikkat dağınıklığı olmadan okuyabilmeniz için yerleşik bir okuyucuyu kullanır, sayfalar doğrudan masaüstüne gönderilebilir ve eklentileri de Adblocker'ları destekler.

iA Writer: Get Focused.
Yazılarınızı Dropbox ve Google Drive ile senkronize eden minimalist ve güzel bir metin editörü. Odaklanma modu, dikkatinizi tek bir cümle üzerine yoğunlaştırır, işaretlemede yazabilir ve Word veya PDF formatlarına dışa aktarabilirsiniz.

Thrive
Thrive, istediğiniz zaman tüm uygulamaları, bildirimleri, çağrıları ve metinleri engeller. Ancak VIP listenizdeki kişilerden gelen aramalar ve metinler her zaman geçer.

Google Lens
Anında herhangi bir şeyi tanımlamak için telefon kameranızı kullanın. Yer işaretleri, bitkiler, barkodları tarayabilir, telefon numaralarını metinden alabilir, benzer elbiseler, mobilyalar ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

En Popüler Android Uygulamalarına En İyi Alternatifler
En iyi Android Uygulamalarının bir araya gelmesi, her kategori için tek bir uygulama içeriyor. Ancak, iyi bir alternatif var. Orijinal seçimimiz kesintiye uğramazsa, göz önünde bulundurmanız gereken bazı daha önerilen uygulamalar.

KategoriÖnerilen UygulamalarPopüler Alternatifler
Web BrowserFirefoxBrave BrowserMicrosoft Edge
Text EditoriA WriterDropbox Paper
Belge TaramaOffice LensAdobe ScanScan Bot
PodcastsCast BoxPocket CastsSubCast
GüvenlikAuthyMicrosoft Authenticator
Video EditorüKinemasterPowerDirectorAdobe Premiere Clip
Fotoğraf EditorüSnapseedAdobe LightroomPhotoshop ExpressPicsArt
Fotoğraf DüzenlemePrismaPortraDeleoGiphyCamPhotoshop MixAnimator
SinemagraphsMotion StillsLoopsie
Müzik VideolarıQuikVUETriller
Grafik TasarımCanvaSprightlyHatchful
LauncherMicrosoft LauncherNova Launcher
NotlarZoho NotebookEvernoteMicrosoft To-Do
Online ArkadaşlıkZoomSkypeGoogle Duo
Email UygulamasıGmailInboxMicrosoft Outlook
Yabancı Dil ÖğrenmeGoogle TranslateMicrosoft Translator

 

2018'in En İyi Android Uygulamaları
İlginizi Çekebilir

2018'in En İyi Android Uygulamaları

2017 yılının en iyi Android uygulamaları
İlginizi Çekebilir

2017 yılının en iyi Android uygulamaları

Ogznet.com

Yorumlar (1)

Yorum Yaz


yenile