En İyi Arkadaşlık Uygulamaları 2019

En İyi Arkadaşlık Uygulamaları 2019

Beğenin ya da beğenmeyin, arkadaşlık uygulamaları dünyamızı ele geçiriyor. Daha önce hiç bu kadar yaygın bir şekilde kullanılmamışlardı. Öyleyse asıl soru, Tinder dışında en iyi tanışma uygulamaları hangileridir ve hangisine kaydol malısınız? Muhtemelen, ücretsiz veya ücretli arkadaşlık uygulamaları ya da hangi platformda mevcut olduğu hakkında sorularınız var. Aradığın ne olursa olsun, 2019'da kullanılabilecek en iyi arkadaşlık uygulamalarına bir göz atalım.

Facebook Dating

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Platform: Web - Mobil

facebook dating

Facebook Dating henüz birçok kişi için açık değil, ancak 2019'da daha yaygın olmasını bekliyoruz. Facebook Dating teknik olarak bir uygulama değildir, Facebook'a ek bir özellik olduğunu unutmayın. Kullanıcılar, diğer bekar kullanıcılara olan ilgilerini ifade edebilir, yaklaşan etkinliklere bakabilir veya benzer düşüncelere sahip bekarları görmek için katıldıkları gruplara göz atabilir. Facebook, kendisini Tinder gibi uygulamalardan ayırmaya ve ciddi ilişkiler için gidilebilecek yerlere yoğunlaşıyor gibi görünüyor.

Ekim 2018’den bu yana, Kolombiya’da test edilmek üzere Facebook Arkadaşlığı başlattı ve dünyanın geri kalanı için çıkış tarihi hakkında bir tarih yok. Ancak Kolombiya'da test sorunsuz giderse, Facebook Dating'in ülkenizde çok yakında yayınlanmasını bekleyin.

Now

 • Fiyat: Ücretsiz ancak bazı özelliklerin kilidini açmak için ücret ödemelisiniz
 • Platform: iOS

now arkadaşlık uygulaması

Online tanışma, fazla vakti olmayan ve çok çalışanlar tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır. Now, bu meşgul bireyleri hedef alıyor ve buluşmak için gerçek bir zaman ayarlayarak daha fazla zaman kazanmanıza yardımcı oluyor. Now, kullanıcının programlarını seçmesine izin verir, böylece eşleşmeleri her ikisine de uygun bir zaman bulmaya çalışırken ileri geri gitmek zorunda kalmaz. Ayrıca, kullanıcıların her zaman meşgul olduklarını söyleyerek eşleşmelerin düşük ihtimal olduğunu düşünmemelerini sağlamanın harika bir yolu. Öylesine vakit geçirmek için yapılmış bir tanışma uygulaması değildir.

Coffee Meets Bagel

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Platform: iOS ve Android

Coffee Meets Bagel

Coffee Meets Bagel, güçlerin çoğunu kadınların ellerine veriyor. Nasıl çalıştığına gelince; her gün (“kahve” olarak bilinir) bir adam 21 maç alır (“simit” olarak bilinir). Seçeneklerinden 'beğenecekler' veya 'geçecekler'. Bunu takiben, ilgi gösteren erkeklerin içinden, uygulama bayanlar için mümkün olan en iyi eşleşmeleri sunacak.

Kullanıcılar birisinin kendi seçimlerini yapmasına izin veriyorlar, ancak aynı notta çok verimli bir buluşma şekli. Özellikle bayanlar için.

The Inner Circle

 • Fiyat: Ücretsiz, Ücretli Premium Versiyon
 • Platform: Web, iOS

The Inner Circle
The Inner Circle, nicelikle değil, tamamen kalite ile ilgilidir. Bunun için başarılı insanlar için Tinder diyebilirsin. The Inner Circle kendini benzer düşünceli ve benzer şekilde başarılı insanlarla eşleştiren seçici bir uygulama olarak tanımlar. Bu oldukça iddialı gibi görünse de, vurgu eğitimli, kariyer odaklı ve birlikte çalışacak insanlara benziyor. Bu, kullanıcıların LinkedIn hesabını birbirine bağlar; bu nedenle, katılmak isterseniz, profil resminizin çok utanç verici olmadığından emin olun! Görünüşe göre adaylar katılmadan önce gösterildiğinden oldukça fazla bekleme listesi var. Arayüzü Facebook'a Tinder'dan daha çok benziyor ve kullanıcıların kaydırma yapmak yerine profillere göz atmalarını sağlıyor.

Kendiniz kadar başarılı biriyle buluşmaya kararlıysanız, bir deneyin.

Hinge

 • Fiyat: Ücretsiz, Ücretli Premium Versiyon
 • Platform: iOS ve Android

hinge
Hinge, kullanıcıların ortak arkadaşlarıyla paylaştığı bir eşleşme bulmalarına yardımcı olarak çalışır. Facebook arkadaşlarına dayanarak Hinge, aşağı kayabilecekleri birçok profil sunacak. Son zamanlarda, ilişkiler için bir uygulama olması üzerine yoğun bir şekilde odaklanan bir yenileme var. Sanırım mantıklı çünkü muhtemelen arkadaşlarınla ​​çok fazla bağlantı kurmak istemiyorsun.

Görünüşe göre benzer bir şey arayan insanlar arasında “akıllı eşleşmeler” oluşturuyor. Bunun nedeni, kullanıcıların “aradıklarını” ve seçebilecekleri bir dizi “bilgi istemi” ni açıklığa kavuşturmalarını sağlamasıdır. Bunlar, profillerinde “benim hakkımdaki en kötü şey…” gibi cümle sonlandırma cümleleri içerir. Kullanıcılar profilleri Tinder'a benzer bir şekilde görseler ve beğenip beğenmeseler de, görünüşe göre sadece Hinge'nin algoritmasının istediği eşleşmeler sunulur.

Crush

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Platform: iOS ve Android

crush

Crush, popülaritesinin artmasıyla ortaya çıkan başka bir arkdaşlık uygulaması ve kesinlikle 2019’da bir etki yaratacak. Bu, güçlerin çoğunu, nihai sözü vererek, kadınların ellerine veriyor. Kullanıcılar, sanki Tinder gibi profilleri kaydırırlar. Tek fark, kadının bir soru sorması olacak, adamın cevap vermesi gerekiyor ve cevabı seviyorsa eşleşmeyi açıp konuşmaya başlayabilir.

Bumble

 • Fiyat: Özelliklerin kilidini açmak için ücretsiz, Ücretli Bumble Paraları
 • Platform: iOS ve Android

Bumble

Bayanlar odaklı ve gücü onlara veren başka bir uygulama. Erkekler kadın ilk satırı gönderinceye kadar beklemek zorunda, aksi takdirde eşleşme 24 saat içinde sona erecek. Adam bu mesajı 24 saat içinde cevaplamazsa, süresi de sona erecek. Bumble’ın asıl amacı, gerçek konuşmaları teşvik etmek ve aynı zamanda diğer çevrimiçi buluşma arkadaşlarıyla bir miktar gizliliği ortadan kaldırmaktır. Bumble ayrıca uygulama içi seçeneklerle daha da genişledi. Bumble BFF, arkadaş bulmanıza yardımcı olmak için seçebileceğiniz bir özelliktir. Ve Bumble Bizz bir ağ platformudur.

Bumble en popüler uygulamalardan biridir. Kullanıcı arayüzü ve temel fonksiyonlar Tinder'a çok benziyor. Ancak gücü hanımların eline vermesindeki ayrıntı, 2019'a giren en popüler çevrimiçi buluşma uygulamalarından biri olarak yerini korumasına neden olmuştur.

OKCupid

 • Fiyat: Ücretsiz, Ücretli Premium Sürüm (birçok özellik buna ihtiyaç duyar)
 • Platform: Web, iOS ve Android

okcupid
OKCupid, çevrimiçi buluşmanın çok daha rafine bir şeklidir. Kullanıcıların potansiyel bir ortak bulmalarına yardımcı olmalarında çok spesifik olmalarını sağlar. Kullanıcıların ilgi alanlarına ve tutkulara dayalı bir ortak bulmalarına yardımcı olma konseptini kullanır. Kullanıcılar ilişki veya bağlantı açısından neye açık olduklarını seçebilirler. Ayrıca, aralarından seçim yapabilecekleri daha fazla cinsiyet seçeneği var. OKCupid, kendi tercihlerinize uyan birisini bulmak için insanları sonsuz bir şekilde kaydırmaktan bıktıysanız, kullanmanız için doğru arkadaşlık uygulaması olabilir.

Tastebuds

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Platform: Web, iOS

Tastebuds

Tastebuds, benzer bir müzik zevkini paylaşan insanlarla kullanıcıları eşleştirmekle ilgilidir. Aynı zamanda insanların yeni müzikleri keşfetmeleri için harika bir yol. Kullanıcılar, benzer sanatçıları seven insanları arayabilir veya en sevdikleri sanatçıları temel alan kişiler önerebilir. Eğer bir müzik aşığıysanız, konserlere beraber gidecek özel birini bulun.

Happn

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Platform: iOS ve Android

Happn

O sevimli kıza merhaba demek ve deli gibi pişman olmaktan mı korktun? Happn devreye girdiği yer burası. Cevapsız bağlantılar fikri üzerine kurulmuştur. Bu fikre atlayan pek çok başka uygulama var, Tinder bile benzer özelliği içeriyordu ve görünüşe göre Happn bundan memnun değil. Kullanıcıların konumlarını izler ve aynı çevrede oldukları profilleri sunar. Tinder Places'den farklı olarak, birbirlerinden geçtikleri yeri tam olarak göstermiyorlar, bu nedenle en sevdikleri kahve yerinde görünen bir eşleşme için endişelenmeleri gerekmiyor. Sesli mesaj gönderme yeteneği gibi ek özellikler de vardır.

Badoo

 • Fiyat: Ücretsiz, Ücretli Premium Versiyon
 • Platform: iOS

badoo

Bazılarınız Badoo'yu hiç duymamış olabilirsiniz, ancak 400 milyondan fazla kullanıcısı olan dünyanın en popüler buluşma uygulamalarından biri. Kullanıcıların profiller arasında gezinmeleri Tinder'dan farklıdır. Bir ünlünün ya da kendi türünde bir başkasının fotoğrafını yüklerler ve profil, zevklerine uygun potansiyel eşleşmeler bulmaya yardımcı olmak için sihrini kullanır. Kullanıcıların kişisel tercihlerine göre daha özel hale getirilmesi gerekiyor olsa da, aralarından seçim yapabilecekleri daha az sayıda potansiyel eşleşme olacaktır. Denemeniz gereken ilginç bir kavram.

Elite Singles

 • Fiyat: 3, 6 veya 12 Aylık Ücretli Abonelik
 • Platform: Web, iOS, Android

Elite Singles

Elite Singles, ciddi bir ilişki arayan en kaliteli adaylarla ilgilidir. Birçok çevrimiçi tanışma uygulamasıyla birlikte gelen bağlantı kültüründen uzaklaşmaya çalışıyor. Kullanıcılarının %90'ı 30 yaşın üzerinde olduğu için daha olgun bir kitleye yöneliktir. Aynı zamanda %80'i üniversite derecesine sahip, eğitimli bir gruptur. Buraya, sadece potansiyel bir ortak bulma konusunda ciddiysen gel. 

eHarmony

 • Fiyat: 1 & 3 Aylık Ücretli Abonelikler
 • Platform: Web, iOS, Android

eHarmony
eHarmony, yıllardır çöpçatanlık yapan başka bir ciddi buluşma uygulaması / sitesidir. Evliliğe daha da fazla yaslanarak ciddi ilişkilere yoğunlaşıyor. Yaş ortalaması kabaca 30 yaş civarındadır. Burada kesinlikle ciddi bir şey isteyen ve Tinder'da bulabileceklerini sanmayan kullanıcıları bulmayı bekliyoruz.

Do I Date

 • Fiyat: Ücretsiz, Ücretli Premium Versiyon
 • Platform: iOS

da i date

Do I Date sayesinde, eşleşmeleriniz artık daha güvenli ve daha eğlenceli olacak - size potansiyel bir arkadaş hakkında çok ihtiyaç duyulan bilgileri veren tek buluşma uygulaması. Do I Date, tamamen yabancılarla takılmamak, aşkı bulmakla ilgilidir. 

Bir Tinderer, Badooist, Happn ya da sadece geçmişte birkaç Bumbley eşleşmesi yapmış olsanızda isterseniz daha eski, daha saydam ve daha eğlenceli bir buluşma deneyimi yaşamanıza yardımcı olacak herhangi bir buluşma platformunun vazgeçilmez uygulamasıdır.

Plenty Of Fish

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Platform: Web, iOS ve Android

Plenty Of Fish

Plenty Of Fish, yaklaşık 70 milyon kullanıcısı ile dünyanın en popüler buluşma uygulamalarından biridir. Herkesin bir sohbeti canlandırmasına izin veren, herkese açık profilleri olan çok geleneksel bir çevrimiçi buluşma şeklidir. Hile yapmak yok, oldukça basit online arkadaşlık platformu. En iyi kısmı ücretsiz. Genellikle daha derinlemesine olan ilişki odaklı buluşmaya daha fazla önem verme eğilimindedir. Eğer DM’lerinize giren rastgele insanları sevmeyen biriyseniz, bu muhtemelen sizin için değildir.

Miss Travel

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Platform: Web

miss travel

Miss Travel, yalnız gezginler içindir. Ana odağı, kullanıcıların lüks kaçamakların tadını çıkarmak için bir seyahat arkadaşı bulmalarına yardımcı olmaktır. Neredeyse 700.000 kullanıcıyla, kullanıcılar bir daha asla yalnız seyahat etmek zorunda kalmayacak. Miss Travel'ın bir çok popüler buluşma uygulamasına kıyasla en büyük farkı, konum servislerine dayanmamasıdır. Yani kullanıcılar herhangi bir yerdeki herhangi biriyle eşleşebilir ve seyahat planları yapmaya başlayabilir.

Skout

 • Fiyat: Ücretsiz, Ücretli Premium Versiyon
 • Platform: iOS ve Android

skout

Skout, arkadaşlığa daha fazla odaklanır veya yalnızca “anlamlı ilişkiler” kurar. Kullanıcılar, Tinder gibi profilleri sever veya beğenmezler, ancak profiller, kullanıcıların görmesi için bir kılavuzda sunulur. Kullanıcılar, yerel olarak veya dünyanın başka bir yerindeki insanlarla eşleşebilir. Uzun zamandır yayındaydı ve tek bir ana fikir üzerine odaklanmaktan ziyade, birçok popüler arkadaşlık uygulaması ve sosyal platformun bir birleşimi gibi görünüyor. Diğer arkadaşlık uygulamalarını denediyseniz ve daha çok arkadaş bulma konusuna odaklandıysanız ve belki daha fazlasını yapmayı deneyin.

How About We

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Platform: Web

How About We

How About We kovalamaca yaptıran bir uygulama. Eşleşmelerin yalnızca bir Netflix ile ilgileneceğinden endişe etmek yerine, How About We kullanıcıların gitmek istediği bir yerde buluşmakla ilgilenir. Kullanıcılar sadece belli tarihler için fikirler gönderir, insanlarla eşleşir, sonra gitmek için düzenlemeler yapar. Kişiler, eşleşmeden önce bile tarihleri ​​planladıkları için, gerçekten harika ve farklı yerlere gitme potansiyeline sahipler. Kullanıcılar ayrıca yakındaki bir kafede bir kahve içmek istediklerini yayınlayabilecekleri bir Tarih Haritası'na sahiptir ve birileri sizinle temasa geçip kabul edebilir. Son dakika serbest zaman için mükemmel.

Twindog

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Platform: iOS ve Android

Twindog
Twindog Tinder'dir, ancak kullanıcıların köpek tercihlerine göre… Bu listede yer alıyor çünkü köpekleri seven birçok insan var. Köpek tercihlerinin gerçekte aşkı bulmalarına yardım edip etmeyeceği, işte bu böyle bir hikaye. Ancak, biraz eğlenceli ve gerçekten başka birisiyle tanışırsanız, bir hikayenin başlangıcı olabilir.

Down

 • Fiyat: Ücretsiz 7 Günlük Deneme Sonra Aylık Ücretli Abonelik
 • Platform: iOS ve Android

down
Down, temel olarak, tanıdıkları biriyle ilgilendiklerini söyleyemeyecek kadar çekingen olanlar içindir. Kullanıcıların Facebook arkadaşlarında yukarı (aşağı) veya aşağı (aşağı) gönderme şansı vererek çalışır. Kaydırdıklarında adsızdırlar ve geri kaydırmazlarsa bildirilmezler. Kullanıcılar, kaydırmak için günde 10 yeni profil görecekler. İş yerinden hoşlandığın kızın bu uygulamada olacağı ve aynı zamanda senin gibi olacağı gibi çok uzun bir hikaye. Fakat yine de, onu kullanan 5 milyon bekar insan var. Öyleyse meraklıysan bir şans ver! Ama dikkat et; 7 günlük ücretsiz deneme bitince ücretsiz değil. Deneme süresi bittikten sonra ücretlendirileceğinizi unutmayın!

Loveflutter

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Platform: iOS, Android

Loveflutter

Loveflutter “ilginç” Tinder olarak adlandırıldı. Basit bir özet, potansiyel eşleşmelerin resimlerinin bulanık olduğu, ancak biyolojik ve Twitter zaman çizelgelerinin göründüğü şeklindedir. Kullanıcılar resimlerini beğenir veya beğenmezler ve sonra kilidini açabilirler. Ayrıca, kullanıcıların ilk buluşma için önerebilecekleri yerleri teşvik etmelerini sağlar. Her şey sana göreyse neden denemiyorsun?

The Grade

 • Fiyat: Ücretsiz
 • Platform: iOS, Android

The Grade
The Grade, Tinder'in gizli sıralama sistemine (ELO puanı) benzer bir ilkeye göre çalışır, ancak bu konuda çok daha şeffaftır. F derecesi alan herkesi önyükleyerek kullanıcıların kalitesini yüksek tutar. F notu kazanmak için kullanıcılar ya mutlak bir sürünme olmalı ya da insanlarla eşleşmeli ve asla konuşmamalıdır. Bu, kullanıcıların geçirdiği tüm profillerin yüksek kalitede olduğundan emin olmak için harika bir yoldur, ancak aynı zamanda ortalıkta dolaşmadıklarından. Ayrıca, A + puanına sahip olmak, ego için iyi bir destek olmalıdır.

Match

 • Fiyat: Ücretsiz Deneme, 1, 6, 12 ve 24 Aylık Ücretli Abonelikler
 • Platform: Web, iOS, Android

Match

Maç ciddi bir ilişki arayanlara yöneliktir. Kullanıcıların profillere göz atmalarına izin verir, ancak algoritması ayrıca ilgilenebilecekleri profil türlerini de önerir. Bunu, kullanıcıların etkileşime girdiği profiller hakkında veri toplayarak yapar;

Zoosk 

 • Fiyat: 1, 3, 6 & 12 Aylık Ücretli Abonelikler
 • Platform: Web, iOS, Android

zoosk

Tech Crunch'a göre, Zoosk, tüm zamanların uygulama mağazasında bir numaralı arkdaşlık uygulaması. Kullanıcıların sosyal hesaplarına bağlanır ve onlara profillerine göre kişiselleştirilmiş SmartPick tanıtımları sunar. Kullanıcıların ayrıca profilini doğrulamaları gerekir. Bekarlar, önerdikleri 'tanıtımlara' göz atabilir veya vücut tipi, din vb. gibi belirli tercihlere göre kişileri arayabilirler. 40 milyon üyeyle denemeye değer olabilir!

Muzmatch

 • Fiyat: Ücretsiz, Bazı Ekstra Ücretli Özellikler
 • Platform: Web, iOS, Android

Muzmatch
Helal, özgür ve eğlenceli. Muzmatch, bekar Müslümanların buluştuğu yer olmaktan gurur duyuyor. 190 ülkede 500.000'den fazla Müslüman üyeyle Müslüman kullanıcıların inançlarını paylaşan insanları bulmaları için harika bir yer. Tinder'a benzer bir işlev ve kullanıcı arayüzü sunar, bekarlardan başkalarını beğenmelerini veya onlarla konuşmalarını ister. Güvenliğin önemli olduğu birkaç özellik sunuyor. Kullanıcılar karar verene kadar fotoğrafları gizli tutulabilir; ayrıca bir selfie, SMS onayı ve GPS konum kontrolü ile profillerini doğrulamaları gerekir. Daha önce tartışılan uygulamalardan bazıları gibi, bekarlar iyi davranış için ödüllendirilir ve olumlu geribildirim alırlarsa profil rozetleri kazanırlar.

Ciddi İlişkiler İçin En İyi Arkadaşlık Uygulamaları

 • Facebook Dating
 • Hinge
 • OkCupid
 • Elite Singles
 • Match

Takılmak İçin En İyi Arkadaşlık Uygulamaları

 • Tinder
 • Down
 • Bumble
 • Happn

Zamanı Olmayan Çalışanlar İçin En İyi Arkadaşlık Uygulamaları

 • Now
 • How About We
 • Inner Circle
 • Elite Singles

Arkadaşlık İçin En İyi Uygulamalar

 • Bumble (Bumble BFF)
 • Skout
En İyi Arkadaş Bulma Uygulamaları 2019
İlginizi Çekebilir

En İyi Arkadaş Bulma Uygulamaları 2019

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile