En İyi Egzersiz ve Spor Uygulamaları 2018

En İyi Egzersiz ve Spor Uygulamaları 2018

iPhone, Android ve diğer cihazlarda bulunan fitness ve egzersiz uygulamaları ile çalışmaya ve vücut şekillendirmeye başlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. En iyi egzersiz uygulamaları hangileridir? İşte size, hem sizi daha sağlıklı yapacak hem de yaz için hazırlanmanızı sağlayacak en yüksek potansiyele sahip akıllı telefon ve tablet uygulamaları için en iyi 11 önerimiz.

1. Fitbit Coach: Fitness Geliştirme için En İyi Uygulama

Fitbit Coach, her yere götürebileceğiniz bir egzersiz uygulamasıdır.
Fitbit Coach (önceden FitStar Coach), benzersiz egzersiz seansları oluşturmak için karıştırılan ve eşleştirilen profesyonel olarak seçilmiş HD egzersiz videoları sağlayan bir uygulamadır. Fitbit Coach'u benzer uygulamalardan ayıran şey, oturumların her egzersizden sonra kendi geri bildiriminizle ölçülen fitness düzeyinize göre ayarlanmasıdır. Siz ilerledikçe, egzersizler daha da zorlaşıyor.

Artıları

 • Fitbit Coach gerçekten her seviye için bir fitness uygulaması.
 • Fitbit hesabınıza bağlanır ve her antrenmanı otomatik olarak kaydeder.

Eksileri

 • Ücretsiz kullanıcılar için çok az içerik var. Tüm video içeriği Premium abonelikle açılır.

iOSAndroidWindows ve Xbox One'da kullanılabilir.

2. Nike Eğitim Kulübü: Yogadan Ağırlığa

Nike Training Club, iPhone veya Android cihazınıza çok sayıda egzersiz stili sunar.
Nike Training Club, yoga, kardiyo, boks ve dayanıklılık gibi çeşitli stillerde 160'tan fazla ücretsiz video antrenmanı sunmaktadır.
Aynı zamanda evde serbest ağırlığa sahip olanlar için videolar sunan birkaç egzersiz uygulamalasından biridir.

Artıları

 • Hem erkek hem de kadınlara hitap edecek şık bir uygulama.
 • Çok yönlü fitness için çok çeşitli egzersizler.
 • Her şey tamamen ücretsiz. Premium abonelik gerekmez.
 • Egzersiz ve vücut takibi için Apple Watch desteği.

Eksileri

 • iOS uygulaması sadece iOS 10 veya sonraki sürümlerini çalıştıran cihazlarda çalışır; bu da herkesin iPhone, iPad veya iPod Touch'ında çalışmayacağı anlamına gelir.

iOS ve Android'de kullanılabilir.

3. Sweat: Fitness, Beslenme ve Motivasyon

Sweat: Fitness, Beslenme ve Motivasyon

Sweat, egzersiz yapmak, daha iyi yemek yemek ve kendileri hakkında daha iyi hissetmek için kızları ve kadınları motive etmek ve ilham vermek için tasarlanmış bir all-in-one fitness uygulamasıdır.

Artıları

 • Egzersizler ve yemek tarifleri ve diğer kullanıcılarla ilerlemeli fotoğraf ve ipuçlarını paylaşmak için kendi sosyal ağında çok çeşitli içerikler.
 • Apple’ın HealthKit ve Apple Watch entegrasyonu.

Eksileri

 • Yedi günlük deneme süresinden sonra, uygulama aylık üyelik ücreti ile çok pahalı hale geliyor.

iOS ve Android'de kullanılabilir.

4. Zova: Egzersiz Uygulaması: Stilde Fit Başlarken

Zova egzersiz uygulaması iPhone'daki en şık uygulamalardan biridir. Zova, video izlemeyi ve ses antrenmanları sunan ve çalıştıran, hepsi bir arada bir egzersiz uygulamasıdır. Egzersizler dayanıklılık, kardiyo veya esnekliğe göre sıralanabilir ve Premium üyeliğe ekstra ücret ödemek isteyenler için ünlü eğitmenlerin ev sahipliği yaptığı çeşitli özel sınıflar kullanılabilir.

 

Artıları

 • Zova: Egzersiz Uygulaması, her ikisi de bir sürü için bir all-in-one fitness uygulaması yapacak rehberli egzersiz ve koşma/yürüyüş izleme özellikleri.
 • Apple Watch desteği, egzersiz sırasında kalp atış hızınızı izler.

Eksileri

 • Zova, yalnızca iPhone, iPod Touch ve Apple Watch cihazlarında kullanılabilir.

iOS'ta mevcuttur.

5. Runtastic Pushup, Pull-Ups, SitUps ve Squats: Temel Uygulamalar, Büyük Sonuçlar

Runtastic'in özel egzersiz uygulamaları serisi, hedefli egzersizler için harika. Runtastic tarafından üretilen bu uygulama serileri, her biri belirli bir alıştırma üzerine odaklanmakta ve sesli antrenörlük, sayım, kilidini açmak için ilerleme rozetleri ve skor tabloları sunmaktadır. Sadeliklerinin sizi aldatmasına izin vermeyin.

Artıları

 • Belirli vücut bölümlerini hedeflemek için etkili olan tamamen ücretsiz uygulamalar.
 • Windows 10 PC'ler ve tabletler ve sık sık ihmal edilen Windows telefonu dahil olmak üzere çeşitli cihazlarda kullanılabilir.

Eksiler

Yalnızca Level One fitness planları, uygulamaların ücretsiz Lite sürümlerinde kullanılabilir. Her bir uygulamanın ayrı PRO sürümleri, yalnızca 1,99 ABD doları tutarındadır ve ikinci ve üçüncü düzeyler için gereklidir.

iOSAndroid ve Windows

6. FitStar Yoga: Kaliteli Yoga Dersleri

yoga dersleri

7 dakikalık antrenmanlardan 50 dakikalık bir sınıfa kadar Fitbit Yoga, şu anda en iyi yoga uygulamalarından biridir. Benzer uygulama Fitbit Coach gibi FitStar Yoga, kullanıcının fitness seviyesine uyum sağlayan ve bir yoga pozundan diğerine kesintisiz geçiş yapan fantastik bir tasarıma sahip özel egzersiz seansları yaratır.

Artıları

 • Üretim değeri rakip yoga uygulamalarına göre inanılmaz derecede yüksektir.
 • Ücretsiz yoga dersleri yükleri mevcut.

Eksileri

 • Erkek eğitmenler için bir seçenek yoktur ve fitness modellerinden biri hariç tüm erkekler, bazı erkek kullanıcılar için caydırıcı olabilir.
 • Talimatlar her poz için her zaman aynıdır, bu da art arda birkaç kez pozları tekrarlayan bir akışta tekrarlanabilir.
 • FitStar Yoga Premium, temelde aynı hesap sistemini kullanan Fitbit Coach'da Premium'un kilidini açmaz.

iOS'ta mevcut.

7. My Fitness by Jillian Michaels: Çalışmak ve Sağlıklı Beslenmek

My Fitness by Jillian Michaels, özelleştirilmiş egzersiz programlarını sağlıklı yemek planları ile harmanlıyor. Ünlü kişisel antrenör Jillian Michaels, kullanıcılara Jillian'ın kendisinden karışık ve uyumlu, pratik yemek planları ve günlük fitness ipuçları sunan çok sayıda video antrenmanı sunan bu kapsamlı sağlık uygulamasına yön veriyor.

Artıları

 • Antrenman jeneratörü, belirli bir vücut kısmına odaklanan bir antrenman seansı oluşturmanıza izin verir. Bu, birçok benzer uygulamadan şaşırtıcı olarak eksik olan bir özelliktir. Bunlar ancak Premium üyeler için kullanılabilir.
 • Yemek planları, vejetaryen, paleo, glutensiz ve pescatarian kullanıcılar için etkileyici seçenekler sunuyor.

Eksileri

 • Jillian Michaels, bu uygulamadaki her antrenmana ev sahipliği yapıyor, bu yüzden onun hayranı değilseniz, bu sizin için bir uygulama değildir.

iOS ve Android'de kullanılabilir.

8. Zombies, Run!: Gamifying Your Run

Zombies, Run! egzersizinizi interaktif bir deneyime dönüştürür. Altı Başlangıç. Zombies, Run! düzenli koşunuzu uzun süre hayatta kalma deneyimine dönüştüren popüler bir iOS ve Android uygulamasıdır. Scripted radyo yayınları, Zombies üzerine kurulu düzenli müzik koleksiyonunuzla birleştirildi, Run! Hikayeniz ve rastgele zombi olayları rotanız sırasında tetiklenerek sizi daha hızlı koşmaya veya kaybetmenize yol açacaktır. Yepyeni bir şekilde aralıklı egzersiz yapıyor.

Artıları

 • Seni kovalayan bir zombi boynuzunun hissi, aksi halde çok yorgun olduğunu düşündüğünde daha hızlı koşmaya zorlar.
 • Her koşuda yetişen ilgi çekici hikaye.

Eksileri

 • iOS 11 gerektirir. iPhone'larda ve iPod Touch'larda 2 işletim sistemi vardır, bu da eski cihazların sahiplerinin zombi partisine davet edilmemesi anlamına gelir.

iOS ve Android'de kullanılabilir.

9. Fitbit: Egzersiz İzleyicisi ve Motivasyon

Fitbit uygulaması, herhangi bir ek donanım olmaksızın antrenmanları ve adımlarınızı takip edebilir. Resmi Fitbit uygulaması, Fitbit izleyici verilerini senkronize etmek için gereklidir, ancak aynı zamanda egzersizleri izlemek, yenen yiyeceklerin kaydını tutmak ve arkadaşlarla motive olmak için sağlam bir yöntemdir.
Uygulama aynı zamanda akıllı cihazınızı bir Fitbit izleyiciye çevirir ve bu da onu gerçek bir Fitbit giyilebilirliğine yatırım yapmadan önce aktivite takibi ile denemek isteyenler için mükemmel bir seçenek haline getirir.

Fiziksel aktiviteyi izlemenin yanı sıra, Fitbit uygulaması egzersizlerinizin bir spor salonu veya havuz oturumu gibi bir kaydını tutmak için de kullanılabilir.

Artıları

 • Fitbit uygulaması, gerçek bir Fitbit izleyicinin bulunmadığı bir akıllı telefona takılarak sadece adımları izleyebilir.
 • Fitbit skor tabloları genellikle markanın popülaritesi ve Facebook bağlantısı nedeniyle arkadaşlarla dolu. Oranlar, uygulamayı yükleyen birkaç kişiyi zaten biliyorsunuz.
 • Tüm antrenmanlarınız ve aktivitelerinizde kayıt tutmaya devam etme yeteneği onu bir zorunluluk haline getirir.

Eksileri

 • Bazen arkadaşlarla rekabet ederken çok fazla cihaz bildirimi olabilir.

iOSAndroid ve Windows'ta kullanılabilir.

10. Runkeeper: Daha Akıllı Çalışmak İçin

Runner, çalışan antrenmanlarınızı kaydeder ve Fitbit hesabınıza senkronize eder.
RunKeeper, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli koşucular için daha popüler olan uygulamalardan biridir. Uygulama rotanızı takip etmenin en iyi yollarından biridir ve ayrıca hızınızı ve dayanıklılığınızı geliştirmek için eğitim planları sunar.

Artıları

 • RunKeeper, Fitbit ve MyFitnessPal gibi diğer fitness uygulamalarına sorunsuz bir şekilde bağlanır, bu da diğer uygulamaların diğer servislerini tercih edenler için değil, RunKeeper ile koşmak gibi.

Eskileri

 • RunKeeper Premium üyeliği, etkileyici, ancak hava durumu verilerini görüntüleme yeteneği bir ödeme duvarı arkasında olmamalı ve birçok benzer uygulamalar ücretsiz temel bilgiler sunan bir şey özel olarak tasarlanmış egzersiz planları sunuyor.

iOS ve Android'de kullanılabilir.

11. Seven - 7 Dakika Egzersiz Uygulaması: Egzersizleri Paylaşmak İçin

Seven - 7 Dakika Egzersiz App çalışma kolaylaştırır ve yapılabilir. Seven - 7 Dakika Egzersiz App herkesin sadece yedi dakika egzersiz yapması için tasarlanmış bir fitness uygulaması.
Uygulama denemek için ücretsiz antrenmanlarla doludur ve kullanıcılar arkadaşlarıyla paylaşabilecekleri kendi özel kombinasyonlarını oluşturabilir. Ücretli premium üyelik, 7 CLUB, kullanıcılara kişisel antrenöre erişmek için daha fazla antrenman sağlar.

Artıları

 • Kendi özel egzersizlerinizi oluşturma ve bunları arkadaşlarınızla paylaşma becerisi, çok az uygulamanın sunduğu bir şeydir.
 • Katı Apple Saat desteği.

Eksileri

 • Uygulamanın genel tasarımı oldukça eksik ve tam olarak sizi egzersiz yapmaya teşvik etmiyor.

iOSAndroid'de kullanılabilir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 1 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 3823 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" En İyi Egzersiz ve Spor Uygulamaları 2018 konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En İyi Egzersiz ve Spor Uygulamaları 2018 ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi Egzersiz ve Spor Uygulamaları 2018 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "