Ogznet.com
En İyi iPhone Pano Uygulamaları Paylaş:

En İyi iPhone Pano Uygulamaları

En İyi iPhone Pano Uygulamaları

iPhone pano geçmişi için en iyi uygulamalar

iPhone’larda kullanışlı bir pano uygulaması veya görüntülenebilir pano yoktur. iPhone’daki yerleşik pano, bir uygulamadaki verileri geçici olarak kopyalar ve başka bir uygulamaya veya aynı uygulamadaki istediğiniz bir konuma yapıştırmanızı sağlar. Yani iPhone panoda yalnızca bir kopyalanan öğeyi saklayabilirsiniz.

Muhtemelen yerleşik iPhone panosunu, uygulamalar arasında metin kopyalamak ve yapıştırmak için bir çok kez kullandınız. Ancak yerleşik pano bu gibi basit işlerde yardımcı olsa da, bazı sınırlamaları vardır. En önemlisi, bir seferde sadece tek bir bilgiyi saklayabilir. Ancak, bir dizi üçüncü taraf iPhone pano geçmişi uygulaması bazı ek özellikler sağlayabilir. 

Tek başına, iPhone pano aracı yeterli değildir. Gerçek bir pano uygulaması değildir ve geriye dönük olarak iPhone'da neleri kopyaladığızı bulmanın gerçek bir yolu yoktur.

iPhone kopyalama geçmişi silmek isterseniz, metin imleci görünene kadar boş bir alana basın. Ardından menüden Kopyala'yı seçin. Bu boş alan pano hafızasında kalacaktır.

iPhone'daki yerleşik pano seçeneği yetersiz olduğundan, iş akışınızı daha da geliştirmek için iki faydalı iPhone pano uygulaması vardır.

En iyi iPhone pano yöneticisi için en iyi seçim Paste'dir. Uygulama, kopyaladığınız her şeyi (metin, resim, bağlantılar, dosyalar ve daha fazlası dahil) hızlı ve kolay erişim için depolar. Belirli bir içerik parçasını bulmanın zamanı geldiğinde, görsel geçmişe göz atabilir ve daha sonra aradığınız şeyin olduğundan emin olmak için önizleyebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde içerik aramak da daha kolay. Uygulamanın pano geçmişinden, iPhone’un dahili sistemine eklemek için yalnızca sağa hızlıca kaydırın.

Farklı içerik türlerini düzenlemeye yardımcı olmak için farklı panolar oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz. Uygulamadaki bilgilere, paylaşım sayfası aracılığıyla diğer uygulamalarda erişilebilir.

Paste, verinin ne zaman eklendiğini, nerede olduğunu gösterir ve herhangi bir metindeki karakter sayısını gösterir.

iCloud uyumluluğu sayesinde, içeriği bir Mac'e senkronize edebilirsiniz. Çok sayıda harika Mac'e özgü pano uygulaması olsa da, Paste'nin çapraz platform yapısı, hem iOS hem de MacOS üzerinde çalışmalar yapan herkes için dikkate alınması gereken bir şeydir.

Bir uygulama içi satın alma, iPad'de uygulamanın kilidini açar. Mac sürümünü indirmek için buraya tıklayınız.

Clip+, kopyaladığınız bilgileri depolamaktan daha fazlasını yapar. Uygulama, farklı içerik türlerini otomatik olarak tanır. Örneğin, bir telefon numarasını kopyalarsanız, doğrudan uygulamadan arayabilirsiniz. Kaydedilmiş bir URL ile siteye gitmek için simgeye dokunmanız yeterlidir.

Hem iPhone hem de iPad için tasarlanan uygulama, herhangi bir iOS cihazında bilgileri senkronize etmek için iCloud'u kullanır. Bu, Apple ekosisteminde çalışan herkes için Clip+'ı daha da kullanışlı hale getirir.

Tüm içerik, Arama ve Safari’nin paylaşılan bağlantılar sekmesi aracılığıyla da görüntülenebilir. Pano, bir Bildirim Merkezi aracı olarak da mevcuttur.

Ve ayrıca Apple Watch kullanıcıları da saatin ses komutu ile doğrudan Clip+ içine yazı yapıştırabilir.


Yerleşik iPhone panosu, farklı uygulamalar arasında veri paylaşmak için bir bilgi parçasını depolamanın sadece basit bir yolu olsa da, bu üçüncü parti uygulamalar, iPhone'unuzun günlük aktivitelerinizde daha faydalı olmasına yardımcı olabilir.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!