En İyi Kalori Takip Uygulaması nedir?

En İyi Kalori Takip Uygulaması nedir?

Fitness hedeflerinize ulaşmak için uygulamaları nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? Modern dünyada, uygulamalar en iyi arkadaşlarımız olabilir. Uygulamaları kullanmanın harika bir yolu, kalori takibine yardımcı olmaktır. Bir kalori takibi uygulaması ile hedeflerinize ulaşmak kolaylaşır.

Bu kılavuzda, favori kalori takip uygulamalarımızı göstereceğiz, böylece doğru seçimi yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

1. MyFitnessPal
MyFitnessPal, en iyi kalori takibi uygulamaları listesinde yer alır. Kullanımı kolay bu uygulama, kilonuzun bulunduğu yerde izler ve size önerilen günlük kalori alımını sağlar. Ayrıca egzersiz günlüğünüzü ve yemek günlüğünüzü korumak için bu uygulamayı kullanarak ilerlemenizi izlemenizi kolaylaştırabilirsiniz. Ana sayfada, kaç kalori aldığınızı ve önerilen satın alma işleminizi karşılamak için ne kadar kaldığını açıkça göreceksiniz.

Uygulama, egzersiz yaparken ne kadar kalori yaktığınızı bile gösterir. iPhone ve Android için uygulamaya sahiptir.

2. Lose It!
Bu kullanımı kolay uygulama, yediğiniz şeylerin bir resmini tararken, aratarak veya hatta çekerek yeme alışkanlıklarınızı izlemenizi sağlar. Yemeğinizin resmini yükleyebilirsiniz ve uygulama size ihtiyacınız olan kalori bilgisini vermek için onun büyük gıda veritabanı ile tarar.

Bu uygulama aynı zamanda sağlık hedeflerinize ve bulunduğunuz ağırlığa göre size özel bir yemek planı sunacak ve bunu hedeflerinize ulaşmayı planlamanız için harika bir yol olacaktır. iPhone ve Android için uygulamaya sahiptir.

3. SparkPeople
Kalorileri izleme ve takibinin yanı sıra, bu uygulama egzersizleri demolar gibi ekstralar ve yemeklerinize bakmak için kullanabileceğiniz büyük bir gıda veritabanı sağlar.

Egzersizlerinizi izlemek, kardiyo ve güç antrenmanlarına ayırmak için uygulamanın fitness bölümünü kullanın. Beslenme uzmanları ve fitness uzmanları tarafından yapılan makalelere erişebilirsiniz ve yiyecek bilgilerini kolayca yüklemek için barkod tarayıcıyı kullanabilirsiniz. iPhone için uygulamaya sahiptir.

4. FatSecret
Birçok kişi bu uygulamayı temiz düzeni ve kullanımı kolay tasarımı için seviyor. Ayrıca tamamen ücretsizdir - sizi ulaştırmak için uygulama içi satın alımlar veya yükseltmeler bile yoktur.

App kalori sayacı dışında birçok özellik içerir. Bir yemek günlüğü seçeneği var ve birçok farklı gıda ve gıda ürünleri için görüntü tanıma. Barkod tarayıcısına bilgi yükleyin ve egzersiz programınızı egzersiz günlüğü ile takip edin.

Yeni yemek fikirlerine ve tariflere bile erişebilir ve yemek günlüğünüzü koçunuz veya kişisel antrenörünüzle paylaşabilirsiniz. Uygulamanın Türkçe dil desteği ve tüm platformlar için uygulaması mevcuttur.

5. Fooducate
Kalite üzerinde nicelik odaklıysanız, bu sizin için bir uygulama. Fooducate, sadece kilo vermek için değil, sağlığınız için de yemeye yardımcı olur. Uygulamanızı ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirin. Apple Sağlık uygulamasını kullanıyorsanız, ikisini senkronize edebilirsiniz.

Bir Kalori Takibi Uygulaması Seçme
Hangi kalori takibi uygulaması sizin için uygun? Her şey sizin ihtiyaçlarınıza bağlı. Bazen en iyi yaklaşım sizin için doğru olanı bulana kadar birkaçını denemektir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1739 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" En İyi Kalori Takip Uygulaması nedir? konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En İyi Kalori Takip Uygulaması nedir? ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi Kalori Takip Uygulaması nedir? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Reklam Ver instagram takipçi satın al