En İyi Netflix Dizileri

En İyi Netflix Dizileri

/ Okuma süresi: 2 dk, 44 sn / Yorum (0)
A A A

En İyi Netflix Dizileri

Yabancı dizi sektöründe en iddialı dizileri ile beğeni kazanan Netflix farklı türlerde pek çok dizi yayınlıyor. Kendi yapımı olduğu dizileri ve bazı mevcut dizileri bünyesine katan Netflix gittikçe büyüyen bir mecra haline geldi. Yabancı dizi izlemeyi sevenler için harika yapımları bulabilirsiniz.

Mindhunter

Polisiye sevenler için çok güzel bir alternatif olan Mindhunter 1979 yılında başlayan bir hikaye. İyi bir kariyere sahip FBI ajanı Bill ülkenin farklı noktalarında bulunan polis karakollarını gezerek buralarda bulunan suçlu profilleri ile ilgili polislere eğitim vermektedir. FBI davranış bilimleri ekibinde olan ajan Holden bu sırada kendisine yardımcı oluyor.

İki ajan farklı polis merkezlerinde zayıf olan polis memurlarına eğitim vererek onlara yeterlilik kazandırmaya çalışıyor. Diğer taraftan ise seri suçlar işleyen mahkumlar ile onları bu suçlara iten nedenler hakkında konuşmak istiyor. Kariyerlerini bitirmek pahasına suçlular ile konuşarak onları bu suçlara iten nedenleri, psikolojilerini anlamak üzere röportaj yapmaya başlarlar.

Hakan Muhafız

Bilim kurgu aksiyon tarzındaki ilk Türk yapımı Netflix dizisinde başroller de Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık yer alıyor Dizide İstanbul'u kurtarmak için Hakan adındaki kahraman arkadaşlarının da yardımı ile Ölümsüzler adı bir gruba karşı İstanbul'u savunmaya çalışıyor. Netflix ilk Türk dizisi olarak çok fazla konuşulan yapımda beklenen diziler arasında yerini alıyor. İlk sezonu çekilen dizi çok fazla beğenildi ve ikinci sezon çekimleri içinde onay almış durumda. Çağatay Ulusoy performansı ve oyunculuğu ile dizi de çok fazla beğenilmiş durumda. 2. sezon çekimleri için yeni oyunculara teklif sunulmuş durumda.

Black Mirror

Bilim kurgu dalında çok fazla başarılı olan yapım değişen teknoloji ve imkanları anlatırken, insanoğlunun kendisi ile nasıl çeliştiğini ve yaşadığı zorlukları ele alıyor. Gelişen teknolojiye insanoğlu ayak uydurmayı başarabilecek mi? En iyi Netflix dizileri arasında biri olmayı başaran Black Mirror büyük bir izleyici kitlesine sahip.

Türkçe olarak Kara Ayna olarak bilinen dizi de gerilimler oldukça kaliteli olarak aktarılıyor. Pişmanlıklar ve gelişen teknolojiler oldukça ustaca işlenmiş durumda. Dizi en iyi yapan ise her bölümde farklı karakterlerin ve oyuncuların dizi içinde yer alması. Bu sayede dizi daha fazla merak uyandırıyor ve en iyi Netflix dizileri arasına girmeyi başarıyor.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 97 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" En İyi Netflix Dizileri konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En İyi Netflix Dizileri ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi Netflix Dizileri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.