En İyi Nova Launcher Temaları ve Simge Paketleri

En İyi Nova Launcher Temaları ve Simge Paketleri

Android özelleştirmesi, birçok kişinin iOS'tan Android'e geçmesinin başlıca nedenlerinden biridir. Bu değişiklikler sadece duvar kağıdını değiştirmekten, tüm işletim sistemini Custom ROMS ile elden geçirmeye kadar gidebilir. Ancak, tüm bunlarla, insanların yeni temaları denemekten hoşlandıklarını gözlemledik. Bazıları sadece eğlence için yapar, bazıları ise önceden yüklenmiş özel temalardan kurtulmak için kullanırlar. Nedeni ne olursa olsun, Google Play Store'da tema ve simge paketleri gelişiyor.

Android deneyiminizi yeni temalar ve simge paketleri ile dönüştürebilecek pek çok Android başlatıcısı görmeye devam ederken, Nova Launcher'ın büyük bir kitleye sahip olduğu görülüyor. Nova Launcher uygulaması ve Nova Prime uygulaması (ücretli sürüm) uygulama içi temalara sahip olmasa da, yine de dünyanın en iyi başlatıcılarından biri olarak kabul edilmektedir.

Android'e gelince, Android deneyiminizi tam anlamıyla dönüştürecek en iyi Nova başlatıcısı temaları ve simge paketlerinin bir listesini derledik.

En İyi Nova Launcher Temaları ve Icon Paketleri

1 - Polycon

Bir milyondan fazla indirme ile, Polycon simge paketi Android için muhtemelen en popüler Nova Launcher simge paketi. Google Materyal Tasarımı ikonografisini bir sürü güzel ilavelerle takip ediyor.

Canlı ve renkli simgeler, uygulama içi duvar kağıtları ile mükemmel uyum sağlar. Uygulama benzersiz, farklı klasör simgeleri, uygulama çekmece simgeleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 800'den fazla Vektör simgeleri vardır.

Geliştiriciler projeyi durdurduysa da, büyüleyici ikonografisi kesinlikle akıllı telefonunuzda olmalı.

2 - CandyCons

CandyCons benim kişisel favorimdir, çünkü her simgeye verilen detaylar ve küçük dokular var. Android simge paketi, Google'ın materyal tasarım renk paletini takip ediyor.
Android kullanıcı arayüzü ile mükemmel bir şekilde karşılıyor.

Yaklaşık 20 duvar kağıdı ile 1.070'den fazla yüksek çözünürlüklü simge var.

3 - H2O

H2O simge paketi, OnePlus cihazları için Hydrogen OS sisteminden esinlenmiştir. Nova başlatıcısı Android temasıyla ikonların zarif tasarımı ve yuvarlak şekilleri son derece iyi uyum sağlar.

Android simge paketi 3.800'den fazla ikon içeriyor ve temanın güzel renklerini tamamlayan oldukça iyi bir duvar kağıdına sahip.

  • H2O - Ücretsiz

4 - Delta

Bir milyondan fazla indirme ile Delta, en iyi Nova başlatıcısı temalarından biri. 20'den fazla launcher arasından seçim yapabilir ve 1400'den fazla simgeyi destekler, yüksek kontrast renkler tercih etmiyorsanız minimalist ikonlar en uygun olanıdır.

5 - Lines

Google materyal tasarımını takip eden ana tema ve simge paketlerinin aksine, Lines tamamen farklı bir rotada. İçi boş simgeler, 200 duvar kağıdının eşleştirilmesiyle eşleştirilen uygulama şekillerinin zor anahatlarıdır.
Simge paketi 2500'ün üzerinde ikon paketine sahiptir ve Nova başlatıcısı temasıyla mükemmel uyum sağlayan benzer görünümlü analog saat widget'ını içerir.

Sadece yumuşak beyaz ikon çerçevesi bazen uygulamaları bulmakta zorlayabilir.

6 - Viral

Viral simge paketi, herhangi bir karanlık duvar kağıdına veya karanlık temaya mükemmel uyum sağlayan güzel koyu, stilize ikonları ile bilinir. Android için Nova başlatıcısı tema, 200'den fazla duvar kağıdını içeriyor olsa da, daha kişiselleştirilmiş bir görünüm vermek için kendi duvar kağıdınızı indirebilirsiniz.

4'ten fazla var, koyu pastel renk paletini ve HD kalitesinde tasarımı takip eden 148 simge paketi.

7 - Glim

Glim uzun zamandır en iyi Nova başlatıcısı ikon paketlerinin listelerinde yer alır. Android kullanıcıları bu benzersiz, düz tarzları seviyor gibi görünüyor.
Google’ın materyal renk paletine dayanan yumuşak uzun gölge simgeleri.

Bu Nova başlatıcısı simge paketi, tasarımda aşırı animasyon olmadan temiz ve basit görünüyor. Glim, “Glim dark” denilen karanlık temaları tercih ederseniz de bir alternatifi vardır. Bu ikonlar, büyük derin gölgeler ve farklı bir dizi duvar kağıdından oluşur.

8 - Pix UI 2

Bu Nova Android teması, bir Pixel simge paketidir - Google Pixel cihazında bulacağınız simgeler. Ayrıca, buradaki amaç, cihazınıza Pixel benzeri bir his kazandırmaktır.

Ücretsiz Nova başlatıcısı simge paketi, büyük bir 6,910+ ikon kütüphanesine sahiptir. Hepsi 192x192px çözünürlükte. Ayrıca bir dizi bulut tabanlı Quad HD duvar kağıdı da var.

Bu Android simge paketi hakkında beğendiğim en iyi şey, Play Store sayfasındaki geliştirici rehberidir ve mükemmel Nova tema ayarları için size yol gösterir.

9 - Moonrise

Moonrise, ay ışığının ve şafağın gerçek renklerini taklit eden ve benzersiz bir simge paketi yaratan Android için başka bir tema. Bulut tabanlı duvar kağıdı seçici ile 60+ duvar kağıtları ile 1.050'den fazla simge paketleri var.

Bunun dışında, tüm Nova Launcher simge paketi vektör grafikleri için elle hazırlanmış ve güzel bir malzeme panosunu içeriyor. Gece baykuşları için mükemmel bir seçim olurdu.

10 - Retro

Daha klasik ve retro bir görünüm arıyorsanız, bu ücretsiz Android simge paketi denemeye değer. Tüm simge paketi, her simge üzerinde sessiz renkler ile birleştirilmiş sarı renk tonuna sahiptir.

Android cihazınızı güzel bir retro hissi vermek için 150 simge ve yaklaşık 73 duvar kağıdı var.

11 - Naxos Taz

Simge paketi 20 duvar kağıdı ile 2.200'den fazla simge barındırır. Reklamlar, uygulamada gezinmeyi zorlaştırsa da, görünüm, bu temanın herhangi bir karışıklığını gözden kaçırmanıza neden olabilir.

12 - Clix

Düz simgeler tercih ediyorsanız, Clix, Nova Launcher temasına sahip olmalısınız. Android simge paketi, düzenli ve anlaşılır görünümü Android cihazınıza büyüleyici bir görünüm kazandıran 400'ün üzerinde yüksek kaliteli simgeye sahiptir.

Bu temaya sahip tek eksiklik, herhangi bir duvar kağıdı içermemesidir. Ancak, yuvarlatılmış kare ikonlar ve her pikselde detaylandırma, ona uydurduğunuz her duvar kağıdıyla uyum sağlar.

13 - Revolution Icon Pack

Revolution simge paketi oldukça farklı bir Nova başlatıcısı temasıdır, çünkü ikonların orijinal görünümü ne olursa olsun tüm simgeler daire şeklindedir. Eğer fark ederseniz, her biri, tüm simge paketi Android Kullanıcı Arayüzü (UI) ile kusursuz bir şekilde uyuşacak şekilde elle işlenmiştir.

14 - Dark Matter

Dark Matter temasında karanlık bir şey yok. Bunun yerine, simge paketi parlak renkler ile dolu karikatür düz stil ikonlara sahiptir. Android için simge paketi 30'dan fazla QHD duvar kağıdı arasından seçim yapmak için 3.100'den fazla simgeye sahiptir.
Bu Nova başlatıcısı simge paketi, tüm siyah anahatlı simgeler herhangi bir arka plan üzerinde öne çıkması kaçınılmaz olduğundan, herhangi bir duvar kağıdı ile uyumlu görünüyor.

15 - Blackdrop

Android için bu Nova Launcher simge paketi hakkında benzersiz bir şey var. Tüm simge paketi gözyaşı şekli deneyimini tamamen yeni bir seviyeye taşıyor.

Blackdrop yüzlerce simge ve seçim için 200'den fazla farklı duvar kağıdına sahiptir. Ve olağanüstü tasarım şüphesiz onu en iyi Nova Launcher simge paketi haline getiriyor.

16 - PixBit

Bu pikselli video oyunlarına 90’lı yıllarda geri döndüyseniz PixBit simge paketini kesinlikle seveceksiniz. Android için Nova başlatıcısı simge paketi 8 Google Pixel görünümünden ilham alan bit simgeleri.

PixBit simge paketi, 1.450'den fazla simge paketi ve 16 Pixel art duvar kağıdına sahiptir. Ayrıca, Android simge paketi 5 Pixel KWGT Pro Widget'ına sahiptir.

17 - Fluxo

Android için bir başka estetik Nova Launcher teması: Fluxo icon pack. Gri gölgeli çevrelerle çevrelenmiş karikatürize küçük simgeler var.

Simgeler, doğru duvar kağıdını seçtiğinizde, Android'in genel görünümünü tamamlayan yumuşak gölgeyi vurgular.

18 - Voxel

Bazı kare şeklindeki simgeler mi arıyorsunuz? Nova Launcher simge paketi, 20 dahili duvar kağıdına sahip 4000'den fazla simge içeriyor.

Renkli simge kutuları, yumuşak gölge ve yüksek kaliteli tasarım, cihazınıza masum bir görünüm verir. Ancak, diğer Android simge paketlerinden ve temalarından ayıran bu basit ve sade görünüm.

19 - GLIF

Çocukluğunuzda renklerle oynamayı seviyorsanız, bu temayı çok seveceksiniz. GLIF, cesur anahatlarla ve her simge üzerinde parlak beyaz bir şeritle güçlü pastel renkli ikonlara sahiptir.

Android için bu Nova başlatıcısı simge paketi, QHD ekranlarına kadar uyumluluğa sahip 1170'den fazla simgeye sahip. Çizgi roman hissi diğer temalardan oldukça farklıdır ve Android cihazınız için mükemmel bir simge paketi haline getirir.

20 - Paper

Paper simge paketi daha modern ve zarif Nova temaları üzerinde bulunur. Buradaki simgeler renkli ve bir kağıttan yırtılmış gibi görünüyor.

Simge paketi, nadir görünümlü simgeleri yedeklemek için bir dizi güzel HD duvar kağıdını seçmek için 5000'den fazla yüksek kaliteli simgeyle birlikte gelir.

21 - Umbra

Bu çekici Android teması şüphesiz Android cihazınızı normal görünümünün dışına çıkarıyor. Umbra simge paketi, güçlü bir koyu gölge ve kalın siyah anahatlarla yuvarlak simgeler içeriyor.

Tek bir uygulama için 350 simge ve yüzlerce alternatif var. App yaklaşık 50 QHD duvar kağıtdı içerir ve haftalık güncelleme alır.

22 - Flight

Eğer daha az ise daha iyi mantığınız var ise bu ikon paketine şans vermelisiniz. Minimalist tasarım ile paketlenmiş; Flight simge paketi temiz düz beyaz simgeleri içerir ve daha az uygulama yaklaşımınız için en uygunudur.

Nova başlatıcısı simge paketi, yaklaşık 200 duvar kağıdı ile 2.500'den fazla simgeye sahiptir. Bazı ikonların içinde sanatsal arka planların gerçekten parlamasına yardımcı olacak az saydam boşluk var.

2018'in En İyi Android Launcher Uygulamaları
İlginizi Çekebilir

2018'in En İyi Android Launcher Uygulamaları

En İyi Android Launcher 2018
İlginizi Çekebilir

En İyi Android Launcher 2018

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile