En İyi Telefon Hangisidir ve Telefon Seçerken Dikkat Edeceğiniz Özellikler

En İyi Telefon Hangisidir ve Telefon Seçerken Dikkat Edeceğiniz Özellikler

En İyi Telefon Hangisidir ve Telefon Seçerken Dikkat Edeceğiniz Özellikler

En İyi Telefon Hangisidir ve Telefon Seçerken Dikkat Edeceğiniz Özellikler

Yeni bir telefon arayışında olanlar için bu yazıyı incelemeniz size fayda sağlayacaktır. Piyasada bulunan en iyi telefon seçeneklerine göz atarak sizde aradığınız telefon özelliklerine küçük bir araştırma ile kolayca ulaşabilirsiniz. İşte piyasada bulunan en iyi telefonlar ve telefon firmalarının kullanıcılarına sağladıkları olanaklar oldukça fazla.

En İyi Telefon Modellerine Bakmaya Ne Dersin?

Huawei P 20 Pro

Geniş ekran özelliği ile kullanıcıya büyük olanaklar sağlıyor. Şuan dünya çapında en iyi telefon olarak bilinmektedir. Üstün kullanıcı özellikleri ile Avrupa da dünyanın en iyi telefonu olarak seçilmiştir.

Samsung S9+

Samsung dünyaca ünlü bir marka olup kendi firması içinde ve kullanıcılar olarak en iyi telefonu s9+ olarak bilinmektedir.

İphone X

Apple markasının yeni çıkarmış olduğu bu telefon daha satışa sunulmadan bile kullanıcılar tarafından büyük talep görmüştür.

Google PixelXl

Henüz Türkiye de satışı olmayan bu telefon google firmasının kendi ürettiği üstün özelliklere sahip akıllı telefonudur.

SamsungGalaxyNote 8- 9

Samsung firmasının note serileri her zaman ilgi odağı olmuştur. Kaleminden birçok diğer özelliklerine kadar kullanıcıya adeta cep bilgisayarı görevi görüyor.

Iphone 6s Plus

İphone firmasının ilk büyük ekranlı telefonu olup çok ilgi görmüştür. Ancak bilinmelidir ki aynı zamanda iphone’nun en narın telefonudur.

Samsung S7 S7Edge

Samsung firmasının ilk yüz tanıma özelliğini getirdiği telefon olarak bilinmektedir. Düşmelere karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda su geçirmez özelliği de bulunmaktadır.

Htc U11

İlk hızlı kameraya sahip olan bu telefon htc firması tarafından bir dönüm noktası olmayı hedefliyor. Htc markasının en iyi telefonolarak bilinmektedir.

İphone 7 7 Plus

İphone telefonlarının arasında çok da fazla ilgi görmediği söylenilen model olarak bilinmektedir. Yinedeios işletim sistemi ile iphone işletim sistemine alışan insanlar android tercih etmemektedir.

Huawei P 10

Huawei telefonları son zamanlarda çok ilgi görmekle beraber p 10 küçük ama özelliklerinin büyük olduğu söylenmektedir.

Teknoloji bu denli hızlı ilerlerken teknoloji devi firmalarda bu fırsattan faydalanıp insanlara muhteşem özellikte telefonlar üretmektedir. Yine de alacağınız telefona karar vermeden https://www.incehesap.com/blog/en-iyi-telefon-hangisi/ adresini ziyaret etmelisiniz.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile