En İyi Ücretsiz 14 Android Uygulaması 2019

En İyi Ücretsiz 14 Android Uygulaması 2019

En İyi Ücretsiz 14 Android Uygulaması 2019

Image by 200 Degrees from Pixabay

İşte sizin için gerçekten mükemmel bazı Android uygulamaları. Bunlar Android için en iyi ücretsiz Android uygulamalarıdır! Aralarında daha önce kullandığınız uygulamalar olabilir çünkü bunlar tüm zamanların en iyi Android uygulamalarıdır.

1. 1Weather:Widget Forecast Radar

 • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

1Weather bulabileceğiniz en iyi hava durumu uygulamalarından biridir. Bulunduğunuz yerin ve seçtiğiniz 12 konumun geçerli hava durumu koşullarını ve tahminlerini izleyin. Hava durumunu e-posta ve sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarınızla kolayca paylaşın. Arayüzü güzel ve uygulama oldukça iyi ve ayrıca yapılandırılabilir widget'lar içeriyor. Kullanımı ücretsizdir ve uygulama içi satın alma ile reklamları kaldırabilirsiniz.

2. Bitwarden Parola Yöneticisi

 • Fiyat: Ücretsiz

Bitwarden Parola Yöneticisi

Bitwarden Password Manager, birkaç iyi ücretsiz şifre yöneticisi uygulamasından biridir. Diğer şifre yöneticisi uygulamalara benzer şekilde çalışır. Bitwarden, tüm giriş bilgilerinizi ve şifrelerinizi saklamanın ve tüm cihazlarınız arasında senkronize edilmesini kolaylaştırmanın en kolay ve en güvenli yoludur.

Bitwarden, tüm giriş bilgilerinizi, tüm cihazlarınızla senkronize edilen şifreli kasada saklar. Cihazınızdan ayrılmadan önce tamamen şifrelendiğinden verilerinize yalnızca siz erişebilirsiniz. Bitwarden'daki ekip bile verilerinizi okuyamaz. Verileriniz AES-256 bit şifreleme, karıştırılmış sağlamalar ve PBKDF2 SHA-256 ile gizlenmiştir.

Endişelenmeden istediğiniz kadar şifre saklayabilir ve gerektiğinde alabilirsiniz. Ayrıca, uygulama tamamen açık bir kaynaklıdır. İyi ve ücretsiz bir şifre yöneticisi için tüm özellikleri içinde barındırıyor.

3. Blue Mail E-posta - Email & Takvim App

 • Fiyat: Ücretsiz

Blue Mail E-posta - Email & Takvim App

Blue Mail, e-posta için en iyi ücretsiz Android uygulamalarından biridir. Blue Mail, çeşitli sağlayıcılardan sınırsız sayıda posta hesabını yönetebilen ve birden fazla e-posta hesabında kişiselleştirme sağlarken akıllı push bildirimlerine olanak tanıyan ücretsiz, güzel tasarlanmış, evrensel bir e-posta istemcisidir. Blue Mail uygulaması, yerleşik e-posta uygulamanız için mükemmel bir alternatiftir.  Android Wear desteği ve widget'larla birlikte gelir. Deneyiminizi kişiselleştirmenize yardımcı olmak için belirli zamanlarda (hesap başına) bildirimleri engelleme gibi çeşitli akıllı özellikleri de vardır.

 • Birden fazla sağlayıcı desteği - Gmail, Yahoo mail, Mynet, Outlook ve Office 365
 • IMAP, POP3 + Exchange (ActiveSync & EWS) otomatik yapılandırma
 • Tüm sağlayıcılarınızdaki e-postaları birleştirilmiş bir arayüzden eşitleme

4. Feedly - Smarter News Reader

 • Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

feedly

Feedly ile kolayca tüm yayınları, blogları, YouTube kanallarını organize edebilir ve paylaşabilirsiniz. Bu bir RSS okuyucusudur, tonlarca farklı web sitesine abone olabilir ve hepsinden aynı anda haber alabilirsiniz. Ayrıca, podcast'leri, YouTube kanallarını ve daha fazlasını destekler. Kurduktan sonra tamamen ücretsizdir ve kullanımı kolaydır. Kesinlikle en iyi ücretsiz Android uygulamalarından biri.

5. Gboard - Google Klavye veya SwiftKey

 • Fiyat: Ücretsiz

Gboard, Google’ın resmi klavye uygulamasıdır. Çok fazla ayrıntı içermeyen basit bir klavye. Kaydırarak yazma, tema desteği, sesle yazma, emoji arama, GIF desteği ve daha pek çok özelliği var. En benzersiz özelliği, içinde bulunduğunuz klavyeden veya uygulamadan çıkmadan web'de arama yapmanıza izin veren yerleşik Google arama özelliğidir. Ayrıca, kaydedilmiş kelimeleriniz için cihazlar arasında eşitleme yapabilir. Etkili, basit ve %100 ücretsiz. Kesinlikle en iyi ücretsiz Android uygulamalarından biri.

Microsoft tarafından sunulan SwiftKey ise, yine kaydırarak yazma desteği sunan klavye uygulamasıdır. SwiftKey klavye, yazma tarzınızı öğrenir. Bu sayede daha hızlı yazabilirsiniz. Size özel klavyeniz ile yazı yazın, Emoji, GIF’ler ve daha fazlasını istediğiniz gibi gönderin.

Dahili Emoji klavyesi, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm Emoji’leri ve daha fazlasını barındırır. SwiftKey en sevdiğiniz Emoji’leri öğrenir ve bu sayede arkadaşlarınıza her zaman en doğru anlık tepkileri gönderebilirsiniz.

6. Google Drive

 • Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Google Drive, tüm dosyalarınız için güvenli bir saklama yeridir ve dosyalarınıza istediğiniz akıllı telefondan, tabletten veya bilgisayardan erişmenize olanak tanır. Drive'daki dosyalarınız (ör. videolar, fotoğraflar ve dokümanlar) güvenle yedeklendiği için onları kaybetmezsiniz. Uygulamadayken, diğer kullanıcıları dosya ya da klasörlerinizden dilediğinizi görüntülemeleri, düzenlemeleri veya üzerinde yorum yapmaları için kolayca davet edebilirsiniz.

Google Drive, 15GB’dan fazla depolama alanına ihtiyaç duymadığınız sürece ücretsizdir.

7. Google Ödüllü Anketler

 • Fiyat: Ücretsiz

Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler, Google Play Store'daki en iyi ücretsiz Android uygulamalarından biridir. Google Ödüllü Anketler ile kısa anket sorularını yanıtlayarak Google Play kredisi kazanın. Uygulama düzenli olarak size bazı sorular sorar. Bir anketi her cevapladığınızda Google Play Store'da kullanım için kredi kazanacaksınız. Bu kredi ile Google Play'de uygulama veya oyun satın alabilirsiniz.

Anketlere katılmak çok kolaydır. Uygulamayı indirip kendinizle ilgili temel soruları yanıtladıktan sonra haftada bir kez (gönderim sıklığı artıp azalabilir) anket almaya başlarsınız. Sizin için kısa ve alakalı bir anket hazırlandığında telefonunuza bildirim gönderilir. Anketi tamaladığınızda Google Play kredisi kazanırsınız.

8. Google Haritalar ve Waze

 • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

waze

Google Haritalar ve Waze iki navigasyon uygulamasıdır. Google Haritalar yol tarifleri, işletmeler (ve yorumları) ve her başka şeyleri görüntülemenize izin verir. Waze başka bir navigasyon uygulaması. Rotanızdaki trafiği kontrol etmenizi sağlar.

Google Haritalar:

 • 220 ülke ve bölgede kapsamlı ve doğru haritalar
 • Araba, bisiklet ve yaya rotaları için sesli GPS navigasyonu
 • 15.000'in üzerinde kasaba ve şehir için toplu taşıma yol tarifleri ve haritalar
 • Canlı trafik koşulları, olay raporları, ve en iyi rotayı bulmak için otomatik yeniden rota çizme
 • 100 milyondan fazla yer hakkında ayrıntılı bilgi
 • Restoranlar, müzeler ve daha pek çok yerin Sokak Görünümü ve iç mekan görüntüleri

özelliklerini sunar.

Waze Dünyanın en büyük toplum temelli trafik ve navigasyon uygulamasıdır. Zamandan, yakıttan tasarruf etmek için gerçek zamanlı trafik ve yol bilgilerini günlük sürüşlerini paylaşan bölgenizdeki diğer tüm sürücülere katılın.

İlginizi
çekebilir
2018'in En İyi Android Uygulamaları

9. Imgur ve Giphy

 • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Giphy

Imgur ve Giphy görüntü veritabanı uygulamalarıdır. Komik GIF'ler, eğlenceli görüntüler ve diğer her türlü eğlence amaçlı şeyler bulmak için harika uygulamalardır. Facebook, Twitter vb. sosyal platformalarda gördüğünüz harika resimlerin çoğu buradan geliyor. Imgur ayrıca çoğu insanın Reddit'te kullandığı resim yükleme hizmetidir. Hem Giphy hem de Imgur'u indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Ayrıca, resimlerinizi Imgur'a çeşitli yerlerle paylaşma sınırlaması olmadan yükleyebilirsiniz.

GIPHY, iMessage, Facebook, Twitter, Snapchat ve daha fazlası gibi favori sosyal kanallarınızda GIF'leri arama ve paylaşmanın en hızlı ve en kolay yoludur!

10. Musicolet Müzik Çalar [Ücretsiz, Reklamsız]

 • Fiyat: Ücretsiz

Musicolet, telefon hafızasındaki müzikleri oynatmak için ilginç bir seçenektir. Çalma listeleri, etiket düzenleme, dosya tarama ve gömülü lryics (LRC) desteği dahil tüm temel özellikleri barındırır. Aynı zamanda bir ekolayzır, bir uyku zamanlayıcısı, widget'lar, kilit ekranı kontrolleri, Android Auto desteği ve daha fazlasını elde edebilirsiniz. Ayrıca, uygulama içi satın alımlar ve reklam olmadan tamamen ücretsizdir.

Bu uygulama sadece cihazda kayıtlı olan yerel ses dosyalarını (mp3 vb.) dinlemenizi sağlar. Bu uygulama internet üzerinden müzik dinlemeyi veya indirmeyi desteklemez. Ayrıca bu uygulama internet izni istemediğinden internet kullanan özellikler de içermez.

11. ProtonVPN

 • Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

ProtonVPN

ProtonVPN, bant genişliği kısıtlamaları olmayan ve tamamen ücretsiz seçeneği olan birkaç VPN uygulamasından biridir. ProtonVPN, dünyanın en büyük şifreli e-posta hizmeti olan ProtonMail'i yaratan aynı ekip tarafından size sunulan topluluk destekli bir VPN uygulamasıdır. Ücretsiz plan 3 ülkedeki sunucular üzerinden sınırsız tarama imkanı sunar. 30'dan fazla ülkeye ve gelişmiş özelliklere erişmek için yükseltme yapılması gerekmektedir. Ayrıca,ücretsiz sürümde tam hıza sahip değilsiniz, ancak sınırsız bant genişliği bunu telafi ediyor. Hızı, sunucu sayısını ve özellik sayısını artıran ücretli seçenekler var. Ancak, reklamsız ve sınırsız bant genişliğine sahip ücretsiz bir VPN uygulaması bulmak çok zor.

12. Resilio Sync

 • Fiyat: Ücretsiz

Resilio Sync

Resilio Sync, bulut depolama alanlarına güvenmeyen insanlar için kişisel bir bulut depolama çözümüdür. Kişisel bilgisayarınızda bir bulut depolama sunucusu oluşturur. Uygulama, dosyalarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı, seslerinizi vb. bilgisayarınızdan telefonunuza senkronize etmenizi ve tekrar geri almanızı sağlar. Böylece, verilerinizi üçüncü bir tarafa güvenmek zorunda kalmadan bulut depolama deneyimini yaşarsınız. Masaüstü ve mobil uygulamaların kurulumu oldukça kolaydır ve arayüz işlevseldir. Bazı ekstra özelliklere sahip profesyonel bir sürüm var, ancak ücretsiz sürüm temel özellikleri barındırıyor.

13. TickTick: To Do List with Reminder, Day Planner

 • Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

TickTick

TickTick Android'de yapılacaklar listesi uygulamaları arasında en iyisidir. Aslında Wunderlist'e çok benziyor. Listeler yapabilir, görevleri diğer insanlarla paylaşabilir, görevlerinizi çeşitli şekillerde düzenleyebilir, hatırlatıcılar ayarlayabilir, sürekli görevler ayarlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda oldukça modüler. Widget deesteği de vardır. Pro sürümü, takvim desteği ve diğer ek özellikler gibi şeyler ekler.

Ücretsiz sürümü, yapılacaklar listesi uygulamalarının sunduğu birçok özelliğin fazlasını sunar. Teknik olarak ücretsiz bir uygulama değil. Ancak ücretsiz sürüm, yapılacaklar listesi uygulamalarından daha iyi çalışır. İleri kullanımlar dışında premium sürüme ihtiyacınız olmayacak.

14. ZEDGE™ Zil Sesi, Duvar Kağıdı

 • Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

zedge

Zedge, telefon, tablet ya da diğer mobil cihazlarınızı kolaylıkla özelleştirmenizi sağlayan ve bedava duvar kağıtları, zil sesleri, alarmlar ve bildirim sesleri sunan en güvenilir uygulamadır. Zedge uygulamasında içeriğin çoğunu kullanıcıların kendisi ekler. Bu sayede oldukça fazla çeşitli içerik var. Duvar kağıtları için premium bir seçenek de var ve bunlar oldukça iyi.

İlginizi
çekebilir
En İyi Ücretsiz Android Uygulamaları 2020

Ogznet.com