En İyi Ücretsiz Anti-Keylogger Programları

En İyi Ücretsiz Anti-Keylogger Programları

İşte en iyi ücretsiz Anti Keylogger programlarının listesi. Bunlar bilgisayarınızda gizli keylogger programları tarafından sızdırılmış verilerinizi ve önemli kimlik bilgilerini korumak için yardımcı olacaktır. Eğer bilgisayarınız üzerinden casusluk yapıldığını düşünüyorsanız ve hassas/kişisel verilerinizin ele geçirilmesini istemiyorsanız, bu makale tam size göre.

Bu Anti-Keylogger programları, tuş vuruşlarını ve ekran görüntülerini kaydetmelerine izin vermeyerek keylogger / spyware programını kolayca yenebilir. Bunlardan bazıları tuş vuruşlarınızı şifreleyen bir tuş kaydedici gibi şifreli anahtarları kaydedecek şekilde şifreler, böylece bir Keylogger yazılımı kandırır. Ayrıca, keylogger koruma modunu etkinleştirmek / devre dışı bırakmak için istediğiniz programları beyaz listeye alabilirsiniz. Bu listede adı geçen bazı Anti keylogger'lar, gizli bir casus yazılım veya benzer türdeki programları algılamak için keylogger dedektör yazılımı olarak çalıştıkları ve bunları tamamen devre dışı bırakmanızı veya sonlandırmanızı istedikleri kadar ileri düzeydedir.

Günlük çalışmalarımızın çoğunda bilgisayarlara bağımlı olduğumuzdan, her gün çok fazla veri alışverişi yapıyoruz. Bu veriler basit bir ifadeden gizli bilgilere kadar değişebilir, örneğin: Banka Detayları, Sosyal hesaplar ve Şifreler vb.

Gizli verileriniz kolayca keylogger yazılımı ile sızdırılmış olabilir. Verilerinizi korumak için, bu listede belirtilen ücretsiz Anti-Keylogger programlarını kullanabilirsiniz. Bu yazılım hakkında daha fazla bilgi edinmek için listeye göz atın ve bunları kullanarak keylogger'ları nasıl devre dışı bırakacağınızı da öğrenin.

Ghostpress

Ghostpress, herhangi bir keylogger programının PC'nizde çalışmasını engelleyen ücretsiz bir anti-keylogger programıdır. Bilgisayarlar, kimlik bilgilerinizi tuş vuruşları olarak sessizce saklayan ve sızan birçok kötü amaçlı ve casusluk kayıt programıyla sarılabilir. Bu ücretsiz program, PC'nizi böyle bir yazılımdan kolayca koruyabilir.

PC'nize gerçek zamanlı olarak girdiğiniz tuş vuruşlarını gizleyen basit ama çok etkili bir anti keylogger yazılımıdır.

Test amacıyla, bilgisayara gelişmiş bir keylogger programı kuruldu; Ghostpress çok etkili bir şekilde keylogger'ı kandırdı ve tuş vuruşlarımı sakladı.

Bu anti-keylogger yazılımını sisteminize kolayca yükleyebilir ve bilgisayarınızı korumak için koruma modunu etkinleştirebilirsiniz. Sistem başlangıcında yükleme yapmak için bile etkinleştirebilirsiniz.

Koruma modu tek bir tıklama ile devre dışı bırakılıp-etkinleştirilebilir. Bunun için korumayı etkinleştirip devre dışı bırakmanızı ve bu ücretsiz yazılımın ana arayüzünü açmanızı sağlayan bir pencere öğesi bulunur. Ayrıca bu ücretsiz anti-keylogger programının gerçek zamanlı olarak korunduğu gözükür.

Korumanın Açık olmasını istemediğiniz bir programı beyaz listesine alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, listedeki bu programların .exe dosyasını el ile eklemektir.

Tüm bunların yanı sıra, bu ücretsiz anti-keylogger yazılımı Güvenlik menüsü altındaki Gecikme Koruması seçeneklerine de sahiptir: Devre Dışı, Standart ve Geliştirilmiş. Bunlar, yazım stilinizi kullanarak algılamaya karşı korumak için kullanılır. Varsayılan olarak, bu devre dışı bırakılmış olarak ayarlanır.

Zemana AntiLogger Free

Zemana AntiLogger Free, bir keylogger programının tuş vuruşlarını bir PC'ye kaydetmesini engelleyen bir başka ücretsiz Anti-Keylogger. Bu tüm tuş vuruşlarını şifreler ve bunları çözer. Böylece, bir PC'de mevcutsa, gizli keylogger programlarından genel bir koruma sağlar.

Zemana AntiLogger Free basit bir not defteri programından web tarayıcısına kadar yazılan tüm programlarda başarılı bir şekilde çalıştı. Girilen tüm tuş vuruşları, keylogger programı tarafından kaydedilmekten korunur.

Bu freeware anlamanız için oldukça uygun basit bir arayüze sahiptir. Burada, bu ücretsiz anti-keylogger programının çalışmasını sağlamak için bir tıklama ile etkinleştirebileceğiniz tek bir düğme görüntülenir. Koruma modunu AÇIK konuma getirdiğinizde, durumu göstermek için bir onay işareti görüntülenir: klavye koruma modu etkin.

Sistem tepsisindeki bildirimi göstermek ve ana pencereye tepsi simgesinden erişmek için bu ücretsiz programı seçebilirsiniz.

Tüm bunlardan ayrı olarak, bu ücretsiz anti keylogger yazılımının ana arayüzünden aynı seçeneğe erişmek yerine, koruma modunu etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için seçtiğiniz bir kısayol tuşu atayabilirsiniz .

PC'nizde tuş vuruşlarını korumak dışında herhangi bir özelliği olmamasına rağmen, bir keylogger programını yenmek için bu ücretsiz yazılımı kullanmaya kesinlikle değer.

SpyShelter Anti-Keylogger Ücretsiz Sürüm

SpyShelter Anti-Keylogger Free Version, Spyshelter yazılımının ücretsiz bir anti-keylogger ürünüdür. Temel işlevi, keylogger dedektör programı olarak çalışarak keylogger veya benzeri casus yazılım programlarından PC'nize koruma sağlamaktır .

Gizli keylogger programlarından sizi iki farklı şekilde koruduğu için eşsiz bir anti-keylogger programıdır.

Öncelikle korumayı açtığınızda, PC'nizi izlemeye başlar ve tuş vuruşlarınızı kaydetmeye çalışan gizli bir keylogger veya casus yazılım programlarını otomatik olarak algılar. Daha sonra, algılanan programlarda aşağıdakileri gerçekleştirmenizi ister: İzin Ver, Reddet ve Sonlandır. Bu özellik ile, algılanan programların Kurallarını, işlemlerine devam etmelerine izin verilmesi veya bir tehdit oluşturuyorsa sonlandırılmasını ayarlayabilirsiniz. SpyShelter Anti-Keylogger Free Versiyonunun bu kendine has özelliği, girmiş olduğunuz veya daha önce PC'nizde sakladığınız kişisel bilgilerinizin genel korunmasını sağlayarak, herhangi bir saldırıdan korunmanızı sağlar.

İkinci olarak bu ücretsiz anti-keylogger programı ile kazara karşılaşılan koruyucu özelliği onun çevirmek bile olmasıdır koruma KAPALI , bu  hiçbir tarayıcıda girmek tuş vuruşlarını şifrelemek devam . Bu ücretsiz bir keylogger tespit etmek istemiyorsanız bile, çevrimiçi girdiğiniz verileri korur anlamına gelir. Bu özelliğin bir anti-keylogger programı için harika bir şey olduğuna inanıyorum.

Bu ücretsiz anti-keylogger yazılımı ile ilgili ikinci koruyucu özellik, korumasını KAPALI konuma getirseniz bile, herhangi bir tarayıcıya girdiğiniz tuş vuruşlarını şifrelemeye devam etmesidir. Bu ücretsiz bir keylogger tespit etmek istemiyorsanız bile, çevrimiçi girdiğiniz verileri korur anlamına gelir. Bu özellik bir anti-keylogger programı için harika bir şey.

Sistem başlangıcında yüklemek ve istediğiniz zaman sistem tepsisinden erişmek için seçenek belirleyebilirsiniz.

KeyScrambler Personal

Keyscrambler Personal, herhangi bir web tarayıcısına girdiğiniz tüm tuş vuruşlarını şifreleyen ücretsiz ve popüler bir anti-keylogger yazılımıdır. Tek işlevi,  tarayıcılara yazdığınız tuş vuruşlarını şifrelemek ve daha sonra yazdığınız alanda onları şifrelemek, böylece keylogger programlarından orijinal tuş vuruşlarını kaydetmekten kaçmak.

Sistem başlatma ile çalışmasını ve etkinleştirmek / devre dışı bırakmak için bir kısayol tuşu atamasını sağlayabilirsiniz .

Test amaçlı bir bilgisayarda ve yüklü gelişmiş bir keylogger programında, KeyScrambler Personal başarıyla üstesinden geldi.

Bu ücretsiz yazılımı, verilerinizin web tarayıcılarından çalınması konusunda endişelenmeden kesinlikle kullanabilirsiniz.

Firefox Eklentisi: Keylogger Beater

Keylogger Beater tam olarak bir anti-keylogger programı değildir, ancak bir keylogger programının kişisel verilerinize ulaşmasını engeller: Mozilla Firefox tarayıcısında kullanıcı adı ve şifre gibi.

Temel olarak, size bir keylogger programı tarafından kaydedilmeden Firefox tarayıcısında kimlik bilgilerinizi girmenize yardımcı olacak bir sanal klavye sağlar .

Bu sanal klavye programı, Mozilla Firefox'ta çalışırken veri girmek için kullanabileceğiniz iki moda sahiptir. Ama her şeyden önce, Hot-Key: Ctrl + Alt + k tuşlarına basarak aktive etmeniz gerekiyor. Bu, Firefox'ta yazmak istediğiniz alanın altında sanal bir klavye görüntüler. 

Şimdi bu klavye ile, klavye veya fare giriş yöntemini seçebilirsiniz.

Fare giriş yöntemi kullanmak için çok basit ve sadece sanal klavyede istediğiniz tuşun üzerinde fare imlecinizi tutmanız gerekiyor. Ardından otomatik olarak istenen alana harf / karakter basıp girecektir.

Klavye giriş yöntemi biraz karmaşıktır. Temsili gölge tuşunu klavyeden bulup ona basmanız gerekecek. Bunu yapmak için heyecanlı bir şey olmasına rağmen, keylogger gerçek anahtar değil, basılı gölge anahtarını kaydeder.

Klavye giriş yöntemini klavyeden Gölge Tuşlarına basmak yerine farenizden bile kullanabilirsiniz. Bunun için, Her iki seçeneği de etkinleştirmeniz gerekecektir .

Bu ücretsiz eklentinin sadece kullanıcı adı, şifreler  ve URL / Metin (adres çubuğu) girmek için çalışacağını unutmayın. Bu alanların dışında, bu Eklenti başka bir yerde kullanılamaz.

2018'in En İyi 5 Ücretsiz Antivirüs Programı
İlginizi Çekebilir

2018'in En İyi 5 Ücretsiz Antivirüs Programı

2018'in En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları
İlginizi Çekebilir

2018'in En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile