En İyi Ücretsiz Avatar Yapma Programları

En İyi Ücretsiz Avatar Yapma Programları

Windows için en iyi ücretsiz avatar yapma programlarının bir listesi. Bu ücretsiz programlar, sizi sanal bir dünyada temsil etmek için kullanılabilecek bir avatar oluşturmak için kullanılır. Bu listede iki tür avatar yapımcısı var. İlk tipte çizgi film avatarları oluşturabilir, ikinci tipte ise görüntülerden avatarlar oluşturabilirsiniz.

Karikatür avatar yapımcılarında, yüz, ağız, dudak, burun, göz, saç, şapka vb. görünümleri özelleştirerek bir erkek veya kadın avatarı oluşturabilirsiniz. Görüntülerden avatar oluşturmak için temel olarak bir resim ekleyebilir ve yeniden boyutlandırabilirsiniz. Son avatar dosyasını PNG, BMP, JPEG, vb. olarak kaydedilebilirsiniz.

Noble Avatar, kişiselleştirilmiş bir görünüme sahip bir çizgi avatarı oluşturmanızı sağlayan en iyi avatar yaratıcısı yazılımlardan biridir. Çeşitli görünüm özelleştirme özellikleri sağladığı için Pocoyize de güzel. Resimlerden avatar oluşturmak istediğinizde, Photo Crop to Avatar'ı kullanmanızı öneririm.

Noble Avatar

Noble Avatar, Windows için ücretsiz bir avatar oluşturucu programdır. Görünümlerini kişiselleştirirken, erkek ve dişi çizgi film avatarları oluşturmanızı sağlar. Oluşturulan çizgi film avatarı bir PNG görüntüsü olarak dışa aktarılabilir. Oluşturulan avatarın boyutu 64 × 64 olarak sabittir.

Bir avatarın çeşitli özelliklerini özelleştirebilirsiniz. Bunlar arasında cinsiyet, baş, göz, saç ve yüz kılı dahil. Ayrıca avatarınıza gözlük, şapka, kolye vb. aksesuarlar da ekleyebilirsiniz. Avatarı sonlandırmak için istediğiniz bir arka plan ve deseni seçmenizi sağlar. Çizgi avatarı kaydetmek için Dosya> Görüntü Dışa Aktar seçeneğini kullanın.

Bu, Windows için güzel ve sorunsuz bir avatar yapımcısı yazılımıdır.

Pocoyize

Pocoyize , Windows 10 için ücretsiz bir avatar yapma uygulamasıdır. Bunu kullanarak sosyal ağlarda, çevrimiçi forumlarda, oyunlarda, bloglarda vb. kullanabileceğiniz çizgi avatarları oluşturabilirsiniz.

Bu ücretsiz Windows 10 uygulamasıyla bir çizgi film avatarı nasıl oluşturulur:
Tam görünümünü özelleştirebilir ve istediğiniz gibi bir avatar oluşturabilirsiniz. Bir avatarın görünümünü ve özelliklerini özelleştirmek için gerekli olan tüm temel özellikleri sağlar. Verilen çeşitli modellerden kafa, saç, göz, burun, ağız, kaş ve yüz kıllarını seçebilirsiniz. Ayrıca, avatar görünümünü daha da geliştirmek için çeşitli üst ve alt giyme ve gözlükler sağlar. İlgili bir özellik için sağlanan renklerden istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda sizin için tamamen rastgele bir karikatür avatarı oluşturan bir Rastgele düğme sağlar. Son avatar 300 × 405 boyutlarında bir PNG görüntüsü olarak kaydedilebilir.

FaceQ

FaceQ , Windows 10 için bir başka ücretsiz çizgi avatar yaratıcısı uygulaması. Birkaç görünüm özelleştirme özellikleri ile karikatür avatarları oluşturabilirsiniz. Ayrıca iki erkek, bir kız ve bir erkek ya da iki kız ile bir avatar oluşturabilirsiniz. Bunun için 2Players seçeneğini belirleyin.

Bir avatarın görünümünü özelleştirmek için cinsiyet, kafa, saç, saç rengi, yüz, ten rengi, kaş, göz, burun, ağız ve yüz kılı seçebilirsiniz. Kamera, futbol, ​​mikrofon, kitap, silah, yemek, el hareketleri ve daha pek çok şey gibi avatarlarınızı geliştirmek için ek aksesuarlar ve nesneler eklemenizi sağlar. Avatarınızı oluşturmayı bitirdikten sonra kaydedebilirsiniz. Avatarlar varsayılan olarak Windows'ta Resimler galerisine kaydedilir. Çıktı avatarı boyutu 373 × 552'dir ve format PNG'dir.

Sonuç olarak, çizgi film avatarı oluşturmak için başka iyi bir seçenektir. İleride daha önce yaptığınız eski bir avatara erişmek için History kütüphanesine bir avatar eklemenizi sağlar.

Photo Crop to Avatar

Photo Crop to Avatar, Windows için ücretsiz bir taşınabilir avatar yaratıcısı yazılımı. PNG, JPG, BMP, MNG, TIFF, SVG vb. görüntü dosyalarından avatar oluşturmanızı sağlar. Önceden tanımlanmış dört avatar boyutu vardır: 48 × 48, 56 × 56, 73 × 73, 128 × 128.

Bu ücretsiz yazılımı kullanarak resimlerden avatar nasıl oluşturulur:
Bu programı açtığınızda, ortadaki örnek bir resmi ve sağdaki farklı boyutlardaki ilgili avatar önizlemelerini görebileceksiniz. Resme çift tıklayın ve yerel bir görüntü açın. Artık ilgili önizlemeyi çift tıklatarak avatarı istediğiniz boyutta kaydedebilirsiniz. Desteklenen çıktı biçimleri arasında PNG, JPEG, BMP, TIFF, PPM vb. bulunur.

Genel olarak, resimlerinizden avatar oluşturmak için güzel bir programdır.

Avatar Sizer

Avatar Sizer, Windows için başka bir basit avatar yaratıcısı yazılımdır. Görselden avatar oluşturabilir ve çevrimiçi bir dünyada görüntü resmi olarak kullanabilirsiniz. Bir görüntü ekleyebilir ve daha sonra bir avatarın boyutuna yeniden boyutlandırabilirsiniz. Bu, 1 ile 150 arasında bir özel genişlik ve yükseklik girmenizi sağlar. Giriş olarak, JPG, GIF, BMP, WMF, EMF ve ICO'yu destekler. Bir avatarı kaydetmeden önce, çıktı görüntü kalitesini ayarlayabilirsiniz. Bir avatarı sadece JPEG ve GIF formatlarında kaydetmenizi sağlar.

Yahoo! Magic Avatar

Yahoo! Magic Avatar temelde Yahoo! Messenger'da görüntü resmi olarak kullanmak için avatar oluşturmak için tasarlanmış ücretsiz bir avatar yapımcısı yazılımıdır. İlgili bir avatar oluşturmak için ona bir görüntü sağlayabilirsiniz. BMP görüntülerini girdi olarak alır ve çıktı olarak BMP avatarlarını sağlar. Çıkış avatarı 96 × 96 boyutlarındadır.

Bu yazılım, iki görüntü kullanarak bir avatar oluşturmanıza izin verir. Büyük bir görüntü ve küçük bir tane seçebilirsiniz. Küçük görüntü daha büyük resimde gizli olarak yer alacaktır.

Taşınabilir bir avatar yaratıcısı yazılımıdır. Çeşitli örnek bitmap görüntüleri ve kullanabileceğiniz bazı avatarlar ile birlikte gelir.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile