En İyi Ücretsiz Çağrı Uygulamaları (Wi-Fi ile Sınırsız Arama ve SMS)

En İyi Ücretsiz Çağrı Uygulamaları (Wi-Fi ile Sınırsız Arama ve SMS)

İşte iOS ve Android için ücretsiz arama yapmanızı sağlayan yedi telefon uygulaması. Hepsi sınırsız arama yapmanızı ve SMS metin mesajları göndermenizi sağlar.

7. Skype (Android | iOS)

Fiyat: Ücretsiz

Tabii ki, Microsoft'un uygulaması bir zamanların benzer pazar hakimiyetine sahip değil, ancak hala ücretsiz Wi-Fi arama uygulamaları arasında büyük bir oyuncu ve işletme kullanıcıları arasında popüler olmaya devam ediyor.

Diğer Skype kullanıcılarına yapılan aramalar ücretsizdir. Sabit hatları ve cep telefonlarını aramak istiyorsanız, Skype'ın ödeme planlarından birine kaydolmanız gerekir. Her biri farklı sayıda dakika ve desteklenen ülkeler sunan çok sayıda plan vardır.

Ve unutmayın, bir Office 365 abonesiyseniz, her ay herhangi bir global numaraya 60 dakika ücretsiz çağrı yapabilirsiniz. Ne yazık ki, kullanılmayan dakikalar diğer aylara devretmez.

2. Text Free (Android | iOS)

Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar olabilir

Text Free, birkaç yıldır ücretsiz Wi-Fi arama uygulamaları yapan bir şirket olan Pinger tarafından yapılmıştır.

TextNow'a benzer, ancak bazı önemli farklılıklar vardır. En önemlisi, yalnızca Wi-Fi tabanlı uygulamadan uygulamaya aramalar ve gelen aramalar ücretsizdir. Normal bir telefon numarasına arama yapmak istiyorsanız, ödeme yapmanız gerekecektir.

Neyse ki, videoları izleyerek ve ortaklık tekliflerini doldurarak ücretsiz dakikalar kazanabilirsiniz. Ödeme yapmayı tercih ederseniz, dünyanın her yerini aramak için dakikaları kullanabilirsiniz.

Ayrıca arkadaşlarınıza ve ailenize verebileceğiniz gerçek bir ABD telefon numarası seçebilirsiniz. Özel numara seçici, bir alan kodu seçmenizi ve ardından tercih ettiğiniz karakter kombinasyonunu eklemenizi sağlar.

Text Free uygulaması hem Android hem de iOS'ta reklam destekli ve kullanılabilir.

3. WhatsApp (Android | iOS)

Fiyat: Ücretsiz

Ücretsiz arama yapmak için WhatsApp kullanmanın bazı belirgin kısıtlamaları vardır. Sabit hatları veya cep telefonlarını arayamazsınız; Uygulamayla yalnızca WhatsApp kurulu olan diğer kişilere arama yapılabilirsiniz.

Artı tarafta, gittikçe artan sayıda işletme (irili ufaklı) şimdi WhatsApp hesapları açıyor.

TextNow ve Text Free'den farklı olarak, WhatsApp ayrıca görüntülü aramaları ve grup aramasını da destekler.

Bununla birlikte, WhatsApp ile ilgili en iyi bölüm onun kullanıcı tabanıdır. Bu, dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamasıdır, yani iletişim kurmak istediğiniz kişinin de bir hesabı olması çok yüksek bir ihtimaldir.

WhatsApp Android ve iOS'ta kullanılabilir. Servisin web uygulaması üzerinden arama yapamazsınız.

4. imo (Android | iOS)

Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar olabilir

İmo uygulaması hızla daha popüler hale geliyor. WhatsApp gibi, sesli ve görüntülü aramaları da destekler ve Wi-Fi'ye ek olarak 2G, 3G ve 4G şebekelerinde çalışır. Ayrıca WhatsApp gibi, hem arayan hem de alıcıda bağlantı kurabilmek için uygulamanın kurulu olması gerekir.

imo, tüm sesli ve görüntülü sohbetlerinizi şifreler ve yapabileceğiniz arama sayısında sınırlama yoktur.

Konuşmalarına biraz eğlence eklemekten hoşlananlar, imodan da keyif alacaklar. En sıradan konuşmaları bile eğlenceli hale getirecek devasa bir çıkartma kütüphanesiyle birlikte gelir.

Uygulamanın Android ve iOS sürümlerine ek olarak bir Chrome uzantısı da yükleyebilirsiniz. Akıllı telefon uygulamalarıyla aynı özellikleri doğrudan dizüstü bilgisayarınızdan veya masaüstü bilgisayarınızdan sağlar.

5. Maaii (Android | iOS)

Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar olabilir

Maaii, Malezya, Tayland, Mısır, Kuveyt ve Suudi Arabistan da dahil olmak üzere, Asya ve Orta Doğu'daki en popüler ücretsiz arama ve metin uygulamasıdır. Bu alanlarda arkadaşlarınız ve aileniz varsa, Maaii'yi cihazlarına kurmaları muhtemeldir.

Diğer Maaii kullanıcılarını arıyorsanız, sınırsız sayıda Wi-Fi tabanlı arama yapabilirsiniz. Bu dakikalar ücretsiz olmasa da uygulama aynı zamanda sabit hatlara ve cep telefonlarına giden çağrıları da destekliyor. Dünya çapında 120'den fazla ülkeye giden aramalar desteklenmektedir.

Maaii, başkalarının sizi araması için gelen telefon numaraları sunmuyor. Dikkate değer diğer özellikler arasında video arayan kimliği, sesli ve görüntülü posta, konum tabanlı bir arkadaş bulucu ve grup görüntülü sohbet bulunur.

Maaii uygulaması hem Android hem de iOS'ta ücretsiz olarak indirilebilir.

6. GrooVe IP (Android | iOS)

Fiyat: Ücretsiz

GrooVe IP, TextNow ve Text Free'ye çok benziyor.

Dünyanın her yerinden gelen aramaları alabilen ücretsiz bir ABD telefon numarası alabilir ve ABD ve Kanada'daki herhangi bir numaraya giden aramalar ve metinler gönderebilirsiniz.

Tüm gelen aramalar ve yazılı mesajlar ücretsizdir. Giden arama yapmak veya SMS göndermek istiyorsanız, bazı ücretsiz kredileri kullanmanız gerekir. GrooVe IP, kredilerinizi her ayın sonunda alacak. Ay ortasında tükenirse, uygulama aracılığıyla daha fazla kredi satın alabilirsiniz. Ayrıca videoları izleyerek ve anketleri doldurarak da kredi kazanabilirsiniz.

GrooVe IP reklam destekli olsa da, bunları kaldıracak ücretli bir Pro sürümü var. Pro sürümü başka ek özellikler sunmuyor.

7. TextNow (Android | iOS)

Fiyat: Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar olabilir

Ücretsiz görüşme sağlayan birçok uygulama önemli bir uyarı paylaşıyor; yalnızca uygulamanın yüklü olduğu kişileri arayabilirsiniz. Genelde normal sabit hatlara veya cep telefonlarına çağrı yapamazsınız.

TextNow istisnalardan biridir. ABD'de veya Kanada'da yaşadığınız sürece, herhangi bir ülkedeki herhangi bir telefon numarasına sınırsız ücretsiz telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Ancak uluslararası numaraları aramak istiyorsanız, ödeme yapmanız gerekecektir. Bununla birlikte, teklifleri tamamlayarak uluslararası arama kredisi kazanabilirsiniz.

Diğer havalı özellikler arasında sesli posta, arayan kimliği, çağrı iletme ve ücretsiz gelen numaralara sahipsiniz. TextNow Android ve iOS'ta, Windows ve macOS'ta kullanılabilir.

Android İçin En İyi 10 Ücretsiz Sesli Arama Uygulaması

Gerçek arazi telefonlarını kullanma çağının hepsi sona ermiştir. Kolay erişilebilen İnternet ve daha ucuz akıllı telefonlar arasında, bu kabloyu iyi kesmek kolaydır. Hala bir uçak plan veya WiFi gibi bir veri bağlantısı bulmanız gerekecek, ancak aksi..

Android için En İyi 11 Çağrı Kaydedici Uygulama

Çağrı kayıt uygulamaları ile telefon görüşmelerinizi kaydedebilirsiniz. Yasal bir diyalogla ilgili önemli bilgileri saklayın veya bir reçete gibi talimat temelli ise çağrılarınızı önbelleğe alın. Aslında, birileri sizi xyz nedeni için telefonla tehdi..

Diğer kullanıcılarla ücretsiz Wi-Fi görüşmeleri yapmanızı sağlayan uygulamalar daha da popüler hale geliyor. Sizde bu uygulamalar ile ihtiyaçlarınıza cevap bulabilirsiniz.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.