En İyi Ücretsiz CD Yazma Yazılımları

En İyi Ücretsiz CD Yazma Yazılımları

CD veya DVD yazma işlemlerinizi kolaylaştıracak, ücretsiz yazma programları.

ITunes, Winamp ve Windows Media Player gibi medya oynatıcı yazılımları CD'ye müzik yazabiliyor olsa da, muhtemelen çoğunun yapabileceklerinin çok sınırlı olduğunu göreceksiniz. Özel bir yazma programı kullanmak, CD, DVD ve hatta Blu-ray'e müzik, video ve diğer dosya türlerini yazmak için esneklik kazandırır; bu, dijital ortamınızı kullanma ve depolama açısından daha fazla imkân sağlayabilir. Aşağıda listelenen yazılımlar, dijital medya ile uğraşırken kullanışlılığı ve kullanım kolaylığı açısından özel olarak seçilmiştir.

CDBurnerXP Pro 4

CDBurnerXP, DVD, CD ve Blu-ray gibi çeşitli optik medya disklerini yazma konusunda çok iyi destek sağlar. CD'leri bir ses CD'si veya veri CD'si (MP3, AAC, OGG, vb.) olarak yazabilirsiniz. Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7 / 8 / 10 üzerine kurulabilir ve kullanıcı dostu bir arayüz sunar. MP3, OGG, FLAC, WMA ve WAV dosyalarını kullanarak ses CD'leri oluşturabilirsiniz. CDBurnerXP'in güzel bir özelliği, parçaları önce riplemenize gerek kalmadan ses CD'lerinden derlemeye doğrudan parça ekleme olanağıdır. Son olarak, bu ücretsiz yazılım, müzik çalmak için uygun bir entegre ses çalara da sahiptir.

Ashampoo Burning Studio Free

Burning Studio Free yalnızca MP3 ve WMA formatlarını destekliyor olsa da, bu eksikliği, olağanüstü özellik kümesiyle telafi etmekle kalmıyor. Bu ücretsiz yazma programı, esnek depolama seçeneklerini sunan CD, DVD ve Blu-ray sürücüleri destekler. Sezgisel arayüzü, ses / veri CD'lerini kopyalama, yedekleme dosyaları ve klasörleri kopyalama, filmleri yazma, ISO / BIN görüntüleri oluşturma ve CD, DVD ve Blu-ray diskleri çoğaltmak için bir fotokopi makinesi gibi görevlere erişmenizi sağlar.

BurnAware Free

Windows işletim sistemlerinde kullanılabilen BurnAware Free, CD, DVD ve Blu-ray'i destekleyen bir optik disk yazma programıdır; çok çeşitli ses formatlarını da işleyebilir. Bu hafif, ancak fonksiyonel program MP3, WMA, FLAC, AAC, WAV, OGG ve M4a'yı destekler. ISO biçiminde dosyalarınız varsa, o zaman bu program DVD, CD, vb. Disk imajını da destekler. Program, standart bir DVD oynatıcıda veya oyun konsolunda (Xbox) oynatılan video DVD'lerini de oluşturabilir 360, PS3, vb.).

Free Audio CD Burner

Ses CD'leri oluşturmak için basit bir program istiyorsanız, Free Audio CD Burner ile çok uzağa gitmeyeceksiniz. Yalnızca CD yazmayı destekliyor olsa da, MP3 ve WMA dosyalarını gerçek zamanlı olarak çözebilir, böylece zaman ve sabit disk alanı tasarrufu sağlanabilir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1119 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" En İyi Ücretsiz CD Yazma Yazılımları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En İyi Ücretsiz CD Yazma Yazılımları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi Ücretsiz CD Yazma Yazılımları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al