PDF'den DOC'a, JPG'den BMP'ye veya WAV'dan MP3'e, belgeler, resimler, ses ve video dosyaları düşündüğünüzden daha kolay bir şekilde online olarak dönüştürülebilirsiniz.

Bu ücretsiz çevrimiçi hizmetlerin her biri, bir noktada çeşitli türde dosya dönüşümleri sağladıkları için idealdir. Yani, en yaygın dönüşüm türlerini veya en çok ihtiyacınız olanları kapsayacak şekilde birkaç siteyi favorilerinize eklemeniz yeterli.

Sadece bu listeden en sevdiğiniz birini seçin ve tıklayın.

1. Online-Convert.com

Online-Convert.com'daki ilk dosya dönüştürmeyi denemeden önce, desteklenen dosya türlerini hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.
Sağ üstteki küçük kutuda, dosya türüne dönüştürülecek formatı seçin. Git'e tıklayın ve sitenin ihtiyacınız olanı destekleyip desteklemediğini görün. Ardından, hazır olduğunuzda, ana sayfada ses, video, görüntü, belge, e-kitap veya arşiv dönüştürücü arasından seçim yapabilirsiniz.

Online-Convert.com

Geçerli bölümdeki açılır kutudan hedef biçimini seçin.
Daha sonra dosyanıza göz atabileceğiniz, URL’yi girebileceğiniz veya bulut depolama hizmetinizden yükleyebileceğiniz yeni bir sayfaya yönlendirilirsiniz. Dosya Dönüştür'ü tıklayın ve işiniz bitti.

2. Convert.Files

Convert.Files, çeşitli giriş ve çıkış dosya formatları için başka basit bir seçenektir. Başlamak için dosyanıza göz atın veya URL’yi girin. Belge, çizim, sunum, e-kitap, video, resim, arşiv veya ses türlerinden biçimlerinizi seçin. Dosyanızı yüklediğinizde, giriş dosya tipine göre çıkış dosya formatı otomatik olarak çıkar.

Convert.Files

Ardından, e-postayla doğrudan bağlantıya sahip olmak için onay kutusunu işaretleyebilir veya dosyanızı hemen almak için Dönüştür düğmesini tıklayabilirsiniz. Dönüşüm tamamlandığında, yeni dosyanızı edinmek için sağlanan bağlantıyı tıklayın.

3. Convertio

Dosyaları bilgisayarınızdan, Dropbox'tan, Google Drive'dan veya bir URL'den hızlıca dönüştürmek için Convertio'yi tıklayın. Dosyanızı yakalayın ve ardından bir görüntü, belge, e-kitap, sunu veya vektör biçiminden dönüşüm türünüzü seçin.
Convertio'nun hoş tarafı, Daha Fazla Dosya Ekle düğmesini tıklayarak birden fazla dosyayı bir kerede dönüştürebilmenizdir. İsterseniz dönüştürülmüş dosyalarınızı Dropbox veya Google Drive'a kaydedebilirsiniz.

Convertio

Hazır olduğunuzda Dönüştür düğmesini tıklayın ve dönüşümün ilerleyişini dosya boyutuyla birlikte görebilirsiniz. Sonra,
dönüştürülen her dosya için İndir düğmesini tıklayın. Başka bir kullanışlı özellik olan tüm dönüşümlerinizi içeren bir ZIP dosyasını da indirebilirsiniz.

4. Zamzar

Zamzar, çoğu ihtiyaç için 1200'den fazla dosya dönüştürme türünü destekler. Başlamadan önce emin olmak istiyorsanız, popüler dönüşüm türlerini ana sayfada doğrudan gözden geçirebilirsiniz. Sonra, Dosyanıza göz atın veya URL'sini girin ve çıktı biçimini seçin. Resim, belge, müzik, video, e-kitap, sıkıştırılmış veya önceden ayarlanmış video seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

zamzar

Zamzar, yeni dosyalarınızı almak için bir e-posta adresi girmeniz gerektiğinden, diğer dönüştürücülerden biraz farklı çalışır.
Site ayrıca dosyalarınızı ücretli bir hesapla yönetmek için bir gelen kutusu sunar.

5. FileZigZag

FileZigZag, Zamzar'a benzer bir e-posta tabanlı dosya dönüştürücüsüdür ve belge, ses, görüntü, video ve arşiv dosya formatlarını destekler. Sadece dosyanı yükle, çıktı biçimini seç, e-posta adresini gir ve Dönüştür'e tıkla. E-postayı aldığınızda, dönüştürülen dosyanızı edinmek için bağlantıyı takip edin.

FileZigZag

Dosyanız dönüştürüldükten sonra, gelen kutunuza gitmeden önce FileZigZag incelemek için birkaç seçenek sunar. Dosyayı sunucularından silebilirsiniz (üç gün boyunca saklanır), Dönüştürülen dosyayı bulut depolama alanına yükleyin veya kaynak dosyayı veya dönüştürülmüş dosyayı farklı bir türe dönüştürün. Yine, dosyanıza bir bağlantı içeren bir e-postaya sahip olmak istiyorsanız, FileZigZag iyi bir ücretsiz hizmettir.

6. FreeFileConvert

FreeFileConvert, bir dolu 8,300 dönüşüm kombinasyonunu destekler. Yani, alışılmadık bir dosya biçiminiz varsa, bu siteyi ziyaret etmeniz için bir nedendir. Aynı anda dönüştürmek için beş dosyaya kadar ekleyebilirsiniz, sadece aynı dosya türü olması gerektiğini unutmayın. Dosyanızı yükledikten sonra, çıktı biçimi kutusu önerilen formatlarla otomatik olarak ayarlanacaktır. Dönüştür'e tıklayın ve hazır olduğunda, dosyanızı almak için İndir'e basın.

FreeFileConvert

FreeFileConvert ile arşiv, belge, e-kitap, ses, görüntü, sunum, vektör, CAD ve yazı tipi dosya formatlarını dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, ana sayfada bu desteklenen türlerden birini tıklayarak, mevcut tüm dosya biçimlerini hızlı bir şekilde gözden geçirebilirsiniz.

7. Online File Converter

Ses, video, görüntü, belge ve arşiv dosya formatlarını ücretsiz olarak dönüştüren başka bir hizmet için Online File Converter'e (Online Dosya Dönüştürücüsü) bir göz atın. İhtiyacınız olan dönüşüm türüne ilerleyin ve hedef biçimini seçin. Ardından, dosyanıza göz atın veya URL’yi girin.

Online File Converter

Site, belirli dosya türlerini dönüştürürken birkaç harika seçenek sunuyor. Örneğin, boyutu, rengi veya görüntü dosyalarını değiştirebilirsin. Veya ses dosyaları için bit çözünürlüğünü, örnekleme oranını, ses kanallarının sayısını ayarlayın veya sesi kırpın. İşiniz bittiğinde, Dosyayı Şimdi Dönüştür'e ve ardından, Dönüştürülen Dosyayı İndir'e tıklayın.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 423 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" En İyi Ücretsiz Çevrimiçi Dosya Dönüştürücüler konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En İyi Ücretsiz Çevrimiçi Dosya Dönüştürücüler ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi Ücretsiz Çevrimiçi Dosya Dönüştürücüler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "