En İyi Ücretsiz Chrome VPN Eklentisi

En İyi Ücretsiz Chrome VPN Eklentisi

/ Okuma süresi: 8 dk, 41 sn / Yorum (0)
A A A

Chrome için en iyi ücretsiz VPN eklentisini yükleyerek engellenen sitelere kısıtlama olmadan erişim sağlayabilirsiniz. Bu ücretsiz VPN eklentilerini yazımızda bulabilirsiniz.

En İyi Ücretsiz VPN

Chrome, mobil cihazlarda 1 milyondan fazla aktif kullanıcının bulunduğu önde gelen tarayıcıdır. Kısa süre önce Google, tarayıcısının her ay 771 milyar sayfa yüklediğini ortaya koydu. Bu, kullanıcı deneyimine verdiği değeri gösteriyor ve güvenin oluşturulmasına yardımcı oluyor.

Ancak, Chrome kullanıcısı engellenen sitelerle karşılaşabilir, çünkü kısıtlamadan kaçabilen ve web tarayıcının tüm web sitelerine erişmesini sağlayan bir işlevi bulunmamaktadır.

Opera dahili bir VPN'ye sahip bir tarayıcıdır; verilerin şifrelenerek web sitelerinin engellenmediğini iddia eder ve kullanıcının gizliliğini korur. Başlangıçta, Opera büyük bir popülerlik kazanıyor, ancak daha sonra sınırlı özelliklerden dolayı popülerliğini yitirdi.

Genel istatistiklere göre, internete göz atan insanların yaklaşık %30'u gizlilik, %28'i ise kısıtlı içeriğe erişmek için VPN kullanıyor. Bu nedenlerden dolayı, Chrome için en iyi ücretsiz VPN eklentisini kullanmak engellenmiş içeriğe erişmenizi sağlar ve size tam bir özgürlük sağlar.

Chrome için en iyi ücretsiz VPN

Bununla birlikte, kullanıcılar, ücretsiz Chrome VPN eklentileri kullanarak Netflix, HBO, Hulu ve diğer vb. popüler kanallara ulaşamıyor. Sınırlandırılmış ve engellenen içeriğe tam güvenlikle ve kolayca erişebilmek için birçok kişi ExpressVPN ve NordVPN gibi Chrome'un en iyi VPN eklentilerini kullanıyor.

DotVPN

DotVPN

DotVPN'yi en iyi ücretsiz Chrome VPN eklentisi olmasını sağlayan özellikler, bulut güvenlik duvarı koruması ve sınırsız veri kullanımı sunmasıdır. Chrome kullanıcıları, dotVPN uzantısını yükleyerek web sitelerinin engellemelerini kaldırabilir ve çevrimiçi güvenliği artırabilir.

Chrome Web Mağazası raporuna göre dotVPN, 500.000 kullanıcıya ve 4 yıldızlık bir skora sahiptir. 4096-bit anahtar şifrelemesi, modern bankacılık standartlarının bir sonucudur. Sınırlı sitelere, VoIP uygulamalarına erişim sağlar ve kullanımı son derece kolaydır.

DotVPN çevrimiçi gizliliği korur ve DDoS saldırıları ve paket algılayıcılar da dahil olmak üzere tüm kayıt edilmemiş gelen bağlantıları engeller.

Özellikler:

 • Anonim internet sörfü
 • Sınırsız bant genişliği
 • 12 sanal lokasyon
 • Sınırsız sunucu değiştirme
 • Genel ağa güvenli erişim

+ ADD TO CHROME

ZenMate

ZenMate

ZenMate bilginizi şifrelemek suretiyle koruma ve dağınık bir şekilde yüksek güvenlik sağlayan proxy sunucusu ağına sahiptir. Bu ücretsiz VPN eklentisini kullanmak, internet hızınızı etkilemeyecektir. Bunun  daha etkili özellikler sunan premium versiyonu da mevcuttur.

En iyi ücretsiz chrome VPN sınırsız internet erişimi, Wi-Fi güvenliği ve internet gizliliği sunar. ZenMate, gizliliğinizi web sitesi analizlerinden, banner reklamlarından, hacker'lardan ve sosyal medyadan korur.

Genel bir ağa bağlandığınızda, ZenMate çevrimiçi güvenliği sağlayacaktır.

Özellikler:

 • Kötü amaçlı yazılımları engelle
 • 30+ VPN sunucusu
 • DNS sızıntısı yok
 • İzlemeyi önle

+ ADD TO CHROME

Hola VPN

Hola VPN

Hola VPN, ağınızı koruyan bir başka ücretsiz Chrome VPN ekletisidir. Bazı sitelerin engellenmesi konusunda çok endişe duyan Chrome kullanıcıları için Hola VPN doğru karardır. Trafik, IP ağınızı zora sokan sunucu ağı yerine kullanıcılardan geçtiği için normal VPN hizmetinden farklıdır.

Hola unblocker, interneti özgürce güvenli bir şekilde sörf yapan yaklaşık 129 milyon kullanıcıya sahiptir. Web'e sansür olmadan göz atmanızı ve en az arabelleğe aktarmayla videoları izlemenizi sağlar. Hola kullanıcıları coğrafi kısıtlamaları ve engellemeyi hariç tutarak web'e güvenli, özgürce göz atabilir.
Hola, tüm cihazlarınızda ve hatta tek bir anda birden fazla cihazda yayınlanabilir. Hola her sitede çalışmayabilir, ancak ücretsizdir ve sayısız web sitesine hala erişilebilir durumdadır.

Özellikler:

 • Bant genişliği sınırı yok
 • Reklamsız
 • Web sitelerinin engellemesini kaldır

+ ADD TO CHROME

CyberGhost VPN

Cyberghost VPN, 30 ülkede 850 sunucu ile 260 milyon izleme girişimi, 210.000 engelli site ve 150 milyon reklam bloke etme kapasitesine sahiptir. Kurulumu ve kullanımı kolaydır; CyberGhost VPN, dünya genelinde 11 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir ve Chrome için ücretsiz VPN listesinde yer almaktadır.
Kullanıcıların veri trafiği AES 256-bit şifreleme ile şifrelenmektedir. CyberGhost VPN uzantısı, toplu gözetim, bilgisayar korsanları ve çevrimiçi izlenim korkusu olmadan çevrimiçi göz atmanıza olanak tanır. Otomatik kill düğmesi, DNS ve IP sızıntı koruması sunar.

CyberGhost mümkün olan en yüksek hızda çalışmayı vaat ediyor.
Aynı anda en fazla 5 cihaz bağlayabilir. Bu VPN, OpenVPN, L2TP-IPsec ve PPTP protokollerini kullanır ve günlükleri tutmaz. Ücretsiz bir VPN ancak gelişmiş güvenlik özelliklerine erişmek istiyorsanız premium servislerine geçin.

Özellikler:

 • Kurulumu kolaydır
 • 256 bit AES şifreleme
 • Sınırsız bant genişliği
 • Coğrafi sınırlamadan kaçının
 • Reklamsız tarama

+ ADD TO CHROME

Hotspot Shield

Hotspot Shield

Hotspot Shield'in dünya çapında 500 milyondan fazla indirme sayısına ulaşmıştır. ABD, Hollanda, Danimarka, Fransa, Kanada ve diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli sanal mekanlar erişilebilir. Kullanımı kolaydır ve tek bir tıklama ile etkinleştirilebilir.

Bu VPN uzantısı, kamuya ve özel ağlara 256 bit şifreleme uygulayarak verilerinizi güvence altına alıyor; ve buda başka bir yazılımı yüklemenize gerek olmadığı anlamına gelir. Bu uzantıda veri kullanımı için hiçbir sınırlama yoktur. Ücretsiz, sınırsız ve Windows Phone, OS X, iOS ve Windows için mevcut sürümleri vardır.

ZenMate gibi Hotspot kalkanının da bir premium sürümü indirilebilir.
Ücretli sürüm reklamsız taramanın, müşteri desteğinin, zararlı yazılımların engellenmesinin keyfini çıkarmanıza ve birden fazla cihazda kullanılmasına izin verecektir.

Özellikler:

 • Güvenli tarama
 • Web sitelerinin engellemesini kaldır
 • Sınırsız bant genişliği
 • Wi-Fi Güvenliği

+ ADD TO CHROME

Browsec VPN

Browsec VPN

Eklenti, küresel olarak 2 milyondan fazla kullanıcısının ona güvendiği iddia ediyor. Yönetilebilir ve Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri, Singapur ve Birleşik Krallık da dahil olmak üzere dört sanal mekan sunuyor.

Kullanıcılar, Chrome VPN uzantısını kullanarak herhangi bir siteye her yerden erişebilir. Kullanıcıların gizliliğini arttırır ve verilerini takipçilerden korur.
Browsec, coğrafi engellemenin engellenmesini kaldırır ve Netflix veya BBC'deki farklı ülkelerdeki mağazalardan gelen içeriği açar.

Trafik şifrelidir ve Browser'ın güvenli bulut ağı üzerinden yönlendirilir. Kimliğinize mutlak bir koruma sağlar ve trafiğinizin takip edilmesi veya izlenmesinde başarısız olur.

Özellikler:

 • Sınırsız bant genişliği
 • Coğrafi engeli kaldırma
 • Kolay bağlantı
 • Trafik şifreleme

+ ADD TO CHROME

TunnelBear VPN

TunnelBear VPN

TunnelBear, 10.500'den fazla kişisel nottan 5 yıldızla en iyi değerlendirme notunu almış bir eklentidir. Bu ücretsiz VPN eklentisi, uygun bir VPN'den çok şifrelenmiş proxy türüdür.

TunnelBear, yaklaşık 20 ülkedeki sunucular için en hızlı hızlara sahiptir. İyi bir şifreleme sağlar ve 5 cihaza kadar bağlanabilir. En sevdiğiniz içeriğin engelini kaldıracaktır. Kullanıcıların aylık 500MB sınırını aşmasına izin vermiyor.

Özellikler:

 • Kurulumu kolaydır
 • Anonim tarama
 • Yüksek bağlantı hızı
 • Sanal konumlar

+ ADD TO CHROME

Gom Web

Gom Web

Gom Web, VPN hizmetleri için herhangi bir 3. taraf uygulaması istemiyor. Ücretsiz bir hizmettir ve kullanımı kolaydır. 1000 Mbit / s engelleme sunucusu ve proxy'si ile bu ücretsiz VPN eklentisi, diğer ücretsiz hizmetlere kıyasla web sitelerine hızlı erişim sağlar.

Özellikler:

 • Engellenen içeriğe erişilebilir
 • Şifrelemeyle özel sörf
 • Hızlı yükleme hızı
 • Ağ yapılandırması gerekli değildir.

+ ADD TO CHROME

Windscribe VPN

Windscribe VPN

Windscribe VPN for Chrome, Chrome kullanıcıları için yetkin bir çevrimiçi güvenlik ve koruma çözümüdür. Parolalar, mesajlar, metinler ve indirmeler gibi kendi verilerinizi güvence altına alırken Internet üzerinden gönderilen ve alınan bilgileri şifreler. PC'nizde Running Windscribe VPN uzantısı size daha iyi güvenlik ve koruma sağlar.
Web etkinliklerinin bilgisayar korsanlarına ve ISS'lere karşı engelliyor.

Web'de ne kadar çok veri paylaşırsanız, bilgisayar korsanlarının ve diğer kişilerin bilgilerinize erişmesi o kadar kolaydır.

Özellikler:

 • Otomatik reklam engelleyici
 • Varsayılan izleme korumalı
 • Kolay sunucu değişimi

+ ADD TO CHROME

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 4529 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" En İyi Ücretsiz Chrome VPN Eklentisi konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En İyi Ücretsiz Chrome VPN Eklentisi ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi Ücretsiz Chrome VPN Eklentisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.