Ogznet.com
Ogznet.com
Image by TeroVesalainen from Pixabay

En İyi Ücretsiz El Feneri Uygulamaları

El feneri uygulamaları eskisi kadar popüler değiller. Çünkü Google ve Apple yeni güncellemeler ile bu uygulamaları cihazlara ekliyor. Ancak, kendi el feneri uygulamasına sahip olmayan cihazlar için minimum izinlere sahip el feneri uygulamalarını burada listeledik. Bunların çoğunda en az iki erişim izni istenir (reklam için internet erişimi ve ardından kamera izni). Sadece kamera iznine sahip bir çift uygulama var. İşte Android ve iPhone için en iyi el feneri uygulamaları!

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Telefonunuzda güçlü, kullanımı kolay bir el feneri uygulaması olması, kullanışlı ve hatta güvende olmanıza yardımcı olabilir. En iyi Android ve iOS ücretsiz el feneri uygulamalarını sizin için listeledik.

Buradaki bazı uygulamalar ışığın rengini değiştirme, SOS modu sinyallerini gönderme, ışığı açma veya kapatma ve daha fazlası gibi ek işlevler ile birlikte geliyor.

Android için En İyi El Feneri Uygulamaları

1. Color Flashlight

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Color Flashlight

Fener HD LED, en popüler el feneri uygulamalarından biridir. Ayrıca bir çok özelliğe sahiptir. Ekranınızı veya cihazın arkasındaki LED flaşı kullanır. Uygulama çeşitli desenlerde ve ayrıca çeşitli renklerde yanıp sönebilir (sadece ekranda). Özel efektler, acil durum efektleri ve daha fazlası da vardır. Temel olarak bir el feneri uygulamasının yapması gereken her şeyi yapar.

2. Flashlight

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Flashlight

Flashlight, iyi bir el feneri uygulamasıdır. Basit bir kullanıcı arayüzü, hızlı açma ve kapatma düğmesi, widget desteği ve el fenerini açıp kapatıp için telefonu sallama gibi özellikler içerir. Ayrıca, normal şartlarda her hanngi bir erişim izni istemez, ücretsizdir ve reklam gösterimi yoktur. İsterseniz pro sürümünü satın alabilirsiniz, ancak tamamen isteğe bağlıdır.

3. Flashlight Classic

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Flashlight Classic

Flashlight Classic çok basit bir el feneri uygulamasıdır. Çoğu gibi temel özellikleri sunar. Uygulama, telefon ekranınızı veya ışık için LED flaşı devreye sokar. Ayrıca küçük bir kurulum boyutu (0.9MB), zamanlayıcı ve daha fazlası ile birlikte gelir. El feneri ekran kapalıyken de çalışır. Reklam gösterimleri ile ücretsizdir ve gereksiz izin erişim isteği yoktur.

4. Flashlight by Ruddy Rooster

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Flashlight by Ruddy Rooster

Bu uygulama da basit el feneri uygulamalarından biridir. Cihazınızın ekranı veya kameranızdaki LED flaş ile çalışır. Uygulama ekran üzerinde Mors Kodu, SOS ve diğer şeyleri yapabilir. Ayrıca, geliştirici uygulamanın kullandığı her izni açıklar. Basit, ücretsiz bir el feneri uygulaması. Reklam gösterimleri vardır.

5. Flashlight HD

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Flashlight HD

El Feneri LED flashlight, başka bir eski el feneri uygulaması. Telefonun hem ekranını hem de LED ışığını kullanır. Uygulama ayrıca ana ekran widget desteği, birden fazla fener rengi (yalnızca ekranda) ve basit bir kullanıcı arayüzü içerir. Diğerleri gibi, reklam gösterimleri ile ücretsiz bir uygulamadır.

6. Icon Torch - Flashlight

 • Ücretsiz

Icon Torch - Flashlight

Icon Torch benzersiz el feneri uygulamalarından biridir. Kullanıcı arayüzü yok. Bu, gereksiz ayarların ve özelliklerin olmadığı anlamına gelir. Uygulamanın simgesi sadece LED flaşınızı açar veya kapatır. Işık açıkken veya kapalıyken renkleri veya ışığın yanma şekli değiştirmez. Bu, cihazınızın arkasında ışığın yanmasını sağlayan basit bir düğmedir. Reklam gösterimi ve uygulama içi satın alma olmadan ücretsiz basit bir el feneri uygulaması.

7. Flashlight Free: No Permissions

 • Ücretsiz

Flashlight Free: No Permissions

Flashlight Free, uygulama içi satın alma veya reklam içermeyen gerçekten ücretsiz birkaç el feneri uygulamasından biridir. Uygulama LED flaşınızı açıp-kapatır. Sade bir arayüze sahiptir ve gereksiz özellikler yoktur. Sadece doğru çalışan basit bir el feneri uygulaması.

8. Tiny Flashlight

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Tiny Flashlight

Tiny Flashlight bir başka çok popüler el feneri uygulamasıdır. Küçük bir yükleme boyutu ile küçük bir uygulamadır. Birçoğu ekstra eklentiler gerektirmesine rağmen uygulama ekstra özellikler içeriyor. Bu, orijinal uygulamanın boyutunu korumak ve bir özelleştirme düzeyi eklemek içindir.

9. Torch: Ultimate Mobile Flashlight (No Ads)

 • Ücretsiz

Torch: Ultimate Mobile Flashlight (No Ads)

Torch, şaşırtıcı derecede iyi ve modern bir el feneri uygulamasıdır. El feneri için hem telefonunuzun arkasındaki LED'i hem de ekranını kullanır. Ek olarak, uygulama AMOLED ekran dostu bir karanlık mod, ana ekran için bir el feneri widget desteği, sadece el feneri için kamera erişim izni gibi özellikler sunar.

iPhone için En İyi El Feneri Uygulamaları

1. Best Flash Light

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Best Flash Light

Bu uygulama, beklenen el feneri işlevinin ötesine geçen bazı benzersiz özelliklerle adının hakkını vermektedir. El feneri özelliğinin yanında büyüteç özelliği ile ekranda görünen nesneleri büyütebilirsiniz. Ayrıca el feneri ışığının birkaç dakika sonra kapanması için bir zamanlayıcı da ayarlayabilirsiniz. Kamera zoom flaş ışığını ek ışıkla da kullanabilirsiniz. Bir kamera ışığı kullanmanın birçok yolu vardır.

2. Flashlight

 • Ücretsiz

Flashlight

İngilizce sadece "El feneri" olarak adlandırılan başka bir uygulama. Bu iOS uygulaması, karanlıkta gezinmek için yerleşik bir mini harita ve pusula sunmasıyla dikkat çekiyor. LED parlaklığını ayarlayabilirsiniz. 10 farklı frekansta SOS sinyal seçeneği de vardır.

3. Flashlight for iPhone + iPad

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Flashlight for iPhone + iPad

iPhone için bu ücretsiz uygulama ile temel el feneri işlevini bulacaksınız, ancak aynı zamanda bazı daha gelişmiş "eğlenceli" özellikler sunuyor. Bunlar, yerleşik SOS sinyali, yerleşik bir pusula ve ışığın titreşmesini çalmakta olduğunuz müziğe senkronize eden yerleşik bir "disko modunu" içerir. Gece yürüyüşlerine düşkünseniz kullanışlı olabilecek bir izleyicisi bile var.

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz