En İyi Ücretsiz El Feneri Uygulamaları

En İyi Ücretsiz El Feneri Uygulamaları

Telefonunuzda güçlü, kullanımı kolay bir el feneri uygulaması olması, kullanışlı ve hatta güvende olmanıza yardımcı olabilir. En iyi Android ve iOS ücretsiz el feneri uygulamalarını sizin için listeledik.

Tüm bu uygulamaların telefonunuzun dahili el fenerine bağlı olduğunu unutmayın; mucizevi olarak daha parlak yapamazlar
ancak bazıları ışığın rengini değiştirme, SOS modu sinyallerini gönderme, ışığı açma veya kapatma ve daha fazlasını açma gibi ek işlevler ekliyor.

1. Super-Bright LED Flashlight (Android)

Basit ve sezgisel bir arayüz söz konusu olduğunda Super-Bright LED El Fenerini Android'de yenmek zor. Uygulamanın kurulumu, dijital el fenerini açmak ve kapatmak için açabileceğiniz bir açma / kapama düğmesiyle gerçek bir donanım el feneri taklit eder.

Dijital flaş ışığının çerçevesindeki sol veya sağa kaydırarak, ışığın flaş veya yanıp sönme modunu da ayarlayabilirsiniz.
Kullandığınız ücretsiz ve basit bir el feneri uygulamasıysa ve Android'i çalıştıran bir akıllı telefon kullanıyorsanız, bu, kontrol ettiğiniz ilk indirmelerden biri olmalıdır.

2. Flashlight for iPhone, iPod and iPad (iPhone)

iOS için bu ücretsiz uygulama ile temel el feneri işlevini bulacaksınız, ancak aynı zamanda bazı daha gelişmiş "eğlenceli" özellikler sunuyor. Bunlar, yerleşik SOS sinyali, yerleşik bir pusula ve ışığın titreşmesini çalmakta olduğunuz müziğe senkronize eden yerleşik bir "disko modu" içerir. Gece yürüyüşlerine düşkün olursanız kullanışlı olabilecek bir irtifa izleyicisi bile var.

3. Flashlight (Android)

Bu başka bir basit Android el feneri uygulamasıdır. En temel işlevlerden ayrı olarak, ekrandaki bir tonu seçerek el fenerinin rengini değiştirebilirsiniz. Mors kodunu göndermek için Fener uygulamasını da kullanabilirsiniz. Uygulama, reklamlar içermesine rağmen ücretsizdir.

4. Flashlight (iPhone)

Evet, sadece "El feneri" olarak adlandırılan başka bir uygulama. Bu iOS uygulaması, karanlıkta gezinmek için yerleşik bir mini harita ve pusula sunmasıyla dikkat çekiyor. LED parlaklığını, uygulamanın ekran tıklama tekerleğini kullanarak da ayarlayabilir ve 10 farklı strobe frekansı ile birlikte bir SOS sinyal seçeneği vardır.

5. Tiny Flashlight + LED (Android)

Uygulamaya, Android cihazlarda, telefonun pilini korumak için tasarladığınızda, içinde bulunduğunuz duruma göre ışık yakar. Uyarı lambaları, flaş lambaları ve renkli ışıklar gibi çeşitli ekstralar içerir.

6. Best Flash Light (iPhone)

Bu uygulama, beklenen el feneri işlevinin ötesine geçen bazı benzersiz özelliklerle isminin haklkını vermektedir. Ekrandaki şeylerin boyutunu geliştirmenizi sağlayan bir büyütme aracı var.
El fenerini açma ve kapama ve enerji tasarrufu sağlayan ışık modunu açmak için bir işlev. Bu daha gelişmiş özelliklerin bazılarının uygulamada kilidini açmak için 0,99 ABD doları olduğunu ve eklemeleri kaldırmak için de 0,99 ABD doları ödeyebileceğinizi unutmayın.

7. Lytish Flashlight (Android)

Lytish el feneri uygulaması iyi tasarlanmış, minimalist bir arayüz için puan alır, ama aynı zamanda kullanımı kolaydır.
Bu, meşale ve flaş dahil olmak üzere çeşitli modları içerir ve tam uygulamayı açmak zorunda kalmadan el feneri işlevini açmak veya kapatmak için bir ekran widget desteği (Android telefonunuzun ana ekranından erişilebilir) vardır.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 859 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" En İyi Ücretsiz El Feneri Uygulamaları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En İyi Ücretsiz El Feneri Uygulamaları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi Ücretsiz El Feneri Uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "