En İyi Ücretsiz Emoji Yapma Programları

En İyi Ücretsiz Emoji Yapma Programları

/ / Okuma süresi: 7 dk, 32 sn / Yorum (0)
A A A

Bu makale, bilgisayarınızda emoji yapmanızı sağlayan En İyi Ücretsiz Emoji Yapma Programlarının bir listesini içerir. Bu ücretsiz programları kullanarak, kendi başınıza ifadeler oluşturabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
En İyi Ücretsiz Avatar Yapma Programları

En İyi Ücretsiz Avatar Yapma Programları

Windows için en iyi ücretsiz avatar yapma programlarının bir listesi. Bu ücretsiz programlar, sizi sanal bir dünyada temsil etmek için kullanılabilecek bir avatar oluşturmak için kullanılır. Bu listede iki tür avatar yapımcısı var. İlk tipte çizgi fi..

Bunu yapmak için, bu emoji yapımcıları iyi bir bileşen veya nesne çeşitliliği sağlar. Bu nesneler arasında farklı tiplerde dairesel yüzler, burunlar, kaşlar, gözbebekleri, gözler, el jestleri, gözlükler, şapkalar ve diğer başlıklar, sakallar, saçlar vb. bulunur. Bu nesneleri, sağlanan düzenleme penceresine yerleştirerek, kişiselleştirilmiş ifade elde edersiniz. Bunlardan bazıları da animasyonlu ifadeler oluşturmak için kullanılabilir.

Bu emoji oluşturna programları, ifadeyi daha fazla değiştirmenize izin verir. Bunun için, bir nesneyi doğru bir şekilde emoji üzerine yerleştirebilir, nesnenin boyutunu değiştirebilir, tuval boyutunu değiştirebilir, arka plan rengini değiştirebilir vb. hareketler uygulayabilirsiniz. Bu hareketlerden biri de, fotoğraflardan statik veya animasyonlu ifade oluşturmanızı sağlar.

Emojiyi kaydetmek için, bunların çoğu PNG, GIF, JPEG ve BMP gibi yaygın görüntü formatlarını destekler. Ayrıca, oluşturulan ifadeyi doğrudan Mail, Facebook, Twitter vb. platformlar üzerinden de paylaşabilirsiniz.

EmoteMaker

EmoteMaker, Windows için ücretsiz, taşınabilir bir emoji oluşturma programıdır. Küçük, orta ve büyük boyutlarda özel ifadeler oluşturabilirsiniz. Ayrıca, animasyonlu emojiler oluşturmanızı sağlar.

EmoteMaker'ı kullanarak özel ifadeler nasıl oluşturulur:
Ana arabiriminde Araçlar, Palet ve Diğer Araçlar üzerinde farklı bölümler sağlar. İlk iki bölüm emoji oluşturmak için kullanılırken, ikinci bölüm oluşturulan ifadeyi büyütmek için büyüteç gibi davranır. Başlangıç ​​olarak, tuval boyutu, yani maksimum genişlik 218px ve yükseklik 144px ve aynı zamanda arka plan renginin oda boyutunu ayarlayabilirsiniz. Bir ifade için ağız, göz, yüz, giyer (gözlük, şapka vb.) vb. eklemek için çeşitli nesneler sağlar. İstediğiniz emojiyi oluşturmak için nesneleri Palet bölümüne sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Bu nesneler her boyutta ifade için kullanılabilir. Ayrıca emoji için altyazılar eklemenizi sağlar. Metni taşıyabilir ve istenen konuma yerleştirebilirsiniz.

Seçilen nesnelerle rastgele bir ifade oluşturan bir Random Generator düğmesi bulunur.

İfade oluşturduktan sonra, BMP, JPEG, PNG veya GIF biçiminde kaydedebilirsiniz .

Hareketli Emoji oluşturma:

 • Tools > Animated bölümünden, animasyonlu ifadenin çerçevesine ekleyebileceğiniz birkaç nesne bulabilirsiniz.
 • Animasyonlu ifade oluşturmak için 10 adet çerçeveye kadar oluşturmanıza izin verir.
 • Dışa aktarma menüsüne giderek ve GIF biçimini seçerek animasyonlu ifadeyi kaydedin.
 • İmleci GIF olarak dışa aktarırken “make animation GIF” onay kutusunu etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, başlangıç ​​ve bitiş çerçeveleri, saydamlık, döngü animasyonu ve çıkış animasyonlu ifade hızını belirtin.
 • EmoteMaker güzel bir statik ve animasyonlu ifade programıdır. Arayüzünü özelleştirmek için cilt dosyasını ve dil dosyasını yükleyebilirsiniz.

Moji Maker

Moji Maker, Windows 10 için ücretsiz bir ifade oluşturma uygulamasıdır. Bunu kullanarak 2D / 3D emojiler oluşturabilirsiniz. Yüz, gözler, kaşlar, gözbebekleri, burun, ağız, sakal, suratlar, gözlükler, şapkalar, el hareketleri, saçlar, vb. gibi ifadeler yapmak için çok çeşitli bileşen grupları sunar. Sadece yerleştirilir editör penceresinde bir nesne seçin. Daha sonra boyutunu ve konumunu ayarlayabilirsiniz. Yeniden sırala düğmesini kullanarak bileşenleri yeniden sıralayabilirsiniz.

2D / 3D erkek veya dişi emoji karakterleri oluşturmak için ayrı bir modül sağlar. Bunun için yüz, saç, gözler, ağız, gözlük, başlıklar vb. gibi benzer nesne grupları seti sağlar.

Oluşturduğunuz emoji / karakterleri, 300 × 300, 200 × 200, 150 × 150, 100 × 100, 50 × 50, 16 × 16 vb. gibi farklı boyutlarda PNG formatında dışa aktarmanıza olanak tanır. Ayrıca, emojiyi Facebook, Mail, Twitter vb. platformlarda paylaşabiliriniz.

Moji Maker, güzel ve eğlenceli bir ifade maker uygulamasıdır. Bunu kullanarak çok sayıda kişiselleştirilmiş emojiyi ve karakteri yaratabilirsiniz.

Emoji Maker

Emoji Maker, Windows 10 için başka bir ücretsiz emoji oluşturma uygulamasıdır. Çeşitli bileşenleri kullanarak statik ifadeler oluşturmanıza izin verir.

İlginç ve eğlenceli emojiler oluşturmak için aşağıdaki adımları takip edin:

 • Make Emoji düğmesine tıklayın.
 • Şimdi, aşağıdaki panelde, emojiyi oluşturmak için gerekli olan çeşitli nesne kategorilerini bulabilirsiniz. Bunlar yüz, daire yüzü, kaş, göz küresi, göz, burun, mutlu yüz, üzgün yüz, saç, sakal, gözlük, şapka, maske, el ve çeşitli kategorileri içerir. Bu kategoriler çeşitli ilgili bileşenleri içerir.
 • Sadece bir bileşeni tıklayın ve emoji'ye eklenecektir. Bu ifade oluşturucudaki bir nesneyi el ile taşıyamazsınız.

Özelleştirilmiş ifade yapmayı bitirdiğinizde, bir JPEG veya PNG görüntü dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Bir Paylaş düğmesi de mevcuttur. Kişiselleştirilmiş ifadeler yapmak için basit ama eğlenceli bir uygulama.

Emoticon Creator

Emoticon Creator, Windows için başka bir ücretsiz emoji oluşturma programlarından biridir. Bu listedeki diğer programlar gibi, kendi emojinizi oluşturmak için çeşitli nesneler de sağlar. Bu nesneler yüz, göz rengi, şapka, aksesuar, sakal ve cildi içerir. Diğer programlara kıyasla, bir ifade eklemek için birkaç temel bileşen sağlar. Bir nesneye karşılık olarak, RGB parametrelerini ve ifadenin parlaklığını değiştirebilirsiniz.

Emoji'nin önizlemesi farklı bir pencerede görüntülenir. Oluşturulan ifadeyi yakınlaştırabilir / uzaklaştırabilirsiniz. Sonunda, yakınlaştırılmış ifadeyi veya orijinali bir PNG resim dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

Emoticon Creator basit bir kullanıcı arayüzü ile temel bir emoji oluşturma programıdır.

Emoticon Maker

Emoticon Maker, adından da anlaşılacağı gibi, Windows için başka bir ücretsiz emoji yapma programıdır. Fotoğraftan ifade oluşturmak için kullanılabilir. Ayrıca, statik yanı sıra animasyonlu ifadeler oluşturabilir.

Statik bir ifade oluşturmak için, BMP, JPG, GIF ve PNG biçimlerindeki herhangi bir görüntüyü açmanız yeterlidir. Animasyonlu emoji için, programa animasyonlu bir GIF aktarın. Bunu yaptıktan sonra, arayüzde görüntüleyebilirsiniz. Bir parçayı kesebilir ve / veya sola veya sağa çevirebilirsiniz.
Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra, animasyonlu ifadeyi GIF veya statik ifade olarak BMP, JPEG, GIF veya PNG görüntüsü olarak kaydedin.
Çok kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Fotoğraflardan emoji oluşturmak istiyorsanız, Emoticon Maker'ı kullanabilirsiniz.

Emoticon Art Editor

Emoticon Art Editor, farklı bir emoji oluşturma programıdır. Temelde çeşitli ifadeler kullanarak bir sanat oluşturmanıza izin verir. Editör penceresinde yerleştirmeyi seçebileceğiniz bazı genel emojiler sağlanmıştır. Bu sayede birden çok ifadeye sahip bir resim oluşturabilirsiniz.

İfade sanatı nasıl oluşturulur:
Emoticon Art Editor'nü açın ve Dosya> Yeni'ye gidin ve satır başına emojiyi (40'a kadar) ve sütunu (30'a kadar) seçin. Bundan sonra, bir ifade seçin ve o ifade ile editör bölümünde çizim yapmaya başlayın. İfade sanatınıza farklı ifadeler yerleştirebilirsiniz. Son emoji sanatını bir görüntü (BMP, JPG, PNG, GIF) veya HTML dosyası olarak dışa aktarılabilir.

İlginizi Çekebilir
Android İçin En İyi Emoji Uygulamaları

Android İçin En İyi Emoji Uygulamaları

Emojiler sohbet ederken sadece "eğlenmek" ve daha birçok amaca hizmet için var. Ruh halini daha iyi anlatmanın yanı sıra, sözcüklerin duygularınızı anlatmak için yeterli olmadığı tüm zamanlar için bir yedek görevi görür. Bu durumda bizde Android kull..

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 1
like 0
like 1
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 2006 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" En İyi Ücretsiz Emoji Yapma Programları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En İyi Ücretsiz Emoji Yapma Programları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi Ücretsiz Emoji Yapma Programları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.