En İyi Ücretsiz Logo Tasarımı Araçları

En İyi Ücretsiz Logo Tasarımı Araçları

Şirketiniz veya web siteniz için bir logoya sahip olmak, günümüzde markanızın yaratılmasına yardımcı olduğu için çok talep görüyor. Kuruluşunuzun (sosyal veya ticari) kimliğini ve markanızın tanıtımını oluşturmak son derece önemli bir simgedir. Bir logo, kullanıcıların kuruluşunuzu tanımasına ve ilişkilendirmesine yardımcı olur. Bu nedenle, müşterileriniz üzerinde kalıcı bir etki bırakmak istiyorsanız, işletmeniz için harika bir logoya ihtiyacınız var.

Girişiminiz için benzersiz bir logo elde etmek için genellikle bir logo tasarımcısının yardımına ihtiyaç duyarsınız, ancak çoğu kişi için bir uzmandan yardım almak her zaman mümkün olmayabilir. Bu nedenle, bu gibi durumlarda, mükemmel logolar üretebilen çevrimiçi logo tasarım yazılımını kullanabiliriz. Bu araçlar sadece kullanışlı değil, aynı zamanda güvenilir ve yetkindir.

Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Coral Draw ve daha fazla ücretli sürüm gibi programlar kadar olmasa da, neredeyse eşit sonuçlar yaratabilecek bir kaç ücretsiz logo tasarım programı var.

Logomaker

Bu alanda acemiyseniz, Logomaker kesinlikle yardımcı olabilir. Son derece kullanıcı dostu ve anlaşılması kolay bir arayüze sahip olup, size doğrudan ait olduğunuz endüstri seçeneklerini sunar. Sadece simgenizi seçmeniz ve tercihinize göre özelleştirmeniz yeterlidir.

Tercih ettiğiniz metnin yazı tipini seçime ekleyerek, renk veya boyut ayarı ile mükemmel bir logo yapmak için ihtiyacınız olan tüm seçenekleri sunar. Ancak, logoyu indirmeniz için kaydetmeniz ve satın almanız gerekiyor. Logoyu ücretsiz olarak kullanmak isterseniz, logo kodunu kopyalayıp web sitenize ekleyebilirsiniz.

Fiyat: İlk 6 logoyu tasarlamak için ücretsiz deneme sürümü

Quick Logo Designer

Quick Logo Designer sadece hızlı değil, aynı zamanda kullanımı kolay ve basittir. İşletmenizi etkili bir şekilde tanıtmanıza yardımcı olan benzersiz logo tasarımları oluşturmanızı sağlar. Grafik tasarımcılarının hayal güçleri için son derece kullanışlı bulabilecekleri örnekler vardır. Diğer yandan, ilk kez bir logo üzerinde çalışan bir amatör iseniz, bu sizin için de geçerli.

Quick Logo Designer 2200'ün üzerinde şablon, 5000 yazı tipi sunuyor ve semboller ve ayrıca logonuzun 9 farklı formata aktarılmasını sağlar. GIF, JPEG, PDF ve daha fazlası.

Fiyat: Ücretsiz deneme süresi

FlamingText

Her zamankinden farklı bir şey mi arıyorsunuz? FlaminText, sadece görünümde değil, aynı zamanda kaliteyle de dikkat çeken logolar sunar. Web tarayıcısında kullanılabilecek yüksek kaliteli bir yazılımdır ve indirilmesi gerekmez.
Özelleştirilebilen çok çeşitli en iyi logo tasarımlarına erişebilirsiniz, ancak premium'a yükseltmeniz gereken gelişmiş düzenleme seçenekleri vardır.

Fiyat: Ücretsiz; Premium versiyon ücretli

Logaster

Logaster ile temel logoyu tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu 12000'den fazla özel logo düzenleri ve metin vektörleri ile oluşan muhteşem bir koleksiyona sahiptir. İşletmeniz için hemen ve birkaç saniye içinde logolar oluşturmaya başlamak için tüm araçları sağlayan son derece basit bir arayüze sahiptir. Logaster, logo, marka adı ve slogan gibi üç farklı bileşeni içeren gerçekten iyi görünümlü logolar oluşturmanıza yardımcı olur. Ardından, bu üç bileşeni gereksinimlerinize göre, metin rengini, sloganını ve yazı tipini değiştirme yeteneği ile özelleştirebilirsiniz. PDF, JPEG, PNG ve SVG gibi farklı biçimlerde dışarı aktarın ve yüksek kaliteli logoları hassas bir şekilde oluşturun.

Fiyat: Ücretsiz; Premium versiyon ücretli

Jeta Logo Designer

Çok çeşitli şablonlar, stiller, nesneler ve diğer birçok yararlı özellik konusunda size yardımcı olan Jeta Logo Designer ile ücretsiz logoları tasarımı. Bu uygulama ile, farklı kategorilerden 50'den fazla ücretsiz logo şablonu kullanarak harika logolar oluşturabilirsiniz. Basit eğim, düğme stili, kalın kontur, parlak ve çok daha fazlası gibi farklı stil kategorilerinden bazıları kare, daire, üçgen, beşgen gibi 70 nesneden oluşan şık logolar oluşturun. Ayrıca, popüler biçimlerde resimler ve metinler ekleyebilirsiniz. TIFF, JG, GIF, PDF ve daha fazla formatta dışa aktarın.

Jeta Logo Designer hakkındaki ilginç yönlerden biri, şeffaf arka planlı logolar oluşturabilmeniz ve daha sonra BMP, PNG, JPG veya GIF gibi farklı görüntü dosyası formatlarında dışa aktarabilmenizdir. Daha gelişmiş ve kullanışlı özellikler için ücretli sürüme geçebilirsiniz.

Fiyat: Ücretsiz; Premium versiyon ücretli

Free Logo Maker

Free Logo Maker tarafından sunulan çeşitli simgeleri ve çeşitli yazı tipi stillerindeki iki metin satırını kullanarak istediğiniz logoyu oluşturun. Birçok kullanışlı özellik sunan kullanışlı bir logo tasarım yazılımıdır. Gıda, tıp, teknoloji, ulaşım ve daha fazlasını içeren 14 farklı kategoriden çok sayıda ikon sunuyor.

Hatta bu simgeleri veya metinleri saat yönünde veya saat yönünün tersine döndürerek veya yeniden boyutlandırarak özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, Free Logo Maker ile logonun metin yazı tiplerini 50 yazı tipi stilinde özelleştirebilirsiniz. Tamamlanan logo daha sonra PNG, BMP, GIF veya JPG gibi farklı görüntü formatlarına dönüştürülebilir.

Bu yazılımı bilgisayarınıza yüklemeniz gerekse de, yükleme üçüncü taraf yazılımların otomatik olarak yüklenmesini sağlayan reklam desteklidir.

Fiyat: Ücretsiz

Color Logo Maker

Color Logo Maker, sadece metin logoları oluşturmanızı sağlayan basit bir logo tasarım yazılımıdır. Bununla birlikte, bu yazılımla ilgili farklı özellik, çeşitli renklerde metin logoları oluşturabilmenizdir. Renkli metin logolarından ayrı olarak, gelişmiş bir görünüm için birçok farklı yazı tipi kullanabilir ve gölgeler ekleyebilirsiniz.

Tamamlanan metin logosu daha sonra BMP, JPG veya PNG gibi popüler görüntü formatlarına dönüştürülebilir. En iyi bölüm, Color Logo Maker'ın ücretsiz olması ve sadece 50 KB boyutunda bir zip dosyasında indirilebilen kompakt bir yazılım olmasıdır.
Taşınabilir formatta indirilebilir.

Fiyat: Ücretsiz

Graphic Spring
Graphic String'in günlük olarak güncellediği profesyonel grafik havuzundan tercih edilen grafik logosunu seçerek profesyonel görünümlü logolar oluşturun. Logoları tasarlayabilir ve hatta metni, renkleri, grafikleri ve daha fazlasını düzenleyerek bunları özelleştirebilirsiniz. Tamamlanan logo PNG, JPG veya JPEG formatlarında dönüştürülebilir. Logonuzu zahmetsizce tasarlamanızı kolaylaştıran kullanımı kolay bir yazılımdır.

Fiyat: Ücretsiz

Cool Text
Cool Text, web sayfalarınızı ve markalarınızı hiç çaba harcamadan büyütmenize yardımcı olan, ücretsiz en iyi grafik logo üreticilerinden biridir. Logo oluşturma işlemi bundan daha kolay olamazdı, çünkü bu yazılımda logonuz için resmi seçmeniz, bilgileri doldurmanız ve logonuzu birkaç dakika içinde hazırlamanız yeterlidir. Çarpıcı özelliklerinden biri, istediğinizi seçebileceğiniz ve gereksinimleriniz için indirebileceğiniz büyük bir yazı tipi koleksiyonu (1900'den fazla) sunar.

Fiyat: Ücretsiz

Designmantic
Eğer daha hızlı bir çözüm arıyorsanız, Designmantic hiç bir kısıtlama olmadan gereksinimlerinizi karşılayabilir. Çok çeşitli yenilikçi yazı tipleri, renkler ve tasarımlar sunan, kullanımı son derece kolay ve yaratıcı bir yazılımdır. En iyi yanı, bu seçenekleri bile gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Designmantic'i kategorideki diğerlerinden farklı kılan şey, bitmiş logo tasarımlarınızı iPad'ler, akıllı telefonlar veya tabletler gibi çeşitli diğer cihazlardan görüntülemenize veya düzenlemenize olanak tanımasıdır.

Fiyatı: Kullanımı ücretsizdir ancak logoyu indirme ücretlidir

Logo Garden
Logo Garden ile işiniz için en iyi logoyu sekiz dakikada yapın. Tasarımda herhangi bir deneyime sahip olmanıza ve kredi kartı bilgilerinize de ihtiyacınız yoktur. Acemi kullanıcılar tarafından bile kullanılabilir ve istediğiniz zaman istediğiniz logoları oluşturmanızı sağlayan basit bir yazılımdır. Logo tasarımınızı Facebook'ta bile paylaşabilirsiniz. Logolarınız için sunduğu farklı stiller, diğerlerinden farklı bir sınıf haline getirir.

Fiyat: Ücretsiz

GRSites
GRSites, 2D ve animasyonlardaki logoları tasarlamanıza yardımcı olan ücretsiz Text Logo Maker sunar. Eğer bu hareketli bölüm sizi heyecanlandırmak için yeterli değilse, size stili de özelleştirebileceğinizi söyleyelim. Sadece bu değil, logonuzun güzelliğini farklı dokularla da ekleyebilirsiniz. İşletmeniz veya kişisel amacınız için en iyi logoyu oluşturmak için büyük simgeler koleksiyonundan seçim yapabilirsiniz.

Fiyatı: Kullanımı ücretsizdir ancak logoyu indirme ücretlidir

LogoEase
LogoEase, doğrudan web tarayıcınızdan logolar oluşturmanıza yardımcı olan tamamen ücretsiz bir logo tasarım yazılımıdır. Hiçbir indirme ve kurulum gerektirmez ve son derece kullanımı kolay logo gereksinimlerinize hızlı bir çözüm sunar. Logonuzun rengini seçin, büyük koleksiyondan yazı tipleri ve hatta stillerini ihtiyacınıza göre özelleştirebilirsiniz. İster iş, ister özel logolar tasarlayın, isterse de sosyal organizasyonlar için, LogoEase logonuzu birkaç dakika içinde tamamlamanızı kolaylaştırır.

Fiyat: Ücretsiz

Logo Design Shop
Logonuzu tasarlamanın akıllı program araçlarından biri de hiç şüphesiz Logo Design Shop'dur. Yüksek kaliteli bir logo tasarlamanıza yardımcı olacak birçok kullanışlı özellik ile bilinir. Bu araçla, iş, inşaat, sağlık ve güzellik, teknoloji vb. ile ilgili 20'den fazla şablon kategorisine erişebilirsiniz. Farklı renk, şekil, efekt ve tuval şekilleri yardımıyla dört farklı efekt çeşidi ile kendi logo şablonlarınızı oluşturmanızı sağlar. Ayrıca, logoya eklenecek birçok sloganı da kullanabilirsiniz. PNG, JPGBMP vb. gibi çeşitli biçimlerde PC'den görüntü almanıza izin verirken, tamamlanmış logo tasarımlarını GIF, JPG, PNG, HCK ve daha fazlası gibi popüler formatlarda da dışa aktarabilirsiniz. Yazılım kayıt olmanızı gerektirir.

LogoYes
Ücretsiz olarak en iyi logoları yapmanıza olanak tanıyan basit bir arayüzle, LogoYes kesinlikle kategorideki en büyük seçeneklerden biridir. Başlangıçta dakikalar içinde profesyonel görünümlü logolar yaratın, 20.000'in üzerinde araçla kişiselleştirin ve hatta tasarım detaylarını kaybetmeden logo boyutunu değiştirin. Bu uygulamanın en iyi yanı, siyah beyaz ve renkli formlarda harika görünen kaliteli çıktıları. Bu yüzden, sektörün türünü bulmak, sembolü seçmek ve özelleştirmek için sadece üç basit adımda LogoYes kullanarak istediğiniz logoyu oluşturun. Ücretsiz yazılım PNG, PDF, JPEG, GIF ve daha fazlası gibi dosya formatları destekler.

Fiyat: Ücretsiz

Logo Yapabileceğiniz En İyi 5 Program
İlginizi Çekebilir

Logo Yapabileceğiniz En İyi 5 Program

Ogznet.com

Yorumlar (1)

  • avatar
    Cikdl

    Logo oluşturmak için çok iyi bir servis https://turbologo.com/. Çok hızlı ve kolay.

    Cevapla
Yorum Yaz


yenile