En İyi, Ücretsiz ve Yeni Android Uygulamaları Kasım 2018

En İyi, Ücretsiz ve Yeni Android Uygulamaları Kasım 2018

Yeni uygulamalar ararken ne  ararsınız? 'Sadece' işlevsel mi olmalı yoksa bazı ek özellikleri mi olmalı? Çoğu kişi için,  basit ve güzel bir arayüzle birlikte, üretkenliğin ve işlevselliklerin mükemmel bir birleşimi olmalıdır. Neyse ki, böyle uygulamalar var ve Kasım 2018 için ücretsiz Android uygulamaları için listemiz bunun olduğunu gösteriyor.

Bu ayın en iyi Android uygulamaları listesinde, diğer ilginç uygulamaların yanında 'neredeyse mükemmel' iki başlatıcısı ile güzel bir bağlantı paylaşım uygulaması var.

1. Hyperion Launcher

Eğer bir olduysanız uzun süredir bir Android kullanıcısıysanız Launcher uygulamalarını duymuşsunuzdur. Dürüst olmak gerekirse, bu uygulamalar Android deneyimini önmeli ölçüde değiştirir. Şu anda, Nova, APEX ve Action Launcher gibi birçok launcher piyasayada. Ancak, bu, geliştiricilerin başlatıcıları, yeni ürünleri keşfedilmesini engellemedi. Ve Hyperion Launcher sürüye katılan en yeni uygulama. 

Hyperion'un geliştiricileri, popüler başlatıcıların en iyi özelliklerini tek bir çatı altında toplayarak bir deneyim sunuyor. Yeni bir başlatıcı için Hyperion akıllı, temiz ve inanılmaz derecede pürüzsüz.

Nova'dan yoğun olarak birkaç konuda esinleniyor. Uygulama başlatma veya uygulama çekmecesini çekmek gibi varsayılan eylemler aynı.

Ancak, Hyperion kendi başına birkaç özelleştirme ayarı ile geliyor. Masaüstünden, uygulama çekmecesine ve animasyonlara kadar, burada çok şey özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, ana ekrandan Google Asistan'a erişmek için özel bir düğme var.

2. Niagara Launcher

Play Store'a denemek için başka bir güzel başlatıcı uygulaması Niagara Launcher. Tipik başlatıcıların aksine, özelleştirme ve ince ayarları iyi özelliklerinden değildir. Size sunduğu şey temiz, minimalist bir deneyim.

Geleneksel bir ana ekran yerine favori uygulamalarınıza hızlı bir şekilde erişmeyi seçebilirsiniz. Bittiğinde, başlatıcı bu uygulamaları ana ekranda düzgün bir şekilde düzenleyecektir. Uygulamaların geri kalanına yukarı doğru ilerleyerek erişilebilir. 

Google arama çubuğu, altta küçük bir nokta haline dönüşür ve tek elle telefon kullanıldığında bile kolayca erişebilirsiniz. Bu nokta şeklinde Google araması, uygulamalar için aşağı kaydırdığınızda bir uygulama arama düğmesi olarak da değişir. Niagara hakkında etkileyici olan, kaydırma özelliğidir.

Başka bir harika özellik, favori uygulamaların bildirimlerinin ana ekranda görülebilmesidir. Uygulamanın resmi olarak yayınlanmadığı ve beta aşamasında olduğu için bazen birkaç hatayla karşılaşabilirsiniz. Basit bir dikkat dağınıklığı içermeyen başlatıcısı arıyorsanız, bu sizin için güzel bir uygulama. 

3. Otter Voice Notes

Not tutma uygulamalarının arasına katılan en yeni uygulama Otter Voice Notes'tur. Tahmin ettiğin gibi, bu uygulamanın püf noktası sesli notlar alabilmesi. Sadece bu, aynı zamanda, anahtar kelimeleri kullanarak belirli bir sesli notu aramanızı da sağlar. Otter Sesli Notlar sadece İngilizce dilini destekler.

Ses tanıma söz konusu olduğunda, neredeyse tüm kelimeleri algılayabilir. Ancak yürütme %100 doğru değildir. Arada birkaç kelimeyi kaçırıyor.

4. AirForShare

AirForShare, aynı ağdaki cihazlara dosya, metin ve web sitesi bağlantılarını aktarmak için Wi-Fi kullanan bir dosya paylaşım uygulamasıdır. Uygulamanın kullanılması kolaydır. Tek yapmanız gereken, uygulamada birkaç metin satırı yazmak (aktarmak istediğiniz). 

Bittiğinde, uygulamanın masaüstü sitesini açın ve aynı tarayıcıda kullanılabilir olacaktır. Sadece metni kopyalayın ve her zamanki gibi işinizi sürdürün.

Aynı dosyalar ve bağlantılar için de geçerlidir. Sadece kutuya sürükleyip bırakın. AirForShare ile ilgili en iyi şey, iki yönlü bir sistem olması ve içeriği kesintisiz bir şekilde aktarabilmesidir.

Not: Gizlilik söz konusu olduğunda, AirForShare dosya kayıtlarını otuz dakika sonra silmeyi taahhüt ediyor. Ancak, aynı ağa bağlı olan herkes bunları görüntüleyebileceği ve indirebileceği için herhangi bir hassas veya kişisel belge ve bilgi yüklememenizi öneririz.

5. Tweet2Pic

Uygulamanın ismi işlevini anlatıyor. Tweet2Pic, tweet'lerin ekran görüntülerini almayı seviyorsanız sizin için mükemmel bir uygulamadır. Tweet'leri Instagram ve Facebook'ta paylaşabileceğiniz küçük PNG görüntülerine dönüştürür. 

Tek yapmanız gereken, tweet bağlantısını kopyalamak, yapıştırmak ve daha sonra uygulama geri kalanını halledecektir. Tweet2Pic, koyu arka plan gibi birkaç ekstra özelliğe sahiptir, diğerleri arasında ana tweet'i, kare resmi, gizler.

6. Typography Master

Typography Master birkaç aydır yayında olmasına rağmen, özellik setini benzersiz kıldı ve bu listeye girdi. Adından da anlaşılacağı gibi, isteğinize göre özelleştirebileceğiniz bir dizi güzel ve şık yazı tipiyle birlikte gelir. Bu uygulama hakkında en iyi şey, telefonunuzun galerisinde bir görüntü açabilir, üstüne yazı yazabilir ve Instagram veya Facebook'ta paylaşabilirsiniz .

İki düzineden fazla farklı stil ve yazı tipi arasından seçim yapabilirsiniz. Sadece metninizi girin ve bir yazı tipi seçin. Seçimlerinizden birini elde edene kadar bir seçeneğe çift dokunun. Şık yazı tipleriyle resminiz anında hazır olacaktır.

7. SAFE

Mevcut gizlilik ve güvenlik durumu, işleri daha kolay hale getirmiyor. Bu nedenle, yüklü uygulamaların telefonlar için güvenli olması zorunludur. Herkes için Güvenlik Değerlendirme Çerçevesi (SAFE), şüpheli uygulamalar ve gevşek cihaz yapılandırması gibi güvenlik açıklarına karşı telefonu etkin bir şekilde izleyerek herhangi bir kötüye kullanımı önlemeye çalışır.

SAFE skoru 0 ile 5 arasındadır ve tahmin edebileceğiniz gibi düşük bir skor zayıf bir güvenlik yapılandırması demektir.

Örneğin, telefonunuzun uyku süresi bir dakikadan uzunsa veya kilit ekranında bildirimler olursa, SAFE sizi uyarır. Aynısı, telefonunuzun NFC, Bluetooth vb. gibi diğer hassas bağlantı noktalarının yanı sıra güvenlik yamaları için de geçerlidir.

8. Rain Moment

Sessiz bir odada uyumakta zorluk çekiyor musunuz? Hafif yağmur sesleri ile uyuya kalmayı mı tercih edersiniz?

Cevabınız evet ise, o zaman bu sizin için bir uygulama. Rain Moment, iyi dinlendirici yağmur sesi çalar, yağmur damlaları düşer. 5 farklı ses arasından seçim yapabilirsiniz - Okyanus Fırtınası, Gece Yağmur, Yapraklarda Yağmur ve diğerleri arasından.

Bu uygulamanın en iyi kısmı, birkaç saate kadar çıkabilen uyku süresini seçebilmenizdir. Dahası, bunu sadece hafif alarm seslerine uyandırılmayı tercih ederseniz, bir alarm saati olarak kullanırsınız .

9. Wallpaper for Gamers

Son fakat en önemlisi, Wallpaper for Gamers uygulaması. Bu temiz duvar kağıdı uygulaması beş yüz binden fazla indirme sayısına ulaşmış. PUBG ve Call of Duty'e, Minecraft'tan The Elder Scrolls'a kadar, bu uygulama oyunlardan yüzlerce resim içeriyor.

Bu uygulamanın en iyi özelliği, duvar kağıtlarını düzgün bir şekilde kategorilere ayırmasıdır. Ancak, bu uygulamada, duvar kağıtları yüksek çözünürlükte mevcut değildir.

2018'in En İyi Android Uygulamaları
İlginizi Çekebilir

2018'in En İyi Android Uygulamaları

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile