En İyi ve Ücretsiz Kartpostal Hazırlama Programları

En İyi ve Ücretsiz Kartpostal Hazırlama Programları

Kendi bilgisayarınızda çok güzel ve ücretsiz kartpostal yapmanızı sağlayacak programlar. Bu programlar, kartpostallar oluşturmanızı ve tüm kartpostal tasarım sürecini çok daha kolay hale getirmenizi sağlar.

Tasarım sürecini kolaylaştırmak için, çoğu kartpostal yapımcısı, ana tuvale kolayca bırakabileceğiniz önceden tanımlanmış şablonlar ve nesnelerle gelir. Bazı programlarda ilgili yazılımın şablon kitaplığını geliştirmek için harici şablonlar ve nesneler de içe aktarabilirsiniz. Ayrıca, arka plan rengi değiştirici, metin aracı, metin rengi değiştirici, yazı tipi değiştirici, filtreler, vb. gibi kullanışlı araçlar da mevcuttur. Bazı programlarda ayrıca, tasarım sürecini daha da basitleştirmek için kartpostalın ön ve arka tarafını tasarlamak için ayrı modlar elde edersiniz. Kartpostal oluşturduktan sonra PDF, BMP, PNG, TIFF vb. resim formatlarında kaydedebilirsiniz.

Postcard Maker

Kartpostal Maker, Windows 10 için ücretsiz bir kartpostal yapma uygulaması. Bu uygulamayı kullanarak, güzel kartpostallar tasarlayabilirsiniz. Kartpostalları tasarlamanıza yardımcı olmak için, kartpostalın hem ön hem de arka kısmını özelleştirmenizi sağlayan bir tasarım bölümü sağlar.

Windows 10 için bu ücretsiz kartpostal yapma uygulamasını kullanarak kartpostal nasıl oluşturulur:
Kartpostalın ön tarafını oluşturmak için, Recto düğmesine tıklayarak Recto modunu etkinleştirmeniz gerekir. Bu modda, çok sayıda nesne ve arka plan ile birlikte tamamen boş bir tuval alırsınız. Herhangi bir nesneyi veya arkaplanı kolayca bırakabilir ve ayrıca arka plan rengini değiştirebilirsiniz. Kartpostalın ön tarafını tasarladıktan sonra, herhangi bir yazı tipi ve rengi olan karta metin ekleyebilirsiniz.

Şimdi, kartpostalın arka kısmını özelleştirmek için, Verso modunu etkinleştirmeniz gerekiyor. Bu modda, adresi doldurmak için alan ve posta pulunu yerleştirmek için varsayılan bir yapı alırsınız. Tıpkı Recto modunda olduğu gibi, kartpostallara nesne, metin, çizim ve filtre eklemenizi de sağlar. Bununla birlikte, kartpostalın arka plan bölümünü ekleme seçeneği hala devre dışıdır.

Kartpostal tamamlandığında, kartpostalın bağlantısını almak için Kartpostal oluştur seçeneğini tıklamanız yeterlidir. Çevrimiçi kartpostal göndermek için bu bağlantıdan başkalarıyla kolayca paylaşabilirsiniz.

Pixpedia Publisher

Pixpedia Publisher, bilgisayarda ücretsiz bir kartpostal yapma programıdır. Bu programı kullanarak kolayca kartpostal tasarlayabilir ve oluşturabilirsiniz. Bu program, kartpostal tasarımı ve iletişim sayfaları, fotoğraf kitapları, baskı düzenleri, vb. gibi diğer görsel projeler için ideal hale getiren birçok kullanışlı araç ve özelliğe sahiptir.

Bu program kartpostal tasarımı görevini çok daha kolay hale getiren bir sürü portre ve manzara şablonuyla birlikte gelir. Ancak, daha fazla esneklik için harici görüntüleri şablon olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Kartpostal tasarlamak için kartpostalın temel yapısını oluşturmak için şablon, resim vb. bırakabileceğiniz bir editör bölümü sağlar. Temel yapıyı geliştirmek, kartpostal yapısına gölge, kenarlık, filtre vb. ekleyebileceğiniz çeşitli araçlar sağlayan Efektler bölümünü kullanabilirsiniz. Editörün ayrıca kartpostal tasarımı kolaylaştırmak için Cetvel, Kılavuz Çizgileri, Yakınlaştırma / Uzaklaştırma, Geçiş Şablonu, vb. gibi bazı temel araçları vardır. Kartpostalın görsel yönünü tamamladıktan sonra, temel olarak kartpostala mesaj eklemek için ayrı bir metin düzenleyicisi sağlayan Metin aracını kullanabilirsiniz. Tamamlandıktan sonra kartpostalı JPG, PDF, BMP, GIF, vb. formatlarında kaydedebilirsiniz.

Genel olarak, ücretsiz kullabileceğiniz en iyi ücretsiz kartpostal yapma programlarından biridir.

Master Album Maker

Master Album Maker, Windows için ücretsiz bir albüm yapma programıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, fotoğraf albümleri tasarlamak için kullanılır, ancak çeşitli kartpostal şablonları mevcuttur. Dahili şablonlardan hoşlanmıyorsanız, güzel kartpostallar tasarlamak için harici şablonlar ve resimler de ekleyebilirsiniz. İçinde, ayrıca kartpostaldaki mesajı yazmak için çeşitli biçimlerde metinler ekleyebilirsiniz. Ayrıca Yerleşim Kılavuz Çizgileri, Çizim Çizgileri, Yakınlaştırma, Döndürme, vb. gibi birçok kullanışlı araç da mevcut. Ancak, bu yazılımın ana avantajı, aynı anda birden fazla kartpostal üzerinde çalışmanıza izin veren çok pencereli arayüz. Kartpostal tasarlandıktan sonra Ana Albüm Oluşturucu Proje Dosyası formatı olarak kaydedebilir veya Yazdır seçeneğini kullanarak PDF olarak kaydedebilirsiniz.

Personal Love Postcards

Kişisel Aşk Kartpostalları, Windows 10 için başka bir ücretsiz kartpostal yapma uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak, eşiniz için sevgi kartpostalları oluşturabilirsiniz. Çekici ve güzel kartpostallar tasarlamak için oldukça basit bir uygulama. Arayüzünde, ana tasarım bölümünü yanlarındaki çeşitli önemli araç ve özelliklerle birlikte görüntüleyebilirsiniz. Sağladığı kullanışlı araçlardan bazıları Arkaplan Rengi Kaydırıcı, Renk Kaydırma Kaydırıcısı, Yakınlaştır / uzaklaştır, Döndür ve daha fazlasıdır. Bu araçların yanı sıra, aynı zamanda tasarım bölümü üzerindeki sol tıklamayı kullanarak görüntüleyebileceğiniz Çiçekler, Kalpler, Yıldızlar vb. çeşitli nesneler de vardır. Kartların herhangi birini tuvale bırakabilir ve kartpostal tasarlamak için arka plan rengini değiştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, JPG, PNG, BMP, TIFF vb. resim biçimlerinin harici kartpostal şablonlarını da ekleyebilirsiniz. Kartpostal yaptıktan sonra BMP resim formatı olarak kaydedebilir veya Gönder seçeneğini kullanarak başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Postcard Maker 2

Postcard Maker 2, Windows için bir başka ücretsiz kartpostal yapma programıdır. Bu program, özel kartpostallar oluşturmanıza olanak tanır. Program içinde, kartpostallar oluşturmak için ana tuvale kolayca seçip bırakabileceğiniz önceden tanımlanmış birçok kartpostal arka planı ve nesnesi elde edersiniz. Arka plan ve nesnelerle birlikte, metin, filtre (Gri Tonlama, Boyama, Ters Çevirme vb.) ekleyebilir ve kartpostalın arka plan rengini değiştirebilirsiniz. Ancak, Kartpostalın ön kısmına sadece arka plan ekleyebilirsiniz. Arka kısımda, yalnızca metin ve nesneleri ekleyebileceğiniz standart bir adres alanı ve posta damgası alanı elde edersiniz.

Bu yazılım ayrıca herhangi bir türde bir kartpostal tasarlama konusunda size daha fazla esneklik kazandıran harici nesneleri ve arka planları da destekler. Genel olarak, Kartpostal tasarımı sürecini basitleştiren bir başka harika kartpostal yapım programıdır.

En İyi 10 Ücretsiz Sanatsal Fotoğraf Editörü Programı
İlginizi Çekebilir

En İyi 10 Ücretsiz Sanatsal Fotoğraf Editörü Programı

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile