En İyi ve Yeni 10 Android Oyunu - Eylül 2018

En İyi ve Yeni 10 Android Oyunu - Eylül 2018

Android oyunlarının sayısı her ay daha da artıyor, Google Play'e gelen her zaman yeni oyunlar var. Genelde herkesin zevkine uygun bir oyun var burada. Şimdi bu ayın en yeni Android oyunlarına bir göz atalım!

En iyi yeni 10 Android uygulaması Eylül 2018

Booster Raiders

Booster Raiders, Halfbrick Studios, Fruit Ninja geliştiricileri, Dan the Man ve Jetpack Joyride'den yeni bir arcade oyunu. Bu bir çeşit arcade yarış oyunu. Önceki Halfbrick Studios oyunlarından diğer karakterlere karşı yarışıyorsunuz. Düzenli bir yarış modu, bir tur modu ve gerçekten yarışmayan bir UFO modu da dahil olmak üzere üç oyun modu vardır. Halfbrick'in diğer oyunları kadar popüler olmayacağına inanmamız için hiçbir nedenimiz yok. Eğlenceli ve oynamak çok kolay. Şu anda bir beta sürümü var. Bu yüzden hatalar olabilir ve tüm bölgelerde mevcut olmayabilir.

Brave Frontier: The Last Summoner

Brave Frontier: Son Summoner, Gumi'nin son oyunudur. Final Fantasy Brave Exvius ve orijinal Brave Frontier oyunu yapanlar. Bu başka bir geliştirici tarzı mobil RPG. Bu, bir freemium oyunu anlamına gelir ve bir grup karakter toplarsınız. Ancak bu, 50'ye kadar muharipe sahip takımlara sahip ve bu, bu türdeki diğer oyunlardan daha büyük. Aynı zamanda yüzlerce karakter, uzun bir hikaye çizgisi ve toplanacak çok sayıda donanıma sahip. Mekanik, kendi küçük bükülmeleri olan mobil RPG'ler için standart bir uygulama. Her durumda, bu türün hayranları için eğlenceli bir oyun.

Chaos Reborn: Adventures

Chaos Reborn: Adventures yeni bir taktik strateji oyunu. Bu oyun x-COM gibi çok oynanır ve çünkü aynı geiştiriciler tarafından yapıldı. Bunda modern yerine bir fantezi ayarı var. Oyunda bir dama tahtası tarzında haritaya üzerinde mücadele ediyorsunuz. Ayrıca, tek bir oyuncu, rekabetçi çok oyunculu mod, iyi grafikler, iyi kontroller ve bol miktarda derinlik vardır. Bu başka bir freemium oyunu değil, biraz pahalı. Chaos Reborn: Adventures, uygulama içi satın alma veya reklam olmadan tek bir satın alma olarak 77,99 TL'den satılıyor. Demo bulunmuyor.

Cube Escape: Paradox

  • Fiyatı: Ücretsiz / Uygulama içi satın alma
  • İndir: Play Store

Cube Escape: Paradox, popüler puzzle oyunu serisindeki en son oyun. Bu bir kaçış oyunu, gizli nesne, bulmaca ve macera unsurları var. Franchise'ın tarzına çok bağlı. Film müziği de oldukça iyidir. Bu oyunun iki bölümü var. Bunlardan ilki tamamen ücretsiz ve ikincisi ise uygulama içi satın alma olarak.

Defend the Cake

Defend the Cake eski Blizzard ve Riot geliştiricileri tarafından yapılan yeni bir kule savunma oyunu. Yeterince standart bir kule savunma deneyimi. Bir yolu koruyorsunuz ve böceklerin keke ulaşmasını engelliyorsunuz. Gerçi, bazı eğlenceli kıvrımlar var. Mesela, böceklerin yol aldığı yolu tanımlarsınız. Bu, stratejinize küçük bir avantaj sağlar. Ayrıca, oyun 18 seviyeleri, altı kule (her biri iki yükseltmeleri ile), bir afiş ve hatta gündüz ve gece döngüsü ile birlikte geliyor. En yenilikçi kule savunma oyunu değil. Ancak, tür içinde basit bir deneyim arayanlar için yeterlidir.

Hungry Dragon

Hungry Dragon, şiddet içeren bir öncülü olan bir aksiyon-arcade oyunu. Bir ejderha gibi uçup insanları yersin. Temelde aynı mekaniği olan popüler Hungry Shark oyununa benzer. 2D uzayda ilerliyor ve insanları yiyorsunuz. Oyun basit mekaniği, kilitlenebilir ejderhaları, çeşitli power-up'ları ve hatta bazı maceracı unsurları içeriyor. Aşırı karmaşık veya derin bir oyun değil. Başka bir şey yoksa iyi bir zaman öldürücü. Aynı zamanda sizin için önemli olan bir freemium olması.

Motorsport Manager Mobile 3

  • Fiyat: Uygulama içi satın alma
  • İndir: Play Store

Motorsport Manager Mobile 3 yarış elemanları ile bir simülasyon oyunu. Bir yarış takımı kurar, personel kiralar, stratejiler ve daha fazlasını formüle edersiniz. Aslında oldukça derin bir simülasyon deneyimi. Hava değişiklikleri gibi şeyleri hesaba katmalı ve her bir pit stopunu planlayın. Oyun ayrıca çeşitli etkinliklere ve diğer zorluklara da sahiptir. Oyun ücretlidir ve buna, ek uygulama içi satın alma işlemlerine sahiptir.

Mowy Lawn

  • Fiyatı: Ücretsiz / Up to $ 5.49
  • İndir: Play Store

Mowy Lawn'dan yeni bir arcade oyunu. Bu gerçekten çok basit bir oyun. Oyuncular kenardan ve diğer engellerden düşmekten kaçınırlar. Oyun, bir dizi seviye, sağa dönüş tek mekanik gibi zorluk modları, kilidini açmak için çeşitli biçme makineleri ve çim biçme makinenize çeşitli yükseltmeler içeriyor. Bu bir twitch oyunu. Hızlı reflekslere ve burada yapılması için küçük bir stratejiye ihtiyacınız var. Bu eğlenceli küçük bir zamanlayıcı. Bu oyunu daha derin bir deneyim isteyen insanlar için önermiyoruz. Daha çok çocuk oyunu gibi.

New Star Manager

New Star Manager bir futbol simülasyon oyunu. Temel olarak kurgusal bir futbol kulübü olan New Star FC'nin kaderini yönetiyorsunuz. Tesisler, oyuncular gibi şeyleri kontrol edersiniz. Oyun ayrıca gerçek futbol oynamanıza izin veriyor. Mekaniği oldukça basit ve grafikler FIFA kadar iyi değil. Ancak, bunun farklı bir eğlence olduğunu iddia edebiliriz.

Star Trek Trexels II

Star Trek Trexels II, biraz popüler retro serisinin devamıdır. Bir mobil macera oyunudur. Star Trek evreninden çeşitli karakterler toplayabilir ve maceraya gidebilirsiniz.
Oyunda sıralı strateji kavgası, çevrimiçi çok oyunculu, sevimli 8 bit piksel resim ve daha fazlası yer alıyor. Ayrıca bazı şehir yapı elemanları da vardır. Bu ortalama bir Star Trek oyunudur.

En iyi Android Oyunları
İlginizi Çekebilir

En iyi Android Oyunları

En İyi ve Yeni Android Oyunları - Mart 2018
İlginizi Çekebilir

En İyi ve Yeni Android Oyunları - Mart 2018

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile