En İyi ve Yeni Android Oyunları - Mart 2018

En İyi ve Yeni Android Oyunları - Mart 2018

Android'de çok fazla oyun var ve her ay yenileri çıkıyor. Play Store'da keşfettiğimiz en iyi oyunların bir listesini hazırladık.

Mart
Çok sayıda yeni oyun, son birkaç haftadır Play Store'a girdi. Bu ay, AAA grafikleri ile muhteşem ama yüksek donanım gerektiren Final Fantasy XV: Pocket Edition'ı öneriyoruz.

Final Fantasy XV: Pocket Edition

Final Fantasy XV: Pocket Edition, RPG serisinden en son destansı hikayesi. Square Enix'in bir epik prensi, en iyi arkadaşları ve havalı bir otomobilin destansı hikayesi, konsol versiyonunun tüm cazibesiyle dolu.

Oyunun bazı bölümleri, dokunmatik ekranda savaşmayı kolaylaştırmak için düzenlenmiştir.

Final Fantasy XV'nin destansı yolculuğunun bu versiyonu fanteziyle buluşuyor ve ilk bölümü ücretsiz olarak indirilebilecek.

Herhangi bir reklam gösterimi olmadan, tüm oyunu tamamlamanın 19,99 dolara mal olacağını oyuncular bilmeli. İlk bölüm ücretsizdir, sonraki iki bölüm 0,99 dolar ve 4'ten 9'a kadar olan bölümlerin her biri 3,99 ABD dolarıdır.

Uygulama sürümü: 1.0.3.251
Uygulama boyutu: 5 GB +
Uyumluluk: Android 5.0 ve üstü (2GB RAM, 1,5 GHz de gereklidir)
Fiyat: Ücretsiz deneme, 83,99 TL tam sürümünü satın almanız gerekir
FINAL FANTASY XV POCKET EDITION

Cytus II

İçinde ritim var mı? Öğrenmek için bacaklarınızı bükmeniz gerekmiyor! Cytus II ile, parmağınız yerine yiviniz olduğunu kanıtlayabilirsiniz. Rayark'ın önceki ritim oyununun devamı, EDM, K-Pop, rock, klasik ve daha pek çok türden bir dizi müzik parçasına ayak uydurmanıza meydan okuyor.

"Cytus II" Rayark Games tarafından yaratılan bir müzik ritim oyunu. Üç küresel başarıların yolunu aşağıdaki, dördüncü ritim oyunu eser "Cytus", "DEEMO" ve "VOEZ". "Cytus" Bu netice orijinal personel geri getirir ve alın teriyle ve bağlılığın bir ürünüdür.

Daha fazla parça ve hikaye bölümleri eklemek, biraz zor gibi görünmekle birlikte, eğer dikkatli değilseniz, temel oyunun parmaklarınızı döndürmek için yeterli içerik barındırdığını kabul etmeliyim.

Uygulama sürümü: 1.1
Uygulama boyutu: 573 MB
Uyumluluk: Android 4.4 ve üzeri
Fiyatı: 4,89 TL

Cytus II

Sonic CD

Başka bir Sonic the Hedgehog klasiği, bu sefer Sevilen Yaratık'tan değil, daha gelişmiş Sega CD'si ile Play Store'a geri dönüyor. Sonic CD'nin tüm klasik Sonic öğeleri vardır - koşar, döndürür, halkaları toplar, badnikleri yıkma hızlarında bozar, ancak bu platform daha büyük olan öncülerinden daha karmaşıktır.
Keşfedilecek sırlarla dolu karmaşık seviyeler, her bölgenin farklı versiyonlarını ele geçiren bir zaman yolculuğu hikayesi ve Metal Sonic şeklinde yeni bir karşıt düşman.

Sega Forever serisiyle her zaman olduğu gibi, reklam görselleri ve gerekli bir internet bağlantısıyla ücretsiz oynayabilir veya oyunu sınırsız bir şekilde oynayabilmek için küçük bir ücret ödeyebilirsiniz.

Sonic CD, Android'de mevcut olan en gelişmiş Sonic oyunudur.

Uygulama sürümü: 1.0.2
Uygulama boyutu: 224 MB
Uyumluluk: Android 4.2 ve üstü
Fiyat: Reklamlarla ücretsiz, satın almak için 6,99 TL
Sonic CD Classic

Şubat
Yılın en kısa ayı, bu yüzden değerli zamanlanınızı sıkıcı oyunlar oynayarak harcamak istemezsiniz. İşte bu Şubat ayının en iyi ilk üç oyun tavsiyesi.

Uciana

4X mobil oyun kendi uzay yolculuğu yapan imparatorluğu kurun. Uciana $ 0,99 için fantastik bir derinlik sunar yeni bir indie oyunudur. 

Amaç keşif, genişleme, ekonomik büyüme ile elde edilen galaktik fetihtir.
Rakiplerinize çarpmaya başladığınızda, teknolojik araştırmalar ve elbette diplomasi ve savaş.

Sıra tabanlı sistem, kontrolleri mobil cihazlarda yeterince kolay hale getirse de, rahat bir oyun değil. YouTube'daki geliştiricilerden birkaç tane eğitici video olmasına rağmen, çoğunlukla oyunda deneme-yanılma yoluyla öğreniyor olacaksınız.

Uygulama sürümü: 1670
Uygulama boyutu: 39.04 MB
Uyumluluk: Android 4.2 ve üstü
Fiyatı: $ 0.99

Uciana

Morphite

Uciana'nın soyut galaktik keşfinden çok daha yakın ve kişisel bir şeye, biz Morphite'ye geliyoruz. Morphite, yakın zamanda Android'e taşınan bir aksiyon / keşif / bulmaca oyunudur ve düşük-fi (ama oldukça) çokgen grafikler ve rahat, keşif oyunu, onu mobil cihazlar için çok uygun hale getirir.
Morphite, uzaylı dünyaları araştıran, bilgi ve kaynaklar için egzotik flaura ve faunayı tarayan bir uzay araştırmacısı olan Myrah'ın rolünü üstleniyor. Bazı açılardan, bu, oyunun sadece bitkilerin yüzeyini değil, aralarındaki boşluğu keşfetmeye odaklanmış olması dışında, tartışmasız uzay sim İnsanın Gökyüzü'nü andırıyor.
ve ortamlar genellikle daha küçük ve daha platformer seviyeleri gibidir.


Her ne kadar Morphite silahlara sahip ve düşmanca uzaylılarla mücadele etse de, yüksek oktanlı bir aksiyon oyunu değil. Aksine, gerçek zevk, stilize uzaylı ortamları araştırmaktır.
Manzaraya hayranlık uyandıran bir kedi robotu olan Kitcat'ten esinlenen film müziği ve çekiciliğinin tadını çıkartın.

Hikayeyi aşmak için silah ve zırh ile en sonunda geminizi yükseltmeniz gerekecek.

Uygulama sürümü: 1.01
Uygulama boyutu: 350 MB
Uyumluluk: Android 4.4 ve üzeri
Fiyat: Ücretsiz demo, tüm hikayeyi açmak için IAP

Morphite

Skullgirls

Skullgirls mobil, BlazBlue veya Guilty Gear gibi klasik dizilerin hayranlarına biraz tanıdık gelen, esprili bir anime esintili sanat tarzı ile hızlı tempolu bir dövüş oyunudur.
Yakın zamanda, dengesi ve derinliği için övgü kazandıran büyük bir güncelleme aldı.


Skullgirls'in freemium mobile versiyonu, ana dövüş oyununun alışılmış bir mobil yönelimli karakterini ön plana çıkarır.

Savaşçılarınızı sürekli olarak geliştirmeniz ve yeni bölümlerin kilidini açmak için oyun içi para birimini kullanmanız halinde ücretsiz oynanabilir öğeler mevcut.

Uygulama sürümü: 2.0.1
Uygulama boyutu: 718 MB
Uyumluluk: Android 4.1 ve üzeri
Fiyat: Uygulama içi satın almalar

Skullgirls

Ocak
2018 burada ve harika Android oyunlarının vaat edildiği bir yıl oluyor.

Run Sausage Run!

Run Sausage Run! Bir mutfak twist ile sonsuz bir koşucu var. Akşam yemeğindeki kaderinden kaçmaya çalışan bir sucuk sosis olarak,
bıçaklar, yumuşatıcılar, sıcak ızgaralar ve çeşitli fırlayan bıçaklar gibi ölümcül tuzaklardan kaçan mutfaktan geçmelisin.


Oyun ücretsiz olmasına rağmen, özellikle tuzakların zor bir bölümüne girdiğinizde oldukça sinir bozucu reklamlar karşınıza çıkabilir.

Bunları kaldırmak için bir uygulama içi satın alma mevcut.

Sosis Çalıştır'ı çalıştırın!

Uygulama sürümü: 1.2.0
Uygulama boyutu: 98,25 MB
Uyumluluk: Android 4.1 ve üzeri
Ekonomik model: Uygulama içi satın almalar

Run Sausage Run! 

Reigns: Her Majesty

Taht oyunlarında, ölmek ama her zaman eğlencelidir. Krallığın eğlenceli bir karışımı olan Reigns'ın devamı.
Reigns: Majesteleri en iyi 15 dakikalık oturumlarda, entrika, gerginlik ve beklenmedik çarpışma hikayeleriyle epizodik bir ilerleme izlenimi veren bir oyundur.

Uygulama sürümü: 1
Uygulama boyutu: 126 MB
Uyumluluk: Android 4.3 ve üzeri
Fiyatı: 10,99 TL

Reigns: Her Majesty

Arena of Valor

Arena Of Valor, League Of Legends yapımcılarından Tencent oyunları tarafından geliştirilen bir 5v5 MOBA (multiplayer online savaş arena) oyunu. Çin'de, oyun çeşitli varyasyonlarda mevcuttu, ancak son zamanlarda batı pazarlarına yöneldi.

Arena of Valor, League of Legends ile birçok özelliği paylaşıyor olsa da, mobil oyun için optimize edilen pek çok ayardan yararlanır. Arena of Valor'daki maçlar, MOBA oyunlarına kıyasla sadece 10 dakikadır. Kapsamlı bir öğretici sayesinde kontroller basit ve öğrenmesi kolaydır. Öğrenmesi kolay ve eşleşmeler çok uzun sürmediği için, oyunun büyük ve hızlı büyüyen kullanıcı tabanı arasında takım arkadaşlarından (ve rakiplerden) yoksun kalmayacaksınız.

Uygulama sürümü: 1.19.1.1
Uygulama boyutu: 548 MB
Uyumluluk: Android 4.0.3 ve üstü
Ekonomik model: Uygulama içi satın almalar

Arena of Valor: 5v5 Arena Oyunu

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 469 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" En İyi ve Yeni Android Oyunları - Mart 2018 konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere En İyi ve Yeni Android Oyunları - Mart 2018 ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi ve Yeni Android Oyunları - Mart 2018 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın