En İyi ve Yeni Android Uygulamaları - Eylül 2018

En İyi ve Yeni Android Uygulamaları - Eylül 2018

Uygulama geliştiricileri, akıllı telefon ve tablet deneyimlerimizi geliştirmeye için her gün çalışıyorlar. Aslında, her gün bir çok Android uygulaması çıkıyor ve bunların hepsini takip etmek çok zor. En iyileri bulmak zordur, ancak sahip olduğunuz şeylerden sıkılıyorsanız ve yeni bir şey denemek istiyorsanız, son aydaki en iyi yeni Android uygulamalarına göz atın!

Blog Compass

Blog Compass, Google'dan yeni bir uygulama. Şu anda beta ve sadece Hindistan'da mevcut. Uygulama isteyen blogculara yardımcı olur. Web siteleri hakkında istatistikleri, okurlarıyla ilgili önemli metrikleri gösterir ve hatta yazılacak şeyler için fikir verir. Materyal Tasarımı kullanıyor. Ayrıca, kendi kendini barındıran sitelerle birlikte Blogger ve WordPress bloglarıyla uyumludur. Şu anda tamamen ücretsiz. Ancak, bunun sadece Hindistan'da bulunduğunu unutmayın. Ayrıca apk dosyasını indirip hemen denemek isterseniz buraya tıklayıp yükleme dosyasını indirebilirsiniz.

Bouncer

Bouncer yeni ve iyi bir güvenlik uygulaması. Bu uygulama izinleri yönetmenizi sağlar. Uygulamalara geçici izinler verebilir ve daha sonra iptal edebilirsiniz. Örneğin, Facebook'ta bir yeri etiketlemek istiyorsanız, Bouncer, Facebook'a izin vermenizi sağlar ve ardından ev düğmesine bastığınızda onu iptal eder. Bu, uygulama izinlerine geldiğinde güvenlik ve gizlilikle ilgili endişeler olanlar için mükemmeldir. Uygulama beta olduğundan, herhangi bir hata bulursanız geliştiriciye bildirin. Uygulama, ek bir uygulama içi satın alma veya reklam olmadan 6,79 TL'dir.

DC Universe

DC Universe, DC Comics hayranları için hepsi bir arada bir uygulamadır. Bi ton içeriğe sahiptir. Bu bir dizi çizgi roman ile birlikte çeşitli eski filmler ve TV şovları içerir. Uygulama ayrıca çevrimdışı destek, tartışma için bir topluluk forumu ve bir dükkan ile birlikte geliyor. Ücretsiz deneme sürenizden sonra servis aylık olarak ücretli.

Envision AI

Envision AI görme engelliler için yeni bir erişilebilirlik uygulaması. Temelde görme engelliler için bir göz gibi davranır. Telefonu bir şeylere yönlendiriyorsun. Uygulamaya neye baktığını söyler. Geliştiriciler, süpermarketler, restoranlar ve evin çevresinde işlevselliğe sahip olduğunu söylüyor. Uygun bir kurulumdan sonra arkadaşları bile tanıyabilir. Bu yeni bir uygulama ve ara sıra hata verebiliyor. Uygulama içi satın alma veya reklam olmadan tamamen ücretsizdir.

Firefox Rocket

Firefox Rocket, yeni bir tarayıcıdır. Temel detaylara odaklanan hafif bir tarayıcıdır. Bu, bir gizlilik tarama modunu, çevrimdışı görüntüleme için tüm web sayfalarını kaydetme, verileri kaydetmek için bir grup özellik ve bir yerel reklam engelleyici içerir. Bu, yavaş internet bağlantıları olan daha küçük pazarlar için açıktır. Aslında, şu anda sadece Endonezya'da kullanılabilir. Sonunda daha geniş bir sürüm bekliyoruz. Ancak, gerçekten iyi ve istikrarlı internet bağlantılarına sahip olanlar Firefox Focus'un biraz daha keyfini çıkarabilirler. Firefox Rocket, elbette, tamamen ücretsizdir. Denemek isterseniz apk dosyasını buradan indirebilirsiniz.

GoDaddy

GoDaddy alan adı hizmeti için resmi bir uygulama. Beklediğiniz her şeyi yapar. Alan adı satın alabilir, önceki satın alımlarınızı takip edebilir, alan adlarını yenileyebilir ve web sitenizin performansını izleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak, uygulama yeni başlayanlar için bir web sitesi oluşturucu aracı içerir. İnsanların zaten bildiği bir ürün için resmi bir uygulama. Web sitesinden ancak mobil uygulama biçiminde bulabileceğiniz aynı şeyleri yapar. Bu ücretsiz bir uygulama.

Rootless Launcher

Rootless Launcher yeni bir stok Android tarzı başlatıcısı. İlk başta biraz sıkıntı vardı. Google, uygulamayı Play Store'dan kaldırdı. Geliştiriciler uygulamayı onardı ve geri koydu. Bazı özellikler arasında simge paketi desteği, bazı hafif özelleştirme özellikleri ve duvar kağıdınızda çalışan bir tema motoru ile minimum oranda arayüz bulunur. Evie Launcher, Lawnchair Launcher ve benzeri uygulamalar gibi başlatıcılar ile aynı seviyededir. Ana ekranlarına stok görünüm gibi bakmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Google’ın Feed’iyle de geliyor, ama ayrı bir eklenti indirmeyi gerektirir.

Shorty

Shorty bir küçük özelleştirme uygulaması. Çok fazla bir şey yapmıyor. Uygulama temelde ana ekranınıza bir pin gibi şey sağlar. Bu, tek tek URL'leri, dosyaları, fotoğrafları ve hatta metin dosyalarını içerir. Android'in normal paylaşım yöntemlerini kullanarak uygulamada ne varsa paylaşırsınız. Oradan, uygulama kısayolu oluşturur.

SW True-Fi Beta

SW True-Fi, nadir bir yeni ekolayzır uygulamasıdır. Aynı zamanda müzik çalar işlevselliği vardır. Uygulama, kulaklıklarınızın sesini oldukça dramatik bir şekilde değiştirmenizi sağlar. Bas eklemek gibi temel şeyler yapabilirsiniz. Ancak, sesinizi yaşınıza göre de ayarlayabilirsiniz. 40 yaşında bir kadına ayarlanmışsa yada 20 yaşında bir erkeğe göre ayarlanmışsa farklı geliyor. Bu güzel bir şey. Diğer bazı özellikler arasında Spotify entegrasyonu ve diğer kulaklık tiplerini taklit etme özelliği bulunur. Halen devam etmekte olan bir çalışmadır ve kullanmak için beta'ya kaydolmanız gerekir. Uygulama ücretsizdir

Tor Tarayıcı (Alpha)

Tor Browser güvenlik için en iyi tarayıcılardan biridir. Artık Android için resmi bir sürümü var. Tarayıcı, blok izleyiciler, trafiğinizi şifreler ve daha fazlası gibi temel gizlilikle ilgili şeyler yapar. Uygulama otomatik olarak Tor'un proxy ağına bağlanır ve kullanımı basitleştirir. Uygulama alfa aşamasındadır. Bu yüzden henüz doğru çalışmıyor. Proxy bağlantısı kurmak için Orbot'a ihtiyacınız var. Ancak, geliştiriciler bu serbest adımı kararlı sürümde ortadan kaldırmak istiyor.

2018'in En İyi Android Uygulamaları
İlginizi Çekebilir

2018'in En İyi Android Uygulamaları

2017 Yılının En İyi Ücretsiz Android Uygulamaları
İlginizi Çekebilir

2017 Yılının En İyi Ücretsiz Android Uygulamaları

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile