En Uygun Fiyatla Alyans Alabileceğiniz 5 Site

En Uygun Fiyatla Alyans Alabileceğiniz 5 Site

En Uygun Fiyatla Alyans Alabileceğiniz 5 Site

Alyans, evlilik yolunda çiftlerin en değer verdiği simgelerden birisi olarak kabul edilir. Tarih boyunca önemini hiçbir zaman yitirmemiş olan alyanslar, çiftler arasındaki sarsılmaz bağında en güzel temsilcisi halinde. Fakat düğün dönemi yaklaştıkça alyans almak stresli bir iş haline dönüşebiliyor. Alyans fiyatları araştırması yapmak, hem eşinin hem eşinin ailesinin hem de arkadaşlarının beğenebileceği alyans modellerini bulmak tam anlamıyla insanları yoran bir süreç.

Alyans

Biz de bu yazımızda sizi bir nebze olsun bu streslerden kurtarmak için internetten kolayca ve güvenle alyans alabileceğiniz 5 siteyi bir araya getirdik. Uygun alyans fiyatları ve hayalinizdeki modeli daha kısa sürede bulabilirsiniz.

1- Assos Pırlanta

Uzun yıllarda sektörde faaliyet gösteren Assos Pırlanta, online alyans alımı için en ideal alanlardan bir tanesi. Her bütçe için sunduğu uygun fiyatlar ile ön plana çıkmayı başarıyor. Bununla birlikte birbirinden farklı modeller ile de her zevke uygun yüzük bulma şansı yine müşterilerine sağlıyor.

2- Altınbaş

1998 Yılında sektöre giriş yapan Altınbaş, bu alanda oldukça deneyimli bir konumda. Alyans kategorisinde de sunduğu farklı ürünlerle geniş bir yelpaze sunan şirket, düğün öncesinde çiftlerin sıklıkla ziyaret ettiği adreslerden birisi.

3- Atasay

Uzun yıllardır kuyumculuk ile uğraşan Atasay, alyans konusunda da kullanıcıları internet sitesine çekmeyi başarabiliyor. Ek olarak alyans konusunda sunduğu özel temalar ile de Atasay, müşterisini etkileyip onlara ömür boyu kullanacakları alyans modellerini sunuyor.

4- HepsiBurada

Türkiye’deki en önemli e-ticaret sitelerinden bir tanesi olan hepsiburada, alyans konusunda da müşterilerine geniş bir tercih imkanı sağlıyor. Her bütçeye uygun sunduğu çözümler ile müşterilerinin ilgisini çeken hepsiburada da kendiniz için en uygun alyans modelini bulup sipariş verebilirsiniz.

5- Alyans Sepeti

Sadece alyans üzerine hizmet veren alyans sepeti, birbirinden farklı alyans modellerini bir araya getiriyor. Klasik modellerden sıyrılarak farklı bir tarz arayanlar için özellikle bakılması gereken yerlerden biri.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.