Ogznet.com
Ogznet.com

Encrypto ile Dosyaları AES-256 Şifrelemesiyle Koruyun

Encrypto, dosyaları arkadaşlarınıza veya iş arkadaşlarınıza göndermeden önce şifrelemenize olanak tanır. Bir dosyayı Encrypto dosya şifreleme programına sürükleyin, bir parola belirleyin ve ardından bu ek güvenlik önlemi ile gönderin.

AES-256 şifrelemesi ile herhangi bir dosyayı koruyun

Encrypto, herhangi bir dosya veya klasörü alır ve buna AES-256 şifrelemesi ekler. Şifreleme ile dosyanızın son derece güvende olduğunu ve yalnızca doğru kişinin dosyaya erişebileceğini bilirsiniz.

AES-256 şifrelemesi ile herhangi bir dosyayı koruyun

  • Parola ipucu oluşturma ile alıcıya bir parola aktarmak yerine, yalnızca deşifre edebilecekleri benzersiz, katıştırılmış bir parola ipucu ekleyin.
  • Dosyaları güvenli bir şekilde gönderin. Şifrelenmiş dosyaları e-posta, Mesajlar, AirDrop, Dropbox veya USB bellek ile paylaşabilirsiniz.
  • Veya diske kaydedin. Encrypto ile sadece dosyaları şifreleyip paylaşmaz, aynı zamanda kendi diskinize de kaydedebilirsiniz.

Hem Mac hem de Windows üzerinde çalışır, böylece diğer kişinin açıp açamayacağından endişe etmeden şifrelenmiş dosyaları gönderebilirsiniz.

Encrypto ile sadece dosyaları şifreleyip paylaşmaz, aynı zamanda kendi diskinize de kaydedebilirsiniz.

İşletim sistemi ne olursa olsun dosyaları arkadaşlarınızla paylaşın. Bir Mac kullanıyorsunuz, arkadaşınız Windows kullanıyor olsa bile hem şifreleyebilir hem de Encrypto ile dosyaları birbirlerinize gönderebilirsiniz.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz